نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,553 به 2,560 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shahrzad2417 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2227
    پسند کرده
    3407

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

باران عزیز واسه عروسیم رنگی که گفتین رو گذاشتم A6+C6+m6 و کمی n6 (مارک ویلا) اولش قرمزی داشت و خیلی ترسیدم اما با چند بار شستشو رنگ قشنگی شد سپاس از لطفت نازنین
    سر نی در نینوا میماند اگر زینب نبود کربلا در کربلا میماندد اگر زینب نبود

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *سلما*
    باران جان سلام
    توی یه وضعیت اورژانسی گیر افتادم وازتون راهنمایی می خوام
    من موهامو دیشب رفتم که رنگ کنم. با این توضیح که زمینه موهام که قبلا رنگ شده بود شاه بلوطی بود که یه مقدار به سمت نارنجی رفته بود و ریشه هام هم حدود دو سه سانت مشکی در اومده بودند. خلاصه رفتم آرایشگاه و خواستم برام رنگی بذاره که اصلا قرمز و نارنجی نده و تا حد ممکن هم روشن باشه. ایشون هم برامون یه رنگی گذاشتن که بعدا فرمودن کاراملی بوده سرتو درد نیارم بعد مدتی بنده تبدیل به یه موجود کله نارنجی شدم که خود آرایشگره تعجب کرد و سرم رو شست و اینبار یه رنگ دیگه گذاشت که فکر کنم مخلوطی از شکلاتی و بلوطی و اینا بودو. نتیجه کار بهتر از قبل بود اما موهام هنوز تم نارنجی داره و من اصلا دوستش ندارم .رنگ موی من الان یه چیزیه تقریبا توی این مایه ها.

البته اصلا زردی نداره و کدر تره و تم نارنجیش بیشتره یه کم و موهام هم کم پشته.
    آرایشگرم قبل از اینکه رنگ دوم رو برام بذاره پیشنهاد داد زیتونی تیره رو برام بذاره که اونقدر به نظرم تیره بود که توی کاتالوگ به مشکی می زد و بهش گفتم نمی خوام اینقدر تیره باشه و و خلاصه اون رنگ دوم و زد و باقی ماجرا(راستی آرایشگرم اصلا به استفاده از واریاسیون اعتقاد نداره و می گه با دو تا شستشو می ره و فایده نداره بنابراین اصلا استفاده نمی کنه). حالا من موندم با این موها و مجلس عقد حیثیتی که در پیش دارم و بنده خواهر شوهر می باشم . دستم به دامنت به نظرت چکار کنم این رنگ اصلاح بشه و چی بزنم که یه رنگ خوب بشه. یه مقدار تیره باشه اشکال نداره فقط اینجوری تن نارنجی نداشته باشه وبهم بیاد (من چشمام مشکیه و پوستم گندمگون و صورتم کشیده). توی پست بعدی که گذاشتین اون عکس دومیه یا سومیه آیا میشه رنگش روی موهام در بیاد؟

ببخشید سواللم طولانی شده اما ممنون می شم بهم جواب بدی آخه شرایطم واقعا اورژانسیه
    کمکم کن دوست جونی راستی با آرایشگرم که تماس داشتم گفت بعد سه روز که شستیش اگه راضی نبودی بیا تا برات زیتونی بذارم فکر کنم می خواد همون زیتونی تیره که به مشکی می زنه رو برام بذاره به نظرت کارش درسته؟

پیشاپیش از راهنماییت ممنونم دوستی
    میتونیدبا ترکیب رنگهای 6 دودی+6 زیتونی +اکسیدان 1 و2 به نسبت مساوی موهاتونودودی زیتونی نسبتا تیره کنیدکه رنگهای قبل روهم کاور میکنه.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=زهراجون]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "زهراجون":18lm5x7n
    سلام باران عزیز
    موهای من این رنگ هست

البته دو سه سانت بلند شده و مشکیه
    یکبار برای این رنگ

این فرمول رو گفته بودین:
    ترکیبی از رنگهای یک دوم تیوپ از رنگ نسکافه ای شماره 5+ N6 یک سوم+ یک دومC6 +واریاسیون نقره ای 3 سانت....
    میخواستم بدونم این فرمول رو موهای من جواب میده؟
    اصلاً نمی خوام دکلره کنم
    مرسی عزیزم

[/quote:18lm5x7n]

