نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,625 به 2,632 از 5408
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    http://forum.mamisite.com/viewtopic.php?f=11&p=1199501#p1199501

ببخشید من موهام اصلا رنگ نداره پوستم گندمی روشنه و یکم تپلم خیلی از این رنگها که لینک گذاشتم خوشم میاد به شرط اینکه نارنجی و قرمزی توش نداشته باشه تا حالا هم رنگ نکردم 30 سالمه میتونین بگین چه رنگ مارکی و چیها بگیرم ایا باید موهامو دکولوره کنم .اگه اینطوریه نمیخوام دکولوره کنم چطوری بدون دکولوره موهام اینرنگی بشه میشه راهنماییم کنین ممنون
    ذوست عزیز...بدون دکلره وزدن رنگهایی مشابه لینکی که گذاشتید با کمترین تن نارنجی وقرمزی ترکیب رنگهای خاکستری 9+زیتونی9+دودی 9+واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز ودودی 1 سانت از هرکدوم +اکسیدان 2 هست...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina_queen
    من اول مي خواستم موهام اين رنگي شه،رفتم آرايشگاه گفت بايد دكلره كني تا يه پايه روشن داشته باشي. بعد از رنگاي طلايي و دودي و اون يكي نمي دونم چي بود شايد زيتوني استفاده كرد و گفت عين همين ميشه...موهام شد عكس دوم...با اينكه مثل عكس اول نشده اما خوب شده بود همه از رنگم خوششون اومده الان حدوده 3 هفته هست كه از اون روز مي گذره...موهام رنگش رفته تو نور به طلايي ميزنه نمي دونم چي كارش كنم...چه رنگي بزارم...
    خواهش مي كنم راهنماييم كنيد دوستان من شهريور ماه بايد يه جشني برم...مي ترسم موهام با اين رنگه طلايي زشت باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina_queen
    در ضمن من از شامپوي مخصوص موهاي دكلره شده و بلوند و همچنين تثبيت كننده رنگ مو باله آ استفاده مي كنم... اما گويا فقط در نرم كردن موهام تاثير داشته و در تثبيت رنگ موهام زياد موثر نبوده ........

میتونید با ترکیب رنگهای دودی 6+یک سوم n6
    +اکسیدانهای 1 و2 یکسان دوباره موهاتونورنگساژ کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asemani1
    سلام باران جون عزیز. قبل از هر چیز بخاطر اینکه به سوالم خیلی زود جواب دادی ازت تشکر می کنم. من واقعا به تخصص و سلیقه شما ایمان دارم ولی دوست داشتم قبل از رنگ کردن موهام حدودا بدونم فرمول رنگی رو که بهم پیشنهاد دادین (ترکیب رنگهای دودی 6+زیتونی6+خاکستری6+اکسیدان 2) چه رنگی میشه. اگه یه عکس از این رنگ بهم نشون بدین ممنون می شم. نسبت این رنگها با هم مساوی باشن و به نسبت مساوی با اکسیدان ترکیب بشن؟ ببخشید که خواسته هام زیاد شدن منم واسه شما از صمیم قلب آرزوی سلامتی و شادکامی می کنم.
    دوست گرامی...ترکیب این 3رنگ بمقدار یکسان بسته به حجم موهاتون رنگ قهوه ای نسبتا متوسط با حداقل تناژ قرمزی ونارنجی موها درمیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=aramesh_mn][quote="باران7":174771ge]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "aramesh_mn":174771ge
    سلام. خانمم من موهامو (مشکی طبیعی) با c7+m7+a8 و 3سانت وار نقره ای +1س وار سبز +1س وار دودی و نصف پیمانه پودر دکلره و اکسیدان ضد قرمزی 9% رنگ کردم (رنگها رو به یه نسبت ترکیب کردم) یه رنگ فوق العاده خوش رنگ در اومده. حالا سوالم اینه که مطمئنن بعد از چندین بار شستشو این زیبایی الان رو نخواهد داشت به نظرتون اگر این تن رنگی که الان داره رو از دست داد دوباره کلا رنگ رو تمدید کنم یا شما راهی واسه شارژش بهم پیشنهاد میدین؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
    دوست عزیز.. بارنگ پودر دکلره ترکیب کردید !؟!؟ بهرحال برای باقی موندن این رنگ تا مدتها باید دائم با همین ترکیب رنگها کار کنید ...[/quote:174771ge]

باران جان حالا که قراره این رنگ رو تمدید کنم ایا نیازی هست که طبق اولین بار بازم کمی پودر دکلره قاطی رنگم کنم یا نه؟ (من پودر دکلره رو با مواذ رنگ قاطی کرده بودم)[/quote:174771ge]
    دوست عزیز...من ترکیب پودر دکلره بارنگ رو توصیه نمیکنم ..بهتره فقط رنگهارو باهم ترکیب کنید ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=mamifar][quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamifar
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":1449rmjf
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamifar
    نقل قول نوشته اصلی توسط "سرندیپیتی":1449rmjf

سلام به همه دوستان . خسته نباشید . من موهام مش کنفی داره و میخوام زمینه موهام رو خودم این رنگی کنم میشه بی زحمت فرمولش رو بهم بگین و یا راهنمائیم کنید . خیلی ممنونم .
    دوست عزیز..زمینه موهاتون باید با دکلره روشن کنید وبعد این رنگو بزنید ترکیبی از طلایی 7 یک سوم + طبیعی 7 یک دوم تیوپ +اکسیدان 1
    سلام باران جون خسته نباشید . مرسی از پاسختون ... می خواستم بدونم با دکلره چقدر باید روشن بشه یعنی به پایه چه رنگی برسه ؟ چون من موهام مش داره می خوام بدونم آسیبی نمی رسه ؟
    زرد روشن...بله ممکنه آسیب برسونه ..بهتره از قطره های آنتی دمیج که مخصوص اینکار هست باموادتون ترکیب کنید..[/quote:1449rmjf]
    سلام خسته نباشید . ببخشید دوباره مزاحم می شم . من از این رنگ خیلی خوشم اومده و خودم می خوام طبق مشخصاتی که از موهام دادم تو خونه موهامو رنگ کنم حالا می خوام بدونم میشه بدون دکلره به این رنگ رسید چون می خوام یه مدت مدیدی این رنگ رو موهام باشه نمی تونم هر بار دکلره کنم می خواستم اگه میشه بی زحمت کمکم کنید . یا تشکر فراوان . دوستتون دارم زیاد [/quote:1449rmjf]
    بدون دکلره روی موی مشکی ترکیب رنگهای n9یک سوم+c10
    +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 وهر3هفته تاماهی یکبار رنگ روتکرارکنید تا کم کم موهاتون بدون دکلره بروشنی مورد نظر برسه ودرضمن قسمتهای جلو هم که مش روشن کرم هست...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    باران جون من روی موهای دکلره ام که زرد شده بود c7m7 +واریاسیون نقره ای زدم کف سرم قرمز شد زیادم تغییر نکرد موهام این دفه دیگه بدتر شد قرمز قهوه ای زردی شد بدم اومد میشه بگی چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز ..شاید دکلره تون خوب سفید وروشن نشده بوده چون اگه کاملا موهاسفید شده باشه نباید موها قرمز بشن...میتونید یک شماره پائینتر شماره 6 از سری دودی +اکسیدان 1 بزنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshini
    سلام باران جان ...من بازم یه زحمت برات دارم، [HIGHLIGHT=#ccc1d9]ممنون میشم کمکم کنی...[HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ccc1d9]
    [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ccc1d9][HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ccc1d9][HIGHLIGHT=#ffffff][HIGHLIGHT=#548dd4][HIGHLIGHT=#ffff00]فرمول این رنگ موهارو برام بگو مهربون...[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ccc1d9][HIGHLIGHT=#ffffff][HIGHLIGHT=#548dd4][HIGHLIGHT=#ffff00] [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ccc1d9][HIGHLIGHT=#ffffff]
    [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

روی موی مشکی :ترکیبی ازدودی 9 + زیتونی 8 یا 9 +اکسیدان 2

شماره 7 طبیعی یک دوم + فندقی 4 یک سوم

شکلاتی 5 یا 6 +دودی 7

مشابه رنگ دومه...
    طلایی 7 + طبیعی 8 یک سوم +اکسیدان 2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    سوال !

موی فر، مشکی، چندماه پیش روش لایت های عسلی شده، البته نه عسلی روشن

برای رنگساژ این مو، که لایتهاش خوشرنگ بشن، اما پایه مو خیلی روشن نشه .. یعنی وقتی موها از ریشه درمیان اختلاف رنگ خیلی به چشم نیاد - چکار باید بکنم؟

لطفا هم شماره رنگهارو بگید و هم مدتی که باید روی سر بمونه، یا اینکه من از کجا بفهمم وقت شستن موهاست، اخه اولین تجربه رنگساژم هست و کلا چیزی نمیدونم از اینکار

یک خسته نباشید بزرگ به منیژه عزیزم
    ترکیب رنگهای طلایی 7 یک سوم + طبیعی 6 یا n6یک دوم +اکسیدان 2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت
    35 مین کافیه ...