نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,201 به 2,208 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط رسانا
    من موهامو عيد مش كنفي كردم و هفته پيش روش 7/1 گذاشتم بيشتر به زيتوني ميزنه تا دودي صورتمم سفيده و زياد عادت به آرايشاي غليظ ندارم از يه طرف خلي موهام نازك شده( البته كم پشتم هست ) ويكمم پاييناش سوخته

وقتي اتوي مو نكشم افتضاح ميشه واز طرفي اگه بخوام هر روز اين كارو كنم ديگه موبرام نميمونه حالا ميخوام 2 هفته ديگه مشكي پركلاغي كنم (چون قصد دارم تا 2 سال موهامو رنگ نكنم تا يكم جون بگيره ) به نظرتون خوبههه؟

مجرد كه بودم هميشه مشكي پركلاغي ميكردم همه ميگفتن خيلي بهت مياد راستش اصلا رنگاي روشن بهم نمياد چون بايد همش برنز كنم

باران جون ميشه كمك كني؟مشكش پركلاغيو چي بگيرم و چه جوري بزارم رو سرم فكر كنم پركلاغي تار موهامم كلفت كنه نه؟
    اگه میخوای تیره کنی بکن ولی چرا پر کلاغی؟آخه اگه بعدا بخوای موهات رو روشن کنی یه مقدار برات سخت میشه.واسه روشن کردنش کلی موهت آسیب میبینه.اگر واقعا دوست داری این رنگ رو به موهات بزنی یه تیوپ رنگ مشکی(n1)+واریاسیون آبی حدود 10 سانت با هم ترکیب کن.
    زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه ..واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli khanoom
    سلام.من تازه عضو شدم.میخواستم ببینم تو ماه آخر بارداری میشه موها رو دکلره و رنگ کرد و اگه میشه دکلره کامل بهتره یا با کلاه .
    بله.فقط توی 3 ماه اول بارداری بهتره که رنگ نکنی.راجع به دکلره هم به نظر خودت بستگی داره که کدومش رو بیشتر دوست داشته باشی ولی قطعا با کلاه آسیبش کمتره.چون با پوست سر تماس پیدا نمیکنه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli khanoom
    خواهش میکنم زود تر بهم جواب بدین آخه وقت زیادی نداااااااااااارم!
    الهام جان بهت جواب دادم .گفتم بله.فقط توی 3 ماه اول بارداری بهتره که رنگ نکنی.راجع به دکلره هم به نظر خودت بستگی داره که کدومش رو بیشتر دوست داشته باشی ولی قطعا با کلاه آسیبش کمتره.چون با پوست سر تماس پیدا نمیکنه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pantea2011
    سلام باران جون
    باران جان با توجه به راهنمایی های شما من موهامو با g8,زیتونی 8 و دودی 6 رنگ کردم و عسلی خوش رنگ شده حالا می خوام برم آرایشگاه برام لایت توش دراره می خوام این رنگی بشه که تو عکس هست روی همین زمینه مو می شه؟ فرمول لایتش را می شه بهم بگی؟ و اینکه پوست من تقزیبا سفیده البته نه خیلی به نظرت بهم می اد این رنگ؟ و یه سوال دیگه رنگ w چه رنگیه؟

دوست خوبم.. این هایلایت عسلی روی زمینه قهوه ای با تن شکلاتی یا تنباکویی متوسطه... اگر زمینه ی موی شما عسلی روشن شده که باید با دکلره لایتهای روشن همون عسلی رو بزنید تا چند درجه از زمینه موهاتون روشنتر بشه...
    سری رنگهای wبیشتر تناژ گرم بارفله قرمز باید باشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    سلام دوستای گلم . میشه راهنمایی کنید رنگ موی این عکس چیه و شمارش رو بگید. ممنون میشم
    زمینه قهوه ای طلایی روشن مشهای روشن کرم طلایی
    قهوه ای طلایی: از ترکیب رنگهای g9+n9 مساوی از هر دو+واریاسیون نقرهای 4 سانت +اکسیدان 2
    مش کرم: پایه دکلره خیلی روشن (زرد روشن روبه سفید) ورنگساژ n10 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1+1 سانت c10

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli.sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط PARIDIS
    بچه ها جونم چرا کسی جوابه منو نمیده موهام دکلره داره میخام مشکی کنم چیکار کنم باران خانممممممممم
    بوس بوس
    میخوای مشکی کنی؟؟؟یعنی کل موهات رو مشکی بذاری؟؟؟
    گذاشتن رنگ تیره روی روشن که مساله ای نیست.یه رنگ تیره که مورد نظرت هست از توی کاتالوگ انتخاب کن بعد با اکسیدان 6%(شماره 1) ترکیب کن و به موهات بزن.حدود 30 تا 40 دقیقه مکث کن و بعد موهات رو بشور.
    خیلی ممنون خانومی بالاخره یکی جواب منه بیچاررو داد ولی انقده دیر بود که پشیمون شدم گفتم دیگه حالا حالاها که موهامو دکلره نمیکنم واسه همین قرار شد ی هر بار رنگساژهای روشنی که شوشو خیلی دوست داره رو بزارم
    بازم ممنون خانم
    keep your face in the sunshine
    you cant see the shadow

