نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,193 به 2,200 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط eli.sh
    سلام.من یه رنگ مارک jasmin گرفتم.شماره 9/01.توی کاتالوگ نوشته بود زیتونی مخملی.ولی روی جلدش نوشته velvet blond یعنی بلوند مخملی.حالا به نظر شما این چه رنگیه؟؟؟ اگه یه تیوپ این رنگ رو با 4 سانت واریاسیون سبز و اکسیدان شماره 1 استفاده کنم چه رنگی درمیاد؟؟به نظرتون زیتونیه تیره میشه؟؟؟ اگه یه مقدار رنگ c9 هم بهش اضافه کنم بهتر نمیشه؟؟ میخوام دودی زیتونی بشه. زمینه مو رنگ طبیعی حدودا شماره n4 هستش ولی پایین موها یه مقدار عسلی تیره داره .راهنماییم کنین که رنگ خوبی بشه.البته نمیخوام دکلره بشه.مرسی
    دوست عزیز هر شرکتی برای رنگهاش شماره مخصوص داره.اگه نوشته زیتونی بله میتونید بارنگ c9 که بلوند دودی روشنه ترکیب کنید +اکسیدان 2 رنگ قشنگی میشه وابتدا روی قسمتهای تیره با رنگ طبیعی بزنید وبعداز35 مین به قسمتهای عسلی بزنید وبعداز 20 مین بشوئید امیدوارم رنگتون یکدست دربیاد.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elena_84
    سلام طلا جون و ممنون از اینکه طرفدارای این تاپیک رو رها نکردی.میشه رنگ زمینه و لایت این عکس مهسا رو بهم بگی؟موهام قبلا شکلاتی 8 بوده که روش دودی 6 گذاشتم و الان رنگش رفته و روشن شده. میخوام بدون دکلره یه رنگ قهوه ای خوشرنگ بدون قرمزی در پایه 6 - 7 داشته باشم. مرسی گلم

دوست عزیز... با ترکیب رنگهای دودی 6+زیتونی 6بمقدار یکسان + اکسیدان 1 و2 مساوی موهاتونو رنگ کنید.لایت این عکس مشخص نیست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KHOSHE
    نقل قول نوشته اصلی توسط KHOSHE
    خانمهای محترم میشه لطف کنید چند تا مدل هایلات نسکافای برام بزارید ؟
    آخه من روی موهای طبیعی خودم هایلایت نسکافه ای در آوردم که کمی تن صورتی داشت وبسیاررررررررر زیبا شده بود ولی آرایشگرم عوض شده و هر چی بهش می گم میگه نسکافه ای تن دودی داره و حرف بنده را متوجه نمیشه باز پیشاپیش ممنونم[/
    میشه لطف کنید جواب من بدید یا اینکه فرمول رنگساژ نسکافهای باتن صورتی رو برام بزارید؟ممنون
    دوست عزیز..نسکافه ای روی موی طبیعی نباید تن صورتی داشته باشه حتی اگه با دکلره هم انجام شده باشه ..این رنگساژشما بیشتر تن شرابی آلبالویی داشته که به صورتی نزدیک بوده. نسکافه ای روی موی طبیعی ترکیبی از قرمزی ونارنجی میده ...متاسفانه الان عکسی ندارم براتون بذارم...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب جون
    دوست جونیا من رنگ موهام روشن و یلی تارهای نازکی داره و حجمش هم زیاد نیست
    اگه بخوام مش کنم چون بلوند خیلی دوست دارم به نظرتون خیلی موهام آسیب میبینه؟!
    میترسم همین 2تام بریزه!
    بعد یکی بهم گفته بود چون موهات روشن میتونی بجای دکلره از دکو کرم استفاده کنم......نظرتون چیه؟
    دوست عزیز...برای موهای شما خیلی بهتره از دکو کرم استفاده بشه ولی این روش هم روی موی شما با دقت زیاد باید انجام بشه تا موهاتون نسوزه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dinas
    سلام به همگی.من پریسا هستم از تبریز .6ماه عقد کردم میخوام موهامو رنگ کنم قهو ه ای دودی به نظرتون خوبه؟
    تبریک میگم دوست عزیز....
    بله میتونید با ترکیب رنگهای دودی 7 و6 به مقدار مساوی+اکسیدان 2 رنگ متوسطی از قهوه ای دودی داشته باشید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamie_asal
    سلام باران جون.معذرت میخوام میدونم سوالمو شاید قبلا به دوستان جواب داده باشی ولی به خاطر عجلم نمیتونم پستارو بخونم.
    من پایین موهام قهوه ای تیرست و ریشه موهای طبیعی خودمه.
    میخوام موهامو شکلاتی کنم میشه لطفا ترکیبشو و تایمشو بگی عزیز؟
    پیشاپیش سپاسگزارم.
    با ترکیب رنگهای شکلاتی4+ قهوه ای طبیعی 5 (N5)بمقدار یکسان مثلا نصف از هرکدوم+اکسیدان 2 ریشه وساقه رو باهم رنگ کنید...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=eli.sh]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh62
    نقل قول نوشته اصلی توسط "eli.sh":kk51jb7m
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh62
    باران عزیز من میخوام موهامو روزای قبل از زایمانم گلت و رنگ کنم. میخواستم بدونم گلت کردن مو برای جنین مضره؟ و اینکه رنگ و گلت پشت سر هم به مو آسیب زیادی میزنه؟
    سعیده جان من شنیدم که صاف كردن مو هم مثل رنگ کردن با مواد شيميايي ارتباط داره وبا پوست سر شما تماس پيدا مي كنه در نتيجه در پوست شما جذب میشن. بيشتر تحقيقات (البته تحقيقات محدود) نشون داده كه رنگ کردن و فر كردن و صاف كردن ضرري براي شما ندارن اما بهتره تا سه ماهه دوم يا سوم صبر كنيد.چون سه ماهه اول زمان شكل گيري جنين و پيشرفت سلولهاي اوليه جنين هستش و جنين بسيار حساس و آسيب پذيره. در ضمن ترجيحا به جاي رنگ كردن كل موها از “هاي لايت” كردن استفاده كنيد چون هاي لايت كمتر با پوست سر تماس داره در نتيجه پوست كف سر رنگي نميشه. اين روش تا حدي مطمئن تر از رنگ كردن تمام موهاست.(البته منم اینو از جایی خوندم)
    ضمنا من دیدم که گلت به مو آسیب مبزنه و بعضی از موارد ریزش هم میاره.از مواد صاف کننده دیگه استفاده کنی بهتره.چون هم آسیبش کمتره هم اینکه بعدش با خیال راحت موهاتو رنگ میکنی. البته این چیزایی بود که من میدونستم

الهام جون من الان سه ماهه سوم هستم و گلت کردن رو هم میخوام روزای نزدیک به زایمانم انجام بدم چون موهای فر و وزی دارم که با بدنیا اومدن بچه دائم سشوار کردنشون برام خیلی سخت میشه. موهامم مجبورم کلا رنگ کنم چون الان دور نگ شده و حدود 15 سانت از ریشه رنگ موهای خودمه و سفید هم داره.یه سوال دیگه هم این که مواد صاف کننده دیگه که گفتی منظورت چی هست؟
    [/quote:kk51jb7m]

اگه خودت میخوای استفاده کنی حتما از مواد خوب استفاده کن.و چون قبلا رنگ کردی از نوع ضعیفش استفاده کن.چون دو نوع ضعیف و قوی داره.نوع ضعیف برای موهای رنگ و دکلره شده و نوع قوی برای موهای سالم و طبیعی.البته هر محصولی رو که خریدی حتما راهنمای داخلش رو بخون چون هر شرکتی با شرکت دیگه فرق میکنه.اگه موهات خیلی فر و وز نداره میتونی بطور مداوم از شامپوهایی که موها رو *** میکنن استفاده کنی مثل سان سیلک صورتی/پنتن سبز/oreal liss ultim .و بعدش هم کرم یا ماسک موی بوناول بعد حموم 15 دقیقه می خوابونی رو موهات 30% فر موهات وا میشه و راحت سشوار و اتو می خوره.
    زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه ..واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PARIDIS
    بچه ها جونم چرا کسی جوابه منو نمیده موهام دکلره داره میخام مشکی کنم چیکار کنم باران خانممممممممم
    بوس بوس
    میخوای مشکی کنی؟؟؟یعنی کل موهات رو مشکی بذاری؟؟؟
    گذاشتن رنگ تیره روی روشن که مساله ای نیست.یه رنگ تیره که مورد نظرت هست از توی کاتالوگ انتخاب کن بعد با اکسیدان 6%(شماره 1) ترکیب کن و به موهات بزن.حدود 30 تا 40 دقیقه مکث کن و بعد موهات رو بشور.
    زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه ..واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …