نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,689 به 2,696 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

هانا جون طبق توصیه باران جون رنگ c9 لورال بگیر و حدود 2 تا 3 سانت از رنگ را با یک /دوم(1/2 قاشق چایخوری اکسیدان 2 یا 9% مخلوط کن و بزار روی ابروهات و بعد از 4 دقیقه چک کن و اگر رنگ دلخواهت شده بشور . (این تجربه خودم است که وقتی کمی رنگ روی ابرو هام باز شد مواد را پاک می کنم ولی نمی شورم و میزارم 10 دقیقه بمونه و رنگ دلخواهم برسه بعد با آب می شورم . )این شماره رنگ توی کاتولوگش خیلی روشن و دودی است ولی نترس روی ابرو مشکی این جوری نمیشه.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arsin
    سلام خانوما .عیدتون مبارک .من درباره رنگ موی یک بار مصرف اطلاعات میخوام .شنیدم میگن مثل شامپو استفاده میشه وبعد از یه با شستشو هم از بین میره .البته به اسم رنگ موی شامپویی یا یک بار مصرف بهم گفتن ومن هر دو اسما تو قسمت سرچ پایین صفحه زدم وچیزی پیدا نکردم .ممنون میشم راهنماییم کنید .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام عزیزم من موهای خواهرو خانم برادرم رو که مشکی بودن بدون دکلره عسلی و تنباکویی کردم که خیلی قشنگ شد یعنی همه تعریف کردن با روشن کننده 000 واکسیدان 6%ضد قرمزی گیاهی روشن کن اگه جنس موهات جوری باشه که زود رنگ باز شه به پایه 4 و5 میرسه بعد رنگی که دوست داری رو از خانواده روشنش بگیر و با اکسیدان9% وواریسیون روشن کننده و نقره ای یاخاکستری ورنگای دیگش که بسته به رنگ انتخابیت داره به اندازه یه نخود بریز چون اگه زیاد بریزی رنگتو تیره میکنه یه فن استاد هم هست که واسه موندگاری رنگ و براقی یه قاشق روغن زیتون یا روغن نارگیل بریز که محشر میشه و حتما به رنگت مقداری آب جوش هم واسه اینکه سفت نشه بزن در آخر از رنگ اصلیت واکسیدان به مقدار خیلی خیلی کم مخلوط کن واسه ابروهات امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

از همه دوستایی که راهنمایی می کنن ممنونم
    و از همه دوستایی که سوال می پرسن معذرت میخوام که نمیتونم کمکشون کنم چون در این زمینه وارد نیستم خواستم یه وقت جواب ندادنم به کم لطفی و بی اهمیتی تعبیر نشه

اگه کسی دیر جواب سوالش رو میگیره بخاطر اینه که کاربرای دیگه اطلاع دقیق ندارن و نمیخوان جواب غلطی بدن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهدیس
    کار شناس محترم وقت بخیر موهای مادرم سفید است رنگ شرابی گذاشت بعد از چند بار شستشو ریشه ها قرمز و ساقه حنایی رنگ شده چطور میتوانم یک رنگ یکدست دربیاورم؟در ضمن پوستش تیره و سنش بالاست.اگر رنگ گرم بخواهد چه شماره ای مناسب اوست و چگونه بزنم که ساقه و ریشه هماهنگ شود؟از پاسخگوییتان بینهایت سپاسگزارم.فقط با شرمندگی کمی عجله دارم منتظرم
    چند رنگ با پوشش کامل موهای سفید براتون میزارم یکی رو به سلیقه خود انتخاب کنید

طلایی : شماره پنج ممیز سه از رنگ مو Aven + هفت ممیز سه از رنگ مو بس

شکلاتی : شماره پنج ممیز هشت Voila + پنج ممیز هفتدو هفت ولا

مسی : شماره پنج ممیز شش +هفت ممیز چهل و چهار آتوسا

زیتونی : شماره پنج رنگ مو m5 + OLive آلبورا

ابتدا ساقه های مو بعد از نیم ساعت ریشه 15 دقیقه بماند و سپس شستشو ( کلیه رنگ های بالا + اکسیدان 6% و یک بند انگشت واریاسیون نقره ای)

متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیماجون
    بچه هاااااااااااااااااااااااا ...من ایروهامو8.1 گذاشتم مارک سیلک که میشه بلوند خاکستری روشن با اکسیدان 9 درصد اما اصلا ابروهام زرد نشد فندقی شد یعنی تن زرد نداره اصلا...اخه c9 رو نوشته بود نقره ای دودی ترسیدم بخرم..چکار کنم؟من میخوام ابروهام تن زرد داشته باشه
    رنگ n10 + اکسیدان 12%

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الی65
    سلام به خانومهای ارایشگر
    می خوام مویی رو رنگ کنم که حدود سه انگشت رشدریشه داره که سفیدوسیاه بقیشهم قهوای روشن حالا می خوام یه قهوای که به پوست سبزه روشن بخوره واسش بزارم به نظرتون چیکارکنم خیلی هم طرف وسواسه راستی چی کار کنم قهوایم تون قرمزی نده؟

می تونید از پستی که برای مامان مهدیس گذاشتم استفاده کنید . اول ساقه ها نیم ساعت و بعد ریشه ها یک ربع

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    سلا م نادیا جان میخواستم بدونم هر چند وقت یکبا میشه موها رو رنگ کرد که موها خیلی هم آسیب نبین و آیا محافظی وجود داره که از آسیب مو در اثر رنگ کردن زیاد محافظت کنه . ممنون میشم عزیزم راهنمایم کنی
    معمولا بهتره که با فاصله 2 ماه باشه . می تونید از ماسک های مو که ترمیم کننده و احیا کننده برای موهای رنگ شده است استفاده کنید