نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,057 به 2,064 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط نازگلي
    سلام باران جان خسته نباشی تایپک خیلی خوبی داری امیدوارم تو همه کارهات موفق باشی
    منم به راهنمایی می خوام ازت ......... من موهایی خودم قهوی ای خیلی تیره هست یکم هم سفید شده .... همیشه وقتی موهامو رنگ می کنه فرقی نمی کنه هر رنگ بزارم اخرش قهوه ای میشه ....
    قضیه این کرم روشن کننده 000 جیه ؟ می خوام موهامو تنباکویی کنم(5/34) می تونم اول با 000 رنگ موهامو روشن کنم بعد روش رو رنگ بزارم
    یه سوال دیگه اگه تو پریودی موها رو رنگ کنی ؟ حتی اگه روز های اخر باشه قرمز میشه ؟
    000 کرم روشن کننده ای هستش که با اکسیدان 3 ترکیب میشه وجرم رنگهای تیره رو می گیره وبه پایه نارنجی میرسونه بله بعداز اون وشستن این رنگتونو بهتره با یک دوم ازn5 هم ترکیب کنید +اکسیدان 2
    بهتره تا پایان این دوره موها رنگ ودکلره نشه وکلا کار با مواد شیمیایی انجام نشه.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=nirsa]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirsa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":3a8mp5gs
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirsa
    من موهام بلنده تا کمرم از پایین شونه م به بعد دکلره و رنگ که به زردی میزنه بالاترم موی طبیعیه خودمه که مشکیه
    رنگ موی شماره 7 گارنیر گرفتم میخوام یکدست و قهو های روشن بشه
    میخوام خونه رنگ کنم و بدون دکلره میشه در مورد رنگ کردنش و اینکه این رنگ، رنگ دلخواهمو بهم میده یا نه راهنماییم کنید
    بک دنیا ممنون
    دوست عزیز..موهای شما دو رنگه تیره وروشنه اونم با دکلره... اگه رنگهای روشن بزنید که ریشه های مشکیتون صدر صد تن قرمزی ونارنجیش زیاده ولی روی دکلره ها خوب در میاد ...بهترین راه برای یکدست شدن رنگهای 6 دودی وزیتونی +اکسیدان 2 برای تیره ها وهمین رنگها با اکسیدان 1 برای قسمتهای دکلره شده ....وواریاسیون نقره ای 3 سانت.
    باران عزیز ممنون از راهنماییت اما من خوب متوجه نشدم رنگ 6 دودی و رنگ 6 زیتونی؟ اونوقت چه مارکی
    و واریاسیون نقره ای 3 سانت یعنی چی و این فرمول چه رنگی میده من قهوای روشن میخوام
    ببخشید من اولین باره میخوام خودم رنگ کنم واسه این زیاد میپرسم
    یعنی 1 عدد رنگ دودی و1 عدد رنگ زیتونی تهیه کنید وبسته به حجم موهاتون بمقدار یکسان باهم ترکیبشون کنید. و1 عدد هم واریاسیون نقره ای کوچک تهیه کنید وبه اندازه 3 سانتی متر با رنگها ترکیب کنید. رنگهای روشنتر روی موهاتون به قرمزی میزنه ...میتونید از همین 7 هم که دارید یک سوم با رنگتون ترکیب کنید.
    بی نهایت ممنونم از پاسختون باران عزیز
    فقط این سوالم مونده بپرسم
    که به نظر شما همون مارک گارنیر رو بگبرم یعنی این رنگهایی که گفتینو داره؟ یا اورال؟ و اشکالی نداره از چند مارک مختلف باهم مخلوط شن؟
    و بعد روش زدن رنگ از ساقه شروع کنم بزارم 30 مین بمونه وبعد ریشه ها؟
    سپاسگذارم از اینکه وقت میزارین و جواب میدین [/quote:3a8mp5gs]

دوست عزیز..من با رنگهای گارنیر کار نکردم وتجربه ای هم ندارم.. بهتره از یه نوع رنگ استفاده کنیدبله از ساقه ها وبعد ریشه ..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nika.amin
    سلام باران جان
    من دیروز موهامو از ترکیب n و g سری 7 رنگ کذاشتم ولی نمیدونم چرا قسمت هایی که دکلره بود زیتونی شد ...... ریشه ها که مشکی بود عسلی شد ..
    میشه راهنمایی بفرمایید چی کار کنم که موهام کلا عسلی بشه ...
