نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,737 به 2,744 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

دیدی باران جون جوابمو ندادی؟موهای من خرمایه تا7 ماه پیش همیشه حنا میذاشتم موهام شرابی خوشرنگ شده بود!اما الان از رنگ موهام خسته شدم دوست دارمیه رنگ روشن بدون دکلره بزنم میدونم حنا دریچه مورو میبنده واگه بخوای رنگش کنی موبه رنگ سبز در میاد من بایه ذره رنگ موهامو امتحان کردم وتقریبا رنگ باز کرد حالا موندم چی بزنم که خوب بشه؟
    هرگز درباره چیزی نگو ان را از دست داده ام. فقط بگو ان را پس داده ام

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedaak
    سلام
    زمینه موهام ماهگونی بود که با چند با شستسو قهوه ای شد آرایشگاه کلی پول ازم گرفت موهامو 2 بار c9 گذاشت تا روشن کنم اما نارنجی و قرمز خیلی بد شد بعد با n3 و شامپو و آب رنگساژ کرد تا قرمزی و نارنجی موهام از بین برود اما تیره شده بعدشم گفت موهات روشن نمیشه!!!!!!!!! میشه راهنماییم کنید می خواستم ببینم من موهام مش داره می تونم با خودم با 000 موهامو روشن کنم ؟؟؟؟از 000 چطوری استفاده کنم ؟بعد چه رنگایی بزارم تا موهام روشن اما تناژ قرمزی و نارنجی نداشته باشه ؟؟؟؟ ممنون

چرا کسی جواب منو نمی ده ؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

سلام
    زمینه موهام ماهگونی بود که با چند با شستسو قهوه ای شد آرایشگاه کلی پول ازم گرفت موهامو 2 بار c9 گذاشت تا روشن کنم اما نارنجی و قرمز خیلی بد شد بعد با n3 و شامپو و آب رنگساژ کرد تا قرمزی و نارنجی موهام از بین برود اما تیره شده بعدشم گفت موهات روشن نمیشه!!!!!!!!! میشه راهنماییم کنید می خواستم ببینم من موهام مش داره می تونم با خودم با 000 موهامو روشن کنم ؟؟؟؟از 000 چطوری استفاده کنم ؟بعد چه رنگایی بزارم تا موهام روشن اما تناژ قرمزی و نارنجی نداشته باشه ؟؟؟؟ ممنون

چرا کسی جواب منو نمی ده ؟؟؟
    عزیزم تا اونجایی که من اطلاع دارم رنگ سی 9 پیگمنت بنفش داره و مو رو به سمت نارنجی و قرمز می بره .اگه می خواستی باز ماهگونی بشه که جزو رنگهایی هست که تناز قرمزی و نارنجی داره پس باید از همون سری مثلا قرمز ماهگونی تیره به سرت می زدی .بدتر این که رنگ شماره خیلی تیره گذاشتی رو سرت ک روشن شدنش خیلی سخته .ما واسه کسانی که مش دارن و موهاشون قهوه ای هست رنگهی 7.3 می زنیم که زمینه مو فندقی روشن میشه و یا اگه تن زیتونی می خواد 9m , 9a با4س واریاسیون سبز .
    درمورد 000 فکر کنم بهتره بری پیش ارایشگر این کارو واست بکنه چون موهای که با رنگ تیره شده رو روشن کردن وقت گیره و هماهنگی و یکدستی مو کار هرکسی نیست .
    باز خانمای اراریشگر بیان نظر بدن
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baner
    سلام به دوستان گل
    من موهام 5 ماه پیش رنگ استخوانی کردم الان 10 سانت از موهام در اومده رنگ موهای خودم مشکیه
    همون تیوپ رنگو دارم
    آرایشگر نه واریاسون اضافه کرد نه رنگ دیگه ای قاطیش کرد به نظرتون ریشه هام همون رنگ ساقه یعنی استخونی را میگیره؟
    یه سوال دیگه زمان پریود نمیشه موهامو رنگ کنم کل یه هفته؟
    راهنماییم کنین دوست جونیا ممنون میشم
    دوست عزیز منظورتون اینه که با دکلره رنگ استخوانی زدین به موهاتون ؟ چون بدون دکلره که به پایه کرم استخوانی نمکی رسه اگه موهاتون مثهه من هست که با دکلره و دکو کرم رسوندین به پایه 11 و بعد رنساژ کردین حتما باز باید موهای مشکیتون رو دکلره و بعد رنساژ کنین .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

سلام من پایین موهام یعنی قسمت زیادیش هایلایت دارچینی با زمینه قهوه ایه ریشه هامو قهوه ای ان 6زدم الان دوباره ریشه هام در اومده موهای خودم مشکیه میخوام یه رنگ کامل بزنم اخر ماه عروسی دختر خالمه پوستم روشنه به نظرتون چه رنگی بزارم دودی تنباکویی خوب میشه؟بدون دکلره اگه میشه فرمولش را با نحوه ترکیبش بگین چون در زمینه ترکیب رنگ کاملا بی تجربم واینکه ایا شماره ها ی یکسان با منارکهای مختلف یک رنگ یکسان میدن؟ اگه میشه دقیقا بگین چه رنگی میشه یا عکسشو بزارین .
    من یه مشکل دیگم با موهام دارم که حتی قوهای هم که زدم توش قرمز زیاده و با وجود اینکه از عقب موهام شروع به رنگ گذاشتن میزارم جلوی موهام خیلی روشن میشه وتا چند وقت مثل انشرلی موهام حناییه اگه میشه منو راهنمایی کنین ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

سلام. بچه ها سوالم یکم خنده داره. اما میخواستم بدونم رنگ موی پریسا ساوجی مجری من و تو پلاس چیه؟ بدون دکلره میشه اون رنگ کرد مو رو؟ من 3/4 ماه پیش موهام و مش کردم. الان چند سانت از ریشه دراومده. مشم خیلی پره. میخوام یک دست رنگ کنم. یه رنگ گرم نمیخوام روشن هم باشه متوسط میخوام. . چی پیشنهاد میدید؟
    و این دو تا رنگ چه رنگی هستن؟ منظورم اینه بخوام به آرایشگرم بگم این رنگی کنه چی باید بگم؟ کلا تو این سبک میخوام رنگ کنم. اما یکم تیره تر و نمیخوام زردی بزنه. بیشتر میخوام قرمز قهوه ای باشه.

.
    .
    .
    .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من میخوام موهامو نسکافه ای کنم البته بدون دکلره ؟موهام رنگ طبیعی خودشه که قهوه ای مایل به مشکیه میشه راهنماییم کنید .
    و اگه فرمول رنگ این عکس رو برام بگید ممنون میشم
    http://up.vatandownload.com/images/wul2 ... ykshxa.jpg

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samiramis
    سلام. بچه ها سوالم یکم خنده داره. اما میخواستم بدونم رنگ موی پریسا ساوجی مجری من و تو پلاس چیه؟ بدون دکلره میشه اون رنگ کرد مو رو؟ من 3/4 ماه پیش موهام و مش کردم. الان چند سانت از ریشه دراومده. مشم خیلی پره. میخوام یک دست رنگ کنم. یه رنگ گرم نمیخوام روشن هم باشه متوسط میخوام. . چی پیشنهاد میدید؟
    و این دو تا رنگ چه رنگی هستن؟ منظورم اینه بخوام به آرایشگرم بگم این رنگی کنه چی باید بگم؟ کلا تو این سبک میخوام رنگ کنم. اما یکم تیره تر و نمیخوام زردی بزنه. بیشتر میخوام قرمز قهوه ای باشه.

.
    .
    .
    .
    عزیزم الان رنگهای مسی ماهگونی و قرمز ماهگونی و دارچینی مد شده که با رنگی که شما گذاشتین مطابقت می کنه .من چندروز پیش مویی رو با این فرمول رنگ کردم 7.7مسی از رنگ ارتین یک تیوپ کامل +6.00 1.3تیوپ مارک ارتین .+5.5مارک دوگاری 7.7 8سانتیمرت مارک بث+کمی قرمز اتشین که من یادم رفت و اضافه نکردم . موهای مدلم 10س مشکی و 10س با دکلره بود که در کل اول روی موهای دکلره ای گذاشتم و بعد ریشه ها رو و در کل موهای مشکیش تو همی رنگی که گذاشتین در اومد ولی دکلرههاش بیشتر به قرمزی می زد که خودش خیلی خوشش اومده بود مثه هایلایت شده بود . مطمئن باشین اگه از روی کاتالوگ رنگهای گرم انتخاب کنین و یکدست رنگ بزنید دیگه زردی نمی زنه و قرمزی مو بیشتر می شه که اگه خواستین قرمزی بیشتر باشه و موندگارتر واریاسیون قرمز هم اضاف کنین .

این رنگ شما تن مسی شکلاتی داره که با احیانا کمی رنگ قرمز ماهگونی هم بهش اضاف کردن