نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 193 به 200 از 5412
صفحه 25 از 677 نخستنخست ... 152223242526272835 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

mitiعزیز اگه آثاری از رنگ بادمجونی نیست میتونی این ترکیبارو انجامبدی فقط ممکنه رنگش تیره تر بشه چون شما که زمینه موهات خیلی روشن نیس درضمن من بتازگی ازسری رنگهای لورالی که الان تو بازار موجوده شماره5-5 روخریدم که بعداز رنگآمیزی نتیجه روبه شماهم میگم....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط torfeh
    سلام به استادان گرام
    باران جونم من تازگیا موهامو خودم رنگ میکنم اوایل شماره 7 اورآل میزاشتم که خیلی خوب بود بعد به پیشنهاد یکی از دوستام وللا گرفتم از این قوطی ها که خودش رنگ و اکسیدان و... توش هست.شماره 9 گرفتم دیدم قرمزی داد بعدش 8.1 گرفتم که خیلی خوب شد اما بازم یه کوچولو تو نورهای خاصی یه کمی سایه قرمز یا نارنجی میافته توش که باز به پیشنهاد یکی از دوستام که آرایشگره واریاسیون نقره ای و آبی و سبز گرفتم که این دفعه خواستم رنگ کنم از هر سه تاش استفاده کنم.حالا سوال دارم که از هرکدوم چه قدر؟؟ بعدشم توی برگه خودشون نوشته بود واریاسیونها رنگ رو تیره میکنن!!! واقعا اینطوره؟اگه آره بهتره واریاسیون رو با رنگ قاطی کنم و بزارم همون40دقیقه رو موهام باشه ؟یا موهامو رنگ کنم و بعدش با واریاسیون ها و شامپو موهامو رنگساژ کنم؟؟
    مرسی از راهنماییتون
    طرفه جان واریاسیونها رنگهای فانتزی هستند که برای رنگساژرنگها و برطرف کردن زردی وقرمزی رنگ استفاده میشن ومن همیشه برای رنگ باخودموادترکیب میکنم برای رفع قرمزی از واریاسیون سبز 1 سانت و برای زردی هم از نقره ای تا3 سانت هم میشه داخل رنگ بریزی من از آبی تویاین شماره استفاده نمیکنم ......

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    ازتون کمک می خواهم من 6 ماه پیش روی موهای خودم که مشکی طبیعی مش کردم حالا مش هام امده پایین می خوام یه قهوهای تیره مثل این عکس بزنم

حالا نوبت راهنمایی شما عزیزان که چه رنگی ؟با جه شماره ای بزنم که خوب موهام این رنگ بشه

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

melissa عزیز اگرمش هات خیلی روشنه اول باید به اونها رنگدانه قرمز برسونی مثلا ازیک رنگ شکلاتی یا فندقی که تن قرمزی داشته باشه وبعد ازاینکار دوباره کل موهاتو رنگ قهوه ای تیره مثل N4یاN5بزنی.... تا خوب یکدست بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط melisaa
    سلام دوستان
    ازتون کمک می خواهم من 6 ماه پیش روی موهای خودم که مشکی طبیعی مش کردم حالا مش هام امده پایین می خوام یه قهوهای تیره مثل این عکس بزنم

حالا نوبت راهنمایی شما عزیزان که چه رنگی ؟با جه شماره ای بزنم که خوب موهام این رنگ بشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

ممنون از راهنمایت باران جان

خانمی من شنیدم داخل رنگ واریاسیون بزنی خوش رنگ تر میشه به نظرت درسته بعد بعد چه رنگ واریاسیون استفاده کنم من موهام مشکی من با n4 یا n5 این رنگ میشه (ضمینه مشکی)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    37
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    mitiعزیز اگه آثاری از رنگ بادمجونی نیست میتونی این ترکیبارو انجامبدی فقط ممکنه رنگش تیره تر بشه چون شما که زمینه موهات خیلی روشن نیس درضمن من بتازگی ازسری رنگهای لورالی که الان تو بازار موجوده شماره5-5 روخریدم که بعداز رنگآمیزی نتیجه روبه شماهم میگم....
    ممنون باران جان شما كي رنگ مي كني؟ چون من حداكثر تا آخر هفته بايد رنگ كنم.... بعدش اين رنگ 5-5 تيو چه مايه هايي هست؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]خدای من بهشتی دارد، نزدیک، زیبا، بزرگ و به گمانم دزوخی دارد کوچک و بعید و در پی دلیلی است که ببخشد ما را گاهی به بهانه یک دعا.[/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط melisaa
    استادان کمکککک

دوست عزیز منکه برات توضیح دادم اگرم موهات مشکیه اول بایکروشن کننده تیوپی که oooهست به قسمتهای تیره بزن تا 3تا4 درجه روشن بشه بعد یه رنگ فندقی تیره رویش بزن.......رنگ n4 n5ابه تنهایی روی مشکی رنگ بازنمیکنه مگه اینکه زمینه موهات کمی قهوه ای ترباشه وخیلی مشکی نباشه بعدشم با این رنگها واریاسیون استفاده نمیشه ازشماره 6 به بالا با رنگ ترکیب میشوند....

رنگn4متمایل به مشکیه و موهای سفید و کاور میکنه رنگn5قهوه ای خیلی تیره اس که اگه روی موی کمی روشن زده بشه به کاکائو یی میزنه....مثلا اولپایه مو7 باشه بعدروش 5 بزاری.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miti
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    ممنون باران جان شما كي رنگ مي كني؟ چون من حداكثر تا آخر هفته بايد رنگ كنم.... بعدش اين رنگ 5-5 تيو چه مايه هايي هست؟
    دوست عزیز من این رنگو به موهام زدم وعین همین عکس شد دزضمن زمینه موهای من قهوه ای روشن بود که ازقبل دکلره ضعیف کرده بودم 6 ماهه پیش.... تن رنگش تو مایه های شکلاتیه ....

کلره

صفحه 25 از 677 نخستنخست ... 152223242526272835 ... آخرینآخرین