نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,713 به 2,720 از 5408
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط sama joon
    ببخشید میشه لطفا پاسخ سوال من رو هم بنویسید آخه خیلی عجله دارم هفته بعد عروسی داریم
    منتظرم

سلام عزیزم من موهام مشکیه و متاسفانه تا حالا نشده که رنگشون کنم
    میخواستم لطف کنید و ترکیبات این رنگ عسلی روشن بدون دکلره رو روی موهای مشکی من که تا حالا رنگشون نکردم و تا شونه هام میرسه رو بگید؟
    چون خودم تو خونه میزارم لطف کنید و روش گذاشتنش رو هم بگید ممنون میشم واسه براق شدنش چیزی هست که بخوام ترکیب کنم؟

از سمت چپ عکس اولی میشه به نظر شما کدومشون بیشتر به من میاد میگند اگه این وشنه رو بزارم رو موهام اینقدر روشن نیست یکم تیره تره درسته؟ فقط میخوام بدون دکلره باشه حتما
    سوال بعد اینکه واسه ابروهام چه ترکیبی بزارم نمیخوام ابروهام روشن باشه
    یک دنیا ممنون از لطفتون

با تشکر فراوان
    شماره 8.34 +قهوه ای طلایی 7 مساوی از هرکدوم +اکسیدان2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت
    روکه بزنی موهاتو برنگ وسطی میرسونه ...
    برای ابرو من بارها توضیح دادم قشنگترین رنگی که تن قرمزی ونارنجی به ابرونمیده شماره C9 بلوند روشن دودی هست که با 3 قطره اکسیدان 2 به ابرو زده میشه واگر میخواهید خیلی روشن نشه زود چک کنید وبعداز 3 دقیقه بشوئید وبرای روشنتر شدن تا 7 مین روی ابروها بمونه بستگی به خودتون داره...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط * پریا*
    میشه یک نفر لطف کنه بگه ترکیب این 2 تا رنگ چی میشه یک اشتباهی موقع خریدن کردم
    حالا دقیقا نمیدونم ترکیبشون چه رنگی میشه اگه لطف کنید عکس بزارید ممنون میشم
    7.2 medium smoky blonde و 8.3 light matt blonde و واریاسیون نقره ای و اکسیدان 2
    رنگ 7.2: بلوند متوسط دودی
    رنگ 8.3:بلوند روشن زیتونی
    ترکیبشون روی موی طبیعی قهوه ای تقریبا متوسط با تن دودی زیتونی میشه که بهتره 1 سانت هم واریاسیون سبز استفاده کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط diba01
    سلام بچه ها ...من یه سوالی داشتم .....موهامو رنگ کردم ......تو مایه های قهوای بعد یکم موی سفید داشتم از جلو زدم .....حالا همه موهام قهوای شده بجز بالای سرم که داره یکم به قرمزی میزنه خیلی کم و لی بازم با بقیه موها که قهوای فرق داره چرا اینطوری شده؟؟؟؟چرا همه جا مثل هم نشده اشکال کارم کجاست؟؟؟؟خیلی حالم گرفته شده بابتش........................خواهش میکنم کمکم کنید
    دوست عزیز...میتونم بپرسم شماره رنگ مصرفیتون چی بوده حتما از سری N بوده که تن نارنجی زیادی داره بهتره ازسری دودی وزیتونی 5 +اکسیدان 1 برای قسمتهای سفید استفاده میکردید تا تناژقرمزی نداشته باشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط diba01
    و یه سوال دیگه هم دارم که یه دنیا ممنون میشم جوابشو بگین

توی این دو تا عکس چیکار کرده که انقدر زمینه مو و مش روشن هستند .....اخه اگه اول بخوایم رنگ کنیم روش مش ...رنگ که انقدر روشن در نمیاد ....ولی اینا جفتش روشنه میشه بگین چیکار کرده؟؟؟؟؟.....و از چه رنگهایی استفاده کرده؟؟؟

این دو عکس موها کاملا با دکلره روشن وسفید شده وبعد رنگساژ کرم دودی خیلی روشن زده شده...البته عکس اول رنگساژ کرم طلایی هست...
    رنگساژ 1: N10+واریاسیون نقره ای +اکسیدان 1
    رنگساژ2:C10 یک سوم مقدار +N10 +اکسیدان 1+واریاسیون نقره ای 3 سانت