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haydii
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    طلا جون منم سوال دارم.....چرا جواب نمی دیدین.....نمی خوام موهام دکلره بشه....واسه عید موهام یه دست قهوه ای نچرال کردم 7یا 6 اینا حالا هم 2 سانت ریشه در اومده هم رنگام رفته زشت شده...تن قرمزیم که دارم...حالا چه رنگی کنم ..می خوام روشن بشه تا اونجا که میشه........هر چی که خودت صلاح می دونی....صو رتم پره.تپلی ..پوستم سفیده چشمام قهوه ای...چه رنگی ...چه ترکیبی....چه مارکی.......چند میل بگیرم...موهام تااز پشت تا بند ل-ب-ا-س-ز-ی-ر-مه....
    سلام دوست خوبم من دوباره که جوابتونو دادم.اگه میخوای موهاتو عسلی روشن کن که نازم هست دکلره هم نمیخواد .........w7 نصف+c8نصف+g8نصف+واریاسیون نقره ای 2سانت+واراسیون دودی یک سانت+اکسیدان شماره2 ....مارکش هم به خودتون مربوطه...واگه این رنگو نخواستی توی چند پست قبل روشن ترین رنگ قهوه ای رو روی موی رنگ شده رو گفتمدیگه نگی چرا جواب نمیدی وااا
    وای ندیدم عزیزم.... شرمنده...مرسی
    سلام..باران جونم...اومدی دلم تنگ شده بود.....من رفتمم موهامو این رنگی کردم ....ولی روشن نشد که عسلیش تیرس ....حالا من می گم ببین اشتباهم کجاست ...من نامید نمی شم ...دوباره می رنگم که رو شن شه........من از جدول سر در نمی یارم رفتم به اقاهه گفتم رنگا رو....اینا رو داد...مارک کلاینر...شماره...7/7...2/8...3/8...از هر کدوم 1/2 تیوپ...حدود50میل....یا 2 تا اکسیدان کوچک...با واریاسیون....(از حدهکه گفتن بیشتر شد...یعد دیدم وای چه غلیظه!!!......دو تا اندازه قو طی های اکسیدان ها اب ریختم.......اکسیدانم دو بود......45 min موند رو سرم....الان جلوم از پشتم روشن تره.......حالا من عسلی روشن می خوام.....
    کجاش اشتباه بوده بگو نصفه رنگام مونده می خوام دوباره دست بکار شم.....من یا مو هامروشن وخوش رنگ میشه یا کچل می شم...اما نومید نمی شم

1.ابم زیاده؟؟؟
    2. اکسیدانم کمه یا ضعیفه ایا؟؟؟
    3.رنگمو اقاهه اشتباه داده ؟؟؟؟
    4.واریاسیون زیاده ایا؟؟؟؟
    5.رنگش واسه اینکار مناسب نیست؟؟؟؟اقاهه گفت رنگش خوبه
    دوست عزیزم...برای زمینه موی مشکی اون رنگ 7/7 لازم نبود واون دوتا رنگ دیگه هم ازشماره 9 همون سریها خوب بود ترکیب میشد ..ضمن اینکه آب چرا اینقدر با رنگات ترکیب کردی؟ اصلا نیازی نیست واینکه باعث شده اکسیدانت ضعیف بشه ودرنتیجه رنگت هم تیره تر.الانم با این تفاسیر شاید اگه رنگ شماره بالاترم بزنی زیاد نتیجه خوبی بهت نده ...مگه اینکه با ریموراین قبلیارو پاک کنی وبعد روشو با رنگهای روشن که خودت داری عسلی کنی...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه خانم
    سلام دوست عزیز من موهامو برای عید زیتونی رنگ کردم ولی الان هم رنگش رفته و به طلایی میزنه و هم ریشه موهام دراومده
    میشه راهنماییم کنید که چه رنگی بخرم و با بارسیون سبز شماره چند و چه اندازه ترکیب کنم؟
    چون تا حالا خودم اصلا رنگ نذاشتم همیشه آرایشگاه میرفتم
    ازسریm یا زیتونی شماره 8+خاکستری 8 مساوی+واریاسیون نقره ای 3 سانت+ سبز 1 سانت +اکسیدان 2 اول روی ریشه ها وبعداز 35مین به ساقه ها...