نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,561 به 1,568 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala21

با سلام من موهام بلند ودکلره شده تا پاییه 9 بود ومدل سیبل کوتاهش کردم والان 3 سانت نوک موهام روشنه من به موهام رنگ موهام قهوهای شکلاتی شماره4wزدم ونوک موهام3سانتش زیتونی روشنه ونمی دونم با اینکه رنگم تیرست چرا نوکهش زیتونی شده و الان دوست دارم موهام هین رنگی باشه که تو عکسه لطفا بهم بگو موهامو چطور به این رنگ در بیارم ویک دستش کنم.بوس
    دوست عزیز..این رنگ تناژ دارچینی داره وحتما هم باید روی مویی با زمینه روشن دربیادوووموی الان شما خیلی تیره س...
    ممنون از جوابت.میشه ببهم بگی چرا نوک موهام زیتونی میشه بعد از گذاشتن رنگهایی که تن قرمز دارن؟واگه بخوام این رنگو بزارم میتونم با000 روشنش کنم؟ ومیشه فرمول رنگو بهم بگین؟میبخشید که سوالام زیاد شدن
    عزیزم...اینکه چرا نوک موهاتون زیتونی میشه رو نمیدونم چون رنگی هم که زدید تن قهوه ای تیره ایه داره....بله با 000 تا دومرحله باید تکرار بشه وروشم باترکیب رنگهایی با تن گرم (نسکافه ای 6+واریاسیون نقره ای 3 سانت +ماهاگونی 5 یک سوم تیوپ
    وبزنید.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ava.b
    باران جان من پوستم گندمی هست و صورتم کوچک و لاغر میخوام بدونم موهامو قهوه ای شکلاتی کنم یا قهوه ای طلایی یا نسکافه ای بیشتر بهم می یاد؟ می شه فرمول این رنگها رو بهم بگی و در ضمن اصلا دوست ندارم تن زردی یا نارنجی یا قرمز داشته باشه
    فقط چون بار اولم هست لطفا دقیقا بگید چه میزان رنگی رو با چه میزان اکسیدانی باید مخلوط کنم ممنون می شم
    دوست خوبم....تمام این رنگهایی که نوشتی بالاخره تن قرمزی رو دارند ....با توجه به فرم صورتتون بنظرم رنگهای قهوه ای طلایی متوسط بیشتر بهتون بیاد.....ولی با این فرمول که میگم یه قهوه ای خوشرنگی میتونید داشته باشید که نسبتا اون تنا رو کمتر داشته باشه: ترکیبی از C7+M7+A7+واریاسیون نقره ای 3تا 4 سانت واکسیدان 2 ازرنگها به مقدار یکسان با توجه به حجم موهاتون ترکیب کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yagmur
    باران جون چرا جواب همه رو دادی جز من؟
    گریهههههههههههههههههههههه هه

اینو پرسیده بودم:

باران جون به شدددددددت به کمکت احتیاج دارم
    ببین گلم قصه ی موهای من درازه بعد از یه دکلره مجبور شدم رو موهام رنگ سیاه بذارم.
    تیر ماه بود.
    بعد حالا قسمت جلوی موهام رنگ 7 داره انتهای موهام همون سیاهه هست.
    حالا من می خوام به طور یکدست موهام نسکافه ای شه تا روش لایت بزنم.
    رنگ 7 رو هم یک ماه پیش گذاشتم یعنی ریشه هام هم موهای خودمه که مشکیه
    اصلا یه اوضاعیههه.
    رنگ 7 ای که گذاشتم هم بعضی جاها پریده!!! سفیدام هم مشخصه و لکه لکه ست اصلا اعصابم خردهههه
    کمککککککککککک
    خب دوست عزیز...معلومه که باید موهاتون قروقاطی بشه...شما با رنگ هم هرچقدر دیگه تکرار کنید بازم موهاتون همینطور چند رنگ خواهد شد...تنها راه کم ضررتر اینه که با 000 1 تا 2 بار رو نقاط تیرهوبعد متوسط مانور بدید و وقتی همه جا به تن نارنجی یکدستی رسید موهاتونو شسته وبا یکرنگ دلخواه شماره 6 موهاتونو یکدست کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sima67
    سلام من یه جای دیگه هم این سوالو پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد میشه بگین برای قهوه ای بژ چه شماره ای باید بگیرم و توضیح بدین چه جوری باید بذارمش چون خودم می خوام بذارم راستی موی سفید هم دارم اونا هم رنگ میگین؟ اگه میشه یه عکس هم از این رنگ برام بذارین ممنون میشم
    دوست عزیز...من تو کاتالوگ رنگها رنگی به این اسم ندیدم...اگرشمادیدید رنگ شماره 6 یا 7 شو با 4تا5 سانت واریاسیون نقره ای +اکسیدان 1 و2 یکسان ترکیب وبزنید...تا 6 سفیدیهارومی پوشونه البته اگه اکسیدان 1 بیشتر بزنید

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baner
    سلام من موهامو 3 ماه پیش مثلا دودی کردم واسه این میگم مثلا چون موهام کامل سفید نشد واسه همین الان به زردی میزنه میخوام الان ریشه موهامم در اومده

ولی الان میخوام موهامواین رنگی کنم این چه رنگی هست و باید چیکار کنم موهام به این رنگ برسه و ماندگاریش کم نباشه چون رنگی که اول زدم هر روز تغییر میکرد همین مجری برنامه چرا که نه؟
    دوست عزیز....تنها راه رسیدن به موهای این خانوم مجری زدن دکلره هستش ورسیدن مو به پایه کاملا سفید وزدن رنگساژکرم روشن(N9+واریاسیون نقره ای4 سانت +اکسیدان 1)
    باید دوباره موهاتون دکلره بشه....ولی مراقب باشید نسوزه وحتما هم آرایشگاه بروید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    سلام حالتون خوبه خسته نباشید مرسی که با حوصله جواب میدید ....
    موهای من مشکیه می خوام یه رنگ روشن بزنم مثل عسلی روشن .....ولی بدون دکلره به خاطر بارداری با واریاسیون روشن میشه ؟؟؟؟؟میشه بگید چه رنگای بدون دکلره هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه من زیاد تو رنگا حرفه ای نیستم همیشه واسه موهام میرم آرایشگاه؟/؟؟
    عزیزم... اگه ماه آخربارداری هستید میشه موهارورنگ زد ولی درغیر اینصورت بهتره کهفعلا دست نگه دارید....
    بستگی به مقدار مشکی بودن وجنس موهاتون داره هرچقدر مشکی وتیره تر وجنس ضخیم تری داشته باشه با روشنترین رنگ که پایه 9 و10 هست فقط 3 درجه موهاتون روشن میشه....عسلی روی موی شما( ترکیبی از G9+ویک سوم N9+واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2)

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باران78
    باران جون رنگ ابرو با رنگ مو چه تفاوتي داره؟؟؟

همه ميگن مبادا رنگ مو رو براي ابرو بكار ببري ها!!!!!!!! ولي از هر كس مي پرسم رنگ ابرو داري؟؟ ميگه همچين چيزي اصلا نيست. فقط رنگ مو هستش.

جريان اين رنگ ابرو چيه؟؟؟

اينو هم اضافه كