نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 249 به 256 از 5412
صفحه 32 از 677 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarooo
    salam barane aziz...man alan muham ba rang asali roshan shode va hamchenin chanta high light joloe muham daram,ama chon payeeze va ranghaye garm bishtar michasbe mikham range shah balooti bezaram...mishe begi che farghi ba range mahgonie tire dare yani ghahveyish bishtare? va inke oksidane 9% estefade konam?.............ye chizayi ru net peyda kardam (Medium chestnut brown) ro search zadam taghriban in rangi mikham...Revlon rangesh khube ama talayi va tone mesish ziyade,Oreal ham ghahveyi shokolatie albate tone chestnut dare,Oreal ro bishtar dus daram,va inke varisian lazem dare?i
    دوست عزیز رنگ شاه بلوطی تن مسی ونارنجیش زیاده وماهاگونی تنی نزدیک به قهوه ای رنگ چوب داره که معمو.لا این رنگ ماهاگونی بارنگهای مسی ترکیب وبرای دوام رنگهای مسی بکار میره این رنگی هم که شما گذاشتی ونوشتی رنگ قهوه ای تنباکویی هست(Medium chestnut brown) اگه همین رنگ دلخواهت رو پیداکردی بهتره برای دوام رنگ با کمی از ماهاگونی وکمی n5که رنگ قهوه ای طبیعی هست ترکیب چون زمینه موهات الان کمی روشنه با اکسیدان 6 درصد یا شماره 1 به موهات بزتی.....درضمن این رنگها بیشتر مناسب پوست تیره میباشد.
    واینکه واریاسیون هم لازم نیست.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

mamnoon aziz hagh ba shomast be poostaye gandomi va tire tar bishtar miyad ,age bekham ruye in rangi ke alan hast ye range khoshrange payizi bezaram chi be nazaretun khube? i>
    Be the change you want to see in the world.” Mahatma Gandhi

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarooo
    mamnoon aziz hagh ba shomast be poostaye gandomi va tire tar bishtar miyad ,age bekham ruye in rangi ke alan hast ye range khoshrange payizi bezaram chi be nazaretun khube? i>
    بله میتونی رنگ قهوه ای تنباکویی روبایک چهارم ازتیوپn5 ترکیب با اکسیدان 1 به کل موهات بزنی.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tensido2000
    چرا جواب منو نمی دین الان شاه بلوطی مده دیروزم سوال کردم جوابمو ندادین
    دوست عزیزبا عرض معذرت من زیاد از مد اطلاعی ندارم وبیشتر تابع رنگی هستم که به پوست وچهره اشخاص بهتر بیاد ولی تا اونجایی که شنیدم ومیبینم فکر میکنم رنگهایی که بیشتر تن مسی وقرمزی که جزء رنگهای گرم هستند وشاه بلوطی هم شاملش میشه الان بیشتر استفاده میشه....ورنگهایی مثل عسلی ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam firouz
    سلام دوستان من رنگ موهام قهوه ای متوسط هست و می خواهم موهام رو عسلی بکنم ممکنه من رو راهنمایی بکنید که از چه شماره هایی استفاده بکنم از لطفتون ممنون میشم که به من سریع جواب بدید
    دوست عزیز برای رنگ عسلی ابتدا باید موها دکلره بشه وبه پایه 8 یا 9 زرد خیلی روشن برسه وبعدازاین فرمول استفاده بشه:
    10 سانت بلوند متوسط شماره 7+10 سانت بلوند طلایی شماره 3/8 +اکسیدان شماره 1
    واگه شما تجربه ی کافی درمورد دکلره ندارید حتما به آرایشگاه برویدچون این یک کار تخصصیه وتو منزل وتوسط خودتان نتیجه مطلوبی نخواهدداشت.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_behrad
    ســـلام دوستان...من عید موهامو رنگ مشکی زدم...الان میخوام نسکافه ای کنم..میشه بگید چه رنگی بگیرم (مارک) و چه شماره ای ..
    دوست عزیز شمام ابتدا باید موهاتونو دکلره کنید وبه پایه 8 برسونید وبعد موهاتونو نسکافه ای کنید با این فرمول:شکلاتی ایگورا65/6 یک تیوپ+نصف تیوپ 3/8و2 سانت واریاسیون ضد زردی11/0+اکسیدان شماره 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ss.barzi
    ميشه در مورد رنگ ابرو هم راهنمايي كنيد. من چشمام عسليه و رنگ پوستم هم گندمي تيره است و روشن كردن ابروهام خيلي بهم مي ياد. ولي هر بار مي*رم آرايشگاه انقدر روشن مي*كنن كه ديگه ابروهام محو بنظر مي*ياد و تا مدتي مجبورم مداد قهو*ه اي توش بكشم. در عين حال دوست دارم مرتب رنگ رو ابروم باشه و خودم هم اينكارو بكنم. چون تقريبا" مطمئنم كه آرايشگاهها فقط از دكلره براي رنگ ابرو استفاده مي*كنند. به خاطر همينم هميشه بور مي شن. در ضمن رنگ گياهي خاصي را هم مي شناسيد كه به موهاي خشكم بزنم. چون من اصلا" عادت به رنگ كردن مو با مواد شيميايي ندارم و فقط تا حالا دو بار موهامو رنگ كردم. فقط به خاطر اينكه موهام بسيار خشك و مجعده. مي*گن از رنگ حنا و قهوه براي قهوه *اي كردن مو مي*شه استفاده كرد. درسته؟ اگر مي*شه اينكارو كرد مقدار استفاده هر كدام را نيز بفرمائيد. متشكرم
    دوست عزیزدلیل روشن شدن بیش ازحد رنگ ابروی شما اینه که بیش از حد رنگ روی ابرو میمونه شما کافیه یک تیوپ رنگ شماره 1/9یا c9 تهیه واکسیدان شماره 2 وهربار که میخواهید ابروتونو رنگ کنید 1 سانت از این رنگ و3 قطره اکسدان رو با برس مخصوص ابرو خوب مخلوط وکاملا ابرورا آغشته به رنگ کنید قبلا حتما اطراف ابرو با کرم چرب بشه وبعداز 4 دقیقه چک کنید وبا برس به آرومی مواد رو روی ابرو شونه کنید ومتوجه میشوید که ابتدا ابرو قهوه ای وکم کم روشن میشه شما لحظه ای که احساس کردید رنگ دلخواهتون رسده با پنبه رنگو از ابرو پاک کرده وبا آب بشویید.نهایتا اززمانیکه رنگو گذاشتید بعداز 2 دقیقه تغییر رنگو متوجه خواهید شد وبعداز 5تا 6دقیقه رنگ خیلی روشن میشه پس شما بعداز 3 دقیقه باید رنگو مدام چک کنید .من از این شماره رنگ ابرو بسیار راضیم نه بور میشه ونه قرمز .
    درضمن من تجربه ای با رنگ کردن مو با حنا وغیره ندارم ......

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی سپیناز
    مامی سپیناز: سلام موهامو دکوپاژ کردم تا پایه 7 و رنگ دودی زیتونی گذاشتم که متاسفانه ریشسه موهام سبز شده حالا

میتونم رنگ دودی با واریاسیون نقره ای بذارم امکان داره .
    دوست عزیز ابتدا قسمتهایی که سبز شده را با مخلوط کمی اکسیدان +شامپو آغشته وبعداز 10 دقیقه بشویید وسپس کمی از واریاسیون دودی+نقره ای وااکسیدان 1 بزنید اینکار برای اینه که سبزها ازریشه کمی پاک بشه .علت اینکه ریشه هاتون سبز شده به این دلیله که مواد دکوپاژروی ریشه مدت زیادی مونده وروشنتر از ساقه ها شده وشما رنگساژرا هم زیاد روی ریشه گذاشتی بمونه .ببینم ساقه های موهاتون خوب شده ؟ درجه روشنی ریشه ها بیشتراز ساقه ها بوده شما اول ساقه هارو باید بذاری خوب که روشن شد بعد بری سراغ ریشه چون ریشه زودتر روشن میشه...منتظر نتایج کارت هستم.

صفحه 32 از 677 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین