نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,697 به 1,704 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=بهناز60]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":4p134nkm
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajar67
    سلام من دوماه پیش رنگN3اتوسا به موهام زدم حالا میخوام موهام مشکی بشه وتکه های بنفش روی موهام باشه.میخواستم بدونم ازچه شماره برای رنگ مشکی وازچه شماره ای برای رنگ بنفش استفاده کنم.اگرمیشه مواد لازم و چگونگی زدن این مدل رنگ کردن وبهم بگید.
    اول کل موهاتون با رنگ مشکی شماره1 یا 2 دوباره یکدست کنید....وبعد تکه هایی دلخواه با فویل یا کلاه رو با 000 +اکسیدان 3 کمی روشن وروشو با رنگهای بادمجونی 4یا 5+واریاسیون بنفش 3 تا 4 سانت واکسیدان 2 هایلایت کنید...
    باران جون منم میخوام تکه های بنفش بادمجونی رو موهام بندازم اما من 2بار قبلا رنگ بادمجونی رو کل موهام گذاشتم که آخریش حدودا یکماه قبل بود حالا که شسته شده تقزیبا یه حالت شرابی شده من میتونم تکه های بنفش بندازم؟ آیا کل موهامو اول مثل همین دوستمون رنگ زمینه بزنم؟ چه رنگی ؟ بعدش منم با 000 روشن کنم تکه هارو و بعد بادمجونی بذارم ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین.[/quote:4p134nkm]
    نه لازم نیست میتونید روی همین رنگتون تکه های دلخواهی رو بنفش کنید....البته بهتره که روشن کننده از نوع دکلره باشه تا 000
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehm
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط somayehm
    سلام باران جان. من میخوام موهامو با 000 و اکسیدان 3 روشن کنم (2 بار) بعد رنگ خاکستری 6+زیتونی 6+3 سانت واریاسیون نقره ای+اکسیدان 2 بذارم. میشه لطف کنید بگین تقریبا چه رنگی میشه؟ یعنی شبیه چه عکسی؟ رنگش متوسط میشه یا روشن؟ در ضمن نمیخوام قرمزی یا زردی داشته باشه،میخوام رنگ موی reyton بگیرم.مرسی عزیزم
    با این روش قهوه ای دودی زیتونی متوسطی خواهید داشت... ولی ممکنه بعداز چندین بارشستن موها به کمی نارنجی بزنه که باید دوباره رنگاتونو مجدد بزنید...
    باران عزیز به دلیل اینکه مو با 000 در حد نارنجی روشن میشه گفتید بعد از چند بار شستن نارنجی میشه یا به خاطر ترکیب رنگ؟ چیکار کنم دیرتر رنگش عوض بشه یعنی حدود یکماه رنگش عوض نشه؟ میشه یه عکس از قهوه ای دودی زیتونی متوسط برام بذاری.خیلی ممنون
    دوست عزیز... کلا رنگ روی دکلره ودیا دکاپاژبا 000 کمی زودترتنش رو ازدست میده چاره ای نیست هروقت احساس تغییر رنگ کردید دوباره رنگتونومجدد باید بزنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001
    ازسري رنگهاي دودي يا c شماره 5 + 1 سانت وارياسيون دودي +3 سانت هم نقره اي اگه به این فرمول c7 اضافه کنم خوشرنگ میشه؟نیازی به واریاسیون قرمز نداره؟برای گرفتن سفیدی موهام از چه اکسیدانی استفاده کنم 9 یا 6 درصد؟ اندازه این دو تا رنگ هم بهم بگید موهای من کوتاه ست ولی پر با تارهای کلفت. ممنونم
    اگه 7 همیک سوم تیوپ بریزید بد نمیشه از اکسیدان 1یا 6 ...چ.ن تن رنگاتون دودیه واریاسیون خیلی لازم نداره ولی تا 1 سانت میشه از سبز هم با رنگتون ترکیب کرد.

از c5 چقدر بریزم؟
    برای پوششدهی بیشتر تارهای سفید بهتره ازC5 مقدار بیشتری بریزید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مارینا26
    باران جونم ممنون از اینکه وقت میذاری و جوابمو میدی عزیزم میشه لطفا بهم بگی من چه رنگی بخرم منظورم مارکشه که دقیقا همین ترکیبی که گفتی رو موهام در بیاد؟ voila خوبه؟ یا چیز دیگه بخرم و از هر رنگ چه مقدار بریزم نسبتشون چه قد باشه من موهام کوتاهه و چه قد اکسیدان قاطیش کنم عزیزم ببخشید خیلی سوال پرسیدم

اول باید با رنگ شماره 6 کل موهاتونو رنگ کنید وبعد روشو با کلاه یا فویل موهارو انتخاب وبا دکلره خوب سفیدشون کنید وبا رنگهای c9+n9 رنگساژ کنین.
    دوست عزیز... ممکنه موهاتون کوتاه باشه وپرپشت منکه موهای شمارو نمی بینم خودتون باید چشمی از نصف تیوپ مثلا رنگو درست کنید.واکسیدانم تا حدی با رنگتون ترکیب کنید که مثب ماست نیمه رقیق بشه... اول از2 سانت مونده به پوست سررنگو به موبزنید تا انتهای ساقه وبعداز 35مین اون ریشه هارو رنگ کنید واز پشت سر هم شروع کنید...بله ویلا خوبه..برای دکلره هم بنظرم حتما به آرایشگاه بروید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    باران عزیز سلام و خسته نباشید.با ارزوی بهترینها برای تو دوست خوب ما.میشه یه عکس از موی بلوند روشن که به رنگ پوست گندمی بیاد بزاری؟روشنی که دکلره داره نه با رنگ.ممنونم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahyad1387
    باران جون از راهنماییت ممنون.اون مدل رنگهای بلونددودی وبلوند خاکستری که گذاشتید خیلی قشنگن روی موهای من که قهوه ای تیره شده خوب میشه؟چه ترکیب رنگی بایدبذارم؟
    دوست عزیز...روی این زمینه موهای شما این رنگ حتما با دکلره باید زده بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نمسته
    هیچکی منو دوست نداره
    عزیزم..مطمئنی صفحات قبلو با دقت نگاه کردی ؟؟؟ من جوابتونو دادم که
    http://mamisite.com/forum/viewtopic....374&start=1660

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95

باران جون ببخشید مزاحم میشما
    این رنگای که بهم گفتیو رو موهای خودم که مشکیه رنگ نشده بزنم یا نه اول موهامو رنگ روشن کنم بعد اینارو بزنم
    بعد می خواستم ببینمم اینم 000 که میگن چیه دکلره س ؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بم بگی اگه این رنگاروc9+A9+M9 واریاسیون نقره ای با واریاسیون دودی و سبز ترکیب کنم موهام چه رنگی در میاد میشه واسم عکس بذاری که خیالم راحت بشه مرسی خانمی..........
    عزیزم...این رنگهارو برای روی موی مشکی رنگ نشده گفتم اگه بخوای قبلش 000 رو بزنی باید شماره رنگا 6 باشه با همین تناژها...
    000 نوعی دکلره خیلی ضعیفه که موهارو بهحد نارنجی میرسونه وروش دوباره رنگ اصلی زده میشه.....برای کسانی بکار میره که بخوان جرم رنگ قبلی مثلا شرابی رو ازرو موهاشون پاک کنن ویه رنگ دیگه مثلا دودی زیتونی متوسط بزنن...یا کسانی که موهاشون خیلی مشکی ودیر رنگ می گیره وبسختی روشن میشه هم بکار میره..... اگه جنس موهای شما خوبه وزیاد ضوخت و مشکی نیست از همون ترکیب رنگ معمولی که نوشتم فقط استفاده کنید.

• بانک بند ناف