نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,441 به 2,448 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط chiman
    سلام...لطف میکنید ترکیب قهو ه ای طلایی رو بفرما یید...برای مویی که 40%سفیدی دارد.و چه مارکی.ممنون
    چون موهاتون سفید داره نمی تونید خیلی روشن کنید مگه دکلره بزنید . می تونید G5 با N6 + اکسیدان 6% مخلوط کنید و یه رنگ قهو ه ای طلایی متوسط بدست بیارید . رنگ های روشن پوشش مو های سفید رو ندارن .

(( رنگ کردن موی سفید در هر گروه سنی کمی دقیق تر و با احتیاط تر از رنگ کردن موهای دیگر است و این کار نیاز به توجه و دقت بیشتری دارد تا علاوه بر طبیعی و خوشرنگ در آمدن موهای سفید ماندگاری رنگ مو نیز تا در آمدن ریشه ی موها حفظ شود و این امکان پذیر نیست مگر اینکه ابتدا موهایی که سفیدی دارند و البته با درصد بالا را با کمی اکسیدان به مدت 10 دقیقه تحریک کرده تا در جذب و پذیرش رنگ مو کمک کنند و اگر درصد سفیدی کم است لازم به این کار نیست، بعد از آن استفاده کردن از رنگهای دائمی که پوشانندگی و ماندگاری بیشتری خواهند داشت که بهترین آنها مخلوط دو رنگ شماره ی 4 و5 از گروه N و یا مخلوط 3و4 از گروه M می باشد که هر دوی این رنگها بهتر است با اکسیدان 9 درصد مخلوط شوند و حتما پس از تقسیم سر به چهار قسمت از دوطرف گوشها و پیشانی تا پشت سر رنگ کردن را از جلوی سر شروع کرده و با ماندن رنگ بین 45 دقیقه تا یک ساعت داخل کلاه موی سفید را به رنگ طبیعی و زیبایی برسانند.

همه از این بابت که پوست آنها پیرتر از سن واقعی شان به نظر برسد نگرانند اما از اینکه چه اندازه موهای سفیدشان آنها را سالخورده نشان می*دهد غافلند.

پوشاندن موهای سفید می*تواند شما را 10 سال جوان تر نشان دهد. امروزه رنگ کردن موها خیلی آسان است و حتی افراد مبتدی در خانه هم می*توانند نتیجه بگیرند.
    قبل از اینکه تصمیم قطعی به رنگ کردن موهای خود بگیرید، لازم است ابتدا انواع رنگ مو را بشناسید. موهای سفید هر فرد با انتخاب رنگ موی مناسب رنگ طبیعی خود را باز خواهد یافت.

اگر موهایتان 25% یا کمتر سفیدی دارد ،
    شما می*توانید از رنگ موهای نیمه دائمی استفاده کنید. این نوع رنگ، بدون ایجاد تغییر در حالت طبیعی مو، رنگ را به لایه بیرونی آن اضافه می*کند و به مدت 6 تا 15 مرتبه شستشو با شامپو دوام دارد.
    رنگ موهای نیمه دائمی ملایمتر هستند و به موها کمتر آسیب می*رسانند.

اگر شما %50-25 موهایتان سفید است
    می*توانید نوعی از رنگهای نیمه دائمی با دوام بیشتر را انتخاب کنید که بعد از 20 تا 25 بار شامپو کردن از بین می*روند.

اما اگر مقدار زیادی از موهایتان سفید شده است،
    لازم است که از رنگ موهای دائمی استفاده کنید. مولکولهای این نوع رنگ وارد پوسته مو می*شوند و با شستشو از بین نمی روند.))

شاد و تندرست باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiralinazkocholo
    سلام باران جون خوبی عزیزم ببخشید یه سوال
    عمم تازه آرایشگاه زده یکی از دوستاش هدیه واسش آورده اما نمیدونه چیه و چطور باید ازش استفاده کنه
    شبیه اسپریه تکونش میدی مایعه مثل تافت مو بعد که میزنی دقیقا"مثل تافت براقه و اما با این تفاوت که این کرمه خیلی خوب به صورت مالیده میشه و روشن میکنه
    اینو روش نوشته
    professional make-up
    silk touch
    spary-on makeup
    for t.v& cinema
    waterproof
    for all skin types
    easy and fast
    super natural finish
    long-lasting beauty
    هر کاری میکنم عکسش آپلود نمیشه وگرنه عکسشو میذاشتم
    ممنون میشم راهنمایی کنی.
    دوست عزیز..من اطلاعی ندارم چون اینجور محصولات تنوع زیادی دارند ولی بنظر نوعی روشن کننده مخصوص هنرپیشه ها وکسانی که در tvکارمیکنند ودائم جلوی دوربین بایند باشند استفاده میشه...
    عزيزم با اجازه من ميدونم جيه از نوشتش معلومه که اين رو روى ارايش ميزنن که پاک نشه ضد اب هم هست.براى مدت طولاني

