نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,225 به 2,232 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط shahyad1387
    سلام باران عزیز:من قبل ازعیدموهامواورال کستینگ00/7زدم قهوه ای تیره شد.دیروزبرای اینکه موهام یه خورده روشنتربشه اورال کستینگ 1/8زدم همراه باوارسیون سبزودودی ونقره ای رنگ قهوه ای روشن شده همراه باقرمزی زیادبرای اینکه این قرمزی راازبین ببرم چکارکنم.اگه دوباره همون شماره هفت وبذارم خوب میشه؟اگه راه حل ارزونتری به نظرتون میرسه به من بگین ومنوازاین ناراحتی نجات بدین.متشکرم.درضمن اسم من نرگسه
    با این شرایط تنها راه حل پاک کردن این رنگ باریمور وزدن رنگهای سری دودی وزیتونی یا خاکستری پایه 7 رو موهاتونه برای از بین رفتن تناژهای قرمز ونارنجی....دوباره هرچه رنگ روشن بگذارید بازهم تن قرمزی خواهد داشت مگر رنگهای تیره تا 4 از سری دودی یا زیتونی یا خاکستری ...که اونم موهاتون خیلی تیره میشه..
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    باران جان رفتم ارایشگا موهامو دودی زیتونی کردم ولی الان زردی موهام زیاد شده باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟با شامپو ضدزردی هم میشورم ولی فایده نداره بدرنگ شده ؟؟؟؟ ؟
    تکرار مجدد رنگهای سری 6 زیتونی +6 دودی+ اکسیدان 2+واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز 1 سانت رنگهای روشنتر باعث نارنجی ویاقرمز شدن هرچه بیشتر موهاتون میشه....مگر زمینه موها با دکلره خوب روشن باشه که با رنگهای 7 و8 و9 خوشرنگ دربیاد..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط گون.آی
    سلام باران جون میشه راهنماییم کنید میخوام موهام رنگ کنم ولی واقعا سر در گمم چه رنگی . سفیدم صورتم گرده موهام تا زیر گردنمه نمی خوام زیاد روشن باشه .عزیز میشه رنگی که میگی با عکس باشه ؟
    ترکیبی ازرنگهای 7 دودی +7 زیتونی+اکسیدان 2+ واریاسیون نقره ای 3 سانت...قهوه ای متوسط خوشرنگی میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haydii
    باران جون این ریموور چی بیده؟؟؟؟کارمن هست که انجام بده یا خیر!!!!چه جوریه میشه توضیح بدی یه بار ارایشگاه این کارو کرده برام اما اصلا نپرسیدم ازشون!!!
    ریموور مواد پاک کننده رنگ مو ولی ضعیفتراز دکلره ست...بهتره که آرایشگر براتون انجام بده...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samire
    سلام عزيزم
    ميشه روي مويي كه دكوپاژ شده دكلره كرد ؟ مو نمي سوزه ؟ خوب رنگ عوض مي كنه؟
    بله میشه ....بستگی به جنس موهاتون داره باید چک کرد وهرجا احساس کردید مو کش میاد موادرو از روی موها شسته وفقط تا همون مقدار روشنی رنگ انتخاب بشه.....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من 3 تا نکته در این مدت تجربه کردم به شما هم میگم شاید واستون مفید باشه

1/ در بیشتر موارد ارایشگرای عزیز رنگی که میخوای رو نمی تونن درارن ، اخرشم کلی تعریف میکنن چی شدی ماه شدی .. در صورتی که چیزی نیس که خودت میخواستی !
    2/ اینکه میگن اول نوکای موتو رنگ کن بعد 30 مین ریشه ها رو برای موی کوتاه اصلا درست نیس این کار . من خودم وقتی کل موم رو یه جا رنگ کردم و گذاشتم 45 مین موند و هر 15 مین ماساژ دادم سرمو بدون کلاه ، نتیجه ی خییییییلی بهتری از وقتی گرفتم که موهامو دو مرحله ای رنگ کردم
    3/ هیچ وقت موهاتونو مشکی نکنید مثل من اسیر میشین ! اگه میخواین خیلی تیره شه 3 بزارین ولی مشکی پرکلاغی هرگز

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط haydii
    باران جان میشه یکمی در مورد نحوه استفاده ریموور توضیح بدی؟؟مقدارش و مدت استفادش...
    سلام .پیشنهاد میکنم اصلا خودتون موهاتونو ریموور نزنید.من زدم موهام چند رنگ شد اونم به چه فجیحی.برید آرایشگاه به نظر من بهتره البته بازم نظرمنه خود دانید.موهای من ک هفت رنگ شد .موهای من ک ریشش قهوه ای روشن روشن شد ساقش مشکی و قرمز و دودی و شرابی

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peranss
    سلام و تشکر بابت این همه صبر و حوصله و احساس مسئولیتی که در قبال کاربران دارید.
    می خواستم یه عکس بذارم و رنگ موش رو بهم بگید ولی نتونستم بذارمش. ولی کلی سوال دارم که امیدوارم کلافه نشید و جواب بدید .
    اورال و اورال کستینگ کرمی چه تفاوتی با هم دارند؟
    لطفا فرمول رنگ نسکافه ای و شن وماسه ای روشن رو با رنگ اورال و اورال کستینگ کرمی رو بگید و آیا نیاز به استفاده واریاسون هست ؟ اگر هست ، چه رنگیش؟
    میشه یه عکس هم از هر دو رنگ مویی که گفتم بذارید ؟ من تصور درست و ثابتی در موردشون ندارم !
    برای رسیدن به این رنگا باید دکلره کرد ولی آیا راهی هست که بشه به این رنگ بدون دکلره کردن دست پیدا کرد ؟
    بیرنگ کننده ها(3 صفر) با دکلره چه فرقی دارند و میشه برای این رنگهای روشن از بیرنگ کننده به همراه کمی دکلره استفاده کرد ؟
    دکلره ضعیف چند درصد هست و با کدام شماره اکسیدان برابری میکنه؟
    بعد از بی رنگ کردن مو ، برای زدن رنگ اصلی چقدر اکسیدان با چه شماره ای لازمه ؟ اگه کم باشه چی میشه و اگه زیاد باشه چی میشه؟
    برای رنگ و دکلره آیا باید قبلش سر روبا شامپو شست و در واقع سر تمیز باشه یا بهتره مثلا یه روز از شسته شدن سر با شامپو گذشته باشه ؟ یا اساسا فرقی نمیکنه؟
    آب اکسیژنه چی هست و کجا و برای چی استفاده میشه؟
    عذر می خوام از این همه سوال . میدونم خستتون کردم . ولی صبوری و بزرگواری شما بیشتر از سوالای منه و همین باعث شد اینقدر سوال بپرسم.
    پیشاپسش ممنونم. شاد و سلامت باشید.
    دوست عزیز..کلا رنگهای اورال2 نوعندسری کستینگ که تیره هستند وسری اکسلانس روشن..
    درمورد رنگهایی که نوشتین برای رنگهای ماسه ای روشن که باید حتما قبلش مراحل دکلره روشن انجام بشه واز رنگهای روشن سری دودی 8 و9 اکسلانس+ واریاسیون دودی 2 سانت زده بشه...رنگ نسکافه ای : از ترکیب رنگ شکلاتی 5 + تنباکویی 5 +اکسیدان 2 حالا اگر اورال کستینگ این رنگارو داشت بمقدار یکسان وبا خود همون اکسیدان خودش ترکیب وبه موهاتون بزنید...
    روشن کننده 000تا 3درجه مورو روشن میکنه وفقط برای پاک کردن رنگهای تیره وزدن رنگ با تن جدید تا شماره متوسط هست نه روشن ...
    بعداز بیرنگ کردن مو رنگها با اکسیدان 1 ترکیب میشن...بهتره قبل از رنگ موها تمیز باشند وتا 2 روز بعدازرنگ موها با شامپو شسته بشن ولی برای دکلره بهتره موها 3 روزی ازقبل شامپو نشده باشند وبه اصطلاح مو تمیز نباشه ...
    الان دیگه آب اکسیژنه زیاد رایج نیست وجایگزینش همین اکسیدانها می باشند.

• بانک بند ناف