نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,913 به 1,920 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_mrs
    سلام باران جون ببخشید ها می خواستم بپرسم واسه خواهر شوهرم که تازه عروس هم هست اونم چند ماه پیش موهاشو دکلره کرده بود و الان ریشه موها سیاه و ساقه هاشون زرد شدن اونم پوست گندمی روشن و چشم قهوه ای تیره دارد یه رنگ روشن می خواد پیشنهاد شما چیه ؟اگه میشه عکس همون رنگ رو هم بزن در ضمن موهاش هم بلندن پیشاپیش ممنونم
    دوست عزیز...الان هر رنگ روشنی هم که روی ساقه هازده بشه بازم کمی تیره تر از ساقه هاخواهد شد بنظرم برای رنگی یکدست بهتره ریشه ها دوباره با دکلره روشن وقسمتهای زرد ساقه هم دوباره کمی با دکلره سفیدتربشه وبعداز هماهنگ شدن ریشه وساقه هر رنگساژ روشنی که موردعلاقشون باشه میتونن بزنن واینجوری رنگ شیکتری خواهند داشت....چون پوستشونم گندمیه میشه ازرنگساژهای عسلی روشن یا نسکافه ای روشن بزنند...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=عاشق مهرداد][quote="باران7":ofwabv1c][quote="عاشق مهرداد":ofwabv1c][quote="باران7":ofwabv1c]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "عاشق مهرداد":ofwabv1c

سلام باران جون
    فرمول اين رنگ روي موي بدون دكلره و اينكه 5 ماه پيش رنگ 5/3 ويلا زده كه به قرمزي هم مي زنه
    خواهشا فرمولي كه ميدين از سري رنگ هاي ويلا باشه يا لورال و فرمول رنگ ابروش ؟
    ممنون
    شکلاتی 5 نصف تیوپ + تنباکویی 5 یک سوم + اکسیدان 2 درضمن این عکس هم تن قرمزی داره.....
    رنگ ابرو c9+اکسیدان 2[/quote:ofwabv1c]

باران جوني
    شرمنده عين همين رنگ رو موش در مياد ديگه؟[/quote:ofwabv1c]

عزیزم امیدوارم که دربیاد جنس ونوع هرمویی باهم کلی متفاوت هست ...من فرمولو گفتم ....بازم بستگی به جنس موها داره....[/quote:ofwabv1c]

سلام دوس جوني
    خسته نباشي باران جون
    آخرين سوالم
    آخه هرچقدر اطلاعات ميگيرم سوالام زياد مي شه ولي اين آخرين سواله اميدوارم جواب بدي
    1-وارياسيون سبز يا نقره اي يا قرمز استفاده نكنم؟ اگه لازمه چقدر؟
    2-رنگ چقدر رو موهام بمونه؟ كلا چقدر؟
    [/quote:ofwabv1c]
    1- با این رنگها واریاسیون لازم نیست ترکیب بشه.
    2- تایم رنگ نهایتا بین 60 تا45 مین.... بازم بستگی به جنس موهاداره ..هرچقدرتیره وضخیم تر باشه تایم بیشتری می بره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سلام باران جان من واسه تون پیام گذاشته بودم احتمالا نتونستید بخونید .اگه میشه رنگساژ بلوند طلایی که به صدفی بزنه اما زردی نداشته باشه رو بهم بگین .البته اگه با همون سیلور میشه رنگ مورد نظر را در اورد بهم بگین دیگه رنگ بهش اضافه نکنم این هم عکساش

عزیزم...اولا که برای داشتن این رنگ حتما باید دکلره خیلی عالی ویکدست که به سفیدی برسه داشته باشید وبعد ازرنگساژN9 + یک سوم تیوپ +C9 +واریاسیون نقره ای 4 سانت +اکسیدان 1 موهاتونو رنگساژکنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95