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_aseman
    من g6 زدم موهام پایه اش قهوه ایی شد و ریشه ها طلایی. مجبور شدم رنگ تیره بزنم.چکار کنم تا دفعه بعد این مشکل رو نداشته باشم.چون دوست دارم یک بار موهامو قهوه ایی طلایی بکنم

ریشه موها چون جوانتره زودتر رنگ می گیره . اگه اصول ریشه و ساقه روهنگام رنگ زدن رعایت کرده باشی همچین اتفاقی نمی یوفته . از پشت سر دو سانت مونده به ریشه می زنی تا جلوی سر یه ربع آخر باید ریشه هارو زد تا یه دست بشه عزیزم
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=SEVIANA][quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":1h33ibl9
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":1h33ibl9
    سلام باران جون.کجا بودددددددددددددددی؟عزیزم عید موهام دکلره شد با شماره ی 6.الن چند سانت ریشه در اومده که مشکیه.میتونم منم مثل دوستمون نفس خودم موهامو یکدست و روشن بکنم؟بدون دکلره مجدد اما تیره نشه؟

ببخشید رنگساژ با 6 بلوند نسکا فه ای
    چون ریشه هاتون تیره تر هست اولا که رنگتون یکدست نمیشه قبلش باید ریشه گیری بشه با همون دکلره ..درغیر اینصورت بازم موهاتون دودس میشه میشه با رنگ شماره7 واکسیدان 2 اول به ریشه ها رنگ دلخواهتونو بزنید وسپس همون رنگو با اکسیدان 1 به قسمتهای دکلره تا تقریبا کمی یکدست بشه وزیادم تیره نشه...

باران عزیزم میشه یک فرمول رنگ بگید که تن نسکافه ای نداشته باشه مثل طلایی یا عسلی و تیره هم نباشه.اگه بخوام قرمز شرابی کنم خوب و یکدست میشه؟ممنون
    برای طلایی یا عسلی از رنگها سریg قهوه ای طلایی روشن +سری طبیعیN7 مساوی ازهرکدوم +واریاسیون نقره ای بزنید..ولی قسمتهای ریشه که تیره تر هست خیلی روشن نمیشه چون ساقه هاتون بادکلره روشنه ورنگ روشن روی موی مشکی بازهم بروشنی دکلره نمیرسه.
    برای شرابی هم بدلخواه از تن بنفش یا بادمجونی شماره 6 رو میتونید بزنید تا یکدست بشه...
    باران جان ممنونم از جوابات.عزیزم واسه شرابی شماره 6 از چه سری رنگی؟بس خوبه؟من الیو یا ویلا ندیدم همه جا.شماره ها تو کاتالوگا با هم فرق داره.کدومش خوشرنگتره،بنفش یا بادمجونی؟واسه رنگ طلایی یا عسلی سری g چه شماره ای میشه؟ببخش زیاد پرسیدم.فقط زمان ریشه و ساقه رو و میزان دقیق رنگو
    واسه هر دو رنگ لطف میکنی بگی؟
    از روی کاتالوگ رنگ تن هر دو شرابی رو نگاه کنید وانتخاب کنید ...تعیین زمان هم بستگی به جنس موهاتون داره بین 30 تا 40 مین برای هر قسمت ریشه وساقه...
    قهوه ای طلایی روشن یا G9[/quote:1h33ibl9]

