نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,721 به 2,728 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام
    زمینه موهام ماهگونی بود که با چند با شستسو قهوه ای شد آرایشگاه کلی پول ازم گرفت موهامو 2 بار c9 گذاشت تا روشن کنم اما نارنجی و قرمز خیلی بد شد بعد با n3 و شامپو و آب رنگساژ کرد تا قرمزی و نارنجی موهام از بین برود اما تیره شده بعدشم گفت موهات روشن نمیشه!!!!!!!!! میشه راهنماییم کنید می خواستم ببینم من موهام مش داره می تونم با خودم با 000 موهامو روشن کنم ؟؟؟؟از 000 چطوری استفاده کنم ؟بعد چه رنگایی بزارم تا موهام روشن اما تناژ قرمزی و نارنجی نداشته باشه ؟؟؟؟ ممنون

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis1
    سلام منم میخوام موهامورنگ کنم! میشه کمکم کنین؟ میخوام زیتونی کنم بدون دکلره چه مارکی بخرم؟و.....
    سلام منم میخوام موهامورنگ کنم! میشه کمکم کنین؟ میخوام زیتونی کنم بدون دکلره چه مارکی بخرم؟و.....
    چرا کسی جوابمو نداد؟موهای من خرمای هست میخوام یه رنگ روشن بدون دکلره بزنم میشه راهنمای کنید؟
    بدون دکلره با روشنترین رنگ زیتونی شماره 9 +یک سوم خاکستری 9 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2 از مارک وُیلا
    روی موی خرمایی توقع زیتونی شیکی نداشته باشین چون این رنگ فقط روی موی دکلره تن واقعیشو نشون میده...
    چه رنگی روی موهای خرمای خوب ازاب در میاد ؟؟ پوستم سفیده
    هرگز درباره چیزی نگو ان را از دست داده ام. فقط بگو ان را پس داده ام

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

سلام و خسته نباشید
    من موی سفید زیاد دارم ، موقع رنگکردن ، همونجوری سفید میمونن ، رنگ نمیگیرن ، آیا راهی هست که موهای سفید هم رنگ بگیره ؟
    خییییلی ممنون میشم که منو هم راهنمایی کنید.
    من ، امضا بلد ندارم ــــــ انگشت میزنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط diba01
    سلام بچه ها ...من یه سوالی داشتم .....موهامو رنگ کردم ......تو مایه های قهوای بعد یکم موی سفید داشتم از جلو زدم .....حالا همه موهام قهوای شده بجز بالای سرم که داره یکم به قرمزی میزنه خیلی کم و لی بازم با بقیه موها که قهوای فرق داره چرا اینطوری شده؟؟؟؟چرا همه جا مثل هم نشده اشکال کارم کجاست؟؟؟؟خیلی حالم گرفته شده بابتش........................خواهش میکنم کمکم کنید
    دوست عزیز...میتونم بپرسم شماره رنگ مصرفیتون چی بوده حتما از سری N بوده که تن نارنجی زیادی داره بهتره ازسری دودی وزیتونی 5 +اکسیدان 1 برای قسمتهای سفید استفاده میکردید تا تناژقرمزی نداشته باشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط diba01
    و یه سوال دیگه هم دارم که یه دنیا ممنون میشم جوابشو بگین

توی این دو تا عکس چیکار کرده که انقدر زمینه مو و مش روشن هستند .....اخه اگه اول بخوایم رنگ کنیم روش مش ...رنگ که انقدر روشن در نمیاد ....ولی اینا جفتش روشنه میشه بگین چیکار کرده؟؟؟؟؟.....و از چه رنگهایی استفاده کرده؟؟؟

این دو عکس موها کاملا با دکلره روشن وسفید شده وبعد رنگساژ کرم دودی خیلی روشن زده شده...البته عکس اول رنگساژ کرم طلایی هست...
    رنگساژ 1: N10+واریاسیون نقره ای +اکسیدان 1
    رنگساژ2:C10 یک سوم مقدار +N10 +اکسیدان 1+واریاسیون نقره ای 3 سانت[/quot

مرسی باران جون از جوابت ...اره عزیزم سری N بودن ....فقط نمیدونم چرا بقیه موهام خوب شدن بجز بالای سرم که یکم به کم به قرمزی زد و روشنتر شد ...چه فرقی با بقیه قسمتها داشت مگه که اونها قهوای شدن و این قسمت یکم قرمزی زد ؟؟؟؟

