نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,929 به 1,936 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1983
    سلام باران جون من یک سئوالی داشتم.
    باران جون من موهایم را رنگ شرابی کردم. و طبق نظر شما اول ساقه های موهایم را 20 الی 30 دقیقه گذاشتم و بعد از این مکس ریشه موهایم را 10 دقیقه گذاشتم. و الان مشکل اینجاست که من بعد از 2 بار شستشو تنها 2 سانت پایین ساقه های موهام به رنگ یاسی شده و روشن شده. حتی در ترکیبات از گروه n و اکسیدان 2% هم استفاده کردم. ممنون می شم اگر به من بگید که باید چی کار کنم( راستی زیر موهام هم دکوپاژ)
    یک دنیا ممنون هستم.

راستی باران جون من این مطلب را در سایت شما پیدا کردم . الان من باید طبق این دستور عمل کنم و باید چه مدت زمان رنگ بدون اکسیدان بر روس موهام باشد.
    (انتهاي موها رنگ نخواهد گرفت:
    معمولا به خاطر اينکه داراي منفذ و خلل هاي بسياري هستند و بايد قبل از گذاشتن رنگ اين منافذ از رنگ پر شوند . رنگ مورد نظرتان را و يا رنگ يک درجه تيره تر را انتخاب و بدون اکسيدان آن را بر روي نوک موهايتان بگذاريد. سپس موها راخشک کنيد. بعد رنگ ها را طبق معمول بر روي مو ها بگذاريد تا رنگ تثبيت شود. )

شاید رنگ شرابیتون خیلی تیره بوده ....این مطلب هم تا حدودی درسته بیشتربرای موهای سفید کاربردداره....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی
    باران جون باید بگم رنگ پوستم گندمیه روشنه به سفیدی میزنه با تن زرد حالا چند تا عکس میزارم با حوصله نگاه کن بگو کدوم به من میاد مرسی راستی رنگ چشمم قهوه ایه کمی تیره
    رنگهای1تا 3 بیشتر مناسب پوست شماست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    وای باران جون حالا که روز شده موهای من بدرنگ تر شده.. جاهایی که نارنجی بود دفعه پیش زرد شده و بقیه جاها یه قسمتاییش دودی روشن یه قسمت هایی زیتونی.. کلا دفعه اول تیره تر و بهتر بود... زود بیا عزیزم
    باران جون بیچاره شدم.. دیروز وقت دکلره که داشتم... یادته برای زیر موهام گفتم دودی 5 میزنم گفتی تیره میشه من 6 زدم مشکی شد.. زیرشم 7و8 دودی زیتونی بود... دیگه اینکه رفتم واسه دکلره هم اینکه چون رنگش تیره بود دیر باز شد و این آرایشگرم خیلی میترسید همش میگفت الان میسوزه.. موهات داره کش میاد حالا من کشی نمیدیم.. خلاصه دیگه تموم کرد و n9 که زد شد زرد موهام... وای.. من میخواستم کرم روشن در بیاد.. بعد دیگه 7 دودی زد روش با واریاسیون دودی و نقره ای.. حالا جاهایی که خیلی روشن شده بود یکم دودی شده بقیه جاها زیتونی هست.. که منم از زیتونی متنفرم.. ریشه هام هم تیره تره.. یه جاهایی هم در نیاورده بود که دوباره دکلره کرد بازم صبر نکرد اون جاها هم چون به پایه نارنجی رسیده بود الان تن نارنجی زیتونی داره... تورو خدا بگو چیکار کنم... ولی در کل نیگام کنی زیتونیه روشن که یکم به دودی هم میزنه
    خب دوست عزیز....دکلره تون یکدست نشده وباعث این چند رنگی شده...الانم تنها راهی که این ناهماهنگیها ازبین بره زدن یکرنگ نسبتا تیره قهوه ای شکلاتی شماره های 4 و5 هستش....چون با هررنگ روشن دیگه ای عملا به نتیجه نخواهید رسید... یا اگر موهاتون مقاومه باید دوباره دکلره زده بشه تا موهاتون یکدست دربیاد وبعد رنگساژدلخواهتون بزنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی
    باران جون در مورد این عکسم توضیح بده عزیزم
    زمینه مو روی موی دکلره شده رنگساژ طلایی زده شده وروش هم تکه هایی با رنگهای شرابی آلبالویی6 هایلایت شده....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samijooooon
    [img]<A href=[/img]">
    [img]<A href=[/img]">]
    [img]<A href=[/img]">
    سلام باران جونم فرمول اين عكسا رو مي خواستم
    ممنون ميشم ازت[img]http://mamisite.com/forum/images/smilies/mkjnhb.gif">
    عکس اول زمینه قهوه ای متوسط n6 وروشم مش روشن کرم
    3و2-زمینه روشن بادکلره وبا رنگساژ n6+g6 +واریاسیون نقره ای 3 سانت رنگ شده...4-روی موی طبیعی با ترکیب رنگهای روشن g (g9 + n8 بمقدار مساوی +اکسیدان 2 رنگ شده وبعد تکهای جلوی مو لایت روشن طلایی با دکلره زده شده..

