نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,169 به 2,176 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان نگار جون
    سلام خانومی من از رنگ قهوه ای خوشم نمی یاد آرایشگرم این رنگ افتضاح برام درآورد من دوست دارم رنگ روشن مثل زیتونی دودی بزنم برای اون من راهنمایی کن عزیزم یه رنگی شبیه آن عکس اولی شال طوسی که مهرناز جون گذاشته بزنم با تاکید به آن که پوست گندمی و موهای خشکی دارم بازم مرسی خانوم طلا ببخشید اینقد شمارو اذیت می کنم ممنون.
    سلام دوست عزیز موهاتون برای اون رنگ باید دکلره بشه وخشک تر هم میشه .اگه بازم همین رنگو دوست داشتین فرمولشو برای اون دوست عزیز نوشتم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=بهناز60][quote=tala21][quote="بهناز60":149c0wu0]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهناز60":149c0wu0
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهناز60":149c0wu0
    باران جون من از رنگ موی انگوری پادینا استفاده کردم تقریبا شرابیه اما چون رنگ زیاد موند روی موهام رنگش تیره شد حالا میخوام ببینم میتونم با 000 این رنگو پاک کنم و یه رنگ گرم مثل مسی خوشرنگ یا مثل این رنگارو بذارم؟

یا مثلا همون رنگ تیره رو به صورت هایلایت با 000 پاک کنم و بعد با فویل مثلا فرمول رنگ این عکسو بذارم تا هایلایت بشه و زمینه اش هم همین رنگ موی تیره بمونه که البته میدونم با چندبار شستشو روشنتر میشه.

لطفا بهم بگو با توجه به رنگ موهام که میخوام 000 بذارم و بعد رنگش کنم کدوم رنگ از رنگای بالایی رو موهام خوب درمیاد البته چون با 000 پایه نارنجی میشه نمیخوام حد نارنجیش یا قرمزیش بیشتر از این عکسا بشه، لطفا فرمول همه شونو واسه موهام بهم بگو..
    در ضمن من یه رنگ 7.64 مارک oyster گرفتم که روش زده copper red blond یا بلوند مسی قرمز حالا به نظر شما با این رنگ و ترکیب اون با یه سری رنگ دیگه به کدوم رنگ موی عکسای بالا میتونم برسم چون امکان تعویض این رنگ مو رو ندارم چون از یه شهر دیگه گرفتم.
    ممنون عزیزم.
    باران جون لطفا منو هم راهنمایی کن عجله دارم عزیزم مرسی.
    طلا جون میشه منو هم راهنمایی کنی عزیزم عجله دارم.[/quote:149c0wu0]
    دوست عزیزم گفتن کلیه ی رنگ ها برام مقدور نیست لطفا روی یکی ازعکس ها تا کید کن [/quote:149c0wu0]
    دوست خوبم عکس اول رو لطفا بگو.[/quote:149c0wu0]
    باسلام این رنگ موباید روی موی دکلره ای که به پایه نارنجی روشن رسیده زده بشه وروی موی طبیعی در نمیاد وترکیبی از رنگ های شرابی باتن البالویی یاهمون قرمز شماره 6+ماهاگونی یابلوطی شماره 6یک دوم تیوپ+مسی شماره 6یک سوم+اکسیدان شماره یک.....درضمن اگه دوست نداشتی تن نارنجی داشته باشی مسی رو حذف کن ....ومارک رنگ هم به سلیقه خودتونه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

عزیزم مرسی که جواب دادی....حالا که ریشه موهام در اومده می خوام یه رنگ بزنم روش یه کمی روشن تر باشه...نسکافه یا عسلی میشه....چه رنگی بگیرم ....چه ترکیبی...بدون دکلره....یا هر چی که خودت بهتر می دونی....فقط الان 2سانت ریشه در اومدهو در اثر شستن رنگم خوب می ره...بهنظرت چیکار کنم
    ما ازموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید ازین ورطه رخت خویش

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=مهرو][quote="shahrzad hadidi":267rz57i]
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    نقل قول نوشته اصلی توسط "shahrzad hadidi":267rz57i
    طلا جون سلام و خیر مقدم
    میشه یه رنگ زیبا واسه عروس معرفی کنی همه میگن تیره اما من نمیدونم تیره چی بگذارم لطفاً فرمولشم بگین
    سلام دوست عزیزم به نظر من عروس موهاش رواگه بلوند کنین بالنز وارایش طلایی ومشکی زیبا میشه.اگه موهاشو عسلی کنی با لنز عسلی وارایش مشکی وقهوه ای بازم زیباست .ولی من اکثرا عروس ها رو با موی طبیعی خودشون دیدم .شما خودتون عروسین یا ارایشگر؟وهرکدوم از رنگها رو مد نظر تون بود بگین در حد توانم کمکتون میکنم درضمن رنگ موی عروس باییییید دست کم 4 روز قبل عروسیش زده شه که اگه جالب در نیومد ویا به چهرش نیاد بشه عوضش کرد
    من خودم عروسم واسه عقد موی طبیعی خودم بود میخوامواسه عروسی یه کم متفاوت باشه رنگ قهوه ای که تن قرمزی نداشته باشه نظر شما چیه بالاخره شما بهتر میدونین[/quote:267rz57i]
    سلام عروس خانم با اجازه طلا جون به نظر من موهاتو عسلی کن بعد روش هایلایت عسلی زیاد پر نباشه شیک میشه اگه پستهای قبلی رو بخونی باران جون خیلی این هایلایتو گفته در ضمن ببین ارایشگرت چی میگه و برای عروس چی مده [/quote:267rz57i]
    عروس خانوم عزیز امزدوارم خوشبخت بشین ومنهم میگم که باید ریش وقیچی رو به دست اریشگرتون بسپارین ..وبرای اینکه خیالتون راحت تر باشه از روی البوم کارشون مدل ارایش ورنگ موتونو انتخاب کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naz goli
    باسلام
    عزیزم درباره رنگ موهای نیمه موقت و موقت میشه توضیح بدی ؟ چه جوری از اینها علی الخصوص نیمه موقت باید استفاده کرد . بای آرایشگاه رفت چه مارکی بهتره و با ر شستشو از روی مو پاک میشه ؟

ببخشید دیگه ناواردم ممنون میشم راهنمایی ام کنی
    با سلام رنگ موی نیمه موقت بعد از 3 یا 4 حموم پاک میشن وموقت همون اسپری های رنگی هستن که تو بازاره .وبرای رنگ موی نیمه موقت باید موهاتون دکلره باشه وگر نه فکر نمیکنم روی موی معمولی جواب بده ومن دیدم که به صورت شامپو هستن ومیتونین از لوازم ارایشی ها خریداری کنین مارکش هم بسته به سلیقه خودتونه واینکه چه مارکیش گیرتون بیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam shayesteh
    سلام چرا كسي جواب منو نمي ده؟
    رنگ موهاي پريسا توي شبكه من و تو چه رنگيه؟
    اگه مي دونيد تورو خدا جواب بديد.
    سلام به نظر من رنگ موهاش روی دکلره نارنجی روشنه وبه رنگ عسلیه که مقداریرنگ دودی هم قاطیشه.h7+c7.دودی یک چهارم.......رنگو که زدی خبرم کن ببینم همون شده؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aritmis
    سلام طلا خانمي . ممنون كه به سوالم جواب دادي .
    عزيزم من برا رنگ مو حتما ميرم آرايشگاه . اما چون گفتي اون رنگي كه ميخوام در نمياد !!!! _ برام مهمه كه دوي 8 دربياد _ چيكار كنم كه همون رنگ دربياد . درضمن من موهام مقاومت زيادي ندارن با دكره زياد ميسوزن
    اگه تو چند مرحله و با فاصله زماني بخوام موهامو تغيير رنگ بدم به سمت دودي 8 كه هم موهام نسوزه و هم همون رنگ دربياد چطوره ؟
    و شما مرحله به مرحله چه رنگايي رو پيشنهاد ميدي بذارم تا به رنگ دلخواهم كم كم برسم ( مثلا تا شهريور ماه ) ؟
    سلام شما میتونین از شماره6دودی شروع کنین که پایه زیاد بالایی نمیخواد وکم کم باریشه کیری هایی که ارایشگرتون انجام میده شماره رنگتونو بالا ببرین که یک دفعه به موهاتون شک وارد نکنین واز کریستال مو هم کمک بگیرین که موهاتون بعد از حمام شکننده نشن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baner
    سلام دوست جونیا
    من موهامو صدفی کردم الان دو سانت ریشه موهام در اومده
    اگر این دو سانتو بدون دکلره با همون رنگ قبلیم بزنم چی میشه؟
    رنگ موهای خودم مشکیه
    در ضمن میشه چندتا کرم بی رنگ کننده مو بهم معرفی کنید ممنون میشم
    سلام دوست خوبم اگه همون رنگو بزنین ریشه ها تون قهوه ای روشن میشه ولی ممکنه که رفله نارنجی داشته باشه