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=Hana.s][quote="باران7":2u9kbjsi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Hana.s":2u9kbjsi
    سلام باران عزیز خسته نباشی
    از مطالبتون استفاده کردم خیلی مفید هستن
    مادرم موهاشون عسلی زیتونی کرده بودند، بعد که ریشه ها در اومد با رنگ قهوه ای متوسط زدن حالا 3/4 از موهاشون رنگ قهوه ای متوسط هست و 1/4 بقیه دکلره شده هست با توجه به پست هاتون در صفحات اول دیدم که دوستان تونستن با راهنمایی شما بدون دکلره موهاشون رو بلوند کنند، حالا از شما خواهشم اینه فرمولی بدین که برای موی مادرم با مشخصات فوق، بشه بدون دکلره زیتونی عسلیش کنم.
    در صورت امکان از مارک اورآل می خوام استفاده کنم.(لطفا میزان اکسیدان به رنگ رو هم بنویسید)
    پیشا پیش از لطفتون خیلی ممنونم
    دوست عزیز... رنگهایی که مادرتون بکاربردن خیلی تیره س برای رنگ عسلی زیتونی روشن باید قبلش این رنگهاروبا 000 +اکسیدان 3 یا دکو کرم با اکسیدان 3 پاک کنید وبعد ازاون با ترکیب رنگهای زیتونی 7 +قهوه ای طلایی 6 به نسبت مساوی +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 موهارو رنگ کنید...[/quote:2u9kbjsi]

باران عزیز خیلی ممنونم از راهنماییت
    سوالم اینه که این ترکیب موادی که برای پاک کردن گفتین رو به همه مو بزنم؟ یعنی هم قسمت رنگ شده و هم قسمت دکلره شده به مدت زمان مساوی؟
    و اینکه لطفا میزان اکسیدان و رنگ رو هم برام بنویسید (چه برای مواد پاک کننده و چه برای رنگ بعد از اون) میزان رنگ چند تیوب باشه و برای هر تیوب رنگ چه مقدار اکسیدان لازمه
    ممنونم از وقتی که میزارین[/quote:2u9kbjsi]
    مواد روشن کننده اول به قسمتهای روشن وبعداز 45 مین شسته بشه...برای قسمتهای دکلره نیازی نیست گرچه اگر بامواد دکلره روشن بشه که موها یکدست تر درمیاد وبهترهست..اینطوری حتما کمی تفاوت درجه روشنی مو خواهید داشت.اکسیدان هم برای هردو مورد بستگی به میزان رنگیه که استفاده میکنید تا حدی اضافه میشه که ترکیب مثل ماست نیمه غلیظ دربیاد..
    [quote=Hana.s][quote="Hana.s":2u9kbjsi][quote="باران7":2u9kbjsi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Hana.s":2u9kbjsi
    سلام باران عزیز خسته نباشی
    از مطالبتون استفاده کردم خیلی مفید هستن
    .
    .

باران عزیز انقدر این تاپیک خوبتون رو خوندم وسوسه شدم موهای خودم رو هم رنگ کنم،
    27 سالمه چشم ابرو مشکی ، مو روشنتر از ابرو و پوستم گندمی روشن یه مراسم در پیش دارم می خوام برای رنگ مو و ابرو بهم پیشنهاد بدیدن خیلی ممنونم
    [/quote:2u9kbjsi][/quote:2u9kbjsi][/quote:2u9kbjsi]
    رنگ مو:ترکیبی از رنگهای دودی 7+خاکستری7+زیتونی7 به نسبت مساوی +اکسیدان 2
    رنگ ابرو هم که در دو پست قبلی اشاره کردم مطالعه بفرمائید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط monajoon
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط monajoon
    قبل از هر چیز ازدوست عزیزی که جوابم رو میده متشکرم .وحالا سوال من
    من موهام تا روی سر شونه هامه.واز ریشه حدود 7 سانت در اومده،بقیه موهام دکلره ورنگساژ داره البته الان به زردی میزنه.
    طبق پستایی که از قبل خوندم یه رنگ شکلاتی کستینگ اورئال گرفتم به شماره 535.
    حالا اگه بخوام یکدست بشه باید اول با اکسیدان 6 روی ساقه مو بزارم 30دقیقه ،بعد با اکسیدان 12 روی ریشه مو بزارم 20 دقیقه؟درسته؟
    برای اینکه تن قرمزی نده چقدر واریاسیون ضد قرمزی بریزم؟ ایا باید واریاسیون ضد زردی هم بریزم ؟
    وبا توجه به اندازه موهام تیوپ این رنگ 48میل هستش ،یه دونه کافیه؟
    دوست عزیز....برای یکدست کردن موهاتون ابتدارنگ روبا اکسیدان 1 رویساقه های روشن ودکلره وبعداز تایم 30 دقیقه همون رنگ رو بااکسیدان شماره 2 برای قسمتهای ریشه بکار ببرید...1تا2 سانت واریاسیون قرمز میتونید بریزید ونقره ای لازم نیست ...فکر میکنم برای موهاتون یک تیوپ 60 میل کافی باشه...
    باران جون مرسی از جواب دادنت عزیزم.
    میشه لطفا بگی واسه این میزان رنگ مو اکسیدان باید چه اندازه بریزم ؟وایا این رنگ مویی که من خریدم گیاهیه؟چون روش نوشته بدون امونیا ک
    دوست عزیز...میزان اکسیدان بستگی به حجم رنگ داره برای یک تیوپ 60 میل معمولا 1اکسیدان کوچک لازمه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis1
    سلام منم میخوام موهامورنگ کنم! میشه کمکم کنین؟ میخوام زیتونی کنم بدون دکلره چه مارکی بخرم؟و.....
    سلام منم میخوام موهامورنگ کنم! میشه کمکم کنین؟ میخوام زیتونی کنم بدون دکلره چه مارکی بخرم؟و.....
    چرا کسی جوابمو نداد؟موهای من خرمای هست میخوام یه رنگ روشن بدون دکلره بزنم میشه راهنمای کنید؟
    بدون دکلره با روشنترین رنگ زیتونی شماره 9 +یک سوم خاکستری 9 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2 از مارک وُیلا
    روی موی خرمایی توقع زیتونی شیکی نداشته باشین چون این رنگ فقط روی موی دکلره تن واقعیشو نشون میده...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paryy
    باسلام و خسته نباشيد

باران جان اگه امكان داره فرمول رنگ صورتي فانتزي روي موي دكلره شده رو ميشه بگيد؟
    ضمنا اگه ريشه مو دراومده باشه ريشه با اين رنگ به چه رنگي درمي ايد؟

خيلي ممنون ازكمك شما
    معمولا فقط از واریاسیون بنفش 2 سانت +نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1
    منتها بعضی شرکتها در کاتالوگ رنگاشون رنگهای آماده برای لایت صورتی رو دارند....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    سلام باران جون عیدت مبارک. من بیس موهام عسلی بود ارایشگر برام شرابی پررنگ دراورد بعدازیکماه شستن موهام به حنایی میزد رفتم برام درستش کنه و از این حالت نارنجی بودن دراره اینبار یه رنگی تو مایه های قهوه ای خاکستری روشن برام دراورد که یه کم از اون حالت نارنجی بودن دراومد فکرکنم تو رنگش از گرئه رنگهای c استفاده کرده بود چون رنگو که هم میزد بنفش شد اول بعدهم که رو سرم میمالید دودی بنفش شده بود رنگهحالا بعداز چندبارشستن رنگه داره روشنترمیشه تقریبا به رنگ قبلی برمیگرده فقط زیاد نارنجی نیست.ایندفعه میخوام خودم رنگشون کنم ولی نمیخوام زیاد تیره بشه موهام فقط میخوام ازاین تن تقریبا نارنجی که داره دربیاد و خوشرنگ بشه و یکدست .رنگ پوستمم سفیده.چه رنگی بگذارم رو موهام از چه مارکی؟؟ممنون میشم که همیشه به سوالاتمون بدون خستگی جواب میدی
    ترکیب رنگهای دودی 6 +زیتونی 6 به نسبت مساوی+اکسیدان 2 مارک وُیلا -اُلیو+اکسیدان 2
    مرسی باران جون .من فقط متوجه نشدم یعنی هم از مارک ویلا استفاده کنم برای اکسیدان هم اولیو یا اینکه یکدوم از این دو تا مارک رو استفاده کنم؟بعد یه قوطی اکیدان کافیه ؟
    دوست عزیز..هرمارکی که برای رنگ تهیه کردین اکسیدان مخصوص بخودشو هم دارند ....ولی اگر هم اکسیدان مارک مثلا ویلا نبود میتونید از اکسیدانهای خوب وخارجی دیگه تهیه کنید..