نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 5412
صفحه 3 از 677 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط سولماز
    سلام

یه مشورت....

برا کسی با پوست کندمگون چشم ابرو سیاه البته چشم قهوهای :evil: چه رنگ مویی مییاد

من تا موهامو رنگ کنم همه رو کلافه میکنم :s3: :s28:
    سلام سولمازي ..... منم تا تو موهاتو رنگ نكني همين جا هستم تا جواب سوالاتو بدم .... :love:

گفتي رنگ چهره ات گندميه....... پس بايد از رنگ موهاي گرم استفاده كني ... مثل شرابي ... فندقي يا اگه دوست داري دونه اناري ....... و حتي الامكان رنگ موهاتو روشن نكني ..... چون رنگ پوستت رو تيره تر نشون ميده ،* حتما خودت تا حالا تجربه شو داشتي ........ :23: اين رنگهايي كه گفتم به رنگ چشم و ابروتم مياد ..... :32:

موفق باشي .........
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    دوستان میشه یه رنگ فانتزی شیک برای جلوی موهام بهم معرفی کنید که رنگش محو نباشه و یک ماهی هم بمونه ؟؟به نظر شما ابی یا سبز بهم میاد؟؟منم موهام مشکی و چشام میشی هست :43:
    اينم براي فرزانه جووووون ........ viewtopic.php?f=11&t=576

اگر هم ميخواي رنگت دوام بيشتري داشته باشه بهتره از رنگهاي نيوآ يا ويلا استفاده كني ..... بعد از رنگ كردن هم از تثبيت كننده رنگ استفاده كن معمولا تو بسته هاي كوچيك يك بار مصرف فروخته ميشه ...... از هر مارك رنگ موئي كه استفاده ميكني بهتره تثبيت كننده همون مارك رو بگيري .......... تا دو روز هم موهاتو شامپو نزن و فقط با نرم كننده بشور ........ :s16:

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    125
    پسند کرده
    78

رنگ طبيعي موي من خرمايي تيره هستش.
    حالا من مي خوام موهام رو روشن تر كنم... رنگ پوستم سفيد و قرمز هستش... البته خيلي سفيد نيست... خودم كه هميشه مي گم سبزه هستم...ولي دوروبريهام مي گن كه سفيد به حساب مي آم.
    حال با اين رنگ پوست و رنگ مو دلم مي خواد موهام رو اين رنگي كنم

اين رنگ چه شماره اي هستش و چه ماركي استفاده كنم بهتره؟؟؟

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان
    سلام گلاي عزيزم
    يكي به من كمك كنه
    من مدتهاست مي خوام موهام رو يه رنگ قشنگ كنم نمي شه
    آرايشگاه هم رفتم خراب كرده
    موهام فقط رنگ مي شه ولي تن مورد نظرم در نمي ياد نمي دونم چرا؟
    سفيدي هم دارم آرايشگاه موهام رو دو رنگ درآورده و هيچ تني رو روي موهام نمي بينم رنگ فندقي روشن رو هم دوست دارم تا اونجايي كه بشه روشن كرد
    مي شه يه رنگ با كيفيت بهم معرفي كنيد كه فندقي خوب و با تن مورد نظر در بياد؟
    بطور كلي مي شه راهنماييم كنيد ؟
    ممنون
    سلام مرجان خانووووومی ....... عزیزم شرمنده که سوالتو جا انداختم ........
    این که موهات تن مورد نظر نمیاد ، هم میشه آرایشگر رو مقصر دونست که مشتریشو راضی راه نمیندازه و رنگ دلخواهشو در نمیاره و هم میشه به شرایط خودتون خرده گرفت .... بعضی وقتا که از نظر روحی یا هورمونی اوضاع مناسبی نداریم ، موها رنگ پذیری خوبی ندارند و ممکنه برای در آوردن رنگ دلخواهمون مجبور بشیم چندین بار رنگ رو تکرار کنیم یا از مواد خاصی استفاده کنیم که من به شخصه این کار رو درست نمیدونم چون یه جورایی داریم با مو می جنگیم ، بهتره اجازه بدیم شرایط روحی و هورمونیمون مساعد بشه بعد برای رنگ مو اقدام کنیم ..........

و اما مقصر سوم : نوع ، مارک و کیفیت رنگ مویی که استفاده میکنیم تو رنگ دادن به مو نقش مهمی رو داره که نمیشه نادیده گرفته بشه .........
    من باز به شما هم همون رنگ موهایی رو که قبلا معرفی کردم پیشنهاد میکنم ، رنگ موهای loreal علاوه بر کیفیت خوبی که داره، رنگ و جلا و شفافیتی خاصی به مو میده ، البته با در نظر گرفتن همون شرایط روحی و هورمونی مناسب ...... اگر باز هم سوالی بود در خدمتم .........

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

رویا خانومی ....... معمولا دارندگان پوستهای روشن تو انتخاب رنگ مو دستشون بازتره و بیشتر رنگ موها با رنگ چهره شون هارمونی داره

برای انتخاب رنگ میتونی از کاتالوگ رنگ هر رنگ مویی که خواستی استفاده کنی و اگر رنگ موهات تیره باشه ....... هر رنگی که انتخاب کردی باید دو شماره روشن ترش رو بخری ....... گرفتی که ؟؟؟
    مثلا اگر از رنگ M6 خوشت اومده برای اینکه موی تیره تو پوشش بده باید شماره M8 یا M7 رو تهیه کنی که روی موهای شما میشه همون M6 که انتخاب کرده بودی .......

اون رنگ مو هم که عکسش رو گذاشتی تن قهوه ای یا عسلیه یعنی همون گروه رنگهای اصلی N و فکر میکنم درجه روشنیش هم 6 باشه که میشه N6 ...... اگه جوابتو نگرفتی بگو بیشتر توضیح بدم ......... :s16:
    mitra40 این نوشته را پسندیده.

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط رويا خانوم
    heaven عزيز
    ممنون كه جوابم را دادي... حالا من بايستي n7 بگيرم يا N6 خوبه؟؟
    من 3 ماه پيش رنگ موي LOREAl N6 رو خريدم...آيا همين رنگ خوبه؟؟
    اول رویا خانومی

اگه رنگ موهات زیاد پرکلاغی نیست ، همین رنگی هم که داری جواب میده.

[HR]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماندگار
    با سلام

میشه این رنگ مو رو بگید شماره اش چنده و چه رنگیه ؟؟؟

من پوستم سفیده
    ماندگار عزیز
    این عکسی که شما گذاشتید رنگ نیست ، هایلایت خیلی پر دودی روشن روی زمینه موی قهوه ای تیره

[HR]
    نقل قول نوشته اصلی توسط سولماز
    سلام

بازحمتای ماااااااااااااااااااااااا ااا

استاد من رفتم آرایشگاه مثلا خوب اییییییواییییییی موهام شد تقریبا نارنجی مثل این که یه کلاه نارنجی گذاشتم بقیه موهام یه رنگ دیگه .شب تا صبح از حرص میلرزیدم.

خلاصه صبح یه بار از سر تا پایین این تاپیک رو خوندم. یه loreal casting cream n5 رفتم آرایشگاه خلاصه موهام شد یه رنگ خوشگل یه چیزی تو مایه های فندقی وشرابی... خلاصه خوشگل فقط یه اشتباهی کرد موقع شستن موهام نرم کننده را ریخت رو موهام ولی خوب .

خودم یه n5هم خریدم .راستی قیمتش تو تبربز 11000تومان بود

ترمیم کننده موی سینره طرز استفاده اش چیه؟
    سولماز جان
    خوشحالم که رنگ دلخواهتو با اعمال شاقه بالاخره بدست آوردی
    نرم کننده باعث بسته شدن فلس موها بعد از رنگ کردن میشه و کاملا کار درستی کرده ولی تا دو روز بعد از رنگ نباید مو شامپو بشه ، چون رنگ خیلی سریع از مو شسته میشه
    در مورد قیمت محصولات اورال هم باید عرض کنم که واقعا ارزشش رو داره ، چون رنگ موهای بسیار براق و طبیعی داره.
    ترمیم کننده موی سینره ، یکی از بهترین ترمیم کننده های موجود هست
    این هم اطلاعات و نحوه استفاده که خواسته بودی:

مزایا:
    قدرت ترمیم کنندگی بالا و فوری
    افزایش شفافیت و درخشندگی تارهای مو
    تامین رطوبت مورد نیاز برای جلوگیری از موخره
    حاوی پروتئین های هیدرولیز شده گندم،ویتامین B5 و E
    خنثی کننده الکتریسیته ساکن موها
    تثبیت کننده رنگ مو

طریقه استفاده:
    پس از شستشوی مو با شامپوی مناسب بعد از اینکه رطوبت اضافی مو گرفته شده مقداری از فرآورده را روی موها به خصوص قسمتهای انتهایی قرار داده و آنرا بین موها پخش کنید. این محصول نیازی به آبکشی ندارد و مواد موجود در آن به مدت طولانی با مو در تماس بوده و اثر درمانی خود را بر جای می گذارد.

این هم سوالات احتمالی که ممکنه برای شما و دیگر دوستان پیش بیاد :

1- برای از بین بردن خشکی و زبری مو از چه محصولی می توان استفاده کرد ؟

برای از بین بردن زبری و خشکی مو شامپو مخصوص موی خشک ، نرم کننده و ترمیم کننده سینره توصیه می شود

2-من بعد از رنگ کردن موهام دچار خشکی و شکنندگی آنها شده اند می خواهم بدانم از چه محصولاتی می توانم استفاده کنم ؟

جهت از بین بردن خشکی و شکنندگی مو از شامپوی مخصوص موی خشک سینره ، همچنین از نرم کننده و ترمیم کننده سینره می توان استفاده کرد .

3-آیا می توان از نرم کننده و ترمیم کننده سینره به طور همزمان استفاده نمود ؟

بله ، باید نرم کننده را در حمام و ترمیم کننده را بعد از حمام استفاده کرد

و این هم برای راحتی کار کاربران لینک خرید محصولات سینره ( البته لینک رو با هماهنگی مدیر سایت میذارم ) : اینجاکلیک کنید

[HR]
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان ستایش
    سلام خانمها// من عروسیه برادر شوهرم در پیشه می خوام موهامو مش دودی کنم //
    به نظر شما مش دودی روی زمینه ی چه رنگی قشنگتره؟؟؟
    مامان ستایش عزیز
    روی زمینه قهوه ای تیره مش دودی خیلی خوب خودشو نشون میده

[HR]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_sh
    سلام. منم ميخوام سوال بپرسم. خواهشا زودتر جوابمو بدين چون يك كم عجله دارم
    من امسال اول سال موهامو عسلي كردم. الان ريشه هاش در اومده و مشكيه حدود 3 سانت. چون رنگ موهام خيلي خوب بود و همه گفتند به صورتت مياد ( من پوستم سفيده ، چشام قهوهاي تيره ) ميخواستم دوباره ريشه ها مو همون رنگ عسلي بكنم و روش لولايت فندقي يا قهوه اي تيره. پيش آرايشگرم كه رفتم گفت لولايت قهوه اي روي اين زمينه مو خودشو نشون نميده و فقط ميشه لولايت مشكي كرد
    يا موهاتو خيلي روشن كنيم و لولايت قهوه اي روش در بياريم. اما من ميخوام موهامو دكلره بكنم. چون شنيدم خيلي به مو آسيب ميرسونه و موهام كلا ضعيف هستند. آرايشگاه به من پيشنهاد داد كه روي اين زمينه مو ( عسلي يا قهوه اي روشن ) هايلايت كرمي برام در بياره . اما من تا جائيكه يادمه هايلايت كرمي 2 سال پيش مد بود . حالا ميترسم اين كارو انجام بدم و موهام خيلي دمده بشه . به نظر شما چه رنگي بكنم كه جديد باشه؟؟؟ شماها ميگين چه بلائي سر موهام بيارم؟؟ امسال چه هايلايت و لولايتي مده؟؟؟
    نازنین جون
    معمولا با شروع فصل سرما بهتره رنگهای تیره تری رو برای موهامون انتخاب کنیم، چون باعث گرمتر نشان داده چهره میشه و هزار و یک خاصیت دیگه داره
    و اما اگر دوست دارید و اصرار دارید که حتما موهاتونو هایلایت کنید باید بگم آرایشگرتون درست گفته و روی موی عسلی لولایت قهوه ای روشن جواب نمیده و جلوه ای نداره ......
    اما اینکه امسال چه هایلاتهایی مده : هایلایت دودی ، هایلایت و لولایت عسلی روی زمینه مشکی یا قهوه ای تیره ....
    mese این نوشته را پسندیده.

