نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,017 به 2,024 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط *سونيا*
    سلام من موهام رنگ و مش الان ميخوام موهامو رنگ كنم آرايشگاه ميگفت بايد دكلره كني ولي نميخوام دكلره كنم اگه فقط بهش بگم رنگ بزاره بد ميشه اخه ميگه اگه رنگ خالي بزاري به قرمزي ميزنه ميشه راهنماييم كنيد.؟
    بله با رنگ تنها قرمز ی زیادی داره باید دکلره بشه ..مگر بخواهید رنگهای تیره تر بزنید ....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=somi banoo][quote="باران7":3r74qa5m]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "somi banoo":3r74qa5m
    سلام باران جان. من موهامو با 000 روشن کردم بعد با نصف تیوب دودی 6+ 4/1 زیتونی 6+2 سانت نقره ای+اکسید 2 رنگ کردم. از رنگش خوشم اومده فقط این رنگ تا 1 ماه میمونه؟ آخه میخوام برم مسافرت،اگه تغییر رنگ میده رنگامو با خودم ببرم. من این ترکیب رو روی موی روشن شده زدم وقتی رنگش عوض شد دوباره بذارم رنگم تیره تر میشه؟ اگه بعدا بخوام همین رنگ و بدون 000 در بیارم از چه شماره ای استفاده کنم؟مرسی عزیزم
    بهتره برای بهتر موندن رنگتون بعداز 3 هفته دوباره همین ترکیب رنگو تکرار کنید....چون ممکنه با شستن تغییر رنگ بده...برای رنگ مجدد دیگه نیازی به 000 نیست ...[/quote:3r74qa5m]

باران عزیز موقع رنگ مجدد موهام تیره تر نمیشه؟ (آخه دیگه 000 نداره). اگه بعدا بخوام همین رنگ و بدون 000 در بیارم شماره 8 بگیرم خوبه؟ مرسی از راهنماییت[/quote:3r74qa5m]
    نه لازم نیست 000 تیره نمیشه... شماره 8 هم ابدا نباید روی 000 بزنی چون خیلی زیاد تن نارنجی میده.

رنگتون شماره 6 هست ودوباره همون رنگ قبلی درمیاد....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانم ترکیب این رنگ بامقدارشو لطف کنید و روی چه پایه یا زمینه ای خوبه؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *سونيا*
    تورو خدا ببخشيد باران جان زياد سوال ميپرسم آخه ريشه موهام زياد در اومده حدودا يك وجب . يعني روي مشهام قرمز ميشه يا جلوي موهام ؟؟؟؟؟؟؟؟
    مادر شوهرم اينا هميشه خودشون رنگ ساده ميگرن ميزارن ولي موهاشون قرمز نيست چرا از اونا اينطوري و لي آرايشاه گفت موهات قرمز مشه؟؟؟؟؟
    دوست عزیز.. قسمتهای ریشه هاتون تن قرمزیش زیاد میشه وووگرنه رنگهای متوسط روبه روشن تن های دودی وزیتونی روی دکلره ها بد نمیشه...
    شاید موهای مادرشوهرتون سفیدی زیاد داره وازرنگهایی با تنهای دودی وزیتونی تیره میزنند که قرمز نمیش....

شما هم میتونید نهایت با رنگهای 6 دودی و زیتونی اول ریشه هاتونو با اکسیدان 2 رنگ کنیدوبعد همین رنگو بااکسیدان 1 15 دقیقه روی قسمتهای دکلره شده بگذارید...تا زیاد تن قرمزی نداشته باشه وگرنه از این رنگ روشنتر حتما موهاتون به قرمزی ونارنجی میزنه البته فقط قسمت ریشه ها...
    مگه اینکه اونهارو دوباره با دکلره روشن وبه پایه ساقه هاتون برسونید وبعد با رنگهای 7 دودی زیتونی رنگ کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ava.b
    می شه زحمت بکشید فرمول رنگ موی دودی و دودی طلایی رو موی دکوپاژ شده برام بزارید می خوام زردی نداشته باشه و در ضمن از پایه 6 روشنتر نباشه در ضمن می خوام بدونم چکار کنم که رنگ ثابت بمونه روی مو و با شستن از بین نره وهی روشن نشه
    ترکیبی از دودی 6 + طلایی 4 یک سوم +اکسیدان 2
    وترکیبی از دودی 6 +دودی 5 +اکسیدان 2
    تنهاراهش تکرا مجدد رنگ بعداز 3هفته اس...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asenaaat
    سلام ترکیب رنگ دودی زیتونی رو می خواستم روی موی که تن نارنجی داره .باید چکار کنم که تن زیتونی یا سبزش کمتر باشه؟
    یه سوال دیگهم داشتم یکی از دوستام موهاشو دودی زیتونی کرده اما تن سبز موهاشو دوست نداره اید چکار کنه که تن سبزش کمشه؟؟
    1- ترکیب دودی 6+ یکسوم زیتونی 6+اکسیدان 2 +3سانت واریاسیون نقره ای
    2- ترکیبی ازاکسیدان2 نصف تیوپ کوچک + کمی شامپو وآب وماساژ دادن موها....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kish2009

باران خانم منظورم این عکس بود.موهام دو رنگه 6 سانت قهوه ای تیره که رنگ موهای خودمه و پایینش رنگ بلوطی اوریال هست.تقریبا خرمایی تیره شده.بدون دکلره میخوام باشه .چون زایمان داشتم و موهام ریزش داره.من دو تا تویوپ رنگ آلترگو شماره 7.3 و 8.7 دارم به چه ترکیبی میرسم از اینها؟ببخشید!!!
    بهتره با رنگاتون یکسوم هم ازرنگ ماهاگونی 6 یا مسی 6 ترکیب کنید اول روی موی طبیعی خودتون وبعداز35 مین به ساقه ها بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=گل باقالی][quote="باران7":1med9w9a][quote="sama joon":1med9w9a][quote="باران7":1med9w9a]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "sama joon":1med9w9a
    سلام باران جون
    من موهام رنگش مشکیه و تابحال رنگشون نکردم میخوام رنگی بزارم که بدون دکلره باشه این رنگ رو دوست دارو اما نمیدونم بدون دکلره درمیاد یا نه؟! میخواستم بی زحمت ترکیبشو واسم بگین ممنون میشم اگه پاسخ بدین
    قد موهام هم کوتاهه و تا روی شونه ام هست

با تشکر فراوان
    دوست عزیز... با ترکیب رنگهای g9 نصف تیوپ+n8 یک سوم تیوپ+واریاسیون نقره ای 3 تا 4 +اکسیدان 2 سانت برنگ دلخواهتون می رسید....اول ساقه ها یعنی تا 2 سانت مونده بریشه وبعدار 35 مین به ریشه ها وبعدار 30 مین آبکشی کنید...
    درضمن این رنگ قهوه ای طلایی روشنه وحتما هم روی موی شما قرمزی داره دقیقا مثل عکس که تن قرمزی داره...موهاتون تا 3 درجه روشن میشه:)[/quote:1med9w9a][/quote:1med9w9a][/quote:1med9w9a]

سلام باران جون منم این رنگ رو دوست دارم می خواستم ببینم با این ترکیب روی موی شکلاتی شماره 6 دقیقا همین در میاد؟
    2- روش چه لایتی قشنگ میشه؟ روی موی شکلاتی 6 چه لایتی خوبه؟ ببخشید سوالم زیاد شد [/quote:1med9w9a]
    اگه شکلاتی تیره باشه نه زیاد مطمئن نیستم بهتره قبلش با 000 واکسیدان 3 دکاپاژکنید وبعد ترکیب همین رنگها با شماره های 6 طلایی و 6 طبیعی بزنید.
    2-روش مش روشن کرم قشنگ میشه... وروی شکلاتی هم همینطور....