نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,313 به 2,320 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط haydii
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    طلا جون منم سوال دارم.....چرا جواب نمی دیدین.....نمی خوام موهام دکلره بشه....واسه عید موهام یه دست قهوه ای نچرال کردم 7یا 6 اینا حالا هم 2 سانت ریشه در اومده هم رنگام رفته زشت شده...تن قرمزیم که دارم...حالا چه رنگی کنم ..می خوام روشن بشه تا اونجا که میشه........هر چی که خودت صلاح می دونی....صو رتم پره.تپلی ..پوستم سفیده چشمام قهوه ای...چه رنگی ...چه ترکیبی....چه مارکی.......چند میل بگیرم...موهام تااز پشت تا بند ل-ب-ا-س-ز-ی-ر-مه....
    سلام دوست خوبم من دوباره که جوابتونو دادم.اگه میخوای موهاتو عسلی روشن کن که نازم هست دکلره هم نمیخواد .........w7 نصف+c8نصف+g8نصف+واریاسیون نقره ای 2سانت+واراسیون دودی یک سانت+اکسیدان شماره2 ....مارکش هم به خودتون مربوطه...واگه این رنگو نخواستی توی چند پست قبل روشن ترین رنگ قهوه ای رو روی موی رنگ شده رو گفتمدیگه نگی چرا جواب نمیدی وااا
    وای ندیدم عزیزم.... شرمنده...مرسی
    سلام..باران جونم...اومدی دلم تنگ شده بود.....من رفتمم موهامو این رنگی کردم ....ولی روشن نشد که عسلیش تیرس ....حالا من می گم ببین اشتباهم کجاست ...من نامید نمی شم ...دوباره می رنگم که رو شن شه........من از جدول سر در نمی یارم رفتم به اقاهه گفتم رنگا رو....اینا رو داد...مارک کلاینر...شماره...7/7...2/8...3/8...از هر کدوم 1/2 تیوپ...حدود50میل....یا 2 تا اکسیدان کوچک...با واریاسیون....(از حدهکه گفتن بیشتر شد...یعد دیدم وای چه غلیظه!!!......دو تا اندازه قو طی های اکسیدان ها اب ریختم.......اکسیدانم دو بود......45 min موند رو سرم....الان جلوم از پشتم روشن تره.......حالا من عسلی روشن می خوام.....
    کجاش اشتباه بوده بگو نصفه رنگام مونده می خوام دوباره دست بکار شم.....من یا مو هامروشن وخوش رنگ میشه یا کچل می شم...اما نومید نمی شم

1.ابم زیاده؟؟؟
    2. اکسیدانم کمه یا ضعیفه ایا؟؟؟
    3.رنگمو اقاهه اشتباه داده ؟؟؟؟
    4.واریاسیون زیاده ایا؟؟؟؟
    5.رنگش واسه اینکار مناسب نیست؟؟؟؟اقاهه گفت رنگش خوبه
    دوست عزیزم...برای زمینه موی مشکی اون رنگ 7/7 لازم نبود واون دوتا رنگ دیگه هم ازشماره 9 همون سریها خوب بود ترکیب میشد ..ضمن اینکه آب چرا اینقدر با رنگات ترکیب کردی؟ اصلا نیازی نیست واینکه باعث شده اکسیدانت ضعیف بشه ودرنتیجه رنگت هم تیره تر.الانم با این تفاسیر شاید اگه رنگ شماره بالاترم بزنی زیاد نتیجه خوبی بهت نده ...مگه اینکه با ریموراین قبلیارو پاک کنی وبعد روشو با رنگهای روشن که خودت داری عسلی کنی...
    باران جان دوباره سلام......خسته نباشی...من ازون موقع که به توصیه طلا جون موهامو رنگ کردم...اب زیاد ریختم تیره شد دیگه موهامو رنگ نکردم.......کمک کن تو رو خدا ....مریخی میگه اون روزی چرا موهات رنگ هویجه؟؟؟؟...حالا چیکار کنم....اگه میشه رنگ روشنه خوشگل دراد بگو لطفاکه خیلی خوشحال می شم......اگرم نه حتما دکلره می خواد....یه رنگ تیره بهم بگو بزنم.........فقط تن قرمزو نارنجی زیاد نباشه....فندقی...یا هر رنگ قهوه ای خوش رنگی که خودت صلاح می دونی......که من دیکه شکل هویج نباشم
    ما ازموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید ازین ورطه رخت خویش

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bidar
    سلام من موهامو با رنگ موی نوول تنباکویی6 +شکلاتی 5 رنگ کردم اول خوشرنگ شد ولی بعد از یکبار شستن رنگ افتضاحی شده رنگ خاک شده دلیلشو نمیدونم . الان میخوام موهام یک قهوه ای خیلی خوشرنگ نه خیلی روشن و نه خیلی تیره بشه . شما چه پیشنهادی می کنین . پوستم سبزه است دوست ندارم قرمزی هم داشته باشه. ممنون از لطفتون
    ترکیب دودی 5 + دودی 6 مساوی
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    سلام
    من موهامو از دو سال پیش هی مشکی کردم
    مشکی پرکلاغی
    اما یه ساله که دیگه نکردم ( موهای خودمم مشکیه) . حالا اگه بخوام موهامو سه چهار درجه یا بیشتر روشن کنم باید چیکار کنم؟ چون کویا نمیشه دکلره کرد مویی که مشکی شده رو
    فقط تا قسمتهایی که موهارشد جدید داره میشه رنگ مورو تغییر داد چون حتما باید با ریمور مشکیها پاک بشه...ازشماره های 7 یا 8 سری زیتونی یا دودی +طبیعی 7 مساوی با اکسیدان 2 موهاتون تا 3 درجه فقط قسمتهای طبیعی که دراومده روشن خواهد شد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام گارفیلد
    سلام
    موهام زرد شده
    دیشب رفتم یه رنگ بس از سری بژ شماره 9 رو گرفتم رو موهام گذاشتم شدم رنگ تخم مرغ
    نمی دونید چطور تو 20 دقیقه موهام رنگ وا کرد شد زرد
    من تاحالا موهام رو دکلره نکردم
    فقط 6ماه پیش رنگ کرده بودم و دیگه هیچی
    الان از خجالت مقنعه ام رو تا نوک دماغم جلو کشیدم کسی خرابکاریم رو نبینه
    میشه راهنماییم کنید چطور می تونم رنگش رو به یکی از رنگهای زیر اصلاح کنم؟ [/url]tml]
    رنگ سوم با ترکیب رنگهای زیتونی 7+ یک سوم دودی 7+واریاسیون نقره ای 3 سانت+اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad hadidi
    باران جون اگه به جای واریاسیون نقره ای ، رنگساژ نقره ای بریزیم اشکالی نداره؟
    نه اشکالی نداره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آزی
    سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه
    یه سوال داشتم من 10 سانت سر موهام دکلره داره و بقیش رو با سوپر بلوند روشن کردم میخوام کم کم
    تیره کنم 2 تا رنگ تو خونه دارم یکیش رولن شماره 7.12 و یکیش کلدستون 5.37 از این بسته ای ها که همه چیز توش داره
    هر کدام از اینا با این زمینه چه رنگی در میاد (البته موهام یکم رنگساژ سبز و دودی هم داره ولی خیلی بی رنگه )
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    دوست عزیز..کاش تن شماره رنگاتون می نوشتین تا بهتر راهنماییتون میکردم ولی بنظرم شماره اول شاید رنگ خیلی روشنی باشه ولی شماره 2 رنگ نسبتا تیره متوسطی ست که بهتره همین رنگو بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کیتی

سلام به همه دوستان خوبم و باران عزیز:
    این رنگ مو چه رنگیه؟میشه فرمولشو برام بگید؟ زمینه مو باید تو چه پایه ای باشه که این در بیاد؟ایا رو موی مشکی رنگ شده در می یاد؟؟
    دوست عزیز..این رنگ قهوه ای با تن فندقی یا تنباکویی هستش که براحتی روی موی مشکی طبیعی درمیاد ولی روی موی مشکی رنگ شده نه درنمیاد..

ترکیبی از فندقی 5+ تنباکویی 5+یک سوم n5+اکسیدان 2 فقط روی موی مشکی طبیعی ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hila_69
    سلام ... خسته نباشید ببخشید میشه چند تا عکس از قهوه ای های با تن قرمزی زیاد بزارید البته ببخشید ...
    و مثلا از یک همچین تریکیب رنگی...ترکیب رنگ شرابی آلبالویی 5+ تنباکویی 4+ شکلاتی 5 ازهمه بمیزان مساوی +اکسیدان 2
    تقریبامشابه ونزدیک عکسی که در پست بالا کیتی عزیز گذاشته بود...

• بانک بند ناف