نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,729 به 2,736 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=باران7][quote="Hana.s":1xktisgg][quote="باران7":1xktisgg]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Hana.s":1xktisgg
    سلام باران عزیز خسته نباشی
    از مطالبتون استفاده کردم خیلی مفید هستن
    مادرم موهاشون عسلی زیتونی کرده بودند، بعد که ریشه ها در اومد با رنگ قهوه ای متوسط زدن حالا 3/4 از موهاشون رنگ قهوه ای متوسط هست و 1/4 بقیه دکلره شده هست با توجه به پست هاتون در صفحات اول دیدم که دوستان تونستن با راهنمایی شما بدون دکلره موهاشون رو بلوند کنند، حالا از شما خواهشم اینه فرمولی بدین که برای موی مادرم با مشخصات فوق، بشه بدون دکلره زیتونی عسلیش کنم.
    در صورت امکان از مارک اورآل می خوام استفاده کنم.(لطفا میزان اکسیدان به رنگ رو هم بنویسید)
    پیشا پیش از لطفتون خیلی ممنونم
    دوست عزیز... رنگهایی که مادرتون بکاربردن خیلی تیره س برای رنگ عسلی زیتونی روشن باید قبلش این رنگهاروبا 000 +اکسیدان 3 یا دکو کرم با اکسیدان 3 پاک کنید وبعد ازاون با ترکیب رنگهای زیتونی 7 +قهوه ای طلایی 6 به نسبت مساوی +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 موهارو رنگ کنید...[/quote:1xktisgg]

باران عزیز خیلی ممنونم از راهنماییت
    سوالم اینه که این ترکیب موادی که برای پاک کردن گفتین رو به همه مو بزنم؟ یعنی هم قسمت رنگ شده و هم قسمت دکلره شده به مدت زمان مساوی؟
    و اینکه لطفا میزان اکسیدان و رنگ رو هم برام بنویسید (چه برای مواد پاک کننده و چه برای رنگ بعد از اون) میزان رنگ چند تیوب باشه و برای هر تیوب رنگ چه مقدار اکسیدان لازمه
    ممنونم از وقتی که میزارین[/quote:1xktisgg]
    مواد روشن کننده اول به قسمتهای روشن وبعداز 45 مین شسته بشه...برای قسمتهای دکلره نیازی نیست گرچه اگر بامواد دکلره روشن بشه که موها یکدست تر درمیاد وبهترهست..اینطوری حتما کمی تفاوت درجه روشنی مو خواهید داشت.اکسیدان هم برای هردو مورد بستگی به میزان رنگیه که استفاده میکنید تا حدی اضافه میشه که ترکیب مثل ماست نیمه غلیظ دربیاد..
    [quote=Hana.s][quote="Hana.s":1xktisgg][quote="باران7":1xktisgg]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Hana.s":1xktisgg
    سلام باران عزیز خسته نباشی
    از مطالبتون استفاده کردم خیلی مفید هستن
    .
    .

باران عزیز انقدر این تاپیک خوبتون رو خوندم وسوسه شدم موهای خودم رو هم رنگ کنم،
    27 سالمه چشم ابرو مشکی ، مو روشنتر از ابرو و پوستم گندمی روشن یه مراسم در پیش دارم می خوام برای رنگ مو و ابرو بهم پیشنهاد بدیدن خیلی ممنونم
    [/quote:1xktisgg][/quote:1xktisgg][/quote:1xktisgg]
    رنگ مو:ترکیبی از رنگهای دودی 7+خاکستری7+زیتونی7 به نسبت مساوی +اکسیدان 2
    رنگ ابرو هم که در دو پست قبلی اشاره کردم مطالعه بفرمائید...[/quote:1xktisgg]

باران جان خیلی باید ببخشید که انقدر وقتتون رو میگیرم
    این ترکیب رنگ هایی که فرمودین چه رنگی درمیاد؟ اگه با عکس باشه که دیگه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام باران جون بی نهایت ممنونم که به سوالاتمون جواب می دهی .
    می خواستم من رو هم راهنمایی کنید که چه رنگی و با چه ترکیبی استفاده کنم .من قبلا خودم موهام رو رنگ کردم که قهواه ای متوسط شد . به خاطر بارداری دیگه رنگ نکردم حالا ریشه هام مشکی و ساقه هام هم قهوای متوسط هستش رنگ پوستم هم تقریبا سبزه هست. می خوام خودم دوباره رنگ کنم اون رنگ زیتونی نسکافه ای بذارم . توی رنگ کردن اول باید ساقه رو بذارم بعد ریشه.
    بی نهاییییییییییییییتتتتتتتت تت ممنونم
    حقیقت را بدون عشق نمی توان دید . حقیقت و عشق دو صورت و دو نام خداوندند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    45
    پسند کرده
    0

