نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 241 به 248 از 5412
صفحه 31 از 677 نخستنخست ... 212829303132333441 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane abolfazl
    باران جون سلام
    خوبی؟ خسته نباشی و ممنون از پاسخهای خیلی خیلی .... خوبت عزیزم
    قبلا به کمکت موهام رو بدون دکلره بلوند کردم و برای برطرف شدن قرمزی و زردیش هم بهم فرمول واریاسیون داده بودی که عالی شد ـ ممنون

راستی الان موهام قهوه ای و عسلی رنگه بعلاوه 3 سانت ریشه ء موهام که در اومده و پر کلاغی ِ خودمه ( موهام بلنده 10 ساانت از خط کمرم بالاتر)
    هوس " شرابی " کردم ـ یه شرابی عالی و سرزنده ـ راهنمائی می کنی ؟
    دوست عزیزم خوشحالم تونستم کمکی کرده باشم برای زدن رنگ شرابی روی این موهات اول باید اون قسمتهای تیره مخصوصا مشکیا اول با یه رنگ روشن کمی به ساقه های مو نزدیکش کن بعد رنگ شرابی انتخابی تو به کل موهات بزن اینکا ربرای اینه که کل موهات رنگ یکدستی داشته باشه.......
    رنگ شرابی هم 2 نوعه یکی تن بنفش وبادمجونی داره ودیگری تن آلبالویی وقرمزیش زیاده .....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane abolfazl
    ممنون باران عزیز
    درسته که رنگ شرابی زود از روی موها میره ـ می گن زود از حالت اولیه خارج میشه ـ اگه اینطوره چه کار باید کرد تا ماندگاریش زیاد تر بشه عزیزم؟
    دوست عزیز رنگ شرابی چون یک رنگ فانتزیه زود ازروی مو پاک میشه واون حالت اولو نداره بهتره هر 2 هفته یکبار فرمول رنگو به موهات بزنی تا زمانیکه دوست داری روی موهات این رنگ باشه وبعداز چندبار این رنگ کاملا به جرم موهات نفوذ میکنه ودیرتر پاک میشه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_virtuosic
    سلام دوستان عزیز من یه سوالی داشتم من موهامو دو هفته ای میشه که با رنگ مشکی شماره 1رنگ کردم و جلوی موهامو سه تا دونه مش شرابی کردم میخواستم ببینم میشه وقتی شرابی موهام کمرنگ شد کل موهامو قهوه ای کنم موهای مشکی و شرابی جلوی موهام رنگ میگیره؟چه کار کنم که رنگ قهوه ای روی موهام یکدست و خوب بشه؟اگه میش لطفا راهنماییم کنید با تشکر پریسا
    دوست عزیز برای رنگ شرابی مشکلی پیش نمیاد وراحت قهوه ای میشه ولی مشکل رنگ مشکیه که به این آسونی قهوه ای نمیشه شما بعدازیکی دوماه که گذشت وخواستی قهوه ای کنی اول باید یه رنگ بلوند متوسط مثلا شماره 7 به موهات بزنی تا یکم زمینه موهات عوض بشه وبعد از اون با یک رنگ فندقی یا هرتن قهو ای که دوست داری به کل موهات بزنی .....یاشماره n5 یا ازسری رنگهای فندقی متوسط ویاشکلاتی متوسط

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_virtuosic
    خیلی ممنون باران عزیز یه سوال دیگم داشتم بلوند متوسط شماره 7 فرقی نمیکنه چه مارکی باشه؟ و حتما باید بذارم یکی دو ماه بگذره؟ چه رنگی میشه روی مشکی؟ و دیگه اینکه بعد از بلوند شماره 7 چقدر وقت بعدش میتونم قهوه ای بزنم؟ ببخشید گفتم یه سوال ولی چند تا شد بازم ممنونم
    عزیزم باید بذاری یکم رنگ مشکی ازروی موهات پاک بشه چون رنگ مقاومیه ورنگ جدید نمیگیره این رنگ بلوند متوسط رو وقتی گذاشتی بعدازخشک کردن رنگ قهوه ای رو میتونی بذاری ولی بایدفرصت بدی به مرور وشستن رنگ مشکی کمرنگ تر بشه وبعدش اینکارارو بکنی.رنگ 7 فرقی نیکنه چه مارکی باشه فقط باید بلوند متوسط کنار شماره قید شده باشه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط layakhani1973
    باران جان من اگه رنگ شرابی رو روی موی بلوند روشن با پایه 9 بزاریم زیادی روشن نمی شه من یه شرابی تیره می خوام
    دوست عزیز در ترکیب رنگ شرابی 3 سانت ازرنگ تیره مثل n3 یاn4 استفاده کنید وبعداز 2 هفته دوباره موهارو رنگ شرابی بگذارید تا دوام بیشتری داشته باشه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_msh
    سلام
    موهای من تقریبا مشکیه، (حتی شاید بهش قهوهای خیلی تیره هم بشه گفت) از یه رنگی خوشم اومده اما نمیدونم چی میگن بهش خودم فک میکنم زیتونی باشه سه تا عکس میذارم بهم لطفا بگین هرکدوم چه رنگیه و اگه بخوام رنگ موی voila یا bess بخرم چه شماره ای میشه؟ می خوام بدون دکلره در بیاد. البته من بیشتر منظورم اولین عکسه حالا یکم روشن تر. یا دومی که یکم بیشتر به قهوه ای نزدیک باشه. اگه رنگ زیتونی شماره 5 یعنی 6/3 بزنم در میاد؟ لطفا گه عکسی از یک زیتونی خوشرنگ تیره دارین بذارین ممنون میشم. شدیدا به کمکتون نیاز دارم. ممنون

http://www.mamipic.com/share-624A_4CE108B1.htmlhttp://www.mamipic.com/share-70A3_4CE1114B.html

http://www.mamipic.com/share-55AC_4CE108B1.htmlhttp://www.mamipic.com/share-A376_4CE1114B.html

http://www.mamipic.com/share-816A_4CE108B1.html
    دوست عزیز برای یک رنک زیتونی عالی حتما باید موها دکلره بشه ولی بدون دکلره میتونید ازرنگ 3/8یا 3/7 بلوندزیتونی +واریاسیون سبز 3 سانت ونقره ای 3سانت بااکسیدان 3 ترکیب وابتدا به ساقه مو وبعداز30 دقیقه به ریشه وبعداز20 مین دیگه با شانه رنگو به همه جای سر پخش کرده وبعد میشورید ولی توقع یک زیتونی عالی رو نداشته باشید. واگه منظورت اولین عکسه همون رنگ 3/7 روبا بقیه موارد واریاسیون واکسیدان ترکیب وبزن این رنگ یه جورقهوه ای طلاییه ... امیدوارم با این ترکیب رنگی به خواسته ات برسی

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_msh
    ممنون باران جان ...رنگ عکس سوم چی ؟
    اگه بازم دوستان دیگه نظری داشتن لطفا بگن
    ممنون میشم
    یه عکس دیگه هم پیدا کردم

این از همه نزدیکتر به رنگیه که می خوام...اینم با همون ترکیب درمیاد باران جون ؟
    این رنگ تقریبا تن زیتونی خیلی تیره هستش وروی موی خودت با شماره های 3/7 -2/7-1/7+واریاسیونهایی که گفتم جواب میده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

>
    >>
    Be the change you want to see in the world.” Mahatma Gandhi

صفحه 31 از 677 نخستنخست ... 212829303132333441 ... آخرینآخرین