نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,697 به 2,704 از 5408
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط monajoon
    قبل از هر چیز ازدوست عزیزی که جوابم رو میده متشکرم .وحالا سوال من
    من موهام تا روی سر شونه هامه.واز ریشه حدود 7 سانت در اومده،بقیه موهام دکلره ورنگساژ داره البته الان به زردی میزنه.
    طبق پستایی که از قبل خوندم یه رنگ شکلاتی کستینگ اورئال گرفتم به شماره 535.
    حالا اگه بخوام یکدست بشه باید اول با اکسیدان 6 روی ساقه مو بزارم 30دقیقه ،بعد با اکسیدان 12 روی ریشه مو بزارم 20 دقیقه؟درسته؟
    برای اینکه تن قرمزی نده چقدر واریاسیون ضد قرمزی بریزم؟ ایا باید واریاسیون ضد زردی هم بریزم ؟
    وبا توجه به اندازه موهام تیوپ این رنگ 48میل هستش ،یه دونه کافیه؟
    دوست عزیز....برای یکدست کردن موهاتون ابتدارنگ روبا اکسیدان 1 رویساقه های روشن ودکلره وبعداز تایم 30 دقیقه همون رنگ رو بااکسیدان شماره 2 برای قسمتهای ریشه بکار ببرید...1تا2 سانت واریاسیون قرمز میتونید بریزید ونقره ای لازم نیست ...فکر میکنم برای موهاتون یک تیوپ 60 میل کافی باشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1363
    سلام
    من میخوام موهامو دودی زیتونی روشن یا متوسط بزنم.موهام الان بلوند ریشه هام یکم تیرهتره.یه مقدار موهام تن زردی داره.چه رنگهایی رو با چه مارکی بزنم؟
    مرسی از وقتی که می ذاری :*
    دوست عزیز... برای دودی زیتونی روشن که زمینه ی مو دکلره باشه شیک وقشنگ درمیاد ولی روی موی رنگ شده هم به تن متوسطی خواهید رسید ترکیب رنگهای دودی 9یا خاکستری 9 +وزیتونی 9 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +وسبز 1 سانت +اکسیدان 1 برای قسمتهای روشنتر وهمین ترکیب+اکسیدان 2 برای قسمتهای تیره تر ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز89
    با سلام و خسته نباشید ، من موهامو دکلره کردم حدوداً یک ماه پیش ، الان به زردی می زنه و هر بار که میرم آرایشگاه رنگساژ می کنم فقط یک روز دوام داره و بعد از حمام رنگساژ از بین میره و دوباره زرد میشه ، الان اگه بخوام رنگ شکلاتی خوش رنگ دربیارم باید از چه فرمولی و چه رنگی استفاده کنم ؟ پیشاپیش ممنونم.
    رنگساژ روی موی دکلره خیلی سریع پاک میشه ولی نه دیگه به فاصله ی یک روز بهرحال برای شکلاتی میتونید رنگهای شکلاتی 5 + کاپوچینو 6 +اکسیدان 1 رو استفاده کنید..اگرم رشد ریشه تیره دارید برای ریشه ها همین رنگها با اکسیدان 2 ترکیب واول قسمتهای روشن وبعداز 30 مین تیره ها زده بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hana.s
    سلام باران عزیز خسته نباشی
    از مطالبتون استفاده کردم خیلی مفید هستن
    مادرم موهاشون عسلی زیتونی کرده بودند، بعد که ریشه ها در اومد با رنگ قهوه ای متوسط زدن حالا 3/4 از موهاشون رنگ قهوه ای متوسط هست و 1/4 بقیه دکلره شده هست با توجه به پست هاتون در صفحات اول دیدم که دوستان تونستن با راهنمایی شما بدون دکلره موهاشون رو بلوند کنند، حالا از شما خواهشم اینه فرمولی بدین که برای موی مادرم با مشخصات فوق، بشه بدون دکلره زیتونی عسلیش کنم.
    در صورت امکان از مارک اورآل می خوام استفاده کنم.(لطفا میزان اکسیدان به رنگ رو هم بنویسید)
    پیشا پیش از لطفتون خیلی ممنونم
    دوست عزیز... رنگهایی که مادرتون بکاربردن خیلی تیره س برای رنگ عسلی زیتونی روشن باید قبلش این رنگهاروبا 000 +اکسیدان 3 یا دکو کرم با اکسیدان 3 پاک کنید وبعد ازاون با ترکیب رنگهای زیتونی 7 +قهوه ای طلایی 6 به نسبت مساوی +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 موهارو رنگ کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshazar
    با سلام و عرض خسته نباشید به شما و یک دنیا سپاسگذاری از سایت خوبتون

من موهامو ۴ طبیعی گذاشتم اما الان میخوام رنگ مویی که عکسشو براتون گذاشتمو رو موهام بذارم در این خصوص میخواستم بنده رو راهنمایی کنید، البته فکر میکنم رنگ ومش باشه و رنگ تنها نیست
    خواهشابطور کامل برام توضیح بدید که باید رو موهام چه کارهایی انجام بدم ؟
    موهام باید تا چه پایه ای برسه؟
    فرمول رنگش رو بهم بگید و مدت زمانی رو که باید رو موهام بمونه؟
    موهامو با چه پودری (سفید یا ابی) و اکسیدان چند درصد دکلره کامل کنم؟
    مارک رنگ مو و پودر و اکسیدان پیشنهادیتون چیه؟

http://8pic.ir/images/e1d11qvrmos9ioeu0wn.jpg

یک دنیا از جوابتون سپاسگذارم
    اول که رنگ فعلی موهاتون خیلی تیره س وممکنه با رنگ روشنهم به نتیجه ی زمینه عکسی که گذاشتید نرسید بهتره قبلش با دکو کرم بِس +اکسیدان 3 اول موهاتون یکدست روشن کنید و بهدش با رنگهای طلایی 8 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2 یا 9%رنگ ودرآخر قسمتهایی رو بدلخواه با فویل یا کلاه مش روشن کرم دربیارید...که با پودر دکلره آبی کلاینر +اکسیدان 3 یا 12%موهارو دکلره وبعد با رنگ N10+اکسیدان 1 +واریاسیون نقره ای 3 سانت رنساژ کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabesh
    سلام
    موهای من قهوه ای تیره بود و قسمت جلوی موهام هم سفید زیاد داشت. 2 ماه قبل یکی پیشنهاد داد رنگ پلاتینی بذارم تا سفید ها حالت براق داشته باشه منم همه مو را با مارک ایگورا رنگ کردم که سفید ها همچنان سفید و زمینه مو هم حدود 5و6 درجه روشن شد و چون من آن رنگ رو دوست نداشتم پیشنهاد کردن رنگ موی کمند شماره 3 یا 4 رو استفاده کنم. حالا موهام از رنگ طبیعی خودش کمی تیره تر شده و سفیدها هم یه کمی روشنتر از زمینه، الان استفاده از ریمور می تونه برای من کارساز باشه که موهام به حالت عادی خودش برگرده؟ هم سفیدهاش هم رنگ زمینه اصلیش؟
    ممنون
    دوست عزیز..ریمووربرای پاک کردن تن شرابی ازروی مو بکار میره..باهر پاک کننده دیگه مثل دکو کرم یا 000 رنگ موتون به نارنجی یا زرد میرسه که میتونید روشو یکدست قهوه ای متوسط یا هر رنگ متوسط دیگه که دوست دارید بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه گلی
    سلام دوستان میتونین کمکم کنید من روموهای خودم رنگ موزیتونی ام8 زدم باواریاسیون سبزامابجاش تن قرمزخرمایی شدبه نظرتون بلونددودی روش بذارم رنگش روشن میشه پوستم بوره تشکر
    دوست عزیز... با رنگهای روشن یک یا دوبار روی موی تیره توقع رسیدن به رنگهای خیلی روشن رو نداشته باشید اینکار باید مدام انجام بشه تا مثلابعداز 1 یا 2 سال کم کم موهاتون خیلی روشن بشه.. الانم میتونید رنگهایروشن دودی وزیتونی رو با اکسیدان 2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت حداقل ماهی یکبار بزنید تا به مرورموها روشن بشه واگر هم خیلی عجله دارید که یا باید دکلره کنید یا با دکو کرم موهارو چند درجه روشن وروشو رنگ دلخواه روشن بزنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marmari91
    سلام عزیزم.من موهامو عید دکلره و رنگ کردم و 2ماه پیشم دوباره همون رنگو تجدید کردم بدونه دکلره...یه کم تیره تر شد البته....
    الان میخوام موهامو اینجوری هایلایت کنم و باقیشو مشکی...ولی کلا چیزی بلد نیستم که چه کار کنم.میخوام بدونم با روشن کننده میشه این هایلایت رو
    در آوورد؟اگه هم نه که باید چه کار کنم ؟میشه فرموله رنگ و اندازه و مراحل کار رو به من بگید؟
    هم برای هایلایت و هم برای مشکی کردن.اول لایت در بیارم یا اول مشکی کنم؟من تا حالا خودم رنگ نکردم بلد نیستم چیزی
    برای عید فطر میخوام موهامو رنگ کنم میشه کمک کنید؟ میخوام اینجوری رنگ کنم....
    این پایینی ها هم موهای خودمه

اول زمینه موهاتونو بارنگ 1/4 یا دودی 4 یکدست تیره کنید وبعدهم که قسمتهای دلخواه رو با فویل یا کلاه مش روشن کرم یا کاهی بزنید که رنساژ کرم :رنگ N10+واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1 هستش..

• بانک بند ناف