نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,705 به 1,712 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=بهناز60][quote="باران7":39v95l6c][quote="بهناز60":39v95l6c]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":39v95l6c
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajar67
    سلام من دوماه پیش رنگN3اتوسا به موهام زدم حالا میخوام موهام مشکی بشه وتکه های بنفش روی موهام باشه.میخواستم بدونم ازچه شماره برای رنگ مشکی وازچه شماره ای برای رنگ بنفش استفاده کنم.اگرمیشه مواد لازم و چگونگی زدن این مدل رنگ کردن وبهم بگید.
    اول کل موهاتون با رنگ مشکی شماره1 یا 2 دوباره یکدست کنید....وبعد تکه هایی دلخواه با فویل یا کلاه رو با 000 +اکسیدان 3 کمی روشن وروشو با رنگهای بادمجونی 4یا 5+واریاسیون بنفش 3 تا 4 سانت واکسیدان 2 هایلایت کنید...
    باران جون منم میخوام تکه های بنفش بادمجونی رو موهام بندازم اما من 2بار قبلا رنگ بادمجونی رو کل موهام گذاشتم که آخریش حدودا یکماه قبل بود حالا که شسته شده تقزیبا یه حالت شرابی شده من میتونم تکه های بنفش بندازم؟ آیا کل موهامو اول مثل همین دوستمون رنگ زمینه بزنم؟ چه رنگی ؟ بعدش منم با 000 روشن کنم تکه هارو و بعد بادمجونی بذارم ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین.[/quote:39v95l6c]
    نه لازم نیست میتونید روی همین رنگتون تکه های دلخواهی رو بنفش کنید....البته بهتره که روشن کننده از نوع دکلره باشه تا 000[/quote:39v95l6c]

باران جون من چون میخوام خودم این کارو بکنم میترسم دکلره بذارم اگه 000 استفاده کنم نسبت 000 و اکسیدان 3 چقدر باشه و چقدر رو موهام بمونه تا به حدی برسه که بشه رنگ بادمجونی گذاشت؟ نسبت رنگ بادمجونی و اکسیدان 2 و واریاسیون رو هم بی زحمت بگین , آیا تو رنگ بادمجونی مشکی هم قاطی کنم؟ رنگ مشکی چه نقشی داره؟ ممنون[/quote:39v95l6c]
    دوست عزیز...نسبت استفاده ش مثل رنگه حجم موها هرچقدر باشه ازاین کرم 000 با اکسیدان 3 درحدیکه مثل ماست نیمه غلیظ بشه ترکیب میشه وبه موها زده میشه...نسبت رنگ بادمجونی هم بهمین ترتیب....رنگ مشکی فقط در حد 1 سانت برای دوام رنگتون بریزید....رنگ بادمجونی انتخابیتونم همون درحد 4 و5 باشه.....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه خانم
    دوستان میشه یه رنگ ابرو خوشجل خوشجل که به قرمزی نزنه و قشنگ باشه بهم معرفی کنید؟
    [HIGHLIGHT=#ffff00]رنگ ابرو C9+چند قطره اکسیدان 2 [/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=mehr_ir55][quote="باران7":3c17h6fs]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mehr_ir55":3c17h6fs
    باران جان سلام ..من موهام رو با رنگ زيتوني شماره 7 رنگ کرئدم با دکلره ..الان ريشه موهام دراومده که رنگ اصلي موهام قهو ه ايي سوخته است اگر بخوام اين رنگ رو در بيارم بايد چيکار کنم....
    دوست عزیز..برای داشتن این رنگ باید زمینه ی موها کاملا روشن ویکدست باشه وودرضمن اگه دقت کنید لابلای موها کمی هم لایتهای سوزنی روشن داره...
    روی موی کاملا روشن ترکیبی از رنگهای 6 دودی و6 طبیعی مقدار مساوی وخیلی کم طلایی 6 با اکسیدان 1 وواریاسیون نقره ای ....[/quote:3c17h6fs]

باران جان ببخشيد چند سوال؟1)6طبيعي مقدار مساوي قرمز نمي کند؟ميتوانم به جاي ان 6يا 5 ام ..را بزنم؟کمي طلايي 6 بريزيم مگر طبيعي خودش قرمز نمي کند که ما بايد طلايي بريزيم؟
    2)تا چه درجه ايي هم دکلره بشه؟(5.6يا 7.8)ميشه به جاي دکلره سه صفر بريزم؟ ازاينکه به من جواب ميدهي يک دنيا ممنون..[/quote:3c17h6fs]
    عزیزم.... این یه رنگ فانتزیه با ترکیب چند رنگ و حتما هم باید روی موی دکلره مراحلش انجام بشه... بنظر من برای داشتن چنین رنگایی حتما عکسو همراه خودتون به آرایشگاه ببرید ...چون واقعا دراوردنش توی خونه با توضیحاتی که من بگم هم کار مشکلیه...
    شماره 5 خیلی تیره س ....سری N چون یه رنگ پایه هستش برای دوام بیشتر رنگ باید ترکیب بشه نسبت به G هم قرمزیش کمتره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو نیکپور
    سلام . خسته نباشید . من تصمیم گرفتم موهامو تنباکویی کنم . نمی خوام دکلره بشه موهام . الان موهام چند رنگه ریشه موهام که 10 سانت بلند شده خرمایی تیره است و ساقه های موهام زیتونیه از رنگ قبلی که زده بودم .
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چه رنگی بذارم .
    ممنون از لطفتون.
    دوست عزیز...اگه ساقه موهاتون خیلیتن زیتونی داره بهتره قبلش با 000 واکسیدان 3 که طرز کارشو توپستای قبل گفتم فقطبه ساقه ها بزنید تا اونو پاک کنه وبه تن نارنجی برسه وبعد روشو با یه رنگترکیبی از رنگهای تنباکویی 6 +فندقی 5 .اکسیدان 2 یکدست رنگ کنید....اول رو همون ساقه ها وبعداز 35 مین قسمتهای تیره تر...رنگها هم بمیزان یکسان.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=raaaaz]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":gocqmr1r
    نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    باران جون من هنوز رنگمو نذاشتم.. یادته که میخواستم قهوه ای تیره بذارم زیر بعد گفتی سوزنی n9 برای روش که روشن هم شده باشه.. حالا عزیزم برای مش زمانی سفید بشه c9 بذارم چه رنگی میشه.. میشه یه عکس برام از دودی که روی دکلره روشن خورده بذاری؟ بعد برای قهوه ای زیر دودی 5 بذارم واریاسیون هم میخواد؟ اگه میخواد چی و چقدر؟
    عکس دومی رومینا جون ترکیب اونو هم به من میگی
    برای زمینه که 5 دودی واریاسیون نمی خواد..وC9 روی قسمتهای دکلره برای مش پلاتینه درمیاد....بشرطی که دکلره ها تون کاملا سفید ویکدست دربیاد...اگه به زردی بزنه دودی روشن میشه....
    عکس دوم هم به همون پست مراجعه کنید توضیحشو نوشتم....
    عزیزم ببخشید پلاتینه یعنی چه شکلی؟
    گفته بودی برای اون عکس N9 بزنم روی سفید حالا میخوام فرق N9 ,C9 رو روی دکلره پایه سفید بدونم چه شکلیه.. آخه آرایشگرم میگفت C9 جالب تر میشه.. نظر شما چیه؟
    پلاتینه رنگساژی که کاملا سفید ویخی باشه....که با c9 زده میشه
    وکرم بسیار روشن که با n9 رنگساژ میشه...
    باران جون کدومو ترجیح میدی کاش عکس داشتی برام میذاشتی.. آخه رنگ روشن به ین حد گذاشتن برای اولین بار یکم ریسکه واسه همین وسواس دارم..
    کدومش شیک تره؟[/quote:gocqmr1r]
    هردوش قشنگه ولی بنظر من روی اون زمینه کرم روشن دربیاد بهتره.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_ir55
    سلام باران جان ببخشيد من اين سوال را در پستي جداگانه مينويسم مي خواستم ببينم ترکيب رنگهاي ام 6و سي 5 روي موهاي من چه رنگي در مايد ..؟رنگ موهام زيتوني شماره7 که با دکلره رنگ کردم والان حدود 2 سانت ازريشه درامده که رنگ اصلي موهام قهو ايي سوخته است..
    قهوه ای دودی زیتونی متوسط....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_sara
    باران جان ممنون که با حوصله سوالامونو جواب می دین...می خواهم بدونم که بعد اینکه موهامو با 000روشنتر کردم(موهام قهوه ای تیرست) بهتره ترکیبی از زیتونی 6 و دودی 6 بگذارم؟ یا فقط زیتونی6 به تنهایی؟
    در ضمن نمی شه بلوند دودی متوسط استفاده کنم؟یعنی 7.1 دودی؟
    اخه من دوست دارم رنگم شبیه بلوند دودی متوسط دربیاد یعنی شبیه 7.1
    اگه می شه واسه داشتن این رنگ راهنماییم کنین
    مرررررسی
    این رنگه 1/7 که شوما تو چارت رنگ یا جعبه برخی رنگها می بینید حتما باید روی موی روشن شده با دکلره زده بشه تا به این شیکی دربیاد... با 000 زمینه مو به این پایه روشن نمیرسه...واگه از 7 بزنید تن نارنجی هنوز رو موهاتون میمونه پس بهتره همون 6 روبزنید....تازه با همین 6 هم بعداز چند بار شستن کم کم اون رنگ نارنجی 000 نمایان میشه که تنها راهش تکرار مجدد رنگ هست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlona
    سلام باران جووووون

من میخواستم موهامو قهوه ای سوخته با تن قرمز کنم، رنگ بلوطی و فندقی رو ترکیب کردم که بیشتر شبیه شرابی شد !!!

با رنگ 000 و .... درستش کردم

حالا میخوام دوباره یه رنگ بزنم که قرمزی زیاد داشته باشه اما نه اینکه به شرابی بزنه !!

رنگ ماهاگونی چطوره به نظر شما؟ اون هم مثل شرابیه یا نه؟
    رنگ ماهاگونی هم خوبه ....شما با رنگتون یک سوم از رنگN5 هم ترکیب کنید تا کمتر تن شرابی داشته باشه...