نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,049 به 2,056 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط razieh6366
    سلام به همگی. من میخام موهای مامانمو قهوه ای متوسط رنگ کنم. ریشه موهاش خیلی موی سفید داره انتهای موهاشم یه مقدار از رنگ فهوه ای تیره که قبلا کرده بودم مونده. حالا میخام با رنگ سری n رنگ کنم چه شماره رنگی بخرم. چطوری رنگ کنم که یه دست بشه پیشاپیش از زحمتاتون ممنونم. فقط نیاز فوری به جوابش دارم
    ترکیب n5+ -یک سوم تیوپ n4 +اکسیدان 1 و2 بمیزان یکسان از جلوی سر رنگ بزنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nirsa
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirsa
    من موهام بلنده تا کمرم از پایین شونه م به بعد دکلره و رنگ که به زردی میزنه بالاترم موی طبیعیه خودمه که مشکیه
    رنگ موی شماره 7 گارنیر گرفتم میخوام یکدست و قهو های روشن بشه
    میخوام خونه رنگ کنم و بدون دکلره میشه در مورد رنگ کردنش و اینکه این رنگ، رنگ دلخواهمو بهم میده یا نه راهنماییم کنید
    بک دنیا ممنون
    دوست عزیز..موهای شما دو رنگه تیره وروشنه اونم با دکلره... اگه رنگهای روشن بزنید که ریشه های مشکیتون صدر صد تن قرمزی ونارنجیش زیاده ولی روی دکلره ها خوب در میاد ...بهترین راه برای یکدست شدن رنگهای 6 دودی وزیتونی +اکسیدان 2 برای تیره ها وهمین رنگها با اکسیدان 1 برای قسمتهای دکلره شده ....وواریاسیون نقره ای 3 سانت.
    باران عزیز ممنون از راهنماییت اما من خوب متوجه نشدم رنگ 6 دودی و رنگ 6 زیتونی؟ اونوقت چه مارکی
    و واریاسیون نقره ای 3 سانت یعنی چی و این فرمول چه رنگی میده من قهوای روشن میخوام
    ببخشید من اولین باره میخوام خودم رنگ کنم واسه این زیاد میپرسم
    یعنی 1 عدد رنگ دودی و1 عدد رنگ زیتونی تهیه کنید وبسته به حجم موهاتون بمقدار یکسان باهم ترکیبشون کنید. و1 عدد هم واریاسیون نقره ای کوچک تهیه کنید وبه اندازه 3 سانتی متر با رنگها ترکیب کنید. رنگهای روشنتر روی موهاتون به قرمزی میزنه ...میتونید از همین 7 هم که دارید یک سوم با رنگتون ترکیب کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sib200
    سلام
    دوستای عزیز
    من موهام قهوه ای روشن هستش که حدود 5 سانت از ساقشون رشد کرده و مشکی شده ، اگه بخوام خودم دکلره و بلوندشون کنم باید چی کار کنم
    اوضاعمون خوب نیست . نمیخوام امسال خیلی پول خرج کنم

به نظرتون با کمک یه نفر دیگه میتونم ؟
    اینم عکس موهام :
    دوست عزیز... دکلره فقط تهیه موادش نیست ازاون مهمتر نحوه زدن ومکث دقیق وکافی روی مو ونسوختن مو شرطه که احتیاج به مهارت داره اگر شما این تجربه رو دارید اقدام به دکلره کنید وگرنه که من حتما توصیه میکنم به آرایشگاه برید تا خاطرتون از همه نظر جمع باشه وموهای یکدست وروشنی دربیاد....اول باید قسمتهای رنگ شده رو دکلره کنید وکم کم بازم بسته به جنس موهاتون داره که روشن شد وبه پایه زرد روشن که رسید روی قسمتهای مشکی موادو بزنید ودائم در حال چک کردن موها باشید که باهم یکدست ویکرنگ بشه ودرضمن مواظب باشید که موهاتون دمیج هم نشه... وبعداز روشن شدن به حد نصاب سفید که رسید شسته وبا رنگهای بلوند خیلی روشن از سری n+واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1 کل موهارو رنگساژ کنید....ولی من بجای شما بودم توی خونه این ریسکو نمیکردم......

