نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,417 به 2,424 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط ارنیدا
    سلام باران جان .... من میخوام برای رنگ کردن موهام از رنگهای فانتزی استفاده کنم میخوام بدونم ایا میتونم این کارو بدونه دکلره کردن انجام بدم و چه جوری ممنون ازت
    رنگهای فانتزی حتما باید با دکلره انجام بشه تا تن واقعی خودشو نشون بده ...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan62
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    سلام باران جون خيلي اطلاعات خوبي مي دي . ميشه من رو هم راهنمايي كني من روي موهام n6اورال گذاشتم الام مشكي هام دراومده مشكل اساس من اينه كه موهاي سفيدم رنگ نميگيره متاسفانه موهام ارثي زود سفيد ميشه ، ميشه بگي بايد چي كار كنم موي روشن به من خيلي مياد الان شماره n7.1 اورال رو هم گرفتم ولي ميترسم بذارم ولي سفيدي هام رنگ نگيره ، زدن اكسيدان خالي به سر مي گن باعث رنگ گرفتن موي سفيد ميشه راسته ؟ شما پيشنهادتون چيه ؟
    زدن اکسیدان تنها قبل از رنگ تا حدودی باعث رنگ گرفتن تارهای سفید میشه وهم اینکه دوباره بعداز اینکار یکبار رنگ تنهارو با کمی آب به قسمتهایی که سفیدی بیشتر داره بصورت غلیظ بزنید وبعداز 20 مین دوباره همون رنگو با اکسیدان 1 بزنید.
    باران جون يعني اكسيدان خالي بزنم بعد رنگ با اكسيدان بزني ، مجدد رنگ با آب قاطي شده ، دوباره رنگ با اكسيدان ، فقط رنگ هاي اورال كه به صورت پكيج هستند اكسيدان خودشون دارن و من نميدونم چند درصد هستند
    بله اکسیدان تنها... وبعد با با آب که خیلی هم رقیق نباشه... وبرای بار سوم با اکسیدان.. اکسیدان رنگهای اورال شماره 2 هست...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

باران جون همكارم رنگ موهاش طلايي و قسمت جلوش زيتوني ، اگر بخواد موهاش رو قهوه اي روشن رنگ كنه ، از چه شماره رنگ بس استفاده كنه ؟ و براي اينكه پشت و جلوي موهاش يكدست شود چه كند ؟
    دوست عزیز..زیاد نمیشه روی این رنگ مو رنگ روشن یکدستی داشت ..فقط میشه بارنگهای شماره 6 از سری دودی یا زیتونی تقریبا هردوقسمت رویکدست رنگ متوسطی کرد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    سلام باران عزیز و با حوصله و مرسی از مطالب مفیدتون
    پوست سرخ و سفید چشم عسلی.موهام همیشه تونالیته شکلاتی و این آخریا ماهاگونی بوده دوست داشتم واسه یه تغییر حسابی موهامو بلوند صدفی کنم 3 هفته پیش آرایشگاه مراجعه کردم یه دکلره ضعیف کرد(واسه اینکه مو آسیب نبینه) موهام به پایه نارنجی رسید رنگی که گذاشت تم عسلی زیتونی داشت اما بعد از یک هفته خیلی بیروح و نارنجی زرد شد من هم خودم رنگ 7 وویلا+واریاسیون نقره ای +واریاسیون دودی+کمی سبز گذاشتم الانم باز رنگ دلخواه من نیست آرایشگاه گفت به مرور با رنگ به رنگ بلوند دلخواهت میرسی اما شارژ هر 2 یا 3 هفته 30 تومن به نظرم منطقی نیست لذا خودم میخوام تا تیرماه که یه مراسم داریم رنگ عسلیه شیکی رو موهام پیاده کنم البته با راهنمایی سما .ممنون میشم واسه ترکیب رنگ روی موی الانم؟و اینکه آیا بلوند صدفی به من میاد به نظرتون؟و این بلوند به مرور با رنگ میشه بهش رسید؟ ممنون اگه ترکیبهارو با برند رنگ و مقدار دقیق واریاسیون بگید.
    دوست عزیز... برای رسیدن به رنگهای روشن بدون دکلره فقط تنها راهش زدن مداوم رنگای روشن هرماه یکباره که بمدت 1 تا 2سالم طول میکشه تا رنگ خوشرنگی بدست بیاد .البته برای بلوند صدفی که حتما با دکلره امکان پذیره وبا رنگ زدن طولانی هم خیلی تنیجه نخواهید گرفت... الانم میتونید روی زمینه فعلی موهاتون از ترکیب رنگهای روشن طلایی 9+دودی 10 +واریاسیون نقره ای برنگ تقریبا روشن عسلی طلایی برسید..

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":1sd2tnaw
    سلام باران جون خيلي اطلاعات خوبي مي دي . ميشه من رو هم راهنمايي كني من روي موهام n6اورال گذاشتم الام مشكي هام دراومده مشكل اساس من اينه كه موهاي سفيدم رنگ نميگيره متاسفانه موهام ارثي زود سفيد ميشه ، ميشه بگي بايد چي كار كنم موي روشن به من خيلي مياد الان شماره n7.1 اورال رو هم گرفتم ولي ميترسم بذارم ولي سفيدي هام رنگ نگيره ، زدن اكسيدان خالي به سر مي گن باعث رنگ گرفتن موي سفيد ميشه راسته ؟ شما پيشنهادتون چيه ؟
    زدن اکسیدان تنها قبل از رنگ تا حدودی باعث رنگ گرفتن تارهای سفید میشه وهم اینکه دوباره بعداز اینکار یکبار رنگ تنهارو با کمی آب به قسمتهایی که سفیدی بیشتر داره بصورت غلیظ بزنید وبعداز 20 مین دوباره همون رنگو با اکسیدان 1 بزنید.
    باران جون يعني اكسيدان خالي بزنم بعد رنگ با اكسيدان بزني ، مجدد رنگ با آب قاطي شده ، دوباره رنگ با اكسيدان ، فقط رنگ هاي اورال كه به صورت پكيج هستند اكسيدان خودشون دارن و من نميدونم چند درصد هستند
    بله اکسیدان تنها... وبعد با با آب که خیلی هم رقیق نباشه... وبرای بار سوم با اکسیدان.. اکسیدان رنگهای اورال شماره 2 هست...[/quote:1sd2tnaw]

ببخشید باران جون چون خیلی ناشیم میپرسم دوباره .عزیزم الان اکسیدان خالی رو ، شماره 1 اورال بگیرم بزنم ؟ من موهای مامان الان زیتونی اگر بخوام روشنترش کنم بنظر شما چه مارکی از رنگ موی بس یا ویلا بگیرم ؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگولی
    سلام باران جان بلاخره من رفتم ارایشگاه بازم رنگ موهام قرمز شد فکر کنم این سرنوشت موهای منه که اینجور بدبختن کاش میتونستم برات رنگ موهامو بزارم ولی بلد نیستم بیارم تو سایت ارایشگر گفت عسلیه ولی فکر نکنم عسلی بدون دکلره در بیاد درسته؟ حالا رنگ ابروم سیاه و رنگ موم زرد چی کار میتونم بکنم هم مو وهم ابرومو چه رنگی بزارم خودم رنگ کمند10/8 دارم میتونم برای ابرو بدون اکسیدان بزارم یا حتما باید اکسیدان باشه واگر نه چه رنگی واسه این رنگ ابروباید بزنم ممنون
    عسلی بدون دکلره ترکیبی از طلایی 9+ یک سوم n7+واریاسیون نقره ای ..
    رنگ ابرو c9 بلوند دودی روشن 1 سانت +چند قطره اکسیدان 2 این رنگی که نوشتینو نمیدونم چه تنیه ولی حتما روشنه ..ولی فکر نکنم مناسب ابرو باشه ..شایدتن قرمزیش زیاد باشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سرندی
    سلام
    من موهام خرمایی رنگه میخام روش هایلایت عسلی کنم ولی نمیدونم چه شماره ای رنگ باید بگیرم میشه راهنماییم کنید

این شماره ها واسه همه رنگا صدق میکنه ؟
    میخام رنگ مارک slikبگیرم
    رنگهای طلایی 9 + طبیعی 7 یا همون n7 .....درمورد رنگهای سیلک هم اطلاعی ندارم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tara25
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط tara25
    سلام باران جان مرسي از وقتي ك ميذاري
    من عيد موهامو هم ريموور زدم كه جواب نداد و بعدش مجبور شدم بعضي جاهاشو دكلره كنم (آخه رنگ قبليش شرابي بود) و آرايشگرم از 3 تا رنگ مسي تنباكويي شكلاتي شماره هاي 4و5 مارك voila استفاده كرد حالا ريشه موهام دراومده و 2 هفته ديگه مراسم عقد خواهرمه چه رنگي بزنم كه نياز به دكلره نداشته باشه و يك دست باشه ؟؟
    اگه رنگ روشنتر میخواهید میتونید از رنگهای روشن پایه 9 طلایی ودودی موهاتون 2تا 3 درجه روشنتر کنید...
    ممنون از راهنماييت عزيزم ولي من نميخوام روشن باشه يچيزي بين تيره و روشن ميخوام حتي كمي تيره هم بد نيست. ميشه راهنماييم كني حتي الامكان ماركش وويلا باشه آخه من اصلا تخصصي ندارم تو اين زمينه دستور تركيب هم واسم ميذاري ببخشيد اين همه پررو هستم
    برای رنگ متوسط میتونید از شماره 7 طلایی ودودی به نسبت مساوی ترکیب وبزنید بله یا ویلا یا الیو....

• بانک بند ناف