نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,513 به 2,520 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

باران جونم سلام خدا قوت خانوم.من ارایشگاه مراجعه کردم دیشب موهامو دوباره دکلره کرد (زرد روشن)رنگی که گذاشت گفت رنگ ماسه ای هستش باران جون باور میکنی تا الان 300 تومن خرج موهام شده همسری رو هم کلافه کردم به خدا قربونت برم خیلی اذیتت میکنم میدونم ولی اگه لطف کنی و بگی من دیگه رو این پایه چه رنگی بزارم تقریبا به ترکیب 8 و 7 طلایی یا سری n میخوره واقعا دیگه نمیخوام برم هی پول شارژ بدم به ارایشگرها به نظر گلتون اگه 8.1 اورئال رو خودم تو خونه بزنم خوب میشه اگه اره با چه ترکیبی؟؟فدات شم عزیزم.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام... با زحمات ما ....شرمنده ...من ترکیبی از رنگ n6 و g5 رو زدم . جالب نشد. قهوه ای متوسط شده...و تارهای سفید هم خوب رنگ نگرفته. رنگهای که تن قرمزی داره بیشتر بهم میاد تا رنگهای قهوه ای... به نظر شما کدام یکی از این رنگ رو بگیرم رویش بزنم بهتره ؟شکلاتی یا نسکافه ای یا فندقی یا تنباکویی یا ماهاگونی یا شرابی...یا ترکیبی .شمارهاشم لطفا بگید و مقدار ترکیبشو ... انتخاب باشما... جز دعا کردن در بارگاه امام رضا (ع) برای شما خانم محترم کاری از دستمان ساخته نیست ممنون از لطف بیکرانتون.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    7

سلام باران جان.خسته نباشی.فرمول رنگساژ صورتی این عکسا رو میخواستم و اینکه پایه دکلره به چند رسیده؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

سلام باران عزیز
    موهای من این رنگ هست

البته دو سه سانت بلند شده و مشکیه
    یکبار برای این رنگ

این فرمول رو گفته بودین:
    ترکیبی از رنگهای یک دوم تیوپ از رنگ نسکافه ای شماره 5+ N6 یک سوم+ یک دومC6 +واریاسیون نقره ای 3 سانت....
    میخواستم بدونم این فرمول رو موهای من جواب میده؟
    اصلاً نمی خوام دکلره کنم
    مرسی عزیزم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پاییز مامی
    باران جون می خوام موهامو تو خونه رنگ بزنم شماره ی 8.1 هست که خریدم می خوام برای اولین بار این کار رو تو خونه انجام بدم؟میشه بهم بگید به چه نسبتی اکسیدان بذارم و چه مدت روی سرم بمونه؟
    آرایشگرم گفت نیاز به دکلره نداره درسته؟
    ضمنا موهام الان قهوه ای هستش اما ریشه ش در اومده....
    دو تا رنگ شماره ی m8 و n8 دارم که می خوام روی موی جو گندمی بذارم چطوری یکدستش کنم؟ از کدوم بذارم بهتره و اینکه با چه فرمولی؟
    ممنونم خانومی
    جواب 1: با رنگ 1/8 بهتره تا 3 سانت هم واریاسیون نقره ای ترکیب واکسیدانم تا حدی اضافه کنید که مثل ماست بشه...ابتدا ریشه های دراومده ازپشت سر تا جلو وبعداز 35مین ساقه ها وبعداز 30 مین شستشوی کامل..
    جواب2: بهتره از رنگ n8 خیلی خیلی کم ترکیب کنید چون قرمزی زیادی داره.. اکسیدان مصرفی هم 1 باشه برای پوشش دهی بیشتر تارهای سفید مو وواریاسیون نقره ای هم 3 سانت ترکیب کنید..
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام دوستان. کسی میدونه تفاوت اکسیدان 6% و 9% چیه؟ وهرکدومو چجوری باید استفاده کرد؟ممنون
    اکسیدان 6% یا اکسیدان 1 برای رنگساژ روی موی دکلره شده .....وبرای رنگ کردن موهایی که تارهای سفید دارند برای پوشش دهی بهتر بکار میره...
    اکسیدان 9% یا شماره 2 برای رنگ کردن موی طبیعی و موهایی که رشد ریشه داشته اند...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط liily
    سلام باران جون..1-2ماه پیش آرایشگرم موهامو دکلره کرد بعد رنگ ترکیبی N6و N7 گذاشت از رنگش خوشم نیومد دوباره رنگ موی شکلاتی گذاشتم از این رنگم اصلا راضی نیستم..خیلی تن قرمزی داره روشنم هست تقریبا؛ اینم عکس موهام

الان یه رنگ موی تیره میخوام بذارم ....از این رنگا هم خوشم میاد

میشه لطف کنی فرمول رنگاشونو بهم بدی..یه دنیا ممنون عزیزم
    دوست عزیز... اگه الان موهاتون تن قرمزی داره که نمیشه رنگ دوم که قهوه ای متوسط با تن دودی هست رو بزنید بهتره قبلش با دکاپاژ جرم اون قرمزی رو گرفته وبعد با ترکیب رنگهای 6 دودی + 6 طبیعی (n6) بمقدار مساوی واکسیدان 2 موهاتون رنگ کنید..
    رنگ دوم هم که تن شکلاتی یا فندقی هست که با ترکیب رنگهای 5 طبیعی + فندقی 4 میتونید روی همین زمینه الان موهاتون بزنید ولی این رنگها هم تن قرمزی دارند...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    سلام خانومای گل من میخوام موهامو رنگ کنم ،الان موهام روشنه عید موهامو شماره 9 زدم قبل از اونم موهام روشن بود تا حالا موهامو دکلره نکردم ولی جون چند بار پشت سر هم یه رنگو تکرار کردم همه فکر میکردن با دکلره روشن شده به هر حال الان هم میخوام رنگ کنم ولی نمیدونم چه رنگ بزنم در ضمن پوستم روشنه ریشه موهام هم دراومده لطفا کمکم کنید یه رنگ خوب انتخاب کنم.
    همین رنگ 9 از سری دودی یا زیتونی باشه که تن قرمزی ونارنجی کمتری داشته باشه رو با واریاسیون نقره ای 3 سانت به ریشه ها بزنید ...
    درضمن ممکنه نسبت به ساقه ها تیره تر باشه که با تکرار مداوم باز روشن میشه ولی اگه خیلی اصرار به یکدست شدن دارید که باید ریشه هارو با دکلره روشن وبعد رنگ کنید..