نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,425 به 2,432 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مادر عرشیا خان
    سلام باران جونم دوست جونه مهربونو صبورم.
    من با راهنمایی های شما قبل عید که پا به پا کمک کردی و با تمدید رنگهام به رنگ دلخواهم رسیدم و خیلی ازت ممنونم وبعد 2ماه دوباره نصف دیگه رنگها رو هم چون ریشم در اومده بود اول ریشه بعد ساقه رو هم گذاشتم c9+a9+m9که بدون دکلره یه عسلی روشن با زردی و قرمزی خیلی کم بهم داده اما چون ریشه هام سیاه در اومده بود ریشه هام قهو ه ای تیره تر از ساقه هام شده.
    حالا بعده چند ماه می خوام تغییر رنگ بدم و بازم میدونم که با راهنمایی های شما بازم به نتیجه دلخواه میرسم.
    حالا اگه این رنگ رو بخوام به چه نسبتی و چه جوری بذارم که یکدست بشه؟ اگه این رنگ فانتزی رو بخوام با شرایط موهام چطور؟
    واقعا از صبوریت ممنونم دوست جونم
    دوست عزیز...زمینه فعلی موهای شما برای هردو عکی باید اول دکلره بشه وبعد رنگساژ..
    برای اولی روی دکلره متوسط ورنگها ترکیبی از 7 طلایی و6 دودی مساوی +واریاسیون نقره ای
    ودومی: روی دکلره متوسط رنگساژ یاقوتی 7 +یک سوم رنگ شرابی آلبالویی و بنفش
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    سلام باران جون من موهامو عید بلونددودی خاکستری زدم ولی به خاطر خونریزی زایمان که داشتم دکلره موهام سفید نشد بعد رنگ دودیش رفت زرد جوجه ای شد ماه پیش رو همین دکلره n9c9a9 با واریاسیون دودی نقره ای خاکسترزی سبز زدم تا چندروز اول خیلی خوش رنگ بود ولی بعد دوباره برگشت به همون زردی دکلره میشه بگید من چکار کنم میخوام موهامو قهوه ای خیلی روشن کنم که برگشت به ردکلره نداشته باشه ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز..هر رنگی که بزنید چون زیر دکلره هست بعداز چند بار شستن از روی مو پاک میشه ومجدد بایدرنگ رو تکرار کنید.. برای قهوه ای خیلی روشن هم می باید از سری طبیعی شماره 8 + طلایی 7 +اکسیدان 1 و2 مساوی +واریاسیون نقره ای استفاده کنید..واگه خوشتون اومد هرماه همینهارو دوباره بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط منیژه شیرازی
    سلام خسته نباشیند.سوالی داشتم.ببینید من می خواستم موهایم را به رنگ blue berry کنم که آرایشگر ناشی رنگ مشکی یعنی شماره یک را با رنگساژ آبی قاطی کرد ولی اصلا سرمهای رنگی که می خواستم نشده بلکه مشکی کامل شده است.سوال من اینست که چطور می توانم حالا رنگ موهایم را سرمه ای کنم؟؟؟
    برای رنگ سورمه ای حتما باید موها با دکلره روشن به پایه زرد برسه وبعد ترکیبی از مشکی پرکلاغی یک سوم +واریاسیون آبی 10 سات +اکسیدان 1 زده بشه...روی موی طبیعی با رنگ پرکلاغی به تن سورمه ای نمیرسید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim zarieh
    [HIGHLIGHT=#c0504d][HIGHLIGHT=#ffffff]با سلام به دوستای عزیز
    من موهام قبلا دکلره بود و چند وقت پیش رنگ ؟/7 گذاشتم و بعد از اینکه چند بار موهامو شستم رنگ زمینه بیرون زده بود... ریشه موهام هم کمی در اومده بود.... تا اینکه دیروز با دوستم اومدیم ریشه موهامو با رنگ 9.5 رنگ کردیم تا باز شد بعد رنگ گارنیییر شماره 7 و 7.1 خیلی کم و 8N گذاشتیم روی کل موهام
    و یه رنگ جوهری مایل به زیتونی ( سبز ) در اومد ...
    شب چند بارم با شامپو شستم تا شاید رنگ کمی بره ...
    خلاصه تا صبح نخوابیدم امشبم مهمونم .... تو رو خدا بگین چی کار کنم در ضمن نمی خوام موهام تیره بشه ، میخوام یه قهوه ای خوش رنگ که کمی قرمزی هم داشته باشه ( عسلی تیره ) در بیاد مثل این عکس ، چون رنگ پوستم برنزه است .....
    [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]ممنون از شما ها ..... منتظرم [/HIGHLIGHT]
    [/HIGHLIGHT]
    دوست عزیز..همونطور که درپستهای قبل اشاره کردم این رنگ باید زمینه مو با دکلره خوب روشن بشه وبعد رنگساژ دودی 6+طلایی 7 زده بشه ..
    الانم که موهاتون تن سبز داره که اصلا نمیشه رنگ دیگه ای بزنید باید اونها کاملا با دکلره یا برای قهوه ای متوسط لا اقل با 000 دکاپاژ بشه وبعد رنگ جدید بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=gol pari][quote="باران7":2my69zqu]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "gol pari":2my69zqu

سلام دوستان عزیز.میشه به من بگید اسم این رنگ مو چیه؟
    یه سوال دیگه :رنگ موهای اصلی خودم خرمایی هستش میخوام رنگ مشکی طبیعی بزارم .میشه راهنمایی کنید یه رنگ موی خوب که بعد از گذاشتن رنگش تقریبا" براق باشه با اکسیدانش رو بهم بگید.ممنون
    عکسی که گذاشتید قهوه ای شکلاتی متوسطه...
    برای مشکی طبیعی میتونید ازشماره n2 -n3 ویلا با اکسیدان شماره 2 از مارک خودش استفاده کنید.[/quote:2my69zqu]

میشه نسبت ترکیب رنگ مو و اکسیدان رو هم بگید اندازه موهای من تا زیر شونه هستش . پایین موهای من رنگ شکلاتی روشن با مش هست و بالای موهام رنگ اصلی ( خرمایی).زمان گذاشتن روی مو رو هم بگید..مرسی
    باران جووووووووووووون کجایی خانمم.بوس[/quote:2my69zqu]
    ترکیبی از شکلاتی 4 +تنباکویی 4 +اکسیدان 2 ابتدا قسمتهای روشن با اکسیدان 1 زده بشه بعداز 30 مین قسمتهای طبیعی موی خودتون با اکسیدان2 تا 40 مین وبعد کل مو رو شانه زده تا رنگها یکنواخت بشن وبعداز 10 مین بشوئید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amiralinazkocholo
    سلام باران جون خوبی عزیزم ببخشید یه سوال
    عمم تازه آرایشگاه زده یکی از دوستاش هدیه واسش آورده اما نمیدونه چیه و چطور باید ازش استفاده کنه
    شبیه اسپریه تکونش میدی مایعه مثل تافت مو بعد که میزنی دقیقا"مثل تافت براقه و اما با این تفاوت که این کرمه خیلی خوب به صورت مالیده میشه و روشن میکنه
    اینو روش نوشته
    professional make-up
    silk touch
    spary-on makeup
    for t.v& cinema
    waterproof
    for all skin types
    easy and fast
    super natural finish
    long-lasting beauty
    هر کاری میکنم عکسش آپلود نمیشه وگرنه عکسشو میذاشتم
    ممنون میشم راهنمایی کنی.

باران جون:
    دوست عزیز..من اطلاعی ندارم چون اینجور محصولات تنوع زیادی دارند ولی بنظر نوعی روشن کننده مخصوص هنرپیشه ها وکسانی که در tvکارمیکنند ودائم جلوی دوربین بایند باشند استفاده میشه...

عزیزم طرز استفادشو هم میگی ؟ممنون

ببخشید گلم یه سوال دیگه
    خودم موهامو عید دکلره کردم الان 4سانت ریشه مشکیه وبقیه روشن و کمی مایل به زرد و نارانجی
    هفته آینده عروسی برادر شوهرمه میخوام موهامو رنگ کنم و یکدست بشه میشه بفرمایید یه رنگ قهوه ای شیک رو که تن قرمزی و زردی هم نداشته باشه و موهامو یکدست کنه و احتیاج به دکلره نداشته باشه؟
    ممنون دوست عزیز
    دوست عزیز... من درمورد طرز کارش اطلاعی ندارم بهتره از فروشگاه های لوازم آرایشی سوال کنید..
    برای رنگ موهای خودتونم که چون رشد ریشه دارید واز بقیه قسمتها تیره تر هست هر رنگ روشنی هم بزنید بازم دو دست خواهد شد وتنهاراهش ریشه گیری با دکلره ست ..مگر اینکه رنگ متوسطی دوست داشته باشید که ابتدا رنگهای 7 طلایی ودودی رو به نسبت مساوی با اکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای 3سانت ریشه هاروزده وبعداز زمان 35 مین همین ترکیب رنگ رو ولی با اکسیدان 1 به قسمتهای روشن زده وبعداز 30 مین دیگه کل موهارو شانه وبعداز 10 مین دیگه بشوئید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3
    سلام باران جون
    من پارسال موهامو شکلاتی با تناژ زیتونی کردم که خیلی ناز شد..
    بعد از 4-5 ماه موهامو دودی زیتونی کردم البته بدون دکلره که متاسفانه موهام کمی سه رنگ شد!!
    البته اونقدرا تابلو نبود.. اما حالا که ریشه موهام 4-5 سانتی دراومده اصلا جالب نیست
    شما چه پیشنهادی برای یکدست شدن موهام داری؟ البته بدون دکلره چون واقعا موهام نابود شد
    ترکیبی از رنگهای پایه 7 از سری دودی زیتونی ابتدا به ریشه ها وبعداز 30 تا 40 مین به ساقه ها وترکیب با اکسیدانهای 1 و2 مساوی از رنگها هم همین طور...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeeme
    سلام
    من ازتون یه خواهشی دارم . من میخوام موهام این رنگی شه چیکار کنم؟ چه رنگی بزارم .موهام مشکی بود روش قهوه ای تیره اورال گذاشتم زیاد تغییر نکرد الان باید از چه ترکیبی استفاده کنم؟شما آرایشگاهی رو سراغ دارین که موهامو همین طوری که تو عکسه واسم دربیاره؟ توروخدا کمک کنین
    [
    دوست عزیز کدوم عکس؟؟