بله تقریبا مشابهش میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arame jan
    سلام باران جون می دونم سرتون شلوغه و انتظارم زیاد ولی آخر هفته سالگرد ازدواجمه واقعا موندم چه رنگی بذارم برای دفعه اول.
    گفتم که پوستم سفید و صورتم گرده.چند تارنگ که تیره باشه و روی موی طبیعی هم در بیاد.
    اگه ممکنه چند تا عکس همراه با ترکیبیش برام بذار.واقعا از بس فکر کردم دارم دیوانه میشم.اگه تکراریه هزار بار معذرت
    عکس واسم مهمه که به آرایشگر نشون بدم
    رنگهای قهوه ای با تن دودی - زیتونی- تنباکویی متوسط...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط liily
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط liily
    سلام باران جون..1-2ماه پیش آرایشگرم موهامو دکلره کرد بعد رنگ ترکیبی N6و N7 گذاشت از رنگش خوشم نیومد دوباره رنگ موی شکلاتی گذاشتم از این رنگم اصلا راضی نیستم..خیلی تن قرمزی داره روشنم هست تقریبا؛ اینم عکس موه

مرسی که جوابمو دادی باران جون..میشه لطف کنی یه ترکیب رنگ تیره بگی که تن قرمزی نداشته باشه میخوام یه رنگ تک وخاص باشه اگه عکسشم بذاری که عالیه
    عاشقتممممم
    ترکیب رنگهای دودی 6+زیتونی 6 به نسبت یکسان +اکسیدان 2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط coquet
    یه راهنمایی می خواستم من موهام قهوه ای بژ هست می خوام چندتا مش رو جلو موهام در بیارم میشه کمکم کنید در باره رنگ مش هام چه رنگی به قهوه ای بژ میاد؟
    مش روشن کرم ---کنفی----

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    باران جونم سلام خدا قوت خانوم.من ارایشگاه مراجعه کردم دیشب موهامو دوباره دکلره کرد (زرد روشن)رنگی که گذاشت گفت رنگ ماسه ای هستش باران جون باور میکنی تا الان 300 تومن خرج موهام شده همسری رو هم کلافه کردم به خدا قربونت برم خیلی اذیتت میکنم میدونم ولی اگه لطف کنی و بگی من دیگه رو این پایه چه رنگی بزارم تقریبا به ترکیب 8 و 7 طلایی یا سری n میخوره واقعا دیگه نمیخوام برم هی پول شارژ بدم به ارایشگرها به نظر گلتون اگه 8.1 اورئال رو خودم تو خونه بزنم خوب میشه اگه اره با چه ترکیبی؟؟فدات شم عزیزم.
    باران عزیزم بی صبرانه منتظر راهنمایی استادانت هستم گلم
    روی پایه زرد روشن میشه رنگهای دودی متوسط یا زیتونی متوسط یا عسلی گذاشت...ترکیب 8/1 خیلی روشنه و پایه موهاتونم اینقدرا سفید نشده که خوب دربیاد بهتره از شماره های 7 دودی +اکسیدان 1 وواریاسیون نقره ای 3 سانت استفاده کنید..
    نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA

سلام باران جان.خسته نباشی.فرمول رنگساژ صورتی این عکسا رو میخواستم و اینکه پایه دکلره به چند رسیده؟
    باران جون.خسته نباشید.پست بعد از منو جواب دادین ولی مال منو نه میشه جواب منم بدید.ممنونم
    پایه دکلره این عکسها کاملا یکدست وبه سفید رسیده که رنگساژ کرم خیلی روشن خوب دراومده..
    رنگساژ صورتی: واریاسیون قرمز 2 سانت +نقره ای 5 سانت + اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=mamifar]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamifar
    نقل قول نوشته اصلی توسط "سرندیپیتی":2rtvlsdd

سلام به همه دوستان . خسته نباشید . من موهام مش کنفی داره و میخوام زمینه موهام رو خودم این رنگی کنم میشه بی زحمت فرمولش رو بهم بگین و یا راهنمائیم کنید . خیلی ممنونم .
    دوست عزیز..زمینه موهاتون باید با دکلره روشن کنید وبعد این رنگو بزنید ترکیبی از طلایی 7 یک سوم + طبیعی 7 یک دوم تیوپ +اکسیدان 1
    سلام باران جون خسته نباشید . مرسی از پاسختون ... می خواستم بدونم با دکلره چقدر باید روشن بشه یعنی به پایه چه رنگی برسه ؟ چون من موهام مش داره می خوام بدونم آسیبی نمی رسه ؟[/quote:2rtvlsdd]
    زرد روشن...بله ممکنه آسیب برسونه ..بهتره از قطره های آنتی دمیج که مخصوص اینکار هست باموادتون ترکیب کنید..

• بانک بند ناف