نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,097 به 2,104 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام وخسته نباشید یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی هر کاری میکنم نمیتونم مثل شماها پاسخ سوالاتم را بگیرم من برای ارسال سوالاتم میرم رو تاپیک مورد نظر مثلا رنگ مو بعد در قسمت بالا جلو نام کاربریم رو قسمت پیغام جدید کلیک میکنم ودر قسمت ارسال پیغام سوالم را مطرح میکنم وسند میکنم حتی پیغام با موفقیت ارسال شد برام میاد ولی متاسفانه هیچوقت نتونستم جوابها را بگیرم میخواستم بدونم این مراحلو درست طی کردم اخه عضوجدیدم وتا این حد بلدم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه با واقعا نمیدونم چکار کنم چطورپاسخ یا سوالم راببینم یا بذارم باتشکر

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

uppppppppppppp

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام به همگی من موهامو رنگ کردم خوشرنگ شد خیلی هم زود رنگ گرفت . یه کم ریشه هاش روشنتر از ساقه شده. منم میخوام ساقه همرنگ ریشه بشه. چیکار باید بکنم

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    643
    پسند کرده
    210

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    دوست عزیز... رنگهای مد امسال بیشتر تناژ نارنجی زیاد مثل عنابی های تند- آجری وکلا رنگهای گرم با تناژ قرمز ونارنجی ..قهوه ای هایی باتناژ قرمز مثل فندقی یا شرابی آلبالویی ماهاگونی وکلا از این دست رنگها... میتونید توی هرکدوم از این رنگها بسته به علاقه خودتون با ترکیب رنگهای 6 و7 +اکسیدان 2 به موها بزنید....تمام این رنگهایی هم که نوشتم باهم قابل ترکیب شدن هستند میتونید از 2 نمونه بمقدار مساوی باهم ترکیب کنید....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote=شيـدا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":34a44hds
    نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    دوست عزیز... رنگهای مد امسال بیشتر تناژ نارنجی زیاد مثل عنابی های تند- آجری وکلا رنگهای گرم با تناژ قرمز ونارنجی ..قهوه ای هایی باتناژ قرمز مثل فندقی یا شرابی آلبالویی ماهاگونی وکلا از این دست رنگها... میتونید توی هرکدوم از این رنگها بسته به علاقه خودتون با ترکیب رنگهای 6 و7 +اکسیدان 2 به موها بزنید....تمام این رنگهایی هم که نوشتم باهم قابل ترکیب شدن هستند میتونید از 2 نمونه بمقدار مساوی باهم ترکیب کنید....
    [/quote:34a44hds]

باران جان مثلا وقتی میگین از رنگ 6 یا 7 یا ترکیبی از این دو استفاده کنید منظورتون کدام سری از رنگ میباشد ؟

چون در خیلی از پستها فقط شماره رو میگین

میشه توضیح بدین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

با سلام و خسته نباشید باران جون من میخوام موهام این رنگی بشه الان شماره 6 اورال اکسلانس روی سرمه و موهام قهوهای البته من جنس موهام کلفته و قبلش 3 صفر گذاشتم تا رنگش شد درست عین قوطیش حالا برای اینکه این رنگی بشه و رنگش ثابت شه چکار کنم ؟ ممنون از زحمتت
    خوشحال میشم از وبلاگم دیدن کنید:chocolatee.blogfa.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط royafar
    سلام .میشه سوال منم جواب بدید . من موهامو با کرم روشن کننده روشن کردم و بعد ترکیب دو رنگ دودی و زیتونی زدم . موهام به حدی که می خواستم روشن شده ولی یک کم تن نارنجی داره .با واریاسیون سبز از بین میره ولی بعد دوبار شستن دوباره اون تن دیده میشه . از چه رنگ مویی استفاده کنم که موهام تیره نشه فقط تنش تو مایه های دودی یا زیتونی بشه
    دوست عزیز بعداز استفاده ازروشن کننده از رنگهای خیلی روشن به مونزنیدحداکثر رنگ 1/7با ترکیب واریاسیون نقره ای سبز ودودی تا رنگ خوشرنگی دربیاد.

عزیزم وقتی میگین حدا کثر رنگ تا 1/7 یعنی چی ؟اصلا این چه شماره ای هست ...منظورم عددهایی که ممیز داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh519
    با سلام
    من از رنگ موی لورآل استفاده می کنم . اگه بخوام روشنترین رنگ بلوند رو بدون دکلره داشته باشم شما چه فرمولی رو توصیه میکنین؟
    با احترام و تشکر
    دوست عزیز روشنترین رنگ بدون دکلره شماره های 10 و11 که بلوند خیلی روشنه+اکسیدان 2+واریاسیون نقره ای رای زردی رنگ 4سانت وسبز برای ضد قرمزی تا 2 سانت

عزیزم برم بگم شماره 10 یا 11 لورآل رو میخوام ؟