نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,729 به 1,736 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط baner
    سلام باران جان می خواستم بدونم این چه رنگیه و چه فرمولی داره؟ممنون گلم
    رنگ کاملا پلاتینه ویخی.... روی موی دکلره کاملا یکدست سفید شده ورنگساژ c9+واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥♥ مریم ♥♥♥
    باران خانوم میخواستم موهامو ریشه گیری کنم. تقریبا 1 وجب یه رنگ خریدم بزارم موهام پرستیژ شماره 10 اکسترا لایت بلوند هست.
    چون من دکلره زیر موهام نمیکنم ولی میخوام قهوه ای زیتونی در بیاد باید شماره رنگی رو که میخوام چندین درجه روشنترش بگیرم تا رنگ دلخواهم در بیاد. ولی اینی که گرفتم بزارم موهام بد نمیشه؟؟زیادی روشن نیست؟؟ پشت موهام قهوه ای نه تیره نه روشنه
    موهام هم بلنده .. تا گودیه کمرمه.. 1 دونه رنگ 120 میلی بس بود که خریدم؟
    میترسم رنگ کنم خیلی دو رنگ شه موهام.. اگه میدونید این رنگ بد میشه چون زیادی روشنه میرم عوضش میکنم.. آخه هنوز سرشو باز نکردم..
    رنگ اصلی موهام هم خرمایی خیلــــــــــــــی تیره هست که به مشکی میخوره.
    این رنگی هم که برداشتم (پرستیژ 10 اکسترا لایت بلوند) جزء رنگهای طبیعیه پرستیژ بود..

راستی واریاسیون سبز و نقره ای هم میخوام قاطیش کنم
    ممنون میشم جواب بدید
    دوست عزیز اگه این شماره از سری رنگهای طبیعی یا همونn باشه که تن قرمزی زیادی داره وبرای تن زیتونی بهتره رنگ پایه از سری m یا زیتونی همین شماره باشه ومقدار یک سوم از رنگ خودتون باهاش ترکیب بشه. واریاسیون سبز 1تا 2 سانت ونقره ای تا 3 سانت....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "لیلی58":9bdot947
    نقل قول نوشته اصلی توسط leily22
    سلام باران جون.من موهام مشکی پرکلاغیه ومیخام رنگش کنم.میشه راهنماییم کنی برا این رنگ؟بعد دکلره چه رنگی بزنم و اینکه این رنگ فانتزیه؟چقد همین رنگی میمونه؟پوستم هم سفیده
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001
    سلام . فرمول دارچینی رو میخواستم روی رنگ موی بلوند.ممنونم.موهام هم سفیدی نداره و پوستم سبزه است
    سلام باران جان خوبی عزیز منم فرمول این رنگ رو میخوام موهام همین قدرهم هست جلوی موهامو چند با رn2زدم پشت موهام یه کم روشنتره اگه زود جوابمو بدین ممنون میشم
    دوست عزیز...برای این رنگ باید کاملا موهاتون با دکلره یکدست بشه و رنگساژ م در پستهای قبل بدوستوم توضیح دادم...[/quote:9bdot947]
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی58
    راستی بارانی حتما دکلره میخواد من خودم میتونم توی خونه دکلره کنم ؟چقدر وچه نوع پودر دکلره ؟چه مدت خلاصه هرچی که به نظرت مهم میاد رو بهم بگو عسلم مرسی که خوبی بوسسسسسسسسسسسس
    پودردکلره کلاینر آبی رنگ +اکسیدان 3 بسته به حجم موهاتون ممکنه تا 3 -4 پیمونه لازم باشه تا خوب یکدست دربیاد اول قسمتهای تیره تر باید زده بشه وبعداز روشن شدن قسمتهای روشنتر رو دکلره کنید ...دائم چک کنید تا موها یکدست دربیاد....ولی من پیشنهاد میکنم که یک آرایشگر ماهر اینکارو انجام بده چون موهای شما چند رنگه وعملا توی خونه اینکار مشکلی ست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط engpea
    سلام باران جان من موهام رو پنج ماه پیش مش استخوانی رو زمینه قهوه ای کردم وموهای خودمم مشکیه،(یکبار که بعد از مش آرایشگاه ریشه ها رو برام رنگ کرد ، گفت دودی و زیتونی کردم ولی به نارنجی میزد وساقه موهام هم از ریشه تیره تر شده بود!)
    حالا ریشه هام حدود پنج سانتی در اومده می خواستم طوری رنگ بذارم که مشها حفظ بشه ولی کل موهام + ریشه ، یکدست و روشنتر بشه . رنگشم زیتونی باشه وبه نارنجی و قرمزی نزنه . بلندیه موهام هم تا شونه هامه؛ لطفا راهنماییم کن که چی کار کنم؟ ممنون از لطفت...
    دوست عزیز...اولا که ریشه هاتون 5 سانت رشد داشته وبرای رنگ زیتونی حتما اینها هم باید قبلش دکلره بشه. وبعد با یک رنگ زیتونی 7 و واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1 کل موهاتونو رنگساژ زیتونی بزنید.با رنگ جالب درنمیاد ودورنگ میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mijo
    سلام من عضو جدید این سایت هستم ممنون میشم راهنماییم کنین
    من موهام رنگ موهای مدل بالاییه تازه رنگ کردم میخواستم بدونم چند فقط بعد که رنگش از بین رفت چجوری باید رنگساژ کنم ؟ اصلا خودم میتونم اینکارو بکنم یا باید برم ارایشگاه دوباره؟ ممنون میشم جوابمو بدین
    اگه منظورتون زیتونی روشنه...که باید با ترکیب رنگ زیتونی 7 +واریاسیون نقره ای 3 سانت ودودی 1 سانت واکسیدان 1 رنگساژ کنید ولی ریشه هاتون هم برای یکدست شدن قبلش باید دوباره با دکلره روشن بشه ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    سلام باران جان. ممنون بابت وقتي كه ميذاري.
    عزيزم ميشه راجع به اين رنگ كمك كني و فرمولش رو بگي. البته واسه خودم نميخوام. واسه خودم همون رنگي كه قبلا گفته بودي گذاشتم و فوق العاده عالي و خوشرنگ شد. راستي رنگ زمينه موشون تقريبا قهوه ايه. حدود 20 روز پيش رنگ كردند و ميخوان دوباره رنگ كنن كه اين رنگي بشه.
    بازم ممنون.

روی موی دکلره شده تا پایه زردروشن ..رنگساژ نسکافه ای +تنباکویی شماره 7 بمقدار مساوی وواریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط معصی
    سلام باران عزیز و خیلی ممنون بابت وقتی که میگذارید تا به سوالات ما پاسخ بدید
    عزیزم من می خوام برای اولین بار موهام رو هایلایت کنم تا الان فقط رنگ ساده می گذاشتم حالا سوالم اینه برای موهای من که الان رنگش قهوه ای هستش و پوست صورتم هم گندمی هستش چه هایلایتی پشنهاد میدید البته خیلی روشن نباشه و موهام سفیدی نداره در ضمن ممنون میشم اگه احتیاجی به واریاسیون نباشه چون من بهش دسترسی ندارم و اگه شماره رنگهایی که میگید از مارک لورآل یا پالت باشه خیلی عالیه چون من در زمینه رنگ هیچ مهارتی ندارم بنابراین اینجوری راحت تر میخرم بدون هیچ اشتباهی
    بازم تشکر می کنم
    میتونید با رنگg9+اکسیدان 2 تکه هایی از موهارو بدلخواه هایلایت عسلی دربیارید.نمیدونم اورال این رنگو داشته باشه ولی سری g یا قهوه ای طلایی از مارکهای خوب دیگه میتونید تهیه کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    سلام باران جون میشه راهنمایی کنی واسه عید چه رنگ مویی مد شده/ مرسی عزیزم که اینقدر مهربونی
    رنگهایی با تن نارنجی ووتنهای گرم ویا زمینه قهوه ای با هایلایتهای تنباکویی --عسلی-- شکلاتی---