درضمن این عملیات رنگ بهتره حتما توسط آرایشگر ماهر انجام بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

عزیزم باز دیشب دکلره کرد.. اما شب قبلش که 7 دودی زد تیره تر شده بود و بهتر بود یه تن زیتونی داشت... یعنی بعد این همه سختی و هزینه برم تیره بزنم روش بشه مثل موهای تیره زیر؟
    اگه با همین 7 دودی بهتر شده بود که باید همین تن دودی شماره 6 رو بزنید... تاموها رونبینم نمیتونم نظری بدم بهتره آرایشگرتون حتما موهاتونوببینه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=romina95]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":7osl2tgq
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95

باران جون ببخشید مزاحم میشما
    این رنگای که بهم گفتیو رو موهای خودم که مشکیه رنگ نشده بزنم یا نه اول موهامو رنگ روشن کنم بعد اینارو بزنم
    بعد می خواستم ببینمم اینم 000 که میگن چیه دکلره س ؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بم بگی اگه این رنگاروc9+A9+M9 واریاسیون نقره ای با واریاسیون دودی و سبز ترکیب کنم موهام چه رنگی در میاد میشه واسم عکس بذاری که خیالم راحت بشه مرسی خانمی..........
    عزیزم...این رنگهارو برای روی موی مشکی رنگ نشده گفتم اگه بخوای قبلش 000 رو بزنی باید شماره رنگا 6 باشه با همین تناژها...
    000 نوعی دکلره خیلی ضعیفه که موهارو بهحد نارنجی میرسونه وروش دوباره رنگ اصلی زده میشه.....برای کسانی بکار میره که بخوان جرم رنگ قبلی مثلا شرابی رو ازرو موهاشون پاک کنن ویه رنگ دیگه مثلا دودی زیتونی متوسط بزنن...یا کسانی که موهاشون خیلی مشکی ودیر رنگ می گیره وبسختی روشن میشه هم بکار میره..... اگه جنس موهای شما خوبه وزیاد ضوخت و مشکی نیست از همون ترکیب رنگ معمولی که نوشتم فقط استفاده کنید.
    باران جون شماره هایی که گفتی اینا میشن فروشنده اینارو بم داد ویلا ....9.11؛ 9.01؛ 9.33 اکسیدان شماره 30 ویلا
    با واریاسیون نقره ای 0.11 با 0.10 واریاسیون سبز 0.22
    همشون 15 ml از هر کدوم یه تیوپ کافیه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟اگه میشه به من زودتر جواب بدید آخه می خوام رنگ کنم ممکنه نی نی هفته ی بعد به دنیا بیادمرسی .........
    دوست عزیز..تیوپ کوچک ویلا 60 میل رنگ داره وازهرکدوم 1 تیوپ کافیه... واضافه هم ممکنه باشه...
    بنظر شماره های رنگها هم درسته...
    واریاسیون 15ml از هرکدوم یکی کافیه ؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote:7osl2tgq]
    واریاسیون ازهرکدوم مقدار کم لازمه بله کافیه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikii
    سلام باران جان
    من 10 ماه پیش موهام رو 80 درصد مش کردم و بعد از اون فقط رنگ ریشه تو مایه های قهوه ایی
    و 2 ماه پیش هم رفتم ارایشگاه و کل موهام رو رنگ کردم که قهوه ایی 7-1 می خواستم ولی بعد از 2 بار شستن رنگ موهام به مسی می زد و 2 هفته پیش خودم رنگ 6-3 و 7-1 اولیو را با واریسیون تقره ای و دودی و سبز استفا ده کردم 30 دقیقه گذاشتم موند ولی مش هام به زیتونی می زنه الان می خوام دوباره خودم رنگ کنم
    پایین موهام مش ها رو چکار کنم ؟
    چه رنگهایی را قاطی کنم تا یک رنگ قهو ه ایی شیک بشه ؟
    چون موهاتون مش داره هر ترکیب رنگی بزنید بعداز چند بار شستن اون قسمتها کمی روشنتر میشه... از ترکیب رنگهای شکلاتی 5 یک سوم تیوپ + n5 نصف تیوپ ودرحد 3 تا 4 سانت n4