نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 5411
صفحه 2 از 677 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی
    سلام

منم چند روز پیش موهامو رنگ کردم مارک کالکشن شماره 7 موهام نارنجی شد مجبور شد دوباره برام رنگ بزاره شماره 5 و 6 قهوه ای سوخته شده منم اگه بشورم رنگ باز میکنه یا برم دوباره روش رنگ بزارم بعد چه رنگی بزارم تا روشن تر بشه و نارنجی هم نشه ممنون میشم ازت راهنمائیم کنی :love:
    لیلی جون اگه بعد از دو یا سه بار شستن رنگ باز نکرد ... باید دوباره رنگش کنی .........
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran13527
    سلام منم میخوام موهامو رنگ کنم ولی موندم چی بزنم موهام الان قهو ای تیرست پایینش که مش داشته تقریبا زیتونی هست ریشه ها هم که موهای طبیعی خودمه دوست دارم موهام یک دست بشه البته تو فکر بلوند هستم ولی خیلی زود خسته میشم :s28:
    باران جون براي يكدست كردن رنگ مو ،* اگر دوست داري موهات رنگ روشن باشه ،* بايد موهات دكلره كامل بشه ( كه من توصيه نميكنم ) و بعد رنگ دلخواهت رو روش بذاري

ولي اگر رنگ تيره مد نظرته ، بايد رنگ هاي اصلي ( گروه N ) روي موهات بذاري تا كامل پوشش دهي داشته باشه و رنگ رو دوباره بعد از يك هفته تكرار كني تا پايدار بشه .....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roobi
    سلام
    من موهام را با سري loreal excellence creme رنگ كردم؛ بار اول دكلره كامل چون بلوند مي خواستم. بعد از اون هم ريشه هام را با همون رنگ ، رنگ كردم كه البته نارنجي مي زد. حالا يك رنگ موي كستينگ به شماره 600 گرفتم. دو تا سوال دارم؟
    1- رنگ موهاي من قهوه اي متوسط است. آيا با اين رنگ قهوه اي روشن مي شود؟
    2- نحوه استفاده از آن چه جوري است؟ زيرا دستور العملش به فرانسه نوشته. فرقش با سري excellence فقط در اينه كه اون سرم موي اول كار را ندارد؟ يعني مراحل به صورت رنگ، بعد از آبكشي نرم كننده و بعد دوباره آبكشي است؟
    مرسي
    سلام روبي جوووووون

جواب سوال اول : رنگ موهات روشن ميشه ولي به شرط اينكه دوباره رنگ مو رو تكرار كني ،* ولي اگر ميخواي رنگ مو تكرار نشه ،*حتما بايد قبلش دكلره كرده باشي

جواب سوال دوم : ترتيب رنگ كردن هم همونطوريه كه خودت گفتي ...... رنگ مو ،* آبكشي ،*نرم كننده ،*و دوباره آبكشي و تا دو روز هم شامپو نزن .......

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_mn
    سلام،من موهامو دکلره کامل کردم میخواستم راهنماییم کنید که جهت ویتامینه کردن مو از چه موادی و با چه مارکی و چگونه استفاده کنم و کلآ برای جلوگیری از خشک شدن موهام چه توصیه هایی بهم میکنید. ممنونم
    سلام آرامش جون

برای اینکه به آرامش برسی :s3: باید بگم که اگه از چرب کردن مو بدت نمیاد ..... میتونی دو تا شیشه روغن بادوم و روغن زیتون بدون بو از عطاری بگیری و یه روز در میون ازشون استفاده کنی ..... یک روز روغن زیتون و روز بعد روغن بادوم ....... که به تقویت و ترمیم موهات خیلی کمک میکنه ......

طریقه مصرف: مقدار خیلی کم از روغن رو کف دستت میریزی بعد خوب دو تا دستت را به هم میمالی تا روغن اضافی گرفته بشه و بعد دستاتو به آرومی لابه لای موهات میکشی

در مورد شستن مو حتما از شامپوهای ملایم مثل شامپو بچه استفاده کن و نرم کننده هم فراموش نشه .... فقط میدونید که نرم کننده نباید زیاد روی مو بمونه و سریع باید آبکشی بشه ..... و به ریشه مو هم نخوره

بعدشم که یکم موهات جون گرفت میتونی از نرم کننده و شامپوی LOREAL رنگ قرمزش برای شستشوی موهات استفاده کنی ...... ترمیم کننده مکمل هم داره ......... که باید جداگانه بخری ...........

از بین محصولات ایرانی هم من فقط سینره رو توصیه میکنم ........ شامپو ... نرم کننده .. ترمیم کننده و همه چی ........ تمام محصولاتش خوب جواب داده .........
    dokhmal2 این نوشته را پسندیده.

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سولماز
    سلام

من موهام حسابی سفید شده . :s1: از رنگ ومش و.......... اصلا خوشم نمی یاد طبیعی بودن رو خیلی دوس دارم .

حالا به توصیه آرایشگاهم مش کردم سفید ها لابه لا مش گم شدن ولی مجبورم تو محل کار حد بزنم تا مشم معلوم نشه.

اعصابم رو خط خطی میکنه. بعد یه سال مش حسابی دلم رو زده میخوام فندقی بکنم نظر تون چیه اون موقع هم باید هر ماه رنگ کنم ریشه گیری بشه. و همچنین سفید ها هم معلوم نشه.ای خداااااااااااااااااااااا راستی این شامپو ها که تبلیغ میکنه سفیدی مو رو بر طرف میکنه درسته؟؟ :23: :23: :23:

سولماز جون بیا با هم گریه کنیم چون موهای منم در اوان جوانی داره هی هر روز سفید میشه ...... منم تبلیغ این شامپوها رو دیدم ولی هنوز کسی که تجربه کرده باشه ندیدم ...... سوال میکنم از دور و بریا ........... اگه مطلب مفیدی بود برات میذارم .........

اما در مورد رنگ کردن مو ...... منم یه مدت مش کردم ولی از اونجایی که با موی مش شده همیشه باید آرایش داشته باشی تا از بی روحی صورتت کم بشه ...... برام خسته کننده بود ......... واسه همین موهامو با رنگهای تیره مثل N4 یا N5 پوشش میدم ... رنگهای اورال قدرت پوشش دهی موهای سفیدش عالیه خصوصا کستینگ کرم " خودمونیم چقد باید از این شرکت لورال پورسانت بگیرم هااااااااا " :evil: فقط یادت باشه همیشه پایه موتو با یه رنگ اصلی از گروه N رنگ کنی بعد هم هفته ای یکبار یه رنگ موی رقیق با همون تن رنگی که دوست داری مثلا زیتونی که میشه گروه M رو مثل شامپو رو موهات بریز و یه کم ماساژ بده تا به همه موهات برسه ( دستکش یادت نره :23: ) بعد از 20 دقیقه هم بشور ....... از یه تیوپ رنگ میتونی بیشتر از 10 بار برای ترمیم ریشه و ساقه بصورت رقیق که گفتم استفاده کنی .......... البته این روش فقط برای کسائیه که درصد سفیدی موهاشون هنوز خیلی زیاد نشده ............

برای رقیق کردن رنگ مو برای رنگساژ باید به نسبت 3 به 1 از اکسیدان کرم و رنگ مو استفاده بشه ........ اکسیدان کرم هم از ضعیف ترین نوعش استفاده بشه ........

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leila
    سلام
    راستش من تصمیم دارم موهامو رنگ کنم تو این زمینه هم سر رشته ای ندارم و میخوام بدم همسرم موهامو رنگ کنه....میشه راهنماییم کنید چه رنگ مویی بخرم؟ اورآل رو دیدم خیلیا تعریف میکنن کدوم نوعش بهتره؟ شامپویی یا تیوپی؟ شامپویی اگه بخرم باید دو تا بخرم خودم فکر میکنم یکی و نصفی رنگ ببره موهام .... از نصف باقیمونده میشه واسه ریشه گیری چند بار دیگه استفاده کرد؟ یا فاسد میشه؟
    ممنوم میشم زودی جوابمو بدین
    لیلا جون اورال رنگ موی خوبیه ........ ولی رنگهای دیگه مثل ویلا و نیوآ یا همون آکوا هم بد نیست

رنگهای تیوپی دوام بیشتری دارند. و رنگ اضافی هم حدودا تا دو ماه بعد از باز شدن فاسد نمیشه و میتونی استفاده کنی .... فقط اون قسمت سر رنگ رو که سیاه میشه حتما دور بریزید.

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

سلام

ممنون ممنون :43: :72: :43: :72: ممنون

از این که به این سرعت ودقت به سئوالم جواب دادی ممنونم .

در مورد رنگ کردن مو به رنگ شرابی یا فندقی نظر تون چیه ؟ به من خیلی مییاد اونو باید چه جوری ریشه گیری کرد .آیا به صلاح هست؟ مورو خراب نمیکنه به مدت طولانی استفاده بشه؟

در مورد روغن بادوم وزیتون ما که همش مقنعه سرمونه ما چیکار کنیم هر روز باید شست؟ این روغنها چقدر باید رو موها بمونه؟ :35: :43:

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

سولماز جون از اونجائیکه ما خانوما بدون تنوع دادن به سر و صورتمون استخون درد میگیریم ....... اگه دوست داشته باشی سالی یک یا دو بار میتونی از رنگهای تن شرابی استفاده کنی ..... ولی برای طولانی مدت میتونه آسیب جدی به موهات بزنه " موهات رنگ پذیریه خودشو از دست میده و با رنگهای دیگه به راحتی نمیشه پوشش داد " و در ضمن اگر دوباره هوس کنی موهاتو دکلره کنی و بعدشم هایلایت خیلی سخت رنگ باز میکنه ..........

در مورد استفاده از روغنهای گیاهی .... حداکثر باید یک هفته در ماه استفاده بشه ...... فکر کنم هر روز باید همراه با دوش گرفتن مقنعه و روسریتم یه آب بزنی خانومی .... تا نتیجه عکس نده و بیشتر میکروب و آلودگی رو به خاطر چرب بودن به خودش جذب نکنه ......

ولی اگر واقعا نمیتونی از روغنهای گیاهی " زیتون - بادام " استفاده کنی من بهت

ترمیم کننده موی سینره رو توصیه میکنم

اینم یه لینک برای خریدش : ترمیم کننده موی سینره
    ستاره65 این نوشته را پسندیده.

"میلان کوندرا"

صفحه 2 از 677 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف