نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,665 به 2,672 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط maral.tirazheh
    باران جون سلام
    من برای اولین بار موهام رو رنگ کردم اول دکلره کردم و روش رنگ عسلی گذاشتم ولی جلوی موهام اصلا رنگ نگرفت و پشت موهامم چند رنگ شد بعد روش مشکی گذاشتم ولی با دوبار حموم رفتن رنگ مشکی به خاکستری تبدیل شد دوباره روش رنگ قهوه ای متوسط گذاشتم یه کم بهتر شد ولی حالا بعد از یک هفته موهام رنگشون به طلایی رسیده به نظره شما چرا اینطوری میشه اگه بخوام دوباره رنگ کنم باید حتما دکلره کنم؟
    دوست عزیز..اگه دوباره قصدرنگ های خیلی روشنو دارید بله بایددکلره کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elel
    سلام.خسته نباشید.من موهامو 8.2 okeea تن دودی زدم ولی قهوه ای شده من رنگ زیتونی روشن می خوام البته بدون دکلره.کلا می خوام روشن تر از این رنگی که الان هست باشه.چی بزنم؟مرسی
    دوست عزیز..با رنگهای خیلی روشن هم روی موی تیره وبدون دکلره موها 3 تا 4 درجه فقط روشن میشه وتنها راهش زدن دکلره س وبعد رنگساژ دلخواه مثل زیتونی ...با رنگ تنها موی شما قهوه ای روشن متوسط میشه که به مرور زمان وبارنگ کردن مداوم وزود بزوددرعرض چند ماه موها کم کم روشنتر خواهد شد این بار ازرنگهای زیتونی 9 یا 10 هم نصف تیوپ +واریاسیون سبز 1 سانت با رنگ خودتون ترکیب کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    28

سلام خانوما.. ببخشید یه سوال اشتم رنگ موهای خودم مشکی بود بعد رنگ طلایی کردم شماره 8 .. بعد از یه مدت هم رنگ زیتونی شماره 7 .. اما اصلا رنگش زیتونی نشد فقط طلایی یه کم کمرنگتر شد.. حالا میخوام پایه مشکی کتنم از روش مش در ارم اما ارایشگام میگه نمیشه لطفا راهنمایی کننید..ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام عزیزم اگه پایه رو مشکی کنی بعد نمیشه مش دربیاری اصولا رنگ های مشکی و شرابی اگه بزنی فقط باید با پاک کننده های قوی رنگشو پاک کنی ازین که بگذریم حالا عزیزم رگه دوست داری مشکی کنی چرا سان لایت نمیکنی حیف نیست موهای طلایی رو از بین ببری ازش استفاده کن به نظر من روی طلایی مش مشکی یا هایلایت هایی از رنگ های فانتزی کن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط banooo
    یه سوال؟رنگ صورت من گندمیه و چشم و ابروم مشکی.میخوام کاه یی کنم موهامو به نظرتون زشت نمیشم؟موهام کوتاهه و صورتم گرد .البته میان اندامم.میترسم رنگ کنم بهم نیاد خصوصا که نمیخوام اونی که بهم بگه بهت نمیاد همسرم باشه!مرسی خانومااا

سلام عزیزم کا هی به افراد گندمی وسبزه نمیاد وصورت رو تیره تر میکنه به نظر من برای این افراد قهوه ای روشن یا تنباکویی یا کاپوچینویی ودر آخر بلوند بیشتر میاد به خصوص که رنگ صورتت به برز نزدیک شه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

من هر چی گشتم عکسی از رنگ موی کنفی پیدا نکردم شما سراغ ندارید ؟؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=banooo]
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_666
    نقل قول نوشته اصلی توسط "masoud_666":176sy0mu
    یه سوال؟رنگ صورت من گندمیه و چشم و ابروم مشکی.میخوام کاه یی کنم موهامو به نظرتون زشت نمیشم؟موهام کوتاهه و صورتم گرد .البته میان اندامم.میترسم رنگ کنم بهم نیاد خصوصا که نمیخوام اونی که بهم بگه بهت نمیاد همسرم باشه!مرسی خانومااا

سلام عزیزم کا هی به افراد گندمی وسبزه نمیاد وصورت رو تیره تر میکنه به نظر من برای این افراد قهوه ای روشن یا تنباکویی یا کاپوچینویی ودر آخر بلوند بیشتر میاد به خصوص که رنگ صورتت به برز نزدیک شه
    سوال اخر اینکه یه دوستی میگفت چون صورت تیره و برنزه مده و رو بورس،میشه روش حساب کرد.با این وجود بازم شما فکر میکنید خوب نیست؟
    منظورتو نفهميدم عزيزم ميشه واضح تر بگي
    عزیزم منظورم اینه که حالا که میگید رنگ کاهی بیشتر به صورت روشن میخوره و رنگ کاهی به صورت سبزه و گندمی باعث میشه رنگ صورت تیره بشه،و حالا که صورت تیره و برنزه مد هم شد،به نظرتون راه داره که بهم بیاد؟و زشت نشم[/quote:176sy0mu]

آره عزيزم ميشه فقط سعي كن هميشه واسه اينكه خيلي خوشگل تر وجذاب تر به نظر بياي با توجه به سبزه بودنت كرم پودر يا پنكك شاين بزني كه چهره عروسكي داشته باشي

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    503
    پسند کرده
    25

باران جان یک سوال داشتم
    مدتی پیش موهام رو هایلایت شرابی زدم، یکی دو تا تیکه بزرگ رو دکلره کردم، بعد که شرابی ها کم رنگ شد کلا رنگ شاه بلوطی روش گذاشتم. الان ریشه هاش در اومده و میخام دوباره کلا رنگ بگذارم
    چه رنگی رو پیشنهاد میدین که اون قسمتهای دکلره قرمز نشه و خوب رنگ بگیره ؟؟
    ضمنا من موهام بلند هست و نمیتونم زود به زود رنگ کنم، یه ترکیبی میخام که زود بیرنگ نشه و ریشه که میزنه زیاد تابلو نباشه. یعنی وقتی ریشه میزنه مثل دو تا عکس آخر بگذارم بلند بشه و زیاد دو-سه رنگ نشه
    رنگ پوستم گندمیه، از بین این رنگها کدومش بهتر درمیاد؟
    میدونم زیاده خواهیه اما میخام این هفته رنگ بزنم، ممنون میشم اگر فرصت بود زودتر جواب بدید