باران جون اینکه میگین همه رو دکلره کرده بعدم رنگساژ.....به نظر توی عکس دو تا رنگ هست که درجشون باهام فرق داره ....یعنی اگه بعد دکلره رنگساژکنی اینجوری دو رنگ میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

somaye.k آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    405

سلام من قراره برم موهامو دکلره کنم بعدش رنگ کنم خانمه بهم گفت مواد دکلره اش به موهام اسیب نمیزنه چمیدونم یک کرم 70 تومنی قاطیش میکنه واسه همین میخواد ازم 100 تومن بابت دکلره بگیره به نظرتون خوب گفته؟ من اصلا تا حالا دکلره نکردم
    برای حل مشکلات همدیگه صلوات بفرستیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "sama joon":3o1rawi8
    ببخشید میشه لطفا پاسخ سوال من رو هم بنویسید آخه خیلی عجله دارم هفته بعد عروسی داریم
    منتظرم

سلام عزیزم من موهام مشکیه و متاسفانه تا حالا نشده که رنگشون کنم
    میخواستم لطف کنید و ترکیبات این رنگ عسلی روشن بدون دکلره رو روی موهای مشکی من که تا حالا رنگشون نکردم و تا شونه هام میرسه رو بگید؟
    چون خودم تو خونه میزارم لطف کنید و روش گذاشتنش رو هم بگید ممنون میشم واسه براق شدنش چیزی هست که بخوام ترکیب کنم؟

از سمت چپ عکس اولی میشه به نظر شما کدومشون بیشتر به من میاد میگند اگه این وشنه رو بزارم رو موهام اینقدر روشن نیست یکم تیره تره درسته؟ فقط میخوام بدون دکلره باشه حتما
    سوال بعد اینکه واسه ابروهام چه ترکیبی بزارم نمیخوام ابروهام روشن باشه
    یک دنیا ممنون از لطفتون

با تشکر فراوان
    شماره 8.34 +قهوه ای طلایی 7 مساوی از هرکدوم +اکسیدان2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت
    روکه بزنی موهاتو برنگ وسطی میرسونه ...
    برای ابرو من بارها توضیح دادم قشنگترین رنگی که تن قرمزی ونارنجی به ابرونمیده شماره C9 بلوند روشن دودی هست که با 3 قطره اکسیدان 2 به ابرو زده میشه واگر میخواهید خیلی روشن نشه زود چک کنید وبعداز 3 دقیقه بشوئید وبرای روشنتر شدن تا 7 مین روی ابروها بمونه بستگی به خودتون داره...[/quote:3o1rawi8]
    ببخشید اگه بخوام بیشتر شبیه این بلوند عسلی روشن بشه چیزی هست که بخوام استفاده کنم؟؟؟؟ آخه وسطیه به قرمزی میزنه میشه چیزی استفاده کنم که عسلی روشن بشه؟تورو خدا زودتر جوابمو بدین هم عجله دارم و هم استرس
    مارک رنگام voila باشه خوبه؟ مثلا 8.34 ویلا و قهوه ای طلایی 7 ویلا
    من خسته تر از آنم که لبخند را به تو هدیه دهم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام من سه ماه پیش موهامو مش کرده بودم الان یکمیش رفته خودم n7 زدم قهوه ای روشنه واون تکه های مش که پیداست رودوست ندارم میخوام خودم دوباره رنگش کنم میشه راهنماییم کنید یعنی هررنگی دوست داشته باشم میگیره باید برای رنگ دودی یا زیتونی اول موهامو دکلره کنم بعد چه رنگی بزنم
    گنجشك ميخنديد به اينكه چرا هر روز بي هيچ پولي برايش دانه مي پاشم.

من مي گريستم به اينكه حتي اوهم محبت مرا از سادگي ام ميپندارد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جون من موهامو عید تنباکویی 6 + شکلاتی 5 زدم الان ریشه هام دراومده موهام روشن تر هم شده الان میخوام این رنگ مو رو در بیارم برای رنگ زمینه و رنگ لایتش میشه راهنماییم کنین؟
    شرمنده خودمو کشنم نتونستم عکسو درست بزارم.
    ممنون عزیزم

http://www.mamipic.com/image-B3B7_504982F2.jpg