نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,401 به 2,408 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط zebrina
    سلام من ميخوام موهاي مادرم را رنگ كنم،زمينه موهاش تيرس وميخوام با استفاده از دكوكرم روشن كنم،ريشه موهاش دراومده ونسبت سفيداش بيشتر از سياهاش ،ميخواستم بدونم ميتوانم براي يكدست روشن شدن اول ساقه هارو روشن كنم وبعد از شستن ريشه هارو يا از همون اول تمام موهارو باهم روشن كنم؟معمولا تا چند درجه روشن ميشه؟لطفا عكسي از رنگ موي دودي طلايي بزارين با فرمول تركيب رنگش 'ممنون از شما پاينده باشيد
    ابتدا قسمتهای رنگ شده رو مواد دکو کرم میزنید وبعد ریشه هارو.. من تجربه ای با دکو کرم ندارم ولی نباید بیشتراز 4 تا 5 درجه موها روشن بشه.چون از دکلره ضعیفتره. برای دودی طلایی ترکیب رنگهای طلایی 8+دودی 8 +واریاسیون نقره ای +اکسیدان 2 روی دکو کرم...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naafass
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط naafass
    سلام به دوستای هنرمند
    من همیشه خواننده خاموش این سایت مفیدم ام حالا یه سوال از خانمای گل داشتم
    من واسه عید موهامو دکلره کامل بلوند دودی زیتونی کردم که الان رنگش رفته و به زردی میزنه
    رنگشو اصلا دوست ندارم میخوام روش رنگ بزنم
    از طرفی نمیخوام باز دکلره بزنم چون واقعا دفعه قبل اذیت شدم
    ریشه موهام حدود 3 cm رشد داشته و میخوام ایندفعه خودم موهامو رنگ بزنم اگه بتونمممم
    حالا میخواستم بپرسم ایا میشه موهام بدون دکلره روشن بشه؟
    اگه بخوام موهام رو به همون روشنی که نه اما تقریبا روشن بدون کلره کنم که به رنگ الانم هم بیاد باید چه ترکیب رنگی بزنم؟وچه اکسیدانی؟
    باید ریشه ها رو چقدر بذارم بمونه تا با پشت موهام تقریبا یه دست بشه؟
    یک دنیا ممنون که جواب ما تازه واردا رو میدید
    دوست عزیز...چون ریشه هاتون تیره تر از ساقه های مو هست تنها راهش استفاده یک رنگ روشن برای ریشه مثل شماره 10 از تن طبیعی است که با اکسیدان 2 می زنید ئبعداز 30 مین شسته وخشک کرده وبعدازاون هم برای یکدست شدن کل مو باید از شماره 7 زیتونی با واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز 1 سانت بزنید تا به رنگ متوسطی از زیتونی برسید ورنگتونم یکدست بشه ...عملا با رنگ روشنتر به زیتونی خوشرنگ نمیرسید...

مرسی باران جونممممممممممم
    یه دنیا ممنون مهربوووووووووون
    فقط یه سوال دیگه
    میخواستم بدونم میشه به جای رنگ زیتونی یه رنگ دیگه مثل عسلی روشن بذارماگه اره با چه ترکیبی
    اخه زیتونی یه خورده سن رو به بالا میبره
    از اینکه وقتت رو واسه جواب به سوالای ما میذاری ممنون عزیزم
    بله عسلی هم میشه... از ترکیب رنگهای طلایی 9+ دودی 9 یک دوم + طبیعی 7 یک سوم +واریاسیون نقره ای+اکسیدان 1 و2 مساوی..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan62
    سلام باران جون خيلي اطلاعات خوبي مي دي . ميشه من رو هم راهنمايي كني من روي موهام n6اورال گذاشتم الام مشكي هام دراومده مشكل اساس من اينه كه موهاي سفيدم رنگ نميگيره متاسفانه موهام ارثي زود سفيد ميشه ، ميشه بگي بايد چي كار كنم موي روشن به من خيلي مياد الان شماره n7.1 اورال رو هم گرفتم ولي ميترسم بذارم ولي سفيدي هام رنگ نگيره ، زدن اكسيدان خالي به سر مي گن باعث رنگ گرفتن موي سفيد ميشه راسته ؟ شما پيشنهادتون چيه ؟
    زدن اکسیدان تنها قبل از رنگ تا حدودی باعث رنگ گرفتن تارهای سفید میشه وهم اینکه دوباره بعداز اینکار یکبار رنگ تنهارو با کمی آب به قسمتهایی که سفیدی بیشتر داره بصورت غلیظ بزنید وبعداز 20 مین دوباره همون رنگو با اکسیدان 1 بزنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط katy 2
    سلام به همه وبه خصوص باران عزیز
    به علت تجربه زیادی که در شناخت رنگها دارید سوالی داشتم ،مارک رنگی رو میخوام که از نظر جنس وبراقیت شبیه رنگهای کاستینگ اورال باشه ،ممنون میشم زودتر پاسخ بدی
    خودم کاستینگ میگیرم ولی خواهرم چون موهاش بلند وپرپشته میخواد شبیه به این جنس ولی ارزونترشو بگیره ممنونم گلم
    شاد باشی
    بنظرم رنگهای الیو و ویلا هم کیفیت خیلی خوب ومقرون بصرفه تر هستند...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zebrina
    سلام عزیزم میتونی بگی این چه رنگیه ؟اگه میشه فرمولش رو برام بنویسی وروی چه پایه ای از مو جواب میده ممنون
    روی موی دکلره روشن ورنگساژ زیتونی 7 یک دوم و دودی 7 یک سوم +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: آموزش رنگ ، مش ، هایلایت ، لولایت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط tali
    سلام من موهای قهوای تیره دارم روشون رنگn7گذاشتم رنگش جالب شد بعدبسرم زد 1مش بذارمکه3درجه روشنترباشه. ارایشگرم خواهرم بودوازشانس من بی حوصله بودخلاصش بگم افتضاح در افتضاح شدالان رنگش روشن شده دل به زردی ونارنجی داره/ زبرشده/پوستم گندمیه اصلا بم نمیاد بنظرتون چکارش کنم باتوجه به رنگ پوستم؟میخوام یکدست بشه اما چه رنگی چه مارکی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط tali
    اینجا کسی جواب نمیده؟

با توجه به رنگ پوستتون میتونید انواع رنگهای قهوه ای با تنهای طلایی متوسط یا شکلاتی -فندقی-شرابی - تنباکویی -بزنید...
    شماره 5 تنباکویی وشکلاتی 5 وطبیعی 5 یک سوم رنگ خوشرنگی میشه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zibayi
    سلام باران جونم,من موهامو با اون ترکیب رنگی که گفتید رنگ کردم و خوب شده بود ,به جای دکلره از سیستم مش استفاده کردم که به نظرم چون اولین باری بود که موهامو رنگ میکردم خیلی خوب بود و به هیچ وجه موهامو نمیسوزنه,
    الان ححدود ١سانت ریشه موهام در اومده و اخر ماه به عروسی داریم,میخواستم بدونم برای ریشه هامم از سیستم مش استفاده کنم یا اینکه با رنگ روشن میشه ؟
    پایه موهام ٧هست و دودی زیتونی زدم.
    میسی
    برای ریشه موهای دراومده خیلی سخته که بشه با بصورت کار مش عمل کرد بهتره قسمتهای ریشه رو با رنگهای متوسط 7 دودی زیتونی رنگ کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    سلام باران جون.کجا بودددددددددددددددی؟عزیزم عید موهام دکلره شد با شماره ی 6.الن چند سانت ریشه در اومده که مشکیه.میتونم منم مثل دوستمون نفس خودم موهامو یکدست و روشن بکنم؟بدون دکلره مجدد اما تیره نشه؟

ببخشید رنگساژ با 6 بلوند نسکا فه ای
    چون ریشه هاتون تیره تر هست اولا که رنگتون یکدست نمیشه قبلش باید ریشه گیری بشه با همون دکلره ..درغیر اینصورت بازم موهاتون دودس میشه میشه با رنگ شماره7 واکسیدان 2 اول به ریشه ها رنگ دلخواهتونو بزنید وسپس همون رنگو با اکسیدان 1 به قسمتهای دکلره تا تقریبا کمی یکدست بشه وزیادم تیره نشه...

باران عزیزم میشه یک فرمول رنگ بگید که تن نسکافه ای نداشته باشه مثل طلایی یا عسلی و تیره هم نباشه.اگه بخوام قرمز شرابی کنم خوب و یکدست میشه؟ممنون
    برای طلایی یا عسلی از رنگها سریg قهوه ای طلایی روشن +سری طبیعیN7 مساوی ازهرکدوم +واریاسیون نقره ای بزنید..ولی قسمتهای ریشه که تیره تر هست خیلی روشن نمیشه چون ساقه هاتون بادکلره روشنه ورنگ روشن روی موی مشکی بازهم بروشنی دکلره نمیرسه.
    برای شرابی هم بدلخواه از تن بنفش یا بادمجونی شماره 6 رو میتونید بزنید تا یکدست بشه...