باران جون ببخشید مزاحم میشما
    این رنگای که بهم گفتیو رو موهای خودم که مشکیه رنگ نشده بزنم یا نه اول موهامو رنگ روشن کنم بعد اینارو بزنم
    بعد می خواستم ببینمم اینم 000 که میگن چیه دکلره س ؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بم بگی اگه این رنگاروc9+A9+M9 واریاسیون نقره ای با واریاسیون دودی و سبز ترکیب کنم موهام چه رنگی در میاد میشه واسم عکس بذاری که خیالم راحت بشه مرسی خانمی..........
    عزیزم...این رنگهارو برای روی موی مشکی رنگ نشده گفتم اگه بخوای قبلش 000 رو بزنی باید شماره رنگا 6 باشه با همین تناژها...
    000 نوعی دکلره خیلی ضعیفه که موهارو بهحد نارنجی میرسونه وروش دوباره رنگ اصلی زده میشه.....برای کسانی بکار میره که بخوان جرم رنگ قبلی مثلا شرابی رو ازرو موهاشون پاک کنن ویه رنگ دیگه مثلا دودی زیتونی متوسط بزنن...یا کسانی که موهاشون خیلی مشکی ودیر رنگ می گیره وبسختی روشن میشه هم بکار میره..... اگه جنس موهای شما خوبه وزیاد ضوخت و مشکی نیست از همون ترکیب رنگ معمولی که نوشتم فقط استفاده کنید.
    باران جون شماره هایی که گفتی اینا میشن فروشنده اینارو بم داد ویلا ....9.11؛ 9.01؛ 9.33 اکسیدان شماره 30 ویلا
    با واریاسیون نقره ای 0.11 با 0.10 واریاسیون سبز 0.22
    همشون 15 ml از هر کدوم یه تیوپ کافیه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟اگه میشه به من زودتر جواب بدید آخه می خوام رنگ کنم ممکنه نی نی هفته ی بعد به دنیا بیادمرسی .........
    دوست عزیز..تیوپ کوچک ویلا 60 میل رنگ داره وازهرکدوم 1 تیوپ کافیه... واضافه هم ممکنه باشه...
    بنظر شماره های رنگها هم درسته...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afsane_amz
    با سلام.
    من دیروز برای مامانم رنگهای c5 و c7 رو مخلوط زدم ولی خیلی تیره شد! میشه یه فرمول قهوه ای متوسط و براق را بگید که از این به بعد بزنم براش؟ نمی خوام روشن باشه خیلی تیره هم نشه.
    ممنون
    دوست عزیز...این ترکیب رنگ برای موهایی بکار میره که موها از 70% به بالا سفید شده وبخوان قهوه ای متوسطی دربیاد که سفیداروهم کاور کنه ..احتمالاموهای مادرتون تارهای سفیدش کم بوده وبیشتر تیره بوده که می بایست ازترکیب N7 یا N8+ دودی 7 (C7) میزدید...الانم شاید باترکیب رنگهای شماره 8یا9 ازهمین سریها کمی موها روشنتربشه...چون تازه رنگ زدیدوتیره شده ..بهتره صبرکنید بعدازچند بارستشو رنگ بزنید تا نتیجه بهتری بهتون بده....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_b
    باران جان ممنون که جواب دادی باران عزیز اگه 000 رو با رنگ هام مخلوط کنم رنگها روشن تر نمی شن
    چی رو با رنگ ها مخلوط کنم که روشن بشن چون فروشنده رنگها رو عوضنمی کنه
    ممنون
    نه 000رونمیشه بارنگ ترکیب کرد بهتره اگه رنگاتون آکبنده وباز نشده ببریدوبارنگهای سری 7 عوضشون کنید...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جون سلام قبلا واسه رنگم مزاحمت شدم خاستم عسلی بزارم واسه مراسم ترسیدم خوب نشه با رنگ خودم رفتم همه گفتن مثل پیر زنا شدی میخام با کمک تو یه رنگ قشنگ در بیارم ممنون
    مثل سهراب دگرجنس تنهایی من چینی نیست، که ترک بردارد
    مثل مرمر شده است چینی نازک تنهایی من...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مثل سهراب دگرجنس تنهایی من چینی نیست، که ترک بردارد
    مثل مرمر شده است چینی نازک تنهایی من...