نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,433 به 2,440 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    باران جون من یه بار رنگ لورال کستینگ 6 رو با اکسیدان خودش که داخل جعبه بود گذاشتم ولی رنگ نگرفت موهام.
    اما احساس میکنم اکسیدانشو کم ریختم.
    حالا نصف از همون رنگ مونده و میخوام دوباره تست کنم.به نظرت با بقیه همون اکسیدان بزنم یا اکسیدان جدا بگیرم؟
    و اینکه اکسیدان رو 2 یرابر رنگ بریزم کافیه؟
    ممنون
    دوست عزیز...رنگهای اورال باید یک تیوپ کاملش داخل ا پلیکاتوراکسیدان تماما مخلوط بشه. الانم با رنگتون اکسیدان تا حدی اضافه کنید که کمی غلیظ بشه ...وچه بهتر که با اکسیدان خودش ترکیب میشد ولی درصورت کم بودن آن حتما ازاکسیدان خارجی استفاده کنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azin joon
    ببخشید رنگ کردن مرتب ابرو ضرر داره؟؟
    باعث سفیدی موی ابرو میشه یا نه؟؟
    ممنون
    دوست عزیز...من تاحالانشنیدم استفاده ازرنگ ابرو باعث سفیدی موی ابروبشه ....درمورد رنگ مو هم همینطور...سفید شدن موها هیچ ربطی به استفاده ازرنگ مو نداره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    باران جونم یه سوال دارم کلا الان چه رنگی مده؟و کلی به آدمهای سفید چه رنگ مویی میادبا چشمهای قهوه ای روشن (عسلی)؟
    رنگهایی با تناژقرمزی ونارنجی ...به افرادبا پوستهای روشن رنگهای سرد مثل زیتونی دودی ورنگهای روشن بژ عسلی روشن مناسبه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham61
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":3ep6az31
    سلام باران جون
    من موهام مشكيه. پايين موهام دكلره داشت نسكافه اي عسلي متوسط بود. قسمت روي سرم رو هم براي عيد چند تا تيكه از كلاه درآوردم و بعد رنگ شرابي گذاشتم. كه بعد از چند سري شستشو لان تقريبا قهوه اي با تن شرابيه. هايلايتهام هم صورتي خيلي روشن شده. ميشه بدون اينكه رنگ شرابي رو پاك كنم روش رنگ بادوام تري بذارم مثل قهوه اي؟
    بله قهوه ای تیره با ترکیب n5یک دوم تیوپ+شکلاتی پایه 4 نصف تیوپ