سلام-خواهش میکنم کمکم کنید چون عجله دارم!!
    من برای اولین بار موهای مامانم رو رنگ کردم سعی کردم طبق توضیحی که فروشنده رنگ گفت انجام بدم ولی به علت بی تجربگی، زیر موهای مامانم و یک سانت از ریشه مو رنگ نشد!!
    حالا مامانم میگه عیب داره رنگو مثل شامپو به موهام بمالم تا همه جاش به رنگ آغشته بشه؟ مثل حنا کردن!
    اگه این کار رو بکنیم چند دقیقه باید روی سرش بمونه، اینم بگم چون موی سفید زیاد داره ، دفعه قبل که رنگ کردیم یه رنگ خیلی قشنگی شده بود
    [HIGHLIGHT=#ffffff]
    یا زهرا (س)
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

سلام صرفا اومدم بخاطر راهنماییتون بسیار تشکر کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    سلام .. من هر بار که موهام رو رنگ کنم یه مدت که میگذره خسته میشم و همش دلم میخواد خودم رو با موهای یه دست و با رنگ طبیعی ببینیم !
    واسه همین یکی دوبار برای این یه دست کردن n4 زدم.
    اما هر ورقت n4 زدم بعد از مدتی که ریشه هام در میاد باز موهام دو رنگ میشه یعنی پایین تم قهوه ای داره و بالای موهام رنگ طبیعی( البته مشکیه مشکی نیست) !
    و اون تم قهوه ای پایین تو آفتاب و نور یه سرخی توش هست.

حالا سوال من اینه که چه رنگی بزنم برای اینکه موهام رو یه دست کنم و با رشد ریشه دچار اون دو رنگی نشم

الان موهام متوسطه ! و تا نصف اون یه قهوه ای- زیتونی متوسط (دقیق نمیدونم آخه قرمزی نداره) و روی موهام رو یک ماه پیش 6تا هایلایت در آوردم !!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    تا دوستان وارد بیان من چیزی که به نظرم می رسه خدمتتون می گم
    من فکر نمی کنم بدون دیدن موهای شما از نزدیک بشه راهنمایی خاصی کرد اما یه چیز بگم اینکه ریشه و ساقه دو رنگ باشه خودش یه مدله اما اینکه شما می خوایید قرمز نباشه شما می تونید دوکار انجام بدید یکی اینکه اون ان 4 را با واریاسیون دودی یا خاکستری یا نقره ای و کمی واریاسیون سبز مخلوط کنید این واریاسیون ها زردی و قرمزی رنگ رو می گیره و یه قهوهای دودی زیتونی خوشرنگ به شما می ده و یا اینکه کلا از سری رنگهای زیتونی یا دودی و خاکستری استفاده کنید با همون شماره بالا و کمی واریاسیون
    آدم دست هرکسی را نمی گیره بیاره تمام زوایای تنهایی اش رو نشونش بده ... تنهایی حرمت داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام باران جان من خیلی وقت پیش از دوستان مامی سایتی برای رنگ مو کمک خواستم واونا قهوه ای بژ رو پیشنهاد کردن ولی من تا حالا این رنگو ندیدم میشه یه عکس ازش برام بذارین ممنون میشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

سیما جان قهوه ای بژ در نظر من باید قهوه ای متوسط باشه که تن طلایی و عسلی داشته باشه حالا باز اساتید هم نظر بدن .
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

دانشجو جان شما باید رنگو اول به جلو سر مامان بزنید یعنی اگه سفیدی زیاد دارن جلو مو رو با رنگ تا ریشه بزنی و بعد بری پشت سر رو از یک سانت به ریشه بزنی وقتی 15 مین گذشت ریشه هارو بزنی تا پایین ساقه ها و همه یکدست بشن .
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

• بانک بند ناف