نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,761 به 1,768 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=mahnaz_tbe][quote="باران7":264s6vn9]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mahnaz_tbe":264s6vn9
    سلام
    من یه سوال کوچیک دارم ولی خیلی خیلی خیلی زیاد عجله دارم.من می خواستم موهام بنفش بشه، مثلاً حالت سیر و نیم سیر پیدا بکنه. ته رنگ موهام هم قهوه ای روشن بودش.از همین رنگ های فانتزی هم استفاده شده واسم.اما الان رنگش بنفش نیست.شده نارنجی پر رنگ مایل به صورتی.من اصلاً خوشم نیومده.می خواستم یاسی رنگ و بادمجونی بشه.به صورت تیکه ای موهام بی رنگ شده.ولی رنگش به همه چی می خوره جز بنفش.به نظرتون یه بار دیگه همین بنفش رو بذارم خوب میشه؟البته من دیشب رنگ کردم.هنوزم نشستم.نمی دونم بشورم خوب میشه؟اینطور که به نظر نمیاد.فکر کنم بشورمم نارنجی تر بشه.گفتم یا یه بار دیگه بنفش بزارم امروز یا آبی بزارم که آبی و قرمز بشه بنفش.مسخرم نکنینا.آخه من اصلاٌ از این چیزا سر در نمی آرم.
    نکنه باید کلش مشکی بشه بعد دوباره همه چی از اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز... می بایست که شما روی او زمینه از موهاتون از یک رنگ شرابی نسبتا تیره با تن بادمجونی شماره 5+واریاسیون بنفش 3 تا 4 سانت میزدید وروشم باز با کمی دکلره دوباره لایت بنفش روشنتر در می آوردید....الانم بهتره همینکارو انجام بدید....[/quote:264s6vn9]

باران جان من درست متوجه نشدم.روی تمام موهام همین کارو بکنم آره؟اخه من که نمی تونم اینهمه تیکه های مش شده رو جدا کنم روش یه کار انجام بدم بقیه اش هم یه کار دیگه.منظورتون کل موهام بود؟[/quote:264s6vn9]
    دوست عزیزمگه الان موهای شما مش داره؟؟شما نوشتید زمینه موهاتون قهوه ای روشنه ومنم براتون فرمول رنگو نوشتم ...دیگه نمیدونم چی بگم...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam28
    سلام باران جون...دستت درد نکنه با این راهنماییات...فقط می تونم بگم خیلی ماهی
    عزیزم من می خواهم موهامو یه رنگ دودی خوشگل رنگ کنم واسه عید...موهای خودم تقریبا قهوه ای تیرست...حالا موندم چیکار کنم....چون سلیقه شما حرف نداره و کاربلد هستین می خواهم یه رنگ محشر پیشنهاد کنین که دودی باشه...تیره هم نباشه...راستی نه می خواهم دکلره کنم و نه با 000 روشن کنم.می خواهم رو موهای خودم رنگ بگذارم. رنگ پوستم هم سفیده.لطفا یه ترکیب خوشگل بهم پیشنهاد بدین.ممنونم خانومی :) 3>
    عزیزم..بارنگ های روشن از سری دودی9 وزیتونی 9و خاکستری 9 بمیزان مساوی واکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای 3 سانت موهاتون تا 3 درجه روشنتر خواهد شد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asenaaat
    سلام خانوم خسته نباشی..دوستم پوستش تقریبا روشنه موهاش یه تیکه هایی رنگ قهوهای داره ازم خواسته به سلیقه خودم براش دکلره رنگ کنم نمیدونم چه رنگی بزارم؟؟براش مهم نیست که حتما رنگ سالو جدید باشه اما میخواد شیک باشه یه ترکیب رنگ خوب بهم بگید... من دوره تخصصی رنگ گذروندم اما چیزی یاد ندادن یعنی تکنیک یاد ندادن اما مشتری میاد دوستو فامیل گاهی واقعا نمیدونم چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید..یه سوال دیگه هم دارم یکی از مشتریام موهای فری داره اهل آرایش نیست رنگ پوستش سبزست الان موهاش n6 هست چه رنگی پیشنهاد میکنین؟
    میتونی موهاشونو یکدست با دکلره روشن کنی وچون پوستشون سفیده رنگهای زیتونی روشن یادودی روشن یا کرم بزنی...
    زیتونی:ترکیب 7 زیتونی وواریاسیون نقرهای 4 سانت+اکسیدان 1
    دودی:7دودی +واریاسیون نقره ای 4 سانت+اکسیدان 1
    کرم:ترکیب n8 +واریاسیون نقره ای 4 سانت+اکسیدان 1

2-برای پوست سبزه ست رنگهای فندقی یا شکلاتی یا تنباکویی شماره 5 و6 از هرکدوم یا ترکیب اونها بمقدار یکسان...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jinamary
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط jinamary

سلام باران جون
    عزیزم عکس اولی رنگ موهای خودم هست البته موهام یه مقدار از عکس روشنتره کیفیت دوربین پایینه .یک سانت از ریشه در اومده
    1- فرمول رنگ این سه عکس برای موهای من چیه؟
    2-روی موهای من کدومشون به دکلره یا دکوپاژ یا ... نیاز داره؟
    3- مارک media خوبه یا نه؟
    مرسی عزیزم می دونم لطف تورو با تشکر نمیشه جبران کرد یه دنیا ممنون
    فرمول این 3عکس برای شما اینه که تن موهاتون برای داشتن این رنگها تیره س وحتما باید با دکلره بهشون برسید...
    عکس اول وسوم که بیشتر تن عسلی روشن داره... وعکس دوم هم که بلوند روشن کرم طلایی هست...
    باران جون
    میشه بگی برای هر کدوم چه شماره رنگایی باید بگیرم چون میخوام خودم رنگو تهیه کنم میشه کامل و دقیق بگی چیا باید بخرم
    به نظر شما کدومشو انتخاب کنم قشنگ تره یعنی کدوم رنگ بهتره؟
    مرسی عزیزم شرمنده خیلی مزاحم میشم
    دوست عزیز..روی زمینه موی شما هیچکدوم ازاین رنگها با رنگ جواب نمیده وحتما باید قبلش موهاتونو یا دکلره برای رنگ روشنتر ویا دکاپاژبرای رنگ متوسط بزنی....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=mahnaz_tbe][quote="باران7":2m7rjq0s][quote="mahnaz_tbe":2m7rjq0s][quote="باران7":2m7rjq0s]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mahnaz_tbe":2m7rjq0s
    سلام
    من یه سوال کوچیک دارم ولی خیلی خیلی خیلی زیاد عجله دارم.من می خواستم موهام بنفش بشه، مثلاً حالت سیر و نیم سیر پیدا بکنه. ته رنگ موهام هم قهوه ای روشن بودش.از همین رنگ های فانتزی هم استفاده شده واسم.اما الان رنگش بنفش نیست.شده نارنجی پر رنگ مایل به صورتی.من اصلاً خوشم نیومده.می خواستم یاسی رنگ و بادمجونی بشه.به صورت تیکه ای موهام بی رنگ شده.ولی رنگش به همه چی می خوره جز بنفش.به نظرتون یه بار دیگه همین بنفش رو بذارم خوب میشه؟البته من دیشب رنگ کردم.هنوزم نشستم.نمی دونم بشورم خوب میشه؟اینطور که به نظر نمیاد.فکر کنم بشورمم نارنجی تر بشه.گفتم یا یه بار دیگه بنفش بزارم امروز یا آبی بزارم که آبی و قرمز بشه بنفش.مسخرم نکنینا.آخه من اصلاٌ از این چیزا سر در نمی آرم.
    نکنه باید کلش مشکی بشه بعد دوباره همه چی از اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز... می بایست که شما روی او زمینه از موهاتون از یک رنگ شرابی نسبتا تیره با تن بادمجونی شماره 5+واریاسیون بنفش 3 تا 4 سانت میزدید وروشم باز با کمی دکلره دوباره لایت بنفش روشنتر در می آوردید....الانم بهتره همینکارو انجام بدید....[/quote:2m7rjq0s]

باران جان من درست متوجه نشدم.روی تمام موهام همین کارو بکنم آره؟اخه من که نمی تونم اینهمه تیکه های مش شده رو جدا کنم روش یه کار انجام بدم بقیه اش هم یه کار دیگه.منظورتون کل موهام بود؟[/quote:2m7rjq0s]
    دوست عزیزمگه الان موهای شما مش داره؟؟شما نوشتید زمینه موهاتون قهوه ای روشنه ومنم براتون فرمول رنگو نوشتم ...دیگه نمیدونم چی بگم...[/quote:2m7rjq0s]

