نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,721 به 1,728 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=بهناز60][quote="باران7":j805jc9e][quote="بهناز60":j805jc9e][quote="باران7":j805jc9e][quote="بهناز60":j805jc9e]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":j805jc9e
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajar67
    سلام من دوماه پیش رنگN3اتوسا به موهام زدم حالا میخوام موهام مشکی بشه وتکه های بنفش روی موهام باشه.میخواستم بدونم ازچه شماره برای رنگ مشکی وازچه شماره ای برای رنگ بنفش استفاده کنم.اگرمیشه مواد لازم و چگونگی زدن این مدل رنگ کردن وبهم بگید.
    اول کل موهاتون با رنگ مشکی شماره1 یا 2 دوباره یکدست کنید....وبعد تکه هایی دلخواه با فویل یا کلاه رو با 000 +اکسیدان 3 کمی روشن وروشو با رنگهای بادمجونی 4یا 5+واریاسیون بنفش 3 تا 4 سانت واکسیدان 2 هایلایت کنید...
    باران جون منم میخوام تکه های بنفش بادمجونی رو موهام بندازم اما من 2بار قبلا رنگ بادمجونی رو کل موهام گذاشتم که آخریش حدودا یکماه قبل بود حالا که شسته شده تقزیبا یه حالت شرابی شده من میتونم تکه های بنفش بندازم؟ آیا کل موهامو اول مثل همین دوستمون رنگ زمینه بزنم؟ چه رنگی ؟ بعدش منم با 000 روشن کنم تکه هارو و بعد بادمجونی بذارم ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین.[/quote:j805jc9e]
    نه لازم نیست میتونید روی همین رنگتون تکه های دلخواهی رو بنفش کنید....البته بهتره که روشن کننده از نوع دکلره باشه تا 000[/quote:j805jc9e]

باران جون من چون میخوام خودم این کارو بکنم میترسم دکلره بذارم اگه 000 استفاده کنم نسبت 000 و اکسیدان 3 چقدر باشه و چقدر رو موهام بمونه تا به حدی برسه که بشه رنگ بادمجونی گذاشت؟ نسبت رنگ بادمجونی و اکسیدان 2 و واریاسیون رو هم بی زحمت بگین , آیا تو رنگ بادمجونی مشکی هم قاطی کنم؟ رنگ مشکی چه نقشی داره؟ ممنون[/quote:j805jc9e]
    دوست عزیز...نسبت استفاده ش مثل رنگه حجم موها هرچقدر باشه ازاین کرم 000 با اکسیدان 3 درحدیکه مثل ماست نیمه غلیظ بشه ترکیب میشه وبه موها زده میشه...نسبت رنگ بادمجونی هم بهمین ترتیب....رنگ مشکی فقط در حد 1 سانت برای دوام رنگتون بریزید....رنگ بادمجونی انتخابیتونم همون درحد 4 و5 باشه.....[/quote:j805jc9e]
    ببخشین که این همه سوال میکنم من رنگ موی oktay که ایرانیه شماره 5.20 گرفتم حالا این تیوب 100 گرمی رو با یک اکسیدان 2 ترکیب کنم یا 2 تا میخوام نه خیلی بنفش پررنگ بشه نه خیلی کم رنگ. اکسدان زیاد بنفش بودنشو کم میکنه؟
    رنگ مشکی رو چه شماره ای بگیرم 1 یا 2؟[/quote:j805jc9e]
    دوست عزیز...من راجب به این رنگ وکیفیتش اطلاعی ندارم...بسته به حجم موهاتون از رنگ واکسیدان 2 هم تا حدیکه ترکیبتون خیلی شل نباشه استفاده کنید رنگ مشکی 2
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme64
    باران جون میخوام موهای مامانمو دکلره کنم ولی موهای سفید توی موهاش زیاده میشه راهنمایی کنین باید قبل از دکلره سفیدا رو چیکار کنم که یکدست بشه
    کار خاصی لازم نیست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goli banoo
    باران جون من این دفعه که رفتم آرایشگاه موهام اولا از اونی که میخواستم خیلی روشن تر شده دوما یه جوریه . انگار تن قرمز یا نارنجی داره البته زیاد نیست ها ولی رنگش به دلم نچسبیده.
    خواستم عکسش رو برات بزارم که دقیق رنگشو ببینی اما تو عکس یه رنگ دیگه نشون داده میشد (کیفیت دوربین اِندشه)

حالا خواستم ببینم اگه خودم یه رنگ یه هوا تیره تر روش بزنم درست میشه آیا ؟
    خودم تو خونه رنگ screen(ایتالیائیه) 7n که رنگشو نوشته medium blonde رو دارم . یه دفعه قبلا زده بودم خوب شده بود (البته روی زمینه موهای خودم که قهوه ای تیره است).
    حالا به نظرت این رنگ رو بزنم روی موهام درست میشه ؟ هم تیره تر بشه هم این تن قرمز یا نارنجیش بره

ممنون میشم عزیزم اگه زود جواب بدی . جمعه مهمونی دعوتم که حیثیتیه .
    رنگ n7 تن قرمزی ونارنجی زیادی داره والانم که موهاتون این حالتارو داره اصلا توصیه نمیکنم چون هیچ تغییر واثری نمیکنه. بهتره یا ازسریرنگهایی با تن گرم مثل فندقی یا شکلاتی شماره های 5 و6 بزنید تا یکدست بشه یا ازسری رنگهای دودی وزیتونی 5 و6 بزنید تا قهوه ای یکدستی بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "goli banoo":jv5c7t5a
    باران جون من این دفعه که رفتم آرایشگاه موهام اولا از اونی که میخواستم خیلی روشن تر شده دوما یه جوریه . انگار تن قرمز یا نارنجی داره البته زیاد نیست ها ولی رنگش به دلم نچسبیده.
    خواستم عکسش رو برات بزارم که دقیق رنگشو ببینی اما تو عکس یه رنگ دیگه نشون داده میشد (کیفیت دوربین اِندشه)

حالا خواستم ببینم اگه خودم یه رنگ یه هوا تیره تر روش بزنم درست میشه آیا ؟
    خودم تو خونه رنگ screen(ایتالیائیه) 7n که رنگشو نوشته medium blonde رو دارم . یه دفعه قبلا زده بودم خوب شده بود (البته روی زمینه موهای خودم که قهوه ای تیره است).
    حالا به نظرت این رنگ رو بزنم روی موهام درست میشه ؟ هم تیره تر بشه هم این تن قرمز یا نارنجیش بره

ممنون میشم عزیزم اگه زود جواب بدی . جمعه مهمونی دعوتم که حیثیتیه .
    رنگ n7 تن قرمزی ونارنجی زیادی داره والانم که موهاتون این حالتارو داره اصلا توصیه نمیکنم چون هیچ تغییر واثری نمیکنه. بهتره یا ازسریرنگهایی با تن گرم مثل فندقی یا شکلاتی شماره های 5 و6 بزنید تا یکدست بشه یا ازسری رنگهای دودی وزیتونی 5 و6 بزنید تا قهوه ای یکدستی بشه....[/quote:jv5c7t5a]
    نقل قول نوشته اصلی توسط goli banoo
    باران جون ببین تقریبا موهام تو این مایه ها شده :

اصلاح کنم :
    همسری میگه اصلا به عکس بالایی شبیه نشده
    شبیه این شده موهات

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina95

باران جون ببخشید مزاحم میشما
    این رنگای که بهم گفتیو رو موهای خودم که مشکیه رنگ نشده بزنم یا نه اول موهامو رنگ روشن کنم بعد اینارو بزنم
    بعد می خواستم ببینمم اینم 000 که میگن چیه دکلره س ؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بم بگی اگه این رنگاروc9+A9+M9 واریاسیون نقره ای با واریاسیون دودی و سبز ترکیب کنم موهام چه رنگی در میاد میشه واسم عکس بذاری که خیالم راحت بشه مرسی خانمی..........
    عزیزم...این رنگهارو برای روی موی مشکی رنگ نشده گفتم اگه بخوای قبلش 000 رو بزنی باید شماره رنگا 6 باشه با همین تناژها...
    000 نوعی دکلره خیلی ضعیفه که موهارو بهحد نارنجی میرسونه وروش دوباره رنگ اصلی زده میشه.....برای کسانی بکار میره که بخوان جرم رنگ قبلی مثلا شرابی رو ازرو موهاشون پاک کنن ویه رنگ دیگه مثلا دودی زیتونی متوسط بزنن...یا کسانی که موهاشون خیلی مشکی ودیر رنگ می گیره وبسختی روشن میشه هم بکار میره..... اگه جنس موهای شما خوبه وزیاد ضوخت و مشکی نیست از همون ترکیب رنگ معمولی که نوشتم فقط استفاده کنید.
    این رنگا که گفتین ازهمشون به 1 اندازه ترکیب کنم؟؟؟؟؟میشه بگید چقد؟؟؟؟بعد رنگ موی عالی و براق می خواستم ..چی بگیرم ؟؟؟؟؟؟
    واسه من عکس نذاشتین ؟؟؟؟دوس دارم بدونم چه رنگی میشه؟؟؟؟؟؟
    بله ترکیبشون به یک اندازه باشه.. رنگهای اُلیو---وُیلا---بِس
    شرمنده ازاین رنگ عکسی نداشتم.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی سپیناز
    salam baranjooooooooooooooooooooooooon mishe ax modele mesh kerem va ostekhoniro baram bezarid
    مش استخونی

مش کرم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001
    سلام . فرمول دارچینی رو میخواستم روی رنگ موی بلوند.ممنونم.موهام هم سفیدی نداره و پوستم سبزه است
    ترکیبی از نسکافه ای 7 نصف تیوپ+واریاسیون نقره ای 3 سانت+یک سوم g6 +اکسیدان1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leily22
    سلام باران جون.من موهام مشکی پرکلاغیه ومیخام رنگش کنم.میشه راهنماییم کنی برا این رنگ؟بعد دکلره چه رنگی بزنم و اینکه این رنگ فانتزیه؟چقد همین رنگی میمونه؟پوستم هم سفیده
    موهاتون باید با دکلره کاملا بیرنگ و روشن بشه که البته روی موی مشکی با رنگ خیلی بسختی دکلره جواب میده وممکنه 2 تا 3 بار اینکار انجام بشه...وبعد رنگساژ زیتونی روشن... ترکیبی از 7 زیتونی + واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2+ واریاسیون دودی 1 سانت.تا 1 ماه خوب میمونه وبعدش باید دوباره رنگساژ تکرار بشه.

• بانک بند ناف