نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,465 به 2,472 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط TINA30
    سلام .من موهامو دو روزه زیتونی طلایی کردم روی پایه6و7 ولی الان خیلی روشنه .میخوام تیره تر بشه.همون زیتونی باشه ولی کمی تیره تر.ممنون میشم کمکم کنی که چیکار کنم.
    از سری همون رنگ زیتونی شماره 5 + خاکستری6 یک سوم میتونی ترکیب وبزنی...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط روکسانا
    سلام صبح همگی بخیر رنگ مو 2/7 ولا روی رنگ موی n8چه رنگی درمیاد ؟البته رنگ اصلی خود موهام تقریبا خرمایی تیره ست و موهام نازک هست.اگه عکس از رنگ مو دارید لطفا برام بزارید؟
    قهوه ای متوسط با تن خاکستری که خیلی بهتره با یک دوم ازشماره 6 همین سری خاکستری ترکیب کنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    برای ازبین رفتن زردی موهاتون رنگهایی که نوشتید موثر نیست ...پیشنهاد من ترکیب رنگهای دودی 6 +زیتونی 6 مساوی از هرکدوم +اکسیدان 1 وواریاسیون نقره ای 3 سانت هست...بلوند بژ باید روی زمینه کاملا سفید ویکدست شده با مواد دکلره زده بشه...[/quote]
    باران جونم ببخش با سوالاتم خسته میکنم شمارو.عزیز دل این ترکیبی که نوشتید روی موی من چه رنگ میشه؟یه آرایشگر امروز گفت میتونم روی همین موهاتون نسکافه ای روشن در بیارم بدون اینکه به زردی یا قرمزی بزنه به نظر شما درست میگن؟بازم ممنونم[/quote]
    دوست عزیز..زمینه موی شما اونقدرا سفید نیست که بشه نسکافه ای خوشرنگ وبدون قرمزی داورد ....بهرحال نسکافه ای تن قرمزیش زیاده وپایه موی شما هم تن نارنجی وزردی داره بعید میدونم خوب دربیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAYI
    سلام باران عزیز ، خسته نباشی ، من هر رنگ مویی که میزنم نمیدونم چرا قرمزی داره یا موهام نارنجی میشه ، حتی تیره ترین رنگ رو که میزنم بازم قرمز میشه موهام ، تو رو خدا راهنماییم کن عزیزم که من باید چکار کنم ، در ضمن عزیزدلم من نمیخوام موهامو دکلره کنم ، مرسی بوس بوس
    دوست عزیز...رنگها از شماره 5به بالا هرچی روشنتر زده بشه روی موی مشکی تن قرمزی زیاد وکم میده و اینم بخاطر وجود رنگدانه قرمزه که داخل موی مشکی ماها زیاده ... تنها راه داشتن رنگ دلخواه بدون قرمزی ونارنجی یا زدن دکلره هست ویا انتخاب رنگهای نسبتا تیره تر و یا انتخاب رنگهایی با تن دودی وخاکستری وزیتونی تازه اونم شماره های 6 و7 روی موی طبیعی ودر صورت دکلره نکردن تکرار ومداوم رنگهای همین گروه حتی اگه شماره های روشنشم زده میشه باید زود زود رنگ رو بزنید تا کم کم به نتیجه دلخواهتون برسید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly
    با سلام خدمت دوستان گلم
    یک سوال فوری داشتم من رنگ موی شماره 1/4 روی موهام گذاشتم والان خیلی تیره شده تقریبأ به مشکی میزنه چکارکنم که موهام دو، سه درجه روشن بشه .
    باتشکر
    چاره ای نداری جز اینکه با 000+اکسیدان 3 موهاتو قدری روشنتر کنی وجرم وتیرگی اینارو بگیری وبعدش روش یک رنگ متوسط تا پایه 6 فقط بزنی....از سری گروه خاکستری وزیتونی هم باشه چون با دکاپاژ مو نارنجی میشه واین رنگ ها اونارو می پوشونه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tature
    سلام باران خانوم و ممنون از اینکه وقت میذارین

میشه ترکیب رنگ مو این عکس رو بگین؟
    روی موی دکلره تا پایه زرد روشن ترکیبی از n8+واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1
    نقل قول نوشته اصلی توسط tature
    ببخشید عزیزم یه سوال دیگه هم داشتم. این عکس مال یکی از خانوم هاس (با اجازه ایشون) که با راهنمایی شما خودشون رنگ گذاشته بودن بدون دکلره

میشه دقیقا ترکیبشو بهم بگین
    این رنگ حتما باید روی موی دکلره زده بشه ...بعید میدونم روی مو معمولی یا رنگ شده اینجوری دربیاد...شایدهم رنگ قبلیشون خیلی روشن بوده ومدتها همین رنگهارو میزدن وتارهای موهاشونم جنسش نرم ونازک وروشن بوده....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مرجان
    سلام باران جان ممنون که وقت میزاری و جواب میدی
    من برای خواهرم که موهاش مشکیه(قهوه ایه سیر) شماره 8.1 c پرستیژرو 45 دقیقه براش میزارم خیلی از رنگش راضی هست( چون موهاش تیرس و رنگ دیر باز میکنه رنگی که روی موهاش در میاد قهوه ای متوسط عسلی میشه ). این رنگ رو خیلی راضیه فقط مشکل اینه یه کوچولو موی سفید داره که وقتی براش رنگ میزارم رنگ نمیگیره
    حالا چیکار کنم که هم موی سفیدش رنگ بگیره هم اینکه همین رنگ در بیاد میخواستم شماره رو عوض کنم تیره تر بزارم یا از گروه n استفاده کنم اما ترسیدم تناژ رنگش تغییر کنه چون خیلی سفارش میکنه همین رنگ بشه
    یه دنیا ممنون
    میتونید یک سوم از n8 ترکیب کنید واز اکسیدان 1 هم استفاده کنید... بهرحال رنگ روشنه وپوشش دهی خوبی روی موی سفید نداره وتنها راهش تکرار زود بزود رنگ هست...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey3_p
    باران عزیز من کاربر جدید هستم و از آشناییتون خیلی خوشحالم
    من موهام تفریبا 3 رنگ هستش....موهای خودم خرمایی زیتونی هست که الان ریشم درومده.. ولی 3 سال پیش مشکی کردم
    ولی الان 1سال و نیم هستش که شکلاتی میزنم با اینکه با دکلره این کار رو برام انجام دادن ولی هنوز کمی پائین موهام تیره تره...
    حالا الان با رنگ ماهگونی شرابی تیره میخوام یک دستش کنم....سوالم اینکه:
    1/ آیا با این رنگ یک دست میشه ؟ و رنگ شکلاتی رنگ جدید رو تغیر نمیده؟بله یکدست میشه وتغییری نمیکنه.
    2/ آیا این عوض کردن رنگ به مو آسیب نمیزنه.؟ چون کمی موهام خشک شده...فکر میکنید فعلا همون شکلاتی رو ادامه بدم بهتره یا تفاوتی نداره؟
    ازلوسیونهای نرم کننده مخصوصموهای خشک استفاده کنید..بهرحال کار بامواد روی موبی تاثیر نیست.
    3/در صورت تاییدتون ممنون میشم با توجه به رنگ موهام و رنگی که میخوام فرمولش رو بهم لطف کنید بگید.
    این رنگ مورد نظرم هست

امیدوارم عکس گویا باشه
    خودم فکر میکنم این چارت رنگیش باشه تیرهه (البته فکر میکنم)....چون تیره میخوام باشه با تن قرمز

ممنون میشم راهنماییم کنید و خیلی معذرت که سوالام زیاد شد.
    میتونید از سری رنگ 6 ماهاگونی یاتنباکویی استفاده کنید...

• بانک بند ناف