سلام باران جان
    فکر کنم من یه خورده سوالم رو خوب و کامل توضیح ندادم. .اگه اجازه بدی یه بار دیگه کامل بگم.
    من اول اولش روی موهام یه رنگ قهوه ای روشن بودش.بعدش می خواشتم رنگ یاسی و بنفش بشه.رفتم آرایشگاه اونم اول با کلاه تیکه تیکه موهام رو در آورد و بی رنگ کردش.آخر کارم کلاه رو برداشت و رنگ شرابی بنفش رو گذاشت رو کل موهام.گفت چند بار که بشوری میشه یاسی بنفش.
    ولی آخر کار که موهامو شست دیدم شده صورتی نارنجی پر رنگ مایل به قرمز.البته من هنوز هیچ بار نشستمش. حس می کنم سنم رو خیلی برده بالا .اصلاً بهم نمیاد .می خواستم ببینم الان دقیقاً چیکار کنم که قشنگ تر بشه.چون الان موهام صورتی نارنجی پرنگ مایل به قرمز شده.اگه ممکنه حالا با فرمول راهنمائیم کنین.
    به نظر شما به روشی که بهم می گین تبدیلش کنم به بنفش یا رنگ دیگه ای بکنم قشنگ تر میشه؟یا مثلاً برم کلش رو مشکی کنم بعد بنفش بزارم.؟
    من 25 سالمه اگه روی این تن صورتی نارنجی پر رنگ، رنگ دیگه ای به جا بنفش بزارم قشنگ تر میشه بهم بگین لطفاً.رنگ پوستمم گندمی روشنه نسبتاً.
    راستی اگه ممکنه بهم بگین که اگه بخوام موهام هر نگی که می کنم تیره ترش بشه مثلاً بنفش تیره مثلاً گفتما چیکار کنم.مرسی
    پیشاپیش از راهنمائیتون تشکر می کنم. [/quote:2m7rjq0s]
    دوست عزیز... اگه دوبارهمه هاتون مشکی کنید دراوردن تکه های بنفش با دکلره خیلی سخت خواهد بودمن پیشنهاد میکنم موهاتونو با یک رنگ شکلاتی 5متوسط یکدستش کنید اینجوری سنتونو هم کمتر نشون میده واگه بتونید همون قسمتهای قبلی که با دکلره روشن شده رو جدا وزیرفویل دوباره دکلره بزنید ورنگساژ بنفش متوسط بزنید...ترکیبی از بادمجونی 6 +اکسیدان 1 ولی باید پایه دکلره تون خیلی روشن دربیاد وتن زردی ونارنجی هم نداشته باشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام باران جون من كلي با مامانم صحبت كردم كه يه رنگ قهوه اي تيره كه كل موهاي سفيدش رو بپوشونه براش بزنم اصلا قبول نميكنه ميگه من روشن ميخواهم دستم به دامنت كمك (حالا با توجه به اينكه موهاش 90% سفيده و يه رنگ قهوه اي روشن روشه ولي ريشه هايش دراومده بايد چه رنگي استفاده كنم كه هم روشن باشه و هم اينكه سفيدياش معلوم نباشه ؟ مرسي عزيزم
    برای موهای مادرعزیزتون:ترکیبی از n7 نصف تیوپ بازم بستگی به حجم موهاشون داره +n5یک سوم +اکسیدان 1.....از جلوی سر رنگ زدن شروع بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی پارسا
    سلام به مدیر باران جون پرکار و زحمت کش و شرمنده کننده که جواب همه رو با حوصله میده

من موهام کوتاهه.نصف پایینیش رنگ مشکی شماره 2 داره....به خاطر گند کاری ارایشگاهم.........نصف بالاییش بی رنگه.که البته رنگ موهای خودم همون شماره 2 هست و مشکیه.......
    میخوام در حد قهوه ای روشن بشه.......ایا میشه؟
    دوست عزیز...کارشما یه کوچولو زحمت داره..چون عملا اون قسمتهای تیره رنگ شده با 2 روش رنگ بازنمیشه ....وباید حتما قبلش اول دکاپاژکنید با 000+اکسیدان 3وبعدشکل موهاتون با شماره 6 ازسری زیتونی +دودی اول قسمتهای موهای طبیعی خودتون وبعداز 35 مین به قسمتهای دکاپاژشده بزنید... یا ازتنهای گرم مثل فندقی یا شکلاتی 6 موهاتورنگ کنید هردوش خوب میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001

این چه ر نگیه. رنگ موی ناتالی پورتمن در اسکار دیشب. ممنون
    روی موی طبیعی متوسط خیلی مشکی نباشه ترکیبی از رنگهای 6 طبیعی و6 فندقی بمیزان مساوی +اکسیدان 2

• بانک بند ناف