    ضمنا اگه دوباره رنگ بذارم موهام آسیب نمیبینه ؟؟؟؟
    ممنون از کمکت
    دوست عزیز..این رنگها هیچکدوم تن زیتونی نداره که بخواد روی دکلره زیتونی بشه... اگه دوباره رنگ بشه که نمیسوزه ولی واقعا نمیدونم آیا روی اونها عسلی درمیاد یانه بهتره یک آرایشگر موهاتونو از نزدیک ببینه....شاید بشه با رنگهای g7 و مسی 7 کمی تناژ عسلی بهشون بده ولی بازم مرددم..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام مجدد به باران جون به خدا من از روي شما خجالت ميكشم هرچند كه نميبينمتون ولي خيلي زحمتت ميندازم شرمنده
    يه مشكل جديد برامون پيش اومده اونم اينكه خواهر گرامي رفته يه آرايشگاه فوق فوق مبتدي ايشون قرار بوده براشون مش سوزني كرم كاهي رو زمينه قهوه اي در بياره ولي متاسفانه جلوي موهاشو كه براش از كلاه درآورده ريشه مو قرمزو نارنجي شده ولي ساقه ها روشن به پايه 7 يا 8 رسيده بعد كه ديده خراب شده اومده رنگ زيتوني براش زده كه مثلا يكدست بشه ، يكدست كه نشده هيچ چند رنگم شده جلوي موهاش قرمز و نارنجي ، پشتشون زيتوني اصلا يه شلم در شولوايي شده كه بيا و ببين بنده خدا از ساعت 2 و نيم بعدظهر رفته 10 شب اومده ترو خدا اگه ميشه بگو يه كاريش بكنيم خيلي ناراحته ديشب همش گريه كرده ( مبوسم عزيزم از راه دور )
    تنها راه یکدست شدن موهای ایشون فقط رنگ زدن با رنگ زیتونی 6 و دودی 6 به میزان یکسان +اکسیدان 1 هستش .....قسمتهای قرمز شده اول زده بشه وبعداز 30 مین به ساقه ها زده...
    ببخشيد عزيزم اگه نخواهد كلا از رنگ زيتوني دربياد بايد چيكار كنه (اصلا ميشه رنگشو تغيير داد و .....
    خب با این رنگ که نوشتم تن زیتونی میشه قسمتهای ریشه....مثلا میخواد رنگشو به چه رنگی تغییر بده؟؟؟؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elel
    نقل قول نوشته اصلی توسط elel
    سلام باران جان خسته نباشی من برای اولین بار می خوام با کمک شما موهامو خودمم رنگ کنم موهام قهوه ای متوسط هست که البته به ارایشگر گفته بودم زیتونی که نشد.حالا می خوام زیتونی روشن کنم روشنترین رنگی که بدون دکلره در می اید البته ریشه ی موهام در اومده که مشکی هست.چی بگیرم چه قدر بذارم و....مرسی
    دوست عزیز...با هر رنگ روشنی هم که بهتون بگم روی موی مشکی به زیتونی روشن نمیرسید.... مگربا دکلره....
    بدون دکلره میشه با این فرمول زیتونی موهاتون رنگ کنید ولی قطعا اون زیتونی که مد نظرتونه در نمیاد...ترکیبی از M9+یک سومA8+واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز ودودی 1 سانت از هرکدوم +اکسیدان 2 .....اول ریشه های مشکی وبعداز 30 مین ساقه ها وبعداز 30 مین شستشوی کامل ....
    سلام باران جان مرسی از اینکه جوابمو دادین.می خواستم بدونم این شماره ای که شما بهم گفتین حدوداچه رنگی می شه؟ اگه عکسی دارین یا .. ممنون میشم.و شماره ی 7.8 زیتونی creamy color با وارسیون سبز چه رنگی می شه؟مرسییییییییی
    میشه قهوه ای روشن که تن خاکستری زیتونی داره... واین رنگتون اگه تن زیتونی باشه که رنگتون متوسط با تن زیتونی میشه درضمن واریاسیونم تا 1 سانت بیشتر نریزید چون رنگتون کدر میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asenaaat
    سلام ممنون از اینکه وقت میزارید 2 تا سوال داشتم..روی مویی که با دکلره به پایه نارنجی رسید چه شماره رنگی خوبه برای دودی که خیلی روشن نباشه و مقدار مکسش بنظرتون چقد باشه بهتره؟
    مویی که ان 5 داره چه شماره رنگی بگیرم 2 درجه روشن شه؟
    دودی 5 +واریاسیون نقره ای +اکسیدان 2 چون اگه روشنتر بگذارید کمی تن نارنجی میده موهاتون...مدت مکث 15-20 مین ..اگه موهاتون کوتاهه تایمش کمتر میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjoo
    سلام.خوب هستید؟
    من میخوام برای اولین بار موهامو رنگ کنم. باید موهام کثیف باشه یا فرق نمی کنه؟
    تورو خدا زودتر جواب بدین :(
    اگه قبلش شامپو کنید بهتره چون بعد ازرنگ تا 2 روز بهتره موها با شامپو شسته نشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somi banoo
    باران جان اگه یادت باشه 3 روز پیش من 000 گذاشتم بعدش دودی و زیتونی 6. موهام یه کم زردی داره حالا اگه دوباره ترکیب قبلی رو+واریاسیون دودی مثل شامپو حدود 10 دقیقه رو موهام بذارم، زردیشون گرفته میشه؟چون فقط چند روز از رنگ قبلی گذشته موهام تیره تر نمیشه؟ مرسی
    بهتره 1 سانت واریاسیون دودی هم با رنگتون ترکیب کنید چرا کمی تیره میشه..