نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 161 به 168 از 5411
صفحه 21 از 677 نخستنخست ... 111819202122232431 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

Unhappy Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام !
    میخواستم اگه میتونید کمک کنید !
    من چند هفته قبل میخواستم موهامو رنگ کنم واسه همین آرایشگر بهم گفت چون ماه قبلش موهامو n4 زدم موهام بدون دکلره کردن رنگ نمیگیره واسه همین موهامو کامل بی رنگ کرد !!! بعد رنگ زد ! و چون رنگ خیلی خیلی بدی در اومده بود ! عصرش دوباره یه رنگ دیگه گذاشت که بماند خیلی خیلی هزینه زیادی بابتش دادم ! (هنوز از دستشون عصبانی ام ! خیر سرم یکی از بهترین آرایشگاه های شهر رو رفتم) ! اما ....
    اما فرداش من هر بار که جلو آینینه میرفتم یه موی هویج رنگ میدیم که واقعاً عذاب آور بود ! واسه همین خودم یه زیتونی تیره زدم روش که قرمزیش رو ببره ! نهایتاً رنگ موهام خوب شد اما ..........
    موهام به طرز وحشتناکی خراب شدند ! وقتی دوش میگیرم دستم لای موهام نمیره ! حتی بعد از سشوار موهام حالت افتضاحی میگیره ! در صورتی که قبل از این ماجراها موهای فوق العاده خوبی داشتم و حالت دار !
    خیلییییییییییی خیلییییییی ناراحتم ! جوری که واقعاً تو طول روز بارها گریه ام میگیره
    خواهش میکنم اگه راه حلی دارید بهم بگید !
    موهام تا پایین شونه هامه ! بعضی وقتها از اینکه شاید مجبور شم به خاطر این موضوع کامل کوتاهش کنم غصه ام میگیره ! لطفاً راهنماییم کنید !
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote="Neda1986"]
    سلام !
    میخواستم اگه میتونید کمک کنید !
    من چند هفته قبل میخواستم موهامو رنگ کنم واسه همین آرایشگر بهم گفت چون ماه قبلش موهامو n4 زدم موهام بدون دکلره کردن رنگ نمیگیره واسه همین موهامو کامل بی رنگ کرد !!! بعد رنگ زد ! و چون رنگ خیلی خیلی بدی در اومده بود ! عصرش دوباره یه رنگ دیگه گذاشت که بماند خیلی خیلی هزینه زیادی بابتش دادم ! (هنوز از دستشون عصبانی ام ! خیر سرم یکی از بهترین آرایشگاه های شهر رو رفتم) ! اما ....
    اما فرداش من هر بار که جلو آینینه میرفتم یه موی هویج رنگ میدیم که واقعاً عذاب آور بود ! واسه همین خودم یه زیتونی تیره زدم روش که قرمزیش رو ببره ! نهایتاً رنگ موهام خوب شد اما ..........
    موهام به طرز وحشتناکی خراب شدند ! وقتی دوش میگیرم دستم لای موهام نمیره ! حتی بعد از سشوار موهام حالت افتضاحی میگیره ! در صورتی که قبل از این ماجراها موهای فوق العاده خوبی داشتم و حالت دار !
    خیلییییییییییی خیلییییییی ناراحتم ! جوری که واقعاً تو طول روز بارها گریه ام میگیره
    خواهش میکنم اگه راه حلی دارید بهم بگید !
    موهام تا پایین شونه هامه ! بعضی وقتها از اینکه شاید مجبور شم به خاطر این موضوع کامل کوتاهش کنم غصه ام میگیره ! لطفاً راهنماییم کنید ![/quoسلام عزیزم...آخی اینجوری نکن ناراحت میشم..آخه دخترخوب چرا گذاشتی دکلره یا همون بی رنگ کنه/؟اونم تو این سن...مو رو اذیت میکنه مگه اینکه بخوای زیادی روشن کنی ...حالا غصه نخور...قبل حموم موهاتو با شونه درشت بکن بعد کمی روغن زیتون بزن به موت بعد از حموم که اومدی بیرون موهات کمی خیس شد کریستال مو بزن تا خدقل نرمی موهات بهترشه
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

neda جون ماسک مغذی و مرطوب کننده میتونه بهت کمک کنه. من از وقتی دکلره کردم ماسک موی revlon استفاده میکنم. خیلی راضیم. موهام به حالت اولش برگشت. دوس داشتی امتحان کن خانومی.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

مانیا جون چند صفحه قبل یه سوالی ازت پرسیدم میشه جواب بدی؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

در مورد رنگ ماگما: این رنگی که شما گفتی نمیشه تو خونه خودمون بذاریم؟ چقدر اکسیدان برای یه بسته اش استفاده کنیم؟ یا اصلا باید بدون اکسیدان بذاریم؟
    من قبلا موهامو رنگ 7.2 بدون دکلره گذاشتم آیا شماره 39 روی موهای من خوب درمیاد؟
    قیمت هر بسته اش چنده؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

شیما و مانیا عزیز ممنون از جواب هاتون ! سعی می کنم هر دو روش رو شروع کنم انجام دادن ..........

شیما جون حق با شماست نباید تو این سن و به این زودی موهامو خراب می کردم .. اما حالا کاریه که شده

راستی کسی اینجا تا حالا موهاشو کراتینه کرده؟؟؟؟

اگه بخوام اینکار رو کنم نظرتون چیه ؟؟؟ البته فقط کراتینه احیاء نه صافی مو !

بدبختی اینجاست که آدم نمیدونه به کدوم حرف اعتماد کنه ! بعضی می گن خیلی خوبه و موثر !! بعضی می گن خود کراتینه باعث خرابی مو میشه
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

ماندانا جون ماگما یه جور های لایت است عزیزم و انجامش بهتره در سالن باشه خانومی...
    ندا جون کراتینه اگه با مواد برزیلی اصل باشه خیلی خوبه و واقعا مو احیا میشه اما شما چون زیاد آسیب ندیده موهات همون ماسک revlon جواب میده عزیزم.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.1982
    سلام . من تازه عضو شدم میشه جواب سوال من رو بدین. ممنون میشم. من میخواستم رنگ موی اورال بگیرم . رنگ موی خودم قهوهای تیره هستش ، با مش زیتونی . میخواستم روی همین مو رنگ زیتونیه تیره بزارم . به نظر شما باید از کدوم شمارش بگیرم تا رنگ دلخواهم که زیتونیه تیره هست بشه؟ ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز شماره رنگهای اورال رو زیاد نمیدونم چون هرمارک رنگ شماره خاص خودشو داره ولی از سری رنگهای ایگورا 3/6 زیتونی متوسط+ اسانت واریاسیون نقره ای موقع خرید از مارک اورال بگو زیتونی متوسط رو میخوای.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

صفحه 21 از 677 نخستنخست ... 111819202122232431 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف