نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,409 به 2,416 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط sandyactive
    سلام خانمی مرسی که جوابمو دادی .راستش من رنگ موی n5 بلوند تیره خریدم .میخواستم بدونم روی موهای شکلاتیم که یکم به نارنجی میزنه چون رنگش رفته ، میتونم خودم بذارم.چه رنگی در میاد؟پوستم سبزه صابونیه ، بنظرتون بهم میاد؟عکسی از این رنگ مو دارین؟ببخش خیلی سوال پرسیدم.
    دوست عزیز..چون رنگ موی فعلی تون تن نارنجی داره بهتره رنگ N5 رو با یک سوم از 4 سری شکلاتی مخلوط کنید تا اون نارنجی هارو بپوشونه...چون 5بتنهایی بازهم تن نارنجی رو خواهد داشت...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=parisa_aseman][quote="باران7":3b1frj0e]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "parisa_aseman":3b1frj0e
    من پوست روشن دارم با چشمهای قهوه ایی تیره میخوام موهامو رنگ کنم الان روی موهام قهوه ایی زیتونی 6 زدم که نسبتا تیره ست.میخوام یک رنگ بزنم هم بهم بیاد هم تنوع باشه. میشه راهنماییم کنید.زیاد هم نمیخوام روشن باشه موهامم حدود 30 درصد سفیدی داره. ممنونم

و بلوند به رنگ ماسه چه رنگیه؟هر چی گشتم عکسی ازش پیدا نکردم فرمول این رنگها روی مو من چیه؟

به من قهوه ایی طلایی میاد؟میشه فرمولش رو برام بنویسید
    دوست عزیز...بلوند ماسه ای همون بلوند دودی وخاکستری هستش که با روی دکلره روشن با رنگهای 8 و7خاکستری یا دودی درمیاد..
    بله قهوه ای طلایی متوسط شماره 7 با یک سوم n6 +واریاسیون نقرهای 3سانت ترکیب وبا اکسیدان 2 بزنید تا سفیدهاهم رنگ بگیرند...[/quote:3b1frj0e]

چقدر از قهوه ایی طلایی بریزم نصف تیوپ رو؟مارک ایگورا مارک خوبیه؟[/quote:3b1frj0e]
    از رنگ قهوهای طلایی نصف تا یکدوم تیوپ بازم بستگی به حجم موهاتون داره ...اگر اصلش باشه خوبه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط تارا91
    سلام باران جون

من تازه عضو شدم خوشحالم که اینجا دوستای خوبی مثل شما پیدا کردم

حدود دو ماه پیش رفتم یکی از آرایشگاههای خیلی معروف و گرون ونک خواستم که موهامو لایت نسکافه ای کنند. دوره ام کردن سه چهار نفری گفتند با مواد کار کنیم بهتره ! منم اصلا تا اونموقع به موهام رنگ - مش- لایت و ...نزده بودم کاملا موهای طبیعی خودم بودم. اصلا هم متوجه نشدم اینکه اینها میگند با مواد کار کنیم منظورشون چیه خلاصه اینکه بهشون اعتماد کردم و اینها با فویل 25 تا تیکه تو موهای من دکلره کردند و بعدشم یک رنگساژ فانتزی خوشگل نسکافه ای گذاشتن که واقعا زیبا شده بود ولی دو روز بعد که رفتم حمام چشمتون روز بد نبینه خودمو تو آینه دیدم وحشت کردم!!
    چون من اصلا نمیخواستم مش کنند موهامو ولی اینها بدون اینکه بمن بگند بجای هایلایت مش کرده بودند که دوباره رفتم باز رنگساژ کردن البته این دفعه رنگش بیشتر موند ولی خوب باز در کمتر از سه هفته شد همون مش! البته همه میگند مش خیلی خوشرنگیه و کاملا کرمه ولی من دوست ندارم خوشم نمیاد

حالا سئوالم اینه باران جون:
    اصلا با این بلایی که اینها سر موهای من آوردن میشه موهام هایلایت نسکافه ای بشه البته بطور ثابت اقلا سه چهار ماه یا اینکه دائم باید برم رنگساژ؟
    دیگه اینکه اگه موهامو یکدست رنگ کنم اونوقت بازم این مشها دست از سرم بر نمیدارند و تو موهام مشخص هستند؟
    سوم اینکه من رنگ پوستم گندمیه روشنه با گونه های سرخ و چشمهای میشی و رنگ موهامم قهوه ای تیره است شما چه رنگی رو برای موهام پیشنهاد میکنید؟

خیلی ممنون که وقت میگذاری
    دوست عزیز...رنگ نسکافه ای چون یک جور رنگ فانتزیه وتناژقرمزی داره خیلی زود از روی موهای دکلره شده پاک میشه ومدام باید رنگساژ رو تکرار کرد.. درصورت زدن رنگ کلی به موهاتون بازهم اخیلی زود رنگ این نقاط روشن با شستن از قسمتهای دیگه روشنتر خواهد شد..بنظرم بهتره تا چند بار مدام رنگساژ نسکافه ای رو تکرار کنید با زدن رنگهای متوسط 6 و7 از همین سری واکسیدان 1 فعلا زیبائیشو نگهدارید وبعداز مدتی که خسته شدید بارنگهای متوسط قهوه ا ی با تن شکلاتی یا فندقی رنگ کنید ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehre man
    باران جون ممنون که جواب دادی گفتی برای یک دست کردن باید رنگ شماره 4 یا 5 رو بگیرم میشه بگی چه مارکی بهتره؟سری N?> شرمنده من خیلی حرفه ای تو رنگ کردن و مسایل اون نیستم بازم تشکر به خاطر صبرت...
    ترکیب سری 5 زیتونی یا M5+ طبیعی یا N5 +اکسیدان 2 ...رنگها به نسبت مساوی باشه...مارکهای ویلا -الیو-بس

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tature
    سلام باران خانوم
    میخوام موهامو بدون دکلره رنگ کنم.موهام تقریبا خرمایی هست و تاحالا رنگ نکردم .رنگ پوستم نه سفیده نه گندمی یه چیزی بینابینه
    بدون دکلره چه رنگی برام مناسبه؟مثلا زیتونی درمیاد؟شوهرم میگه زیتونی که توش طلایی قاطی باشه!!!
    در ضمن میخوام خودم رنگش کنم. میشه شماره و مقدار رنگها رو هم برام بگین؟
    دوست عزیز... میشه با رنگهای روشن از سری زیتونی ودودی روشن شماره های 9 و10 موهاتونو بدون دکلره تا 3 یا 4 درجه روشنتر کنید ولی خبلی تن زیتونی قوی نخواهد داشت چون این رنگ تن واقعیشو روی موی دکلره نشون میده...بیشتر تن طلایی خواهد داشت درضمن از واریاسیون نقره ای تا 3سانت +سبز تا 1 سانت حتما با رنگهاترکیب کنید برای گرفتن حداقل زردی و قرمزی رنگ روی موی مشکی...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ava.b
    باران جان من برای عید موهامو رنگ کردم که توش تن سبزی داره بعد از عید تا بحال سه چهار مرتبه موهامو قهوه ای تنباکویی کردم ولی تا می رم حمام دوباره اون تن سبزی می یاد بیرون و کلا رنگش می ره چیکار می تونم بکنم که رنگ قبلی از بین بره؟ و این قهوه ای تنباکویی بمونه؟ آیا باید از ریموور استفاده کنم ؟
    بله میشه با ریمور رنگهارو پاک کرد و رنگ دیگه ای باتن جدید گذاشت البته چون مثل دکلره خیلی قوی نیست میشه تا شماره های متوسط 7 یا 6روش رنگ یزنید

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_behrad
    سلام..من موهام قهوه ای تیره است میخوام شرابی تیره بزنم میشه بگید باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟ (بدون نیاز به دکلره)
    دوست عزیز..چون زمینه موی فعلیتون تیره هست خیلی نمیشه شرابی دلخواهی بزنید وحتما باید قبلش حداقل با 000 دکاپاژ کنید وبعدروش از شرابی شماره 5 و6 تن دلخواهتون (بادمجونی یا آلبالویی) بزنید...درغیر اینصورت فقط میشه با رنگ های 6 شرابی رنگ نسبتا تیره ای داشته باشید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آمنه خانم
    کسی میدونه "دونه مصنوعی" چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    متاسفم من اطلاعی ندارم...