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط گل یاس
    هر کی این سوال منو جواب بده براش دعا میکنم صاحب موهای پر پشتتتتتتتتت بدون وززززززززز خوش حالت و افشون بشه:)

من میخوام روی موهام رنگ تیره بذارم که ظاهرش مشکی مشکی باشه ولی از اون مدلایی نباشه که اگه بخوام چندوقت دیگه لولایت کنم احتیاج به دکوپاژ و این چیزا باشه ولی بنظر مشکی بیاد .کمککککککککک .آرایشگری که پیشش میرفتم یه چیزی گفت ولی دقیق نگفت .یه چیزی تو مایه های n4 و پوشاننده n0؟؟؟؟ نمی دونم به دادم برسید یک در دنیا 100 در آخرت:) (هیون جون از این سوالم جیغ نزنیااااااااااا خوب چکار کنم این بار خودم میخوام رنگ کنم نمی دونم چه رنگی بذارم در جریانی که؛)
    گل یاس جیغ میزنم ، خوبم میزنم .................................. رنگ n0 یعنی منفجر کردن بافت مو ، یعنی اینکه باید تا دو سه سال قید رنگهای روشن و لولایت و هایلایت و این چیزا رو بزنی .....

تا جایی که میدونم دنبال یه رنگ تیره نچرالی که کاملا طبیعی به نظر بیاد ، برای این کار بهتره اگه موهات پر و بلنده : 1 تیوپ رنگ n3 و یک تیوپ رنگ m5 رو با اکسیدان مخلوط کنی و اما اینکه با چه مقدار اکسیدان مخلوط کنی خیلی مهمه ... برای دو تا تیوپ کلا یکی و نصفی از این ظرفهای کوچیک اکسیدان باید بریزی .... و بعد هم اگه تثبیت کننده رنگ داشتی بهتره موقع شستشو از اون استفاده کنی اگر نه مقدار بسیـــــــــــار فراوان نرم کننده بریز روی موهاتو بعد سریع بشور و تا دو روز هم موهاتو شامپو نزن.

کسائی که موهاشون زیاد پرپشت یا بلند نیست ، پیشنهاد میکنم از نصف تیوپ از هر رنگ مخلوط کنن و مقدار اکسیدان هم دقیقا سه چهارم یک ظرف کوچیک اکسیدان باشه ..... من با میلی لیتر اندازه ها رو نمیگم ، چون ممکنه اونطوری بیشتر سر درگم بشیم.

"میلان کوندرا"

هیون عزیز ممنون حتما من اشتباه کردم چون دفعه پیش خانومه هر جوری که رنگ کرد فعلا کچل نشدم:)
    نقل قول نوشته اصلی توسط خاتون
    گل ياس جان به حرفاي هيون عزيز گوش کن! يه بار منو راهنمايي کرد الان مرتب دعاگوشم! موهام رنگ طبيعي نازنيني پيدا کرد...تازشم پول آرايشگاه ندادم...بعدشم همسر جانمم آرايشگري ياد گرفت...ببين چقدر مزيت داره!؟ اينقدر حرصش نده! اعصاب ندارما!
    خاتون جان شما اعصابتو کنترل کن موهای قشنگ رنگی رنگیت یهو کنده میشه هااااا:)

هیون جان دوباره یه سوال مهم حالا چه مارکی بخرم؟؟؟!!!! من همیشه ولا wella میزدم و راضی بودم ولی m یا n نداره بیشتر تو مایه های سیاه پرکلاغی و آلوی وحشی و:) ... این چیزاست از کدوم باید بخرم؟؟؟؟؟ (جیغ نزنیااا سرم درد میکنه:)) دیگه قول میدم سوال نکنم تا سوال بعدی که یه مارک خوب کلاه گیس بعد از کچلی بخوام بخرم:)))
    تا وقتی کفشهای کسی رو نپوشیدی،درباره راه رفتنش قضاوت نکن...

صفحه 3 از 677 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین