نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,593 به 2,600 از 5408
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط MAH E MAN
    باسلام خدمت خانومای هنرمند یه سوال حیاتی؟ من حدودا یه ماه پیش موهام رو مشکی پر کلاغی کردم الان واقعا دلم رو زده .دوست دارم قبل از عید فطر یه تنوعی بدم مثلا موهام رو چند درجه روشن تر کنم یا یه لایت سبک توشون بندازم لطفا منو راهنمایی کنید چون خودم واقعا از رنگ مو سر در نمیارم.مرسسسسسسسسسسسسسسسس سسسی

عزیزم شما میری داخل حمام یک پیمانه پودر دکلره آبی رنگ رو با یک پیمانه اکسیدان 12% و مقداری کمی شامپو ( بهتره که شامپوی مخصوص موهای رنگ شده نباشه ) مخلوط می کنی و حدود 7 و 8 دقیقه تمام موهاتو به این مخلوط آغشته می کنی و خوب ماساژ میدی . می شوری و کاملا خشک می کنی . این کار باعث می شه موهات بدون دکلره کامل که هم خیلی وقت گیره و هم پر هزینه و آسیب رسان چندین درجه روشن بشه اما از این که بعد این کار موهات کمی نارنجی رنگ شده ناراحت نباش رنگ مورد نظرتو با مقدار درجه روشنی به من بگو تا فرمول رنگشو برات بزارم

شاد تندرست باشی
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninfatemeh
    سلام
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    من زیاد تخصصی در مورد رنگ مو ندارم موهام الان رنگ شدست خودم رنگ کردم حدود 2 ماه پیش توت مایه رنگ موی آنشرلی یا چه جوری بگم یه چیزی تو مایه های قهو های روشن که توش انگار نارنجی و زردی از همه رنگه خلاصه
    ولی دوس دارم موهام یا مشکی پر کلاغی کنم یا بادمجونی تیره دقیق نمی دونم بادمجونی تیره چه رنگی میشه یکی میگه همون قرمزه یکی میگه مشکیه که توش بنفش دیده میشه شنیدن کی بود مانند دیدن

اگه می شه راهنماییم کنین اولا من اصلا رنگ شرابی رو دوس ندارم پس اگه بادمجونی همون شرابیه بی زحمت بگین
    و 2 اینکه من خیلی زود از رنگ مخصوصا وقتی ریشه در میاد بدم میاد موی خودم خرمای مشکی کم رنگ یه همچین رنگیه واسه همین دوس دارم تیره شه که کمتر اعصابمو خرد کنه فقط تا حالا چند بار رفتم که مشکی کنم می ترسونن میگن اگه مشکی کنی تا 2 سال نمی تونی رنگ دیگه بزنی واقعا راهی نداره
    بعد یه سوال دیگه دوستان سشواریی وچود داره که مثلا یه جا ثابتش کنی خودش موهاتو سشوار کنه یعنی با یه دست سشوار نگیری یه دست دیگه شونه
    خب مشکی پر کلاغی کن خیلی ام رنگ با کلاسیه ! رنگ موی شماره 1 (مارک های مثل ویلا و بس کیفیت خوبی دارند)+ اکسیدان 6% + یه بند انگشت واریاسیون آبی قانون ریشه و ساقه هم نداره رنگ مشکی .واسه اونم اسمش سشوار گردون که مارک های مختلف داره . فکر میکنم مارک پرنسلی داشته باشه برس سرش می چرخه و خودش موهاتو برانشینگ میکنه

شاد وتندرست باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    سلام و ممنون نادیا خانم که حواب سوالمو دادی،خانمی این 7kgارت اگو یعنی چی؟؟؟؟؟؟یا 6nc elgonارت اگو؟؟واریاسیونه ؟ اعداد هم که اعشار میخورن معمولا تو تایپ ترتیبشون به هم میخوره 1/300کلستون؟؟؟شکلاتی4/8یا 8/4 منظورتون شماره چهار هستش؟5 البورا ،8 بس؟برای رنگ شکلاتی ببخشید عزیزم میدونم واضح توضیح دادین ولی میخوام مطمین شم.....

عزیزم اینا همه مارک های رنگ مو و شماره هاش یعنی درجه تیره روشنیش .اونم سی صد ممیز یکه . چهار ممیز هشت شکلاتی . عزیزم هر رنگی خودت می خوای بگو تا فرمولشو بزارم بعد شما یادداشت کن ببر مغازه بگو همونارو بده تا اینجوری اشتباه نشه .

ممنون عزیزم می خوام دودی کنم موهامو البته با این تفاسیر که در مورد رنگ موهام قبلا گفتم اگه دودی کنم طبق همین فرمول بدون دکلره خوب میشه منظورم اینکه همین توناز رنگ میشه؟؟؟؟؟ شاد و موفق باشی

آره چون موهاتون توش سفیدی داره داره این نه خیلی تیره می شه نه خیلی روشن در عین حال کاملا تارهای سفید رو پوشش میده .