باران جون.اذیتت کردم.اما اول ریشه 30 مین بعد بشورم 40 مین ساقه؟ [/quote:1h33ibl9]
    بعداززدن ریشه ها احتیاج به شستن نیست ساقه روزده وبعداز اون تایم کل موهارو بشوئید.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=مامان غزل][quote="باران7":3cqljeb5]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان غزل":3cqljeb5
    پس سوالم کو کی پاکش کرده
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل
    سلام باران خانوم میشه منو هم راهنمایی کنی.میخوام موهای عممو رنگ کنم موهاشو چند وقت پیش مشکی پر کلاغی زده الان میخواد موهاشو قهوهای تقریبا تیره بزنه باید موهاشو دکره کنم میشه در این باره یه توضیحی بدب بهم ودیگه اینکه بازمینه قهوه ای چه رنگ مشی قشنگتره وچه مارک رنگی ممنون میشم زودتر جوابمو بدی میخوام برم رنگ بخرم واسش بی نهایت تشکر
    سلام عزیزم برای اینکه بخوای موهاشونو قهوه ای تیره کنی نیازی به دکلره نیست میتونی از رنگ N5 و اندازه یه نخود واریاسیون دودی + اکسیدان 9% استفاده کنی . رنگ مو مارک ویلا قهوه ای هاش خوبه
    دوست عزیز..چون این دوستمون سوالتونو نقل قول کرده بود من پست شمارو پاک کردم.... برای خلوت تر شدن تاپیک من برای تمام سوالات اینکار رو انجام میدم.... صفحه قبل پست 8 رو ببینید.
    درضمن نظر من اینه چون موهای عمتون مشکی پرکلاغی هست خیلی بسختی بشه روش رنگ قهوه ای زد اگر با دکاپاژیاهمون ترکیب 000+اکسیدان 3 قبلش جرم این مشکیهارو پاک کنید بعدش با رنگهای 5 قهوه ای نتیجه بهتری خواهید گرفت..[/quote:3cqljeb5]
    دوستمون که گفتن با اگسیدان 9درصد چی نمیشه [/quote:3cqljeb5]
    دوست عزیز اکسیدان 9% همون شماره 2 هستش ...وتاثیر جندانی هم در روشنتر شدن رنگتون نداره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    باران جونم یه سوال دارم کلا الان چه رنگی مده؟و کلی به آدمهای سفید چه رنگ مویی میادبا چشمهای قهوه ای روشن (عسلی)؟
    رنگهایی با تناژقرمزی ونارنجی ...به افرادبا پوستهای روشن رنگهای سرد مثل زیتونی دودی ورنگهای روشن بژ عسلی روشن مناسبه...
    باران جونم میشه فرمول رنگ بژعسلی روشن رو واسم بزارید؟چون من الان موهام همین رنگیه که شما میفرمایید اما چون زیرش دکلره هست و ممکنه بعد از چند روز رنگش بره میشه بگید چطوری رنگساژکنم که این رنگو بده و اصلا هم قرمزی نداشته باشه؟ممنونم گلم خسته نباشی
    دوست عزیز....رنگساژ بژ باید روی موی کاملا روشن شده با دکلره زده بشه... واز ترکیب طلایی 9+واریاسیون نقره ای 5 سانت + یک سوم تیوپ n10
    +اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehre man
    باران جون ممنون که جواب دادی گفتی برای یک دست کردن باید رنگ شماره 4 یا 5 رو بگیرم میشه بگی چه مارکی بهتره؟سری N?> شرمنده من خیلی حرفه ای تو رنگ کردن و مسایل اون نیستم بازم تشکر به خاطر صبرت...
    و دوباره گفتی :ترکیب سری 5 زیتونی یا M5+ طبیعی یا N5 +اکسیدان 2 ...رنگها به نسبت مساوی باشه...مارکهای ویلا -الیو-بس
    می شه بازم سوال ناشیانه بپرسم آخه اولین باره می خوام خودم موهامو رنگ کنم اکسیدان 2 یعنی 2%؟ چه قدر اکسیدان؟
    دوست عزیز..اکسیدان 2 یا 9% تاحدی به رنگ اضافه میشه که مثل ماست نیمه غلیظ بشه ..بطور معمول برای یک تیوپ کامل 60 میلی یک عدداکسیدان کوچک کافیه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=romina95]
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":1fhbmvet
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    سلام باران جون من موهامو عید بلونددودی خاکستری زدم ولی به خاطر خونریزی زایمان که داشتم دکلره موهام سفید نشد بعد رنگ دودیش رفت زرد جوجه ای شد ماه پیش رو همین دکلره n9c9a9 با واریاسیون دودی نقره ای خاکسترزی سبز زدم تا چندروز اول خیلی خوش رنگ بود ولی بعد دوباره برگشت به همون زردی دکلره میشه بگید من چکار کنم میخوام موهامو قهوه ای خیلی روشن کنم که برگشت به ردکلره نداشته باشه ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز..هر رنگی که بزنید چون زیر دکلره هست بعداز چند بار شستن از روی مو پاک میشه ومجدد بایدرنگ رو تکرار کنید.. برای قهوه ای خیلی روشن هم می باید از سری طبیعی شماره 8 + طلایی 7 +اکسیدان 1 و2 مساوی +واریاسیون نقره ای استفاده کنید..واگه خوشتون اومد هرماه همینهارو دوباره بزنید...
    وااایییی اینجوری که موهام خشک خشک میشه نمیشه یه کار دیکه کنم آخه 2روز بیشتر رو موهام نمیمونه .....خسته میشم ....
    من فقط اینراه و میدونم مگر اینکه رنگهای تیره تر بزنید تا دوام رنگتون بیشتر باشه ودیرتر بخواهید رنگ زدنو تکرار کنید...
    بم میگید چه رنگی بزنم که تن قرمزی نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/قهوه ای خوشرنگ [/quote:1fhbmvet]
    میتونید ازرنگهای متوسط قهوه ای با تن دودی وخاکستری وزیتونی پایه 6 به نسبت یکسان ترکیب وبا اکسیدان 2 بزنید تا حداقل تن قرمزی داشته باشید...