نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,457 به 2,464 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan135
    سلام من موهام مشکیه و پوستم گندمی روشن رو به سفید می خوام موهامو تن قهوه ای بذارم و البته قرمز نشه میشه راهنمایی کنین چه رنگ و با چه شماره ای بخرم؟میتون خودم اول زمینه مو رو قهوه ای در بیارم بعد از کلاه رد کنم یه درجه روشنتر بذارم؟اگه ممکنه راهنماییم کنین ممنون
    میتونید زمینه موهاتون با رنگ5 از سری N +زیتونی یاطلایی 5 به نسبت مساوی قهوه ای نسبتا تیره بزنید وبعد تکه هایی رو بدلخواه از کلاه دراورده وبا رنگهای 9 از سری طلایی ودودی بازهم یکسان بسته به حجم موهاتون داره +اکسیدان 2 بزنید تا اونها 3 درجه روشنتر بشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    گلم اگه موهاي كسي شرابي يارنگ تيره ي باشه وپنج سانت هم رشدريشه داشته باشه وبخواددكلره كنه بايداول بادكاپاژهمون سه صفررنگ تيره روپاك كنيم بعددكلره كنيم مواددكاپاژروبه ريشه بزنيم لطفاراهنمايم كن مرسي
    اول باید قسمتهای رنگ شده رو دکاپاژ کرد وبعداز تغییر رنگ مواد رو به ریشه ها زد وممکنه لازم باشه تا دوبارمواد رو به قسمتهای رنگ شده زد چون بایکبار خوب جرمش گرفته نمیشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    اگه موهاي كسي رنگ تيره باشه ورشدريشه هم داشته باشه بخوادزيتوني بكنه بايدمواددكاپاژرواول به ساقه بزنيم ياريشه ممنون
    بازهم اول ساقه ای تیره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samiraza
    با سلام و عرض ادب و خسته نباشید:
    با تشکر فراوان از شما که اینقدر سریع به سوالم جواب دادید. باران عزیز , پس میشه لطف کنید و به من بگید با توجه به زمینه موهام که خدمتتون عرض کردم, یه رنگ زیبا و حتی المقدور روشن اما بدون دکلره (آخه بتازگی دکلره کردم و میترسم با دکلره مجدد موهام آسیب ببینه) به من معرفی کنید. من سفید پوستم و رنگ چشام عسلی روشنه اما همه جور رنگی بهم میاد. خودم مشتقات قهوه ای / شکلاتی/ نسکافه ای/ عسلی و این جور رنگارو خیلی دوست دارم. بازم هر جور شما بنظرتون بهتره. پیشاپیش از کمکتون بینهایت ممنونم.
    با سپاس فراوان از شما
    میتونید با ترکیب رنگهای طلایی 7+ زیتونی 7 به نسبت مساوی رنگ عسلی متوسطی داشته باشید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan62
    باران جون من موها شماره 7.1 اورال زدم اگر بخام موهام رو عسلی کنم بدون دکلره میشه و از چه شماره رنگ بس یا ویلا استفاده کنم
    ازترکیب رنگهای طلایی 9+ دودی 9 مساوی +واریاسیون نقره ای تقریبا عسلی خوشرنگ بدون د کلره درمیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sardune

دوست خوبم سلام.منم میخوام موهامو این رنگی کنم و اگه کمی روشنتر بشه دیگه بهتر فقط اصلاً نمیخوام آرایشگاه برم که بعدش اعصابم خرد بشه.پس لطف میکنی کمک کنی که خودم موهامو دکلره و رنگ کنم؟آخه موهام نزدیک 9 سانت رنگ تیره هست(به علت بارداری) و از طرفی موهام جنسش خیلی نرمه پس اگه ممکن باشه میخوام مواد دکلره و رنگ مو رو از بهترین و با کیفیت ترین مارک ها انتخاب کنی و برام بنویسی.اگه ممکنه مراحل و مدت زمانشم ذکر کن آخه من کمی ناشی هستم.مرسیییییییییی و هزار بار ممنون.
    دوست عزیز..دکلره کاری کاملا تخصیصه و من اصلا توصیه نمیکنم توی خونه وتجربه ناکافی انجام بشه ..بهتره حتما به آرایشگاه خوب ومطمئن برید..
    وموهاروخوب یکدست روشن کرده وبعد با ترکیب رنگهای 6 دودی +6 طبیعی یکسان از هرکدوم+واریاسیون نقره ای واکسیدان 1 رنگ نهایی رو بزنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    باران جونم کجایی عزیزم؟باران عزیز من به ارایشگاه رفتم موهامو با یه رنگ که فمر کنم همون 000 بود روشن کرد روش رنگساژ کرد موهام شد عسلی روشن الان بعد از یه هفته موهام خیلی زردی داره خیلی بدم میاد چه کار کنم این زردی رو خودم تو خونه با یه رنگساژ شیک بگیرم خیلی ناراحتم اینجوریه الان
    باران جونم من اگه مثلا رنگ n7 رو با یه رنگ از سری رنگهای زیتونی یا دودی با همین شماره و واریاسیون نقره ای و اکسیدان 1 بزنم چه رنگی رو بهم میده؟یا مثلا 8 اورئال رو اگه بزنم چی؟ضمنا یاد اوری کنم من دلم میخواست موهام یه چیزی تو مایه های بلوند بژ بشه اما الان عسلیه اونم با کلی زردی......تازه فردا هم مهمون دارم
    برای ازبین رفتن زردی موهاتون رنگهایی که نوشتید موثر نیست ...پیشنهاد من ترکیب رنگهای دودی 6 +زیتونی 6 مساوی از هرکدوم +اکسیدان 1 وواریاسیون نقره ای 3 سانت هست...بلوند بژ باید روی زمینه کاملا سفید ویکدست شده با مواد دکلره زده بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chiman
    سلام...قشنگترین رنگ بدون دکلره چه ترکیبی است؟ ممنون
    تمام رنگهای روشن روی دکلره قشنگ درمیاد مثل دودی های روشن -زیتونی روشن -عسلی - نسکافه ای- کرم - کنفی ..بستگی به علاقتون داره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط forouz
    سلام من5 ماه پیش موهامو مشکی کردم الان ریشه هام که قهوهای تیره هست در اومده میخوام موهامو این رنگی کنم در ضمن میخوام دکلره هم نشه

چه رنگی پیشنهاد می کنید که تو خونه بشه زد؟

ممنون
    درضمن یه رنگ n7 هم گرفتم با چی تزکیبش کنم که خوش رنگ بشه؟
    دوست عزیز..رنگ مشکی روی مو تازمانیکه آثارش روی موباشه با روشنترین رنگها هم رنگش زیاد تغییری نمیکنه وفقط قسمتهایی که رشد ریشه وموی طبیعی بدون رنگ هست رنگ می گیره .. رنگ مشکی باید قبلش با مواد پاک کننده ازروی مو پاک بشه وبعد رنگ جدید رو زد...
    رنگ n7 بتنهایی روی مو تن قرمزی زیادی داره وبهتره بمقدار مساوی از رنگهایی با تن دودی یا خاکستری یا زیتونی 7 هم ترکیب بشه...

• بانک بند ناف