شماره چهار ممیز یک رنگ مو ایگورارویال + شماره شش ممیز یک رنگ مو کمند + شماره سی صد ممیز یک کلستون + شماره هشت ممیز یک آلبورا از هر کدوم یک چهارم با اکسیدان 6% . این جوری تا یه مدت طولانی هم از رنگ موی باقی مونده می تونید برای رنگ کردن ریشه ها استفاده کنید
    .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eglantine31
    نقل قول نوشته اصلی توسط princess rozi
    با سلام . دوستای گلم من میخوام موهامو خودم رنگ کنم . قبلن ها شکلاتی نسکافه ای کرده بودم و الان دیگه موهام مشکیه. روشن ترین رنگی که میتونم رو موهام بدون استفاده از دکلره پیاده کنم ترکیبی از چه رنگها با چه شماره هایی هست. تو مایه های عسلی زیتونی میخوام. خیلیا رو میبینم که بدون دکلره همون بار اول به رنگ دلخواه رسیدن. میشه بگین چیکار کنم. لطفا زودتر راهنماییم کنین. چون برای بارداری دارم اقدام میکنم و نمیخوام تداخلی داشته باشه. با تشکر. روی ماهتون رو میبوسم
    سلام عزیزم من چند تا رنگ بهت معرفی میکنم که ترکیبیه ولی تقریبا روشن میشه البته کمی هم گرون
    یعنی تا 25تومان میشه اما تا جندسری میتونی برنگی
    رنگ موی HAIRLIGHT شماره 11 نصف رنگ موی GAP شماره 10 یا 11 یک چهارم رنگ موی OLIVE که این رنگ رنگ موهاتو زیتونی میکنه شماره 9یا 10 یا بجای OLIVE رنگ موی SLIKCOLOR اینم 9 یا 10 نصف
    اگه نمیخوای زیتونی شه این OLIVE یا SLKCOLOR رو نزن اونجوری عسلی روشن میشه ولی باید هیرلایت دوسوم و گپ یک سوم استفاده کنی
    واریاسیون سبز 2.5سانت واریاسیون نقره ای 1.5 سانت واریاسیون روشن کننده دو بند انگشت با اکسیدان OLIVE یا خارجی باشه به حدی قاطی کن ک مثل ماست شه از پشت شروع کن به رنگ کردن بعد شقیقه ها و بعدش جلوی موهات انشاله که راضی باشی گلم
    سلام ببخشید این واریاسیون که گفتی برا ی هر دو فرمول استفاده میشه؟؟؟؟؟؟
    آره عزیزم باید بزنی البته میتونی از واریاسیون نقره ای استفاده نکنی
    واسه رنگ اول از slikcolor استفاده کنی بهتره
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda jana
    سلام نادیا جان من بیس مواهم الان زیتونی طلایی متوسطه با تیکه های مش روشن حالا میخوام وموهامو رنگ کنم همین تن زیتونی طلایی اما تا اونجا که میشه روشن ترشکنم 2 سانت هم ریشه موهام در اومده میشه بگی چه شماره رنگی بگیرم که روشن تر بشه موهام
    طلایی 10+ زیتونی شماره 10 + اکسیدان شماره 12% + سه سانت واریاسیون نقره ای و اندازه یه نخود واریاسیون دودی

موفق باشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    با سلام خدمت دوست عزیزم من موهام رو دوماه پیش با دکلره به رنگ نارنجی روشن دراوردم ورنساز دودی 8 وزیتوتی 8 روبهش زدم وبعد از چند بار شستشو طلایی شد وخیلی هم زیبا بود ولی کم کم دوباره به رنگ نارنجی و زرد در اومد حالا دوست دارم موهام همون تن طلاییشو داشته باشه ودیگه نخواد دکلره بشه .منو ببخش اگه زیاده گویی میکنم ولی من با خواهرم که ارایشگاه رفتم وموهای منو دید گفت که بدونه دکلره هم میشه موهارو طلایی کرد میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنی که بدونه دکلره وط گ چطور موها طلایی میشن؟

دوست عزیز بدون دکلره هم میشه موها رو به رنگ طلایی کرد اما نه خیلی روشن ! شماره پنج ممیز سه رنگ مو اون + شماره هفت ممیز سه رنگ مو بس تن طلایی بسیار زیبایی میشه

MARYAM_BM آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    6

مرسی که کمکم میکنید لطفا بگید چه مارکی بخرم که زود بر اثر شستن از بین نره
    بودیم وکسی پاس نمی داشت که هستیم
    باشد که نباشیم بدانند که بودیم......