نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,041 به 2,048 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil_free
    سلام باران جان
    واقعا ممنون از صبر و حوصله اي که به خرج ميدي
    من ديشب موهامو با رنگهاي زيتوني خيلي روشنm9و دودي خيلي روشن شماره 9 و اکسيدان 9%وکمي وارياسيون سبز رنگ زدم.
    اولين باري بود که رنگ ميکردم و سر 20-25 دقيقه موهام رنگ گرفته بود.
    الان سر کارم نميتونم عکس موهاموبه درستي بزارم.اينا رو هم کلي با زحمت گرفتم.موهام از عکس یه خورده روشنتره چون رفتم زیر میز نورکمه تیره تر افتاده.
    احساس ميکنم توش يه خورده قرمزي و نارنجي داره.
    به نظرت با کلاه يا فويل چند تيکه بيرون بيارم و با n5 يا يه قهوه اي تيره اون تیکه ها رو رنگ کنم خوبه.
    اگر نه چي کار کنم رنگش بهتر شه؟
    مرسي عزيزم

دوست عزیز... اگه هایلایت قهوه ای سوخته مد نظرتونه همون n5 خوبه ولی با اکسیدان 1 ترکیب کنید.
    ولی اگه نظرتون اینه که کل موهاتون رنگش بهتر بشه وکمتر تن قرمزی داشته باشه میتونید با رنگهای دودی 6+ زیتونی 7 بمقدار یکسان وواریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1 و2 هم مساوی این قرمزی هارو بپوشونید ودر ضمن موهاتون 2 درجه هم تیره تر خواهد شد....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سلام باران جان .منم برات ارزوی بهترین هارودارم خانوم گل .ممنون که واسه همه وقت میزاری و به تمام سئوالات با دقت و حوصله جواب میدی .من اون رنگی که گفتین رو روی مویی که به پایه 11 رسیده و زردی نداشت گذاشتم ولی بیتشر پلاتینی دودی شده همون طور که گفتین واریاسون نقره ای و سی 9 و 9 طبیعی اضافه کردم اما بیشتر دودی پلاتینی شد که به سفیدی می زنه .می خواستم بدونم چکار کنم که مو دقیقا رنگ تو عکس زیر در بیاد یعنی تناژ طلایی یا زردی خیلی کم داشته باشه یه جورایی کرم باشه و با شستن زرد و بیریخت نشه
    بهتره با چند بار شستن با ترکیب شامپو +کمی اکسیدان 2 به روشنی مورد نظرتون که رسیدید از رنگ n10+واریاسیون نقره ای 4 سانت واکسیدان 1 رنگساژ کنید وهر 2 تا 3 هفته اینکارو تکرار کنید تا تغییررنگ نداشته باشید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز 7
    سلام باران جان خوبی؟ خسته نباشی! یه سوال داشتم: دوستم موهاشو می خواد زیتونی کنه، برای اینکار باید دکلره شه اما تقریبا 10 سانت شایدم بیشتر از پایین موهاش مش پر داره، بقیه موهای خودشه، می خواستم بدونم اگه دکلره شه می سوزه اونا؟ چطور باید دکلره کنیم. پیشاپیش مرسی از جوابتون! روز خوش
    باید اول مواد دکلره روی قسمتهای تیره گذاشته بشه وبعداز روشن شدن تا پایه زرد خیلی روشن اگر قسمتهای ساقه هم کمی دکلره تیره تری دارند مواد روی اونها هم گذاشته بشه وهم پایه با ریشه ها بشه وبعد با رنگ زیتونی 7 و8 مساوی از هرکدوم +واریاسیون نقره ای 3 تا 4 سانت واکسیدان 1 کاملا موها رنگساژ وبعداز 15 مین شسته بشه....بستگی به مقاومت وجنس موهاشون داره...باید خیلی مواظب بود که به این حالت نرسه....ودرهرصورت اگه زمینه دکلره تیره تر در بیاد رنگ زیتونی هم تیره تر خواهد شد....واینجا فقط از شماره 7 زیتونی با سایر موارد ترکیب میشه... دیگه 8 لازم نیست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام مجدد به باران جون به خدا من از روي شما خجالت ميكشم هرچند كه نميبينمتون ولي خيلي زحمتت ميندازم شرمنده
    يه مشكل جديد برامون پيش اومده اونم اينكه خواهر گرامي رفته يه آرايشگاه فوق فوق مبتدي ايشون قرار بوده براشون مش سوزني كرم كاهي رو زمينه قهوه اي در بياره ولي متاسفانه جلوي موهاشو كه براش از كلاه درآورده ريشه مو قرمزو نارنجي شده ولي ساقه ها روشن به پايه 7 يا 8 رسيده بعد كه ديده خراب شده اومده رنگ زيتوني براش زده كه مثلا يكدست بشه ، يكدست كه نشده هيچ چند رنگم شده جلوي موهاش قرمز و نارنجي ، پشتشون زيتوني اصلا يه شلم در شولوايي شده كه بيا و ببين بنده خدا از ساعت 2 و نيم بعدظهر رفته 10 شب اومده ترو خدا اگه ميشه بگو يه كاريش بكنيم خيلي ناراحته ديشب همش گريه كرده ( مبوسم عزيزم از راه دور )
    تنها راه یکدست شدن موهای ایشون فقط رنگ زدن با رنگ زیتونی 6 و دودی 6 به میزان یکسان +اکسیدان 1 هستش .....قسمتهای قرمز شده اول زده بشه وبعداز 30 مین به ساقه ها زده...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=jennnifer]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط jennnifer
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":venv2p9m
    نقل قول نوشته اصلی توسط jennnifer
    سلام باران جان
    من موهام رنگ n5 داره و موهای خودم هم یه پایه از این تیره تره. تقریبا خرمایی رنگه . می خوام موهامو قهوه ای دودی کنم. به توصیه یه آرایشگر رنگ 6c. dark ash blonde از مارک screen رو گرفتم. حالا به نظرتون برای اینکه این رنگ رو داشته باشم رو موهام باید چه کنم؟
    اینم رنگ مویی که می خوام در بیاد.

دوست عزیز..این عکسی که گذاشتید باید حداقل موهاتون با 000 قبلش دکاپاژ کنید وبعد با همون رنگی که دارید +واریاسیون نقره ای 3سانت واکسیدان 1 و2 یکسان از هرکدوم موهاتونو رنگ کنید ..روی موی خودتون با این رنگ جالب در نمیاد .
    باران جان من خیلی وارد نیستم. میشه یه کم پله پله توضیح بدین که چیو با چی مخلوط کنم و چقدر بمونه ؟ و اینکه مو های من 5 سانت در اومده ، ریشه رو زودتر باید رنگ کنم ؟؟ ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنینن
    اینکه میگین رو موهای من جالب در نمیاد یعنی شما می گین از یه رنگ دیگه استفاده کنم برای این عکسی که گذاشتم؟؟ اگه آره، پس بیزحمت شماره و مارک اون رنگ رو هم بگین
    ببخشید که اینقدر طولانی شد
    دوست عزیز... منظورم این بود که فقط با این رنگ روی موهاتون که n5 داره به نتیجه نمیرسید وحتما باید قبلش با 000 که نوعی کرم روشن کننده تیوپیه مثل رنگ مو هست با اکسیدان 3 مثل غلظت رنگ درست کنید واول به ساقه ها وبعداز 35 مین به ریشه هاتون که تیره تره بزنید وبعدش همین رنگی رو که دارید با جزئیاتی که نوشتم بزنید..
    وااااااا ی مرسی عزیزم... کلی غصم گرفته بود که چیکار کنم. باران جون پس من مراحل کار رو میگم اگه درست بود، ایشالله شروع کنم
    من رنگ 000 screen ( البته منظورم از 000 ، رنگ ssd screen هست ، یعنی روشن کننده طلایی )رو دارم با اکسیدان 30 screen ( می خواستم 40 بگیرم ولی نداشت!) همش رو با هم مخلوط میکنم؟؟ ( موهام تا روی شونه هامه) و بعد به ساقه ها میزنم و بعد از 35 مین به ریشه ها و چقدر بمونه ؟، یعنی موهام به چه درجه رنگی برسه ؟؟ ( باران جان ، جنس موهای من خیلی نازک و نرمه) و بعد با رنگ 6c screen و همون اکسیدانی که گفتم + 3 سانت واریاسیون نقره ای و دوباره همون مراحل رو تکرار کنم .؟
    باران جان یکی از دوستام همین رنگو زده بود و آرایشگر بهش گفته بود اگه بیشتر از 5 مین بزاری موهات خیلی تیره میشه ، باید رنگو مثل شامپو بزنی و بشوری؟؟ و اونم رنگو گذاشته بود و واقعا هم تیره شده بود!!
    مرسی که اینقدر کمک می کنییییید [/quote:venv2p9m]
    دوست عزیز..خب این عکس هم تقریبا تن زیتونی تیره داره.... رنگ روشنتر روی 000 به قرمزی ونارنجی میزنه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi1950
    با سلام و خسته نباشید
    من دفعه اول هست که می خوام موهامو رنگ کنم.
    موهام خرمایی تیره هست و رنگ چشمام هم درشت و همین رنگ. رنگ پوستم گندمیه و صورتم هم کشیده و توپره.
    به نظرتون چه رنگی بهش میاد؟ اصلا نمی خوام دکلره کنم.ترجیحم می دم کلشو رنگ نکنم. یه چیز طبیعی و شیک می خوام.
    بنظرتون روی موهای خودم هایلات کنم جالب میشه؟ چه رنگی بهتره؟
    دوست عزیز..روی همین زمینه موهاتون هایلایت طلایی فقط با دکلره جالب در میاد..... یا با رنگ از رنگهای قهوه ای طلایی روشن 9 یا 10 یک سوم + n9 یک دوم +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 تکه هایی هایلایت بشه .....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azi joon
    سلام دوستان. ممنون که اینجا به سوالات قشنگ جواب میدین. من موهامو شهریور 90 رنگ کردم. ایران نیستم و نمیدونم آرایشگره چینی چی ریخت تو موهای من که این شد نتیجش. قرار بود عسلی بشه با لولایت فندقی اما یه چیز طلایی نافرم بدست امد. حالا میخوام موهامو رنگ کنم. حدود 10 سانت ریشه ی مشکی موهام در امده. و مابقی تو مایه های طلایی قهوه ای اینا هست. میخوام همشو یکدست کنم . چه شماره ای از اورال باید بزنم تا به رنگ فندقی یا شکلاتی برسم که هم رنگ زیری رو که چند رنگه پوشش بده و هم یه رنگ شیکی باشه. من پوستم سبزه هست و صورتم لاغر. ممنون میشم جواب بدین. اینم عکس موهام:

یه سوال دیگه ابروهام رو هم میخوام رنگ موهام کنم .برای ااون بایذ چیکار کنم؟ از همون رنگی که واسه موهام استفاده میکنم بزنم به ابروهام؟ چقدر باید بمونه؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون.
    ------------------------------------------

پاسخ : برای یکدست شدن موهاتون باید از رنگهای قهوه ای تیره 5 (n5وشکلاتی 4 بمیزان مساوی ترکیب +اکسیدان 2وبه کل موها همزمان بزنید...
    برای ابرو رنگ c9 فقط باشه +اکسیدان 2 -4 قطره....
    ---------------------------------------------
    باران عزیز ممنونم از راهنمایی که بهم دادی خانمی من امروز رفتم و اون رنگها رو که گفتی گرفتم نمیدونم درست گرفتم یا نه. عکسش رو گذاشتم براتون. در مورد شکلاتی رنگی که بهم داد 4.8 هست . شما گفتی 4. نمیدونم همونه یانه. از فروشنده که پرسیدم گفت همونه. هر کدومش 100 میل هستش. اکسیدان هم از همون مارک رنگ مو که ویلا هست گرفتم که 150 میل هستش. بهش گفت اکسیدان 2 میخوام که اینو بهم داد.موهای من یه کوچولو از سرشونه هام پایینتره. میخواستم بدونم که همهی 150 میل اکسیدان رو استفاده کنم؟ وای ببخشید سرتو درد آوردم خانمی. واسه رنگ ابرو هم گفتی c9 بگیرم. رنگش رو که نشونم داد تو مایه های کاهی و بلوند بود . این که واسه ابروی من خیلی روشن میشه و با موهای سرم متناقض میشه؟ چیکار کنم.؟ میخوام امروز موهامو رنگ کنم و نتیجه رو بهتون بگم.
