نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,257 به 2,264 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط الیشکا
    سلام خانوم گل ناز من رنگ موهامو ماه پيش ماهاگوني تيره كردم كه البته الان رفته و قهوه اي شده ميشه راهنماييم كني بگي اين رنگ توي عكس با چه فرمول و چه رنگي درمياد عاشق اين رنگم مدت مكث رنگ هارم بگو عزيزم؟ آيا با يه رنگ تك رنگ اين ميشه؟
    دوست عزیز..این رنگ دلخواه شما تن مسی داره وروی زمینه الان شما با رنگ به این خوبی نمیشه چون تیره هستش ..بهتره قبلش با دکاپاژو000 3 درجه موهاتونو روشنتر وبعد از سریرنگهای مسی شماره 6 +اکسیدان 2 رو بزنید...درضمن باید بعداز دکاپاژ موهاتون یکدست نارنجی متوسط دربیاد ..
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=بهناز60][quote="باران7":3fhww0rt]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهناز60":3fhww0rt
    باران جون من از رنگ موی انگوری پادینا استفاده کردم تقریبا شرابیه اما چون رنگ زیاد موند روی موهام رنگش تیره شد 000 گذاشتم فقط ریشه موهام نارنجی شد ساقه موهام که تیره شده بود به رنگ طبیعی موهام یعنی موی رنگ نشده برگشت یعنی 000 ساقه رو به پایه نارنجی نرسوند! بعد که ترکیب ماهگونی 7 و مسی 7.64 مارک oyster که روش زده copper red blond (یا بلوند مسی قرمز) رو زدم ساقه هام و ریشه هام اختلاف رنگ محسوسی داشت به ناچار شرابی 4 دوباره واسه ریشه هام گذاشتم تا تیره تر بشه بازم خیلی کم اختلاف رنگ ریشه و ساقه محسوسه حالا 10 روزی هست که رنگو گذاشتم چیکار کنم که هم رنگ پایینی دربیاد؟ و هم ریشه هام و سا قه موهام یه دست بشه. لطفا با این شرایطی که موهام داره فرمول این رنگو واسه موهام بگو.
    ممنون.
    دوست عزیز..وقتی بعداز زدن 000 هنوزساقه های مو روشن نشده باید دوباره بعداز شستن 000 رو فقط به ساقه میزدین ومیموند تا رنگش روشنتر بشه وبا ریشه ها هماهنگی داشته باشه...بعدازاون شما هر رنگی هم میذاشتین همینطور 2 رنگ میشد. برای رنگ پائین هم الان که موهاتون تیره و2 رنگه حتما باید با دکلره به پایه 7 برسه وبعد از رنگساژ تنباکویی 7+ شکلاتی 6 +اکسیدان 1 بزنید دقت کنید که حتما رنگ ساقه وریشه بعداز دکلره یکدست روشن بشن....[/quote:3fhww0rt]
    باران جون موهام الان تیره نیست بعد 000 که اون ترکیب مسی و ماهگونی رو زدم موهام تن قرمزی داره اما خب مثل این عکس نیست و ریشه هام کمی قرمز تره ، حالا اگه بدون دکلره باز ترکیب این رنگی که شما گفتین یا همون مسی + ماهگونی رو بذارم بازم ریشه و ساقه اختلاف رنگ خواهد داشت؟ حتی اگر 10 روز یه بار رنگو بذارم؟[/quote:3fhww0rt]
    بله فکر میکنم بازم دودست بشه.... چون ساقه هاتون بهرحال تیره ترازریشه شده...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کارین
    باران عزیز من یه سوال مهم دارم. من قبل از عید موهام رو رنگ bes شماره 6 طبیعی گذاشتم. خودم ریشه موهام قرمزی میده و هر رنگی میذارم تهش قرمز میزنه اما این دفه ارایشگرم قطره ضد قرمزی اورال قاطی رنگ کرد و قرمزیش کم شد. الان میخوام ریشه گیری کنم تو خونه. چون ارایشگرم مسافرته و من این هفته عروسی دعوتم:(
    به نظرت همون رنگ رو بگیرم و بدون واریاسیون بزنم به ریشه ها قرمز میشه؟ اگه میشه بهم بگو چیکار کنم. مرسی عزیزم
    دوست عزیز..سری طبیعی ازشماره 6 به بالا روی موی طبیعی حتما تن قرمزی زیادی داره نسبت به سری رنگهای دیگه مثل دودی یا زیتونی... بهتره این بار از سری دودی +زیتونی شماره 6 و3 سانت واریاسیون نقره ای +او1 سانت سبز+اکسیدان 2 به ریشه ها وسپس به ساقه ها بزنید..ترکیب رنگهاهم یکسانه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samiraza
    سلام من بتازگی عضو شدم و حالا یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. خواهرم قبل از عید رنگ n6 رو موهاش گذاشت و حالا ریشهاش در اومده. از اول هم از رنگش راضی نبود چون رنگ موهاش به قرمزی میزد. من دیروز براش رنگ بس شماره 1/7 رو با 2 بند انگشت واریانس سبز و اکسیدان2 ترکیب کردم و گذاشتم. رنگش خوب شده ولی میگه کاش تیره تر میشد حالا من بخوام همون رنگ رو تیره تر کنم باید چیکار کنم و اول ریشه رو بزنم یا ساقه؟
    اگه رنگ بهتری رو هم مد نظرتون هست میشه لطف کنید و بهم بگید. با سپاس فراوان از شما
    دوست عزیز..شماهم میتونید از ترکیبی که برای پست بالا نوشتم استفاده کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mijo
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mijo
    سلام باران عزیز .من چند وقت پیش موهامو دکلره کردم و بعد از یه مدت رفتم برای رنگساژ. رنگی که ارایشگرم روی موهام گذاشت یه رنگ طوسی دودی بود که بعد از چند بار شستن زیتونی خیلی خوشرنگ شد ولی نکته جالبش این بود که ریشه هام رنگ نگرفت. اولش سرم رو شست و بعد این مواد رو حدود 10-15 دقیقه روی موهام گذاشت . میخواستم لطف کنی و بگی ترکیب رنگش چی بود با چه اکسیدانی؟ مرسی بابت این همه لطفت
    رنگساژ دودی زیتونی بوده روی دکلره ها خوشرنگ شده ولی ریشه هاتون احتمالا چون تیره بوده ورنگ طبیعی خودتون بوده تغییری نکرده...چون رنگساژزود شسته میشه روی ریشه ها نتیجه ای نداشته....
    ترکیبی از رنگ دودی 6+زیتونی 6+واریاسیون نقره ای3سانت+اکسیدان 1

مرسی عزیزم که جواب دادین . باید این دو شماره ای ک گفتی به یه اندازه باهم ترکیب کنم ؟ و اینه روی موی نمدار بزارم دیگه ,درسته؟
    بله ترکیب رنگها مساوی ....در مورد نمدار بودنم زیاد فرقی نمیکنه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rapele
    سلام.من میخوام موهامو رنگ کنم ولی اصلا وارد نیستم.میشه بهم یه کمکه اساسی بدین؟
    ممنون میشم
    دوست عزیز..من نمیدونم چه رنگی مد نظرتونه ؟؟ولی بهرحال اگه بار اولی هست که دوست دارید موهاتون رنگ کنید پیشنهاد میکنم از سری رنگهای 7 با تن زیتونی و6 با تن دودی بمقدار مساوی باهم ترکیب واکسیدان شماره 2 تاحدی بریزید که مثل ماست نیمه رقیق دربیاد وهمینطور 3 سانت هم واریاسیون نقره ای ...وابتدا ساقه های مو یعنی از 3 سانت بعداز ریشه واز پشت سر کامل رنگ زده تا برسید بهجلوی سر وبعداز 35 دقیقه ریشه هارو رنگ کنید وبعداز 30 مین دیگه کل سر رو شانه زده وبا آب ولرم وکمی شامپو موهارو بشوئید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboub 89
    سلام باران عزیز
    من یک ماه پیش موهامو دکلره و رنگساژ کردم،حالا ریشه ی موهام تقریبا یک سانت مشکی شده و می خوام رنگساژ کنم و نمیخوام ریشه هامو دکلره کنم.
    رنگ زیتونی شماره ی 9.3گرفتم ولی نمی دونم چه جوری با اکسیدان و واریاسیون نقره ای ترکیبش کنم که موهام بد نشه
    میشه لطف کنین و ترکیب رنساژو واسم بگین و اینکه چه جوری به موهام بزنم
    دوست عزیز..رنگتون که خوبه ولی شما هرکارم کنید باهر واریاسیونم ترکیب کنید ریشه وساقه دورنگ میشه واگه براتون مهم نیست میتونید همین رنگو با 3 سانت واریاسیون نقره ای ترکیب +اکسیدان 2 به ریشه ها بزنید.وبرای ساقه ها با اکسیدان1 باید ترکیب کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=عاشق مهرداد][quote="باران7":2znttdso]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "عاشق مهرداد":2znttdso
    با سلام
    مي خواستم بدونم اگه رنگ شماره 5/1 (قهوهاي خاكستري روشن) ويلا رو رو موهام بذارم چه رنگي مي شه؟
    البته 3 هفته قبل رو موهام n5+g8+n7 گذاشتم كه كمي هم قرمزي داده.
    دوست عزیز..رنگ 1/5 قهوهای تیره با تن دودی هستش وورنگ موهاتون قهوه ای تیره میشه...[/quote:2znttdso]

باران جووووووووووووووووووووووون دوباره سلام
    اميدوارم خوب و خوش باشي
    مي خواستم بدونم من الان با رنگ 5/1 چه رنگ ديگه اي قاطي كنم بهتر و شيكتر در مياد و به اين رنگ زير نزذيكتر مي شه؟
    ممنون ميشم لطف كني

[/quote:2znttdso]
    رنگ 1/5 رو با یک سوم رنگ شکلاتی 4 ترکیب کنید...

• بانک بند ناف