نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,129 به 2,136 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مرغ بهشت آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    942
    پسند کرده
    176

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط samire
    يه سوال ديگه
    من توي ايام عيد دو بار رفتم استخر . احساس مي كنم بعد از هر بار استخر رفتن موهام كمرنگ تر ميشه. كلر رنگ مو رو مي بره ؟؟
    اره عزیزم میبره من مربی استخرم هر وقت موهامو رنگ کنم تیره تر میزنم چون کلر کمرنگش میکنه حتی اگه تو اب نری ومدت طولانی کنار اب بایستی موهات روشنتر میشهتازه اگه دکلره باشه که داغون میشه سعی کن قبل از استخر به موهات کرم مو بزنی

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samire
    سلام باران جون
    من يه سوال داشتم من قبل از عيد دوبار به فاصله يك ماه موهام رو رنگ كردم
    اولين بار اوائل اسفند بود كه با دكوپاژ نسكافه اي بژگذاشتم و بعد از دو هفته كمرنگ تر شد بعدش روز 29 اسفند دوباره همون رنگ رو گذاشتم كه خيلي خوشگل بود ولي الان دوباره كمرنگ شده در واقع موهام تقريبا زيتوني شده اگه يه رنگ تيره بزارم يه دست ميشه
    زمينه موهاي خودم مشكي مشكيه با تارهاي بسيار ظريف و مقاوم و لطيف
    مرسي كه وقت ميزاري عزيزم
    بله دوست عزیز میتونید باترکیب رنگهای 0-4 واکسیدان 1 موهاتون با ریشه هاتون تقریبا هماهنگ کنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد21
    سلام به باران جون
    ببخشید اگر سوالم تکراری هست من خیلی از صفحه های این بخش رو خوندم ولی اگر به سوال من جواب بدید ممنون میشم
    من موهام مشکیه مشکی هست یعنی رنگ موی خودمه . و حدود 2 ماه پیش یه قسمتایی از موهامو رنگ مشکی گذاشته بودم
    میخوام رنگ قهوه ای که خیلی هم تیره نباشه و تقریبا به عسلی یا طلایی بزنه بکنم . اصلا نمی خوام و نمی تونم دکلره کنم . بدون دکلره
    ممنون میشم اگر ترکیب رنگها با میزانها ، مقدار مواد اضافی و مقدار اکسیدان و شمارشو بهم بگید . چون من اطلاع ندارم
    امروز دختری رو دیدم که رنگ اوررال شماره 1/9 رو فقط با اکسیدان گذاشته بود روی موهای مشکی اش . انققققققققدر این قهوه ای خوشرنگ و ناز شده بود که حد نداشت ... واقعا موهاش مشکی بوده ؟
    من نمی خام خیلی تیره بشه .
    این رنگ رو خیییییییییییلی دوس دارم . میشه رو سر من ؟؟!! جالب اینجاست که مدل موهامم دقیقا شکل این عکسه . کوتاه

باید حتما حتما تا پایان پریود صبر کرد یا چند روز بگذره کافیه ؟
    و اینکه بعضی ها که موهاشون سیاه بوده اینجا وقتی رنگ گذاشتن نارنجی شده
    چی بریزم توش تا موهام براق بشن . موهام تازگی تیره شده خییییییلی
    دوست عزیز... الان درحال حاضر که بعضی قسمتهای موهاتون رو با مشکیرنگکردید عملابا هیچ رنگی روشن یا تغییر نمیکنه...بله رنگ 1/9 بلوند دودی روشن بتنهایی روی موی مشکی قهوه ای نسبتا خوشرنگی خواهد شد ولی روی موی طبیعی نه رنگ مشکی شده...درمورد عکسی که گذاشتیدهم حتما باید قبلش موهاتون با 000 یک یا دوبارکمی رنگ باز کنه وبعد با رنگهای شکلاتیوتنباکویی شماره5 و6 کلموهارو رنگ کنید...بهتره تا پایان پریودهم موهارو رنگ نکنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadi_eh
    سلام.
    ببخشید می شه بپرسم رنگ عسلی دودی دقیقا چه جوریه؟ البته موهای من جدیدا دکلره شده. ممنون می شم.
    برای موهای دکلره شما ترکیب رنگهای قهوه ای طلایی شماره 7+رنگ دودی شماره 7 ازهرکدوم یکسان +واریاسیوننقره ای 4سانت +اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_aseman
    من یک ماه قبل از عید موهامو c5 زدم خیلی تیره بود و روشن هم نشد. الان میخوام یکم روشن تر بشه.مثلا نسکافه ایی چه رنگی روش بزنم تا بگیره و از این تیرگی در بیاد ؟ممنونم قهوه ایی طلایی خیلی روشن میشه؟چون نمیخوام خیلی روشن بشه فقط میخوام از حالت تیره در بیاد
    دوست عزیز...چون الان موهاتون خیلی تیره س بهتره ازسری رنگهای طلایی 8 یک دوم+ یک سوم نسکافه ای روشنترین رنگش باشه با اکسیدان 2 ترکیب وبه کل موها بزنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرو
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimxx

با سلام و خسته نباشید باران جون من موهامو برای عید عسلسی با مش عسلی پایه 9 رنگ کردم حالا اگه بخام رنگ بالا رو در بیارم مش هامم باشه چه ترکیب رنگی بزارم مرسی
    دوست عزیز.. این رنگ تن شرابی آلبالویی ویا عنابیه که ممکنه با گذاشتنش کمی مش هاتم پر رنگتر بشه وکتر دیده بشه ...ترکیبی ازرنگهای شرابی با تن آلبالویی یا همون قرمز شماره 6 یک دوم تیوپ+ مسی یا ماهاگونی یا بلوطی شماره 6یک سوم واکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bita12
    سلام من میخوام نوک موهام رو قرمز روشن کنم.. و یه چند شاخه به حالت سوزنی.. به نظرتون کدوم رنگ رو بزنم که دائمی باشه و با چند بار شستن رنگش نره؟ یه رنگ قرمز فانتزی روشن منظورمه..

و آیا بعد از 6-7 ماه میشه روش رنگ دیگه ای زد یا نه؟ ممنون
    دوست عزیز... رنگ قرمز که حتما بایدروی موی دکلره زده بشه وچون فانتزیه بعداز یکی دوبار شستن سریع پاک میشه ومدام باید رنگساژ بشه....
    اگر واریاسیون قرمز پیدا کردید با اکسیدان 1 روی موی دکلره شده تا پایه 8 باید بزنید... من رنگ بتنهایی قرمز نمیشناسم....
    بعداز چند ماه اگه دکلره فقط بتنهایی مونده باشه قرمزم نباشه بله میشه رنگ دیگه ای زد....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام باران جون سال نو تون مبارك باشه انشااله صد سال به اين سالها ببخشيد من دوباره اومدم اذيتت كنم راستش من قبل عيد موهامو دكلره كردم يه رنگ كرم رو موهامه البته به نظر خودم خوب به پايه نرسيده چون رگه هايي از زردي داره حالا ريشه موهام دراومده قهوهاي تيره + اينكه به نظرم ديگه اون رنگ كرم نيست بيشتر به زردي ميزنه ميشه كمكم كنيد كه يه رنگساژ كرم كاهي رو خودم رو موهام تجديد كنم مرسي عزيزم
    باران جان خواهشا جواب منم بده مرسي عزيزم