ممنون باران جان به خاطر پاسخگوييت .
    اگر بخوام رنگم رو روشنتر كنم چطور؟ نميخوام ريموور بزنم چون موهام خيلي آسيب پذير شده الانم قسمتهاي لايتش موهام كش مياد و كنده ميشه...
    ميشه روشنترش كرد و رنگي كه كمي ثابت تر از شرابي باشه گذاشت.
    رنگهای متوسط پایه 7 ازسری رنگهای طبیعی و7 دودی کمی بادوام تر میشه...[/quote:3ep6az31]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    سلام باران جون
    من موهام مشكيه. پايين موهام دكلره داشت نسكافه اي عسلي متوسط بود. قسمت روي سرم رو هم براي عيد چند تا تيكه از كلاه درآوردم و بعد رنگ شرابي گذاشتم. كه بعد از چند سري شستشو لان تقريبا قهوه اي با تن شرابيه. هايلايتهام هم صورتي خيلي روشن شده. ميشه بدون اينكه رنگ شرابي رو پاك كنم روش رنگ بادوام تري بذارم مثل قهوه اي؟
    بله قهوه ای تیره با ترکیب n5یک دوم تیوپ+شکلاتی پایه 4 نصف تیوپ
    باران جونم ممنون از پاسخگوييتون.
    اگر بخوام رنگ موهام رو روشنتر كنم هم ميشه؟ ... تن قرمزش رو هم از بين ببرم يا كمتر كنم؟
    با این تن شرابی خیلی نمیشه بدون کاربامواد پاک کننده رنگهای روشن دیگه ای گذاشت..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazaale
    باران جان خسته نباشی
    موهای من مشکیه رنگ طبیعی موهای خودمم هس میخوام هایلایت مثه عکس در بیارم برم آرایشگاه باید چی بگم ؟ بگم چه رنگ هایلایتی واسم در بیاره؟ اصلن به این هایلایت میگن یا چیزه دیگه؟
    مرسی عزیزم
    >
    یه سوال دیگه ام میپرسم قول بده دعوام نکنی برای رنگ ابروی همین عکس چه رنگی باید بگیرم و چه شماره ای؟
    دوست عزیز..روی زمینه موی خودتون باید از آرایشگرتون بخواهید با رنگ براتون هایلایت قهوه ای شکلاتی دربیارند...رنگ ابرو c9 ---1سانت+3 تا 4 قطره اکسیدان شماره 2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=SEVIANA]
    نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":3wyiuh4y
    سلام باران جون.کجا بودددددددددددددددی؟عزیزم عید موهام دکلره شد با شماره ی 6.الن چند سانت ریشه در اومده که مشکیه.میتونم منم مثل دوستمون نفس خودم موهامو یکدست و روشن بکنم؟بدون دکلره مجدد اما تیره نشه؟

ببخشید رنگساژ با 6 بلوند نسکا فه ای
    چون ریشه هاتون تیره تر هست اولا که رنگتون یکدست نمیشه قبلش باید ریشه گیری بشه با همون دکلره ..درغیر اینصورت بازم موهاتون دودس میشه میشه با رنگ شماره7 واکسیدان 2 اول به ریشه ها رنگ دلخواهتونو بزنید وسپس همون رنگو با اکسیدان 1 به قسمتهای دکلره تا تقریبا کمی یکدست بشه وزیادم تیره نشه...

باران عزیزم میشه یک فرمول رنگ بگید که تن نسکافه ای نداشته باشه مثل طلایی یا عسلی و تیره هم نباشه.اگه بخوام قرمز شرابی کنم خوب و یکدست میشه؟ممنون
    برای طلایی یا عسلی از رنگها سریg قهوه ای طلایی روشن +سری طبیعیN7 مساوی ازهرکدوم +واریاسیون نقره ای بزنید..ولی قسمتهای ریشه که تیره تر هست خیلی روشن نمیشه چون ساقه هاتون بادکلره روشنه ورنگ روشن روی موی مشکی بازهم بروشنی دکلره نمیرسه.
    برای شرابی هم بدلخواه از تن بنفش یا بادمجونی شماره 6 رو میتونید بزنید تا یکدست بشه...
    باران جان ممنونم از جوابات.عزیزم واسه شرابی شماره 6 از چه سری رنگی؟بس خوبه؟من الیو یا ویلا ندیدم همه جا.شماره ها تو کاتالوگا با هم فرق داره.کدومش خوشرنگتره،بنفش یا بادمجونی؟واسه رنگ طلایی یا عسلی سری g چه شماره ای میشه؟ببخش زیاد پرسیدم.فقط زمان ریشه و ساقه رو و میزان دقیق رنگو
    واسه هر دو رنگ لطف میکنی بگی؟ [/quote:3wyiuh4y]
    از روی کاتالوگ رنگ تن هر دو شرابی رو نگاه کنید وانتخاب کنید ...تعیین زمان هم بستگی به جنس موهاتون داره بین 30 تا 40 مین برای هر قسمت ریشه وساقه...
    قهوه ای طلایی روشن یا G9

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=gol pari][quote="باران7":1mgbkxpr][quote="gol pari":1mgbkxpr][quote="باران7":1mgbkxpr][quote="gol pari":1mgbkxpr][quote="باران7":1mgbkxpr]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "gol pari":1mgbkxpr

سلام دوستان عزیز.میشه به من بگید اسم این رنگ مو چیه؟
    یه سوال دیگه :رنگ موهای اصلی خودم خرمایی هستش میخوام رنگ مشکی طبیعی بزارم .میشه راهنمایی کنید یه رنگ موی خوب که بعد از گذاشتن رنگش تقریبا" براق باشه با اکسیدانش رو بهم بگید.ممنون
    عکسی که گذاشتید قهوه ای شکلاتی متوسطه...
    [HIGHLIGHT=#ffff00]برای مشکی طبیعی میتونید ازشماره n2 -n3 ویلا با اکسیدان شماره 2 از مارک خودش استفاده کنید.[/quote:1mgbkxpr]

[/HIGHLIGHT]میشه نسبت ترکیب رنگ مو و اکسیدان رو هم بگید اندازه موهای من تا زیر شونه هستش . پایین موهای من رنگ شکلاتی روشن با مش هست و بالای موهام رنگ اصلی ( خرمایی).زمان گذاشتن روی مو رو هم بگید..مرسی
    باران جووووووووووووون کجایی خانمم.بوس[/quote:1mgbkxpr]
    ترکیبی از شکلاتی 4 +تنباکویی 4 +اکسیدان 2 ابتدا قسمتهای روشن با اکسیدان 1 زده بشه بعداز 30 مین قسمتهای طبیعی موی خودتون با اکسیدان2 تا 40 مین وبعد کل مو رو شانه زده تا رنگها یکنواخت بشن وبعداز 10 مین بشوئید...[/quote:1mgbkxpr]
    باران جون مرسی از راهنماییت این ترکیب رنگ مشکی طبیعی هستش؟[/quote:1mgbkxpr]
    این ترکیب رنگ عکسیه که گذاشتید ...مشکی طبیعی رو که براتون تو توضیحات قبلی نوشتم...[/quote:1mgbkxpr]
    باران جونم ببخشید اینقدر سوال میکنما.میدونم زحمت کشیدین گفتین که برای مشکی چه رنگی با چه شماره ای بگیرم ،میخواستم بدونم که تمام موهامو در یک زمان رنگ بزارم یا قسمتهای روشن رو زودتر بزارم.مدت زمانش رو هم میگید؟ببخشیدا [/quote:1mgbkxpr]
    چون رنگتون خیلی تیره هست همزمان ریشه وساقه وقسمتهای روشن با هم زده میشه ..زمان کل هم 40 تا 50 مین هست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    سلام باران جون من موهامو عید بلونددودی خاکستری زدم ولی به خاطر خونریزی زایمان که داشتم دکلره موهام سفید نشد بعد رنگ دودیش رفت زرد جوجه ای شد ماه پیش رو همین دکلره n9c9a9 با واریاسیون دودی نقره ای خاکسترزی سبز زدم تا چندروز اول خیلی خوش رنگ بود ولی بعد دوباره برگشت به همون زردی دکلره میشه بگید من چکار کنم میخوام موهامو قهوه ای خیلی روشن کنم که برگشت به ردکلره نداشته باشه ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز..هر رنگی که بزنید چون زیر دکلره هست بعداز چند بار شستن از روی مو پاک میشه ومجدد بایدرنگ رو تکرار کنید.. برای قهوه ای خیلی روشن هم می باید از سری طبیعی شماره 8 + طلایی 7 +اکسیدان 1 و2 مساوی +واریاسیون نقره ای استفاده کنید..واگه خوشتون اومد هرماه همینهارو دوباره بزنید...
    وااایییی اینجوری که موهام خشک خشک میشه نمیشه یه کار دیکه کنم آخه 2روز بیشتر رو موهام نمیمونه .....خسته میشم ....
    من فقط اینراه و میدونم مگر اینکه رنگهای تیره تر بزنید تا دوام رنگتون بیشتر باشه ودیرتر بخواهید رنگ زدنو تکرار کنید...