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

مرسی از جواب کاملتون . پس اگه نخوام دکلره کنم و روشن بشن چی کار باید کنم؟
    با رنگ فقط میشه از شماره های 8 دودی وزیتونی یکسان +اکسیدان 2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز ودودی 1 سانت اول به ریشه ها وبعداز 30 مین به ساقه ها بزنید ولی رنگ روشنیه که احتمالا تن قرمزی کمی هم داره وچاره ای هم نیست چون بدون دکلره انجام میشه...اگه زیاد روشن نخواهید ومتوسط شماره 7 روی ریشه ها خیلی بهتره وکمتر تن قرمزی ونارنجی داره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

ببخشی من ظاهراً خیلی مبتدیم :
    1- یعنی هم رنگ دودی شماره 8 و هم زیتونی شماره 8 بگیرم و به یک اندازه (چه اندازه؟) میکس کنم با چقدر اکسیدان؟
    2- واریاسیون نقره ای 3 سانت یعنی چی؟ یعنی از تیوپش 3 سانت بریزم؟

ببخش سرتو درد آوردم با سوالاتم
    یعنی بسته به حجم موهاتون از هردو تا تیوپ به یک اندازه با هم ترکیب کنید واکسیدانم تا جایی بریزید وهم بزنید که مثل ماست نیمه غلیظ بشه...
    2- بله

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    سلام باران جون.. بازم من.. تصمیم گرفتم موهای زیرم و که تیره هست والان الا به رنگ رویی نمیاد خودم دکلره کنم کار خاصی این آرایشگره نکرد که من نتونم شاید خودم بهتر هم میتونستم..
    حالا گوش کن یک پیمانه پودر آبی یا سفید؟ ( چه مارکی) + 1 پیمانه اکسیدان 2 .. درسته.. شنیدم بوستر چند قطره میریزن که زود روشن شه ولی نمیدونم چی هست و روغن آنتی دمیج که باعث میشه نسوزه.. شنیدی چیزی عزیزم؟
    حالا من دکلره زدم ریشه و ساقه باهم؟ یااول ساقه بعد ریشه؟ دوباره دو رنگ نشن.. حالا وقتی تموم شد به نظرت با اکسیدان 1 جلو موهام و که دورور دکلره شدن و باز آخر دفعه اونا رنگ باز کردن اینارو هم بذارم میسوزن؟ آخه آسیب که دیدن فکر کنم...
    وقتی رنگ اینا هم باز شد چی بذارم؟ و بازم میخوام توشون تیکه های هایلایت از همون رنگ تیره بذارم.. یعنی بذارم همون رنگی واسه کل موها زدم واسه هایلایت ها بیشتر بمونه حله؟
    تورو خدا حلال کن.. من جز دعا کردن برات کاری از دستم بر نمیاد..
    اینم عکس موهای امروزم
    عکس تو نور

معمولی
    دوست عزیز...من متوجه سوالتون نشدم الان موهاتونو بازدکلره کردید خب دکلره اش تو عکس دوم که کرم نیست حالا سوالتون چیه؟؟
    اوا باران جون سوالام مشخص بود.. این جلوی موی من هست.. پشت موهام زیرش تیره هست 6 دودی زدم.. الان میخوام کل موهام دکلره شه یعنی همونایی که 6 دودی هستن.. چون این رنگ جلوم با پشتم همخونی نداره.. بعد میخوام ببینم به درجه روشن میرسه این زیریا.. اگه رسید این جلوها رو که 2 بار دکلره شده و پایه اش 7یا 8 است دوباره آخر دفعه روی اینا بذارم میسوزن؟ ممکنه روشن تر شن؟
    متوجه شدی عزیزم؟
    بعد اگه باز همین پایه 7و8 شد چه رنگساژی پیشنهاد میدی؟ بعد میخوام هایلایت هم بزنم روش اون چی؟
    باران جون من در آرزوی کرم موندم به خدا آرزو بدل شدم..
    سوالای پست قبل و هم برام جواب بده عزیزم درمورد اندازه های دکلره..
    میدونم از من اعصبانی هستی..
    بله دوباره قسمتهای دودی باید دکلره بشه..بله اگه موهاتون مقاوم باشه باید روشن بشه...روی قسمتهای جلوتر هم به همین ترتیب ..
    اگه بازم تو همین پایه 7 و8 موند رنگساژتون باید تا شماره 7 باشه چون روشنتر فایده ای نداره.. اندازه دکلره بستگی به میزان موهاتون داره ..پودر آبی کلاینر +اکسیدان 3 هایلایت روشن با کلاه بمقدار دلخواه دربیارید ودوباره خوب دکلره کنید ورنگساژ کرم که قبلا گفتم بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azi joon
    باران جون ممنونم از راهنماییات که به همه میدی چون به درد همه میخوره. خوش به حالت که این همه میدونی. و خوش به حال ما که این همه راهنماییمون میکنی خالصانه. ممنونم هانی.
    باران جون من حدود 10 سانت از ریشه موهام درامده و موهام قهوه ای با لولایت طلایی بوده انگاری. خودم از ترکیبش خیلی خبر ندارم والا!! این چینیا رو که میشناسی . معلوم نیس چی زده به موهای من.
    حالا با راهنمایی های شما رنگهای مورد نظر رو خریدم . چند تا سوال داشتم.
    1- خواستم بدونم 100 میل رنگ مو رو با 150 میل اکسیدان قاطی کنم یا با 100 میل اکسیدان؟ یعنی نسبتش باید چه اندازه باشه؟ یاید رقیق باشه؟ آخه اکسیدانی که گرفتم شماره 2 و 150 میله و میخوام شکلاتی فندقی کنم و موهامو یه دست کنم .
    2-رنگ رو از پایین بزنم بیام به جلو سرم ؟ یا از ریشه شروع کنم؟(ریشه مشکیه ؟)
    3- مدت زمانی که رنگ رو موهام باید بمونه چند مین هست؟ باید برای ریشه زمانی جدا و برای ساقه زمانی جدا در نظر بگیرم؟ یا همش با همه؟
    4- فدای تو با یه عالمه بوس.
    عکس موهام با ریشه هاش که بیرون امده و لولایت های سابق:
    دوست عزیز... از هرکدوم نصف تیوپ رو باهم مخلوط کنید اکسیدانم تا جایی مخلوط کنید تا تقریبا موادتون غلیظ بشه...
    از قسمتهای مشکی رنگو بزنید وبعد روشنها 30 مین روی ریشه و30 مین روی روی ساقه ها ولی برای قسمت روشنتر بهتره کمی آب با رنگتون مخلوط کنید تا رنگتون رواون روشنا خیلی روشن نشه نسبته به ریشه چون زیرش روشنه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط هانا یی
    باران جون سلام من موهامو چند روز پیش رنگ عسلی زدم حالا قرمزی داره میشه بگی چه کار کنم؟
    خب دوست عزیز عسلی روی موی طبیعی تن قرمزیش زیاده... اگه دوست ندارین میتونید با رنگهای 6 دودی یا زیتونی واکسیدان 1 و2 مساوی دوباره رنگ کنید تا اون حالتها کمی برطرف بشه وقهوه ای نسبتا تیره دودی زیتونی میشه ..ویا از رنگهای 5 تنباکویی و4 شکلاتی وn5 کمی ---با اکسیدان 2 مخلوط وبزنید تا رنگی با تن قهوه ای شکلاتی داشته باشید ودر ضمن رنگتونم تیره تر خواهد شد.

• بانک بند ناف