نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,569 به 1,576 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninsina
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    nazanin sima(سارا):پستتون رو نشد که نقل قول کنم وعکس دومی که گذاشتید هم دیده نمیشه.....برای موهای خواهرتون که پرسیده بودید زیتونی میخوان ..اول بهتره که بازم درعین حال ریشه ها رو با 000 2 بار بزنند تاکمی روشن بشه وبعد ازترکیب رنگهای m6+a6+c6 به نسبت یکسان واکسیدان 2 موهاشونو رنگ کنند.
    باران جون.ممنونم از اینکه جوابمو میدی خانومی..راستش من موهای خودم و مامانمو زیاد رنگ کردم ولی رنگ ساده..واز این فرمولی که شما گفتی _ریشه هارو با000 2بار بزنم_چیزی نمیدونم...

خانومی میشه بگی این یعنی چی؟برم داروخونه بگم چی بده؟این که گفتی مثل رنگه؟وآیا باید با اکسیدان مخلوط کرد؟مارکشو هم بگو..فقط اگه لطف کنی زود جواب بدی ممنون میشم.آخه آخر هفته مجلس داریم..
    ایشاا.. هرچی از خدا میخای بهت بده گلم
    با سلام خدمت دوست خوبم وبا اجازه باران عزیز
    000 هم یک رنگ مو هتش که برای روشن کردن مو تا 3 درجه استفاده میشه که هیچ تنی نداره وبه همین خواطر ازش استفاده میکنیم.
    حالا شما دوست خوبم به دارو خانه یا لوازم ارایشی برین وبگید رنگ موی 000 میخوام ومارکش هم بستگی به سلیقه خودتون انتخاب کنید.و2 بار بزنین یعنی یک بار رنگ رو با اکسیدان9%مثل ماست وبنا به حجم موها تون درست کنید وبه موها بزنید وبعد از شستن وخشک کردن دوباره این کار رو انجام بدین تا موها حسابی روشن بشه که معمولا زرز نارنجی میشه ویعد رنگی روکه باران جون فرمولشو داده بزنین.مبارک باشه
    ممنون عزیزم...میشه بگی چند دقیقه رو موهام باشه؟طبق فرمولی که باران جون گفتن فقط میخام ریشه هایشو بزنم..و دوم اینکه اشکال نداره تو یه روز موهامو رنگ کنم؟منظورم اینه که هم با000 و بعدش رنگ اصلی؟
    دوست عزیز...000 من ازمارک اُلیو گرفتم وخیلی خوب بود...بستگی به رنگ زمینه موهاتون داره که چقدر تیره بشه گاها تا 2 بارم از 000 استفاده میشه تا خوب رنگ بازکنه....بله میتونید بلافاصله بعداز دکاپاژموهاتون رنگساژکنید.
    درمورد سوال دیگه در پست بعدی هم باید بگم که روی موی زیتونی مش روشن کرم قشنگه واگه تجربه ای هم ندارید برای اینکارها حتما باید به آرایشگاه بروید ...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

خانومی یه سوال دیگه هم داشتم"بنظرتون میتونم خودم توخونه فقط چند تیکه از موهامو هایلایت کنم؟اگه آره چه وسایلی لازمه؟راستش آرایشگاه که سوال کردم هزینش خیلی بالایه.اصلا با موی رنگ زیتونی هایلایت قشنگه؟فقط اگه زود جواب بدی ممنون میشم.چون سه شنبه مراسم داریم..
    پاسخ داده شد.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasadi
    باران جون من چند وقته که موهامو با شماره 12 روشن میکنم حالا میخوام فرمولی که شما دادی رو استفاده کنم ( M6+C6+A6) الان ریشه موهام 3 سانت در اومده چیکار کنم که ریشه از ساقه تیره تر نشه و موهام یکدست بشه؟
    این فرمول تن متوسط ونسبتا تیره ای داره که قطعا روی موی شما 2 رنگ خواهدشد..حتما ریشه های دراومده رو قبلش با همون رنگ خودتون ریشه گیری کنید وبعد که یکدست شد با ساقه ها از این فرمول بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=ghazal banoo][quote="باران7":2zd32hjk]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ghazal banoo":2zd32hjk
    باران جون با عرض معذرت
    من موهام 2 و 3 داره
    موهامم تقریبا تا پایینه کمرمه
    میخوام موهامو رنگه روشن بزارم
    میتونم از 000 استفاده کنم ؟؟؟
    یا باید حتما دکلره بشه؟؟؟؟
    عزیزم...منظورت اینه که موهات 2-3 رنگه؟!
    بله اگه خیلی روشن بخوای حتما باید دکلره کنی ....چون با 000 اینقدرا مو روشن نمیشه...[/quote:2zd32hjk]

نه باران جون
    منظورم این بود که n2و n3 داره موهام که حدوده بیشتر از 10 سانت ریشه موی خودمه
    رنگه روشنم منظورم زیتونی و دودی بود [/quote:2zd32hjk]
    دراینصورت هم باید موها کاملا روشن بشه وبعد رنگساژدودی زیتونی زد....چون با رنگ یکدست نخواهد شد.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    2

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ava.b":1b066i6l
    باران جان من پوستم گندمی هست و صورتم کوچک و لاغر میخوام بدونم موهامو قهوه ای شکلاتی کنم یا قهوه ای طلایی یا نسکافه ای بیشتر بهم می یاد؟ می شه فرمول این رنگها رو بهم بگی و در ضمن اصلا دوست ندارم تن زردی یا نارنجی یا قرمز داشته باشه
    فقط چون بار اولم هست لطفا دقیقا بگید چه میزان رنگی رو با چه میزان اکسیدانی باید مخلوط کنم ممنون می شم
    دوست خوبم....تمام این رنگهایی که نوشتی بالاخره تن قرمزی رو دارند ....با توجه به فرم صورتتون بنظرم رنگهای قهوه ای طلایی متوسط بیشتر بهتون بیاد.....ولی با این فرمول که میگم یه قهوه ای خوشرنگی میتونید داشته باشید که نسبتا اون تنا رو کمتر داشته باشه: ترکیبی از C7+M7+A7+واریاسیون نقره ای 3تا 4 سانت واکسیدان 2 ازرنگها به مقدار یکسان با توجه به حجم موهاتون ترکیب کنید...[/quote:1b066i6l]
    مرسی عزیزم از راهنماییت فقط من الان زمینه موهام تیره هست ریشه موهام هم دراومده باید قانون ریشه و ساقه رو برای این رنگی که نوشتید رعایت کنم یا لزومی ندارد؟

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جان ممنون كه جواب دادين
    باران جون اين رنگ چيه؟ و بايد حتما با دكلره باشه؟
    اشتباه من اين بود ....
    هر جا رنجيدم ، لبخند زدم ....
    فكر كردند درد ندارد ، محكم تر زدند ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=مامان غزل][quote="باران7":21ryx5i5][quote="مامان غزل":21ryx5i5][quote="باران7":21ryx5i5][quote="مامان غزل":21ryx5i5][quote="باران7":21ryx5i5]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان غزل":21ryx5i5
    تو روخدا اگه میشه فرمول این رنگ ومش بهم بگید منتظرجوابتونم
    زمینه رنگ قهوه ای متوسط یا n6+واریاسیون نقرهای 3 سانت +اکسیدان 2 وبرای مش های روش هم لایه های اتخاب شده با دکلره روشن وسفید میشه ورنگساژ کاهی n9+واریاسیون نقره ای 5 سانت+اکسیدان 1[/quote:21ryx5i5]
    ببخشید گلم متوجه نشدم برای این رنگ هم باید موهامو که مشکی بوده وبعداز رنگ قهوه ای که قبلا بشون زده بودم الان به نارنجی میزنه باید برای یکدست کردنشون ازهمون سری رنگای طبیعی 6 حالا هرکدومی که دلم خواستو بزنم تو روخدا منتظرم چون میخوام برم رنگ مو بخرم راستی بنظرت چه مارکی بگیرم بهتره[/quote:21ryx5i5]
    هم از سری طبیعی هم از سری دودی وهم از سری زیتونی شماره های 6 رو با اکسیدان2 ترکیب وموهاتونو اول یکدست کنید از رنگهای اِلیو--ویلاویا بِس تهیه کنید اکسیدانم حتما خارجی بگیرید....رنگها هم بمقدار مساوی از تن دودی وزیتونی ویک سوم از n6 باهم ترکیب کنید....[/quote:21ryx5i5]
    ببخشیدگلم یادم رفت ازت بپرسم برای این مدل مش سوزنی بزنم بهتره درضمن موهای منوخواهرم بلنده باچه مدل مشی میشه زد چون میدونی که مش سوزنی واسه موی بلند دردسریهراهنماییم کنید خانمی گل ممممممممممممممممننننننننن ون[/quote:21ryx5i5]
    رنگ وُیلا ....بله میتونیدهم مش سوزنی با کلاه وهم مش تکه ای برای موهای بلند با فویل یزنید...مش روشن کرم...[/quote:21ryx5i5]
    ببخشدگلم یه سوال دیگه داشتم این 000 که شما گفتید برای رنگ باز کردن رنگ مو درموردموهای منم صدق میکنه یعنی میتونم بجای دکلره از این روش استفاده کنم [/quote:21ryx5i5]
    بله میتونید برای زمینه موهاتون انجام وبعد رنگ 6 وروشم مش روشن دربیارید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آلبالو
    باران جان براي موهاي مجعد و تا حدودي وز كه نازك هم هست،* چه تركيب رنگ روشني كه طلايي باشه توصيه ميكنيد؟ البته بدون دكلره
    ازسری رنگهای قهوه ای طلایی شماره 9 یا G9+ یک سوم از رنگ N9+واریاسیون نقره ای 4 سانت ...روشنترین رنگیه که بدون دکلره میشه بزنید....