نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,481 به 2,488 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mohi
    نقل قول نوشته اصلی توسط eglantine31
    سلام باران جان من یه سوال دارم ایا میشه ابرو هم مثل مو دکلره کرد بعد رنگ کرد ......ممکنه ابروهام بریزه یا نه .......
    به من بیچاره کمک کنیدددددددددددد .............
    سلام عزیزم میخواستم جواب سوالتو بدم اما چون گفته بودی باران جون , گفتم فضولی نکنم
    یکی از آشناهامون ابروهاشو دکلره کرد اما متاسفانه خیلی کم پشت شد شما میتونی واسه روشن کردن ابروهات اکسیدان 9% با رنگ شماره 10 یا 11 استفاده کنی کاری که من واسه ابروهای خودم میکنم همینه

ممنون نسترن جون منم ابروهام کم پشته همیشه رنگ میکنم ولی گاهی بیرون ابروهای خانوما رو نگاه میکنم خیلی خوشرنگ هست به خاطر همون فکر کردم حتما دکلره میکنن مرسی عزیزم که راهنمایییم کردی میدونی با اکسیدان 9% چه رنگی میده عزیزم ممنون بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

خواهش عزیزم
    به رنگی که میخوای با اکسیدانت ترکیب کنی بستگی داره من همیشه رنگ ویلا 9 میزنم قهوه ای روشن میشه هرکس دیده خوشش اومده
    راستی بعد ار 5 الی 7مین رنگو از رو ابروهام بر میدارم
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

سلام باران جان من یه سوال دارم ایا میشه ابرو هم مثل مو دکلره کرد بعد رنگ کرد ......ممکنه ابروهام بریزه یا نه .......
    به من بیچاره کمک کنیدددددددددددد .............
    سلام عزیزم میخواستم جواب سوالتو بدم اما چون گفته بودی باران جون , گفتم فضولی نکنم
    یکی از آشناهامون ابروهاشو دکلره کرد اما متاسفانه خیلی کم پشت شد شما میتونی واسه روشن کردن ابروهات اکسیدان 9% با رنگ شماره 10 یا 11 استفاده کنی کاری که من واسه ابروهای خودم میکنم همینه

ممنون نسترن جون منم ابروهام کم پشته همیشه رنگ میکنم ولی گاهی بیرون ابروهای خانوما رو نگاه میکنم خیلی خوشرنگ هست به خاطر همون فکر کردم حتما دکلره میکنن مرسی عزیزم که راهنمایییم کردی میدونی با اکسیدان 9% چه رنگی میده عزیزم ممنون بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

خواهش عزیزم
    به رنگی که میخوای با اکسیدانت ترکیب کنی بستگی داره من همیشه رنگ ویلا 9 میزنم قهوه ای روشن میشه هرکس دیده خوشش اومده
    راستی بعد ار 5 الی 7مین رنگو از رو ابروهام بر میدارم

من رنگ 11.10 مارک ویلا رو با اکسیدان 12 قاطی می کنم خیلی روشن و خوشرنگ میشه تقریبا می شه عسلی
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rOBii
    سلام
    من يه راهنمايي ميخواستم جون واقعا بانوهاي مامي سايت خيلي خوش سليقه هستن
    واسه اولين بار ميخوام موهامو رنك كنم اما نميدونم جه رنكي كنم كه يه وقت بهم نياد و ....
    واسه همين كفتم از شما ببرسم كه كمكم كنيد
    موهام بلند تا بايين كمرم و يكم حالت داره ( كم بشت موهام به دليل كم خوني كه دارم )
    رنك موهام قهوه اي رنك بوستم كندمي و صورت تبل و كردى دارم جشاي درشت و بيني كوجيك و لبمم درشت
    عزیزم بنظر من که 14 ساله دارم موهامو رنگ می کنم رنگ عسلی یا زیتونی کن موهاتو که معمولا این دو رنگ به کسی نیست که نیاد
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط princess rozi
    با سلام . دوستای گلم من میخوام موهامو خودم رنگ کنم . قبلن ها شکلاتی نسکافه ای کرده بودم و الان دیگه موهام مشکیه. روشن ترین رنگی که میتونم رو موهام بدون استفاده از دکلره پیاده کنم ترکیبی از چه رنگها با چه شماره هایی هست. تو مایه های عسلی زیتونی میخوام. خیلیا رو میبینم که بدون دکلره همون بار اول به رنگ دلخواه رسیدن. میشه بگین چیکار کنم. لطفا زودتر راهنماییم کنین. چون برای بارداری دارم اقدام میکنم و نمیخوام تداخلی داشته باشه. با تشکر. روی ماهتون رو میبوسم
    سلام عزیزم من چند تا رنگ بهت معرفی میکنم که ترکیبیه ولی تقریبا روشن میشه البته کمی هم گرون
    یعنی تا 25تومان میشه اما تا جندسری میتونی برنگی
    رنگ موی HAIRLIGHT شماره 11 نصف رنگ موی GAP شماره 10 یا 11 یک چهارم رنگ موی OLIVE که این رنگ رنگ موهاتو زیتونی میکنه شماره 9یا 10 یا بجای OLIVE رنگ موی SLIKCOLOR اینم 9 یا 10 نصف
    اگه نمیخوای زیتونی شه این OLIVE یا SLKCOLOR رو نزن اونجوری عسلی روشن میشه ولی باید هیرلایت دوسوم و گپ یک سوم استفاده کنی
    واریاسیون سبز 2.5سانت واریاسیون نقره ای 1.5 سانت واریاسیون روشن کننده دو بند انگشت با اکسیدان OLIVE یا خارجی باشه به حدی قاطی کن ک مثل ماست شه از پشت شروع کن به رنگ کردن بعد شقیقه ها و بعدش جلوی موهات انشاله که راضی باشی گلم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

[quote=princess rozi][quote="princess rozi":2vsbk6wb]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "princess rozi":2vsbk6wb
    با سلام . دوستای گلم من میخوام موهامو خودم رنگ کنم . قبلن ها شکلاتی نسکافه ای کرده بودم و الان دیگه موهام مشکیه. روشن ترین رنگی که میتونم رو موهام بدون استفاده از دکلره پیاده کنم ترکیبی از چه رنگها با چه شماره هایی هست. تو مایه های عسلی زیتونی میخوام. خیلیا رو میبینم که بدون دکلره همون بار اول به رنگ دلخواه رسیدن. میشه بگین چیکار کنم. لطفا زودتر راهنماییم کنین. چون برای بارداری دارم اقدام میکنم و نمیخوام تداخلی داشته باشه. با تشکر. روی ماهتون رو میبوسم
    سلام عزیزم من چند تا رنگ بهت معرفی میکنم که ترکیبیه ولی تقریبا روشن میشه البته کمی هم گرون
    یعنی تا 25تومان میشه اما تا جندسری میتونی برنگی
    رنگ موی HAIRLIGHT شماره 11 نصف رنگ موی GAP شماره 10 یا 11 یک چهارم رنگ موی OLIVE که این رنگ رنگ موهاتو زیتونی میکنه شماره 9یا 10 یا بجای OLIVE رنگ موی SLIKCOLOR اینم 9 یا 10 نصف
    اگه نمیخوای زیتونی شه این OLIVE یا SLKCOLOR رو نزن اونجوری عسلی روشن میشه ولی باید هیرلایت دوسوم و گپ یک سوم استفاده کنی
    واریاسیون سبز 2.5سانت واریاسیون نقره ای 1.5 سانت واریاسیون روشن کننده دو بند انگشت با اکسیدان OLIVE یا خارجی باشه به حدی قاطی کن ک مثل ماست شه از پشت شروع کن به رنگ کردن بعد شقیقه ها و بعدش جلوی موهات انشاله که راضی باشی گلم
    دوست عزیزم ممنونم از اینکه زودی جوابمو دادی و راهنمایی کردی. مرسی گلم. اگه ترکیب ارزونتری هم سراغ داری بهم معرفی کن. با تشکر. [/quote:2vsbk6wb]

راستی گلم اکسیدان چند درصد بگیرم؟
    چند دقیقه روی سر بزارم بعد بشورم.و آیا وسط کار سشوار بگیرم یا همون کلاه کافیه؟
    یه سوال دیگه میخوام با همین رنگ ابروهامو هم روشن کنم. ترکیب همین باشه ؟ یا باید بعضی چیزاشو حذف کنم؟ چند دقیقه رو ابرو باشه؟
    منو ببخش. خیر ببینی خواهر جوووووووووووون . بوس[/quote:2vsbk6wb]

خواهش میکنم عزیزم من نمیدونم که رنگای دیگه چی میشه
    اکسیدانت 9%باشه 30دقیقه رو سرت باشه بعدش کلاهتو بردار شونه کن دوباره یک ربع بزار روسرت باشه سشوار لازم نیست
    واسه ابروت از این ترکیب بخوای استفاده کنی زیاد جالب نمیشه
    بهتره که فقط از GAP یا OLIVE استفاده کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshini
    سلام من تازه عضو شدم، هر کاری می کنم نمی تونم اون عکسی که می خوامو بزارم میشه یکی برام توضیح بده چیکار کنم... خیلی ممنون میشم...

سلام عزیزم برای آپلود عکس باید بری اینجا
    http://www.mamipic.com/
    بعدش دونه دونه عکسایی که میخوای قسمت BROWSE انتخاب کن
    خوب که عکسات انتخاب شدن قسمت پایین PROCESS NOW رو انتخاب کن اینجا باید کمی منتظر بمونی تا عکسات آپلود شه خوب ک آپلود شد شما سایز عکستو نرمال انتخاب کن کپی کن و صفحه ای که میخوای عکستو بزاری PASTE کن همین گلم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ely1390
    سلام باران جون میشه لطفا ترکیب رنگ عسلی با تن زیتونی رو بگی بدون دکلره
    موهام قهوه ای خیلی تیره ممنون از لطفت
    دوست عزیز... روی زمینه قهوه ای تیره ..خیلی بسختی میشه رنگ عسلی خوبی بدون دکلره دراورد ...میتونید از رنگ طلایی 9 نصف تیوپ+ یک دوم زیتونی 9 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2 استفاده کنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote="نارنجدونه"]سلام باران جون
    خسته نباشی گلم
    من موهام و برای عید عسلی کردم حالا ترکیب رنگ موی این عکس و رو موهای خودم میخوام. البته تو صفحه های قبل این ترکیب و دیدم ولی فکر کردم شاید برای موهای من فرق داشته باشه ...
    موهام ریشه هاش قشنگ مشکی در اومده
    ممنون که این قد با حوصله جواب همه دوستان و میدین .

[/q]
    ترکیبی از شکلاتی 4 + طبیعی 5 (n5) مقدار یکسان +اکسیدان 2 ابندا ریشه ها از پشت سر وبعداز 35 مین ساقه ها...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

• بانک بند ناف