    اینم عکس خریدای رنگ مو:
    اول نصف تیوپ از هرکدوم رو با مقداری اکسیدان لازم ترکیب وبه کل موهاتون بزنید واگر رنگ کم اومد دوباره درست کنید چون ممکنه رنگها زیاد باشن. برای رنگ ابرو همین شماره هست فقط شما بعداز 3 مین ابروهاتونو بشوئید تا زیاد روشن نشه.... یا اگه خیلی حساسید میتونید از رنگ c7 بزنید که تیره تر خواهد شد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=romina95]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":4me9g76l
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    باران جون رنگای ویلا رو پس دادم دودی خاکستری زیتونی چون شک داشتم اینا باشن همین رنگارو گرفتم ولی مارکای مختلف اشکال نداره میشه بزنم2تا ویلا و الیو؟؟؟؟؟؟؟
    چقد رنگ مو رو موهام بمونه؟؟؟؟؟اگه میشه به من زودتر جواب بدید آخه امشب قراره رنگ کنم ؟؟؟؟؟مرسی
    نه اشکالی پیش نمیاد.نهایتا تا 60 مین....
    موهامو رنگ کردم خوشرنگه ولی زیاد روشن نشد دوسش ندارم اولین باره رنگ میکنم شما گفتین زیاد روشن نمیشه کاش میشد اول دکلره کنم بعد این رنگارو میزدم
    فقط الان یه سوال رنگ موهام با شستن روشن نمیشه نکنه بره مشکی بشه ای واااااایییییییییییییییییی ی
    نینم قراره 7 فروردین به دنیا بیاد...بعد از اون دیگه با خیال راحت دکلره میکنم موهامو فقط میشه بگین چه جوری ؟؟؟؟چقد دکلره با اکسیدان لازم دارم بعد دکلره سفید باشه ا ابی؟؟؟چقد رو موهام بمونه آخه دیگه می خوام روشنترین رنگو بزنم که به زردی نزنه ؟؟؟؟رسوندن به پایه چیه ؟؟؟؟میشه توضیح بدید ؟؟؟از الان پرسیدم گفتم شاید عید شما جایی برید منم مشغول نی نیم باشم اون وقت نتونم بیام سوال کنم؟؟؟؟؟؟مرسی از راهنماییتون ؟؟؟؟
    پودردکلره آبی +اکسیدان 3 به غلظت ماست ...وممکنه با 1 بار زدن خوب سفید ودلخواه نشه ویکبار دیگه باید دکلره رو تکرار کنید. وبعد رنگساژروشن دلخواه +اکسیدان 1

الانم موهاتون با شستن مشکی نمیشه....
    باران جون ترکیب این رنگارو بم میگی ؟؟؟؟؟؟بعد من الان 2 روزه موهامو رنگ کردم 2 هفته ی دیگه می خوام این رنگارو بزنم باید 000 استفاده کنم یا نه ؟؟؟؟؟توضیح کامل میدی من اولین باره تو خونه می خوام دکلره کنم ؟؟؟؟
    برای این رنگ دودی حتما باید با دکلره به پایه بسیار روشن سفید موهاتون برسه و000 فایده ای نداره... وبعد از رنگساژ دودی8 +اکسیدان 1 +3 تا 4 سانت واریاسیون نقره ای موهارو رنگساژ کنید.

[/quote:4me9g76l]
    وبرای این رنگ هم باز موها فقط با دکلره خوب سفید بشه بدون زردی وبعد با رنگساژ c10یا پلاتینه+واریاسیون نقره ای 4سانت واکسیدان 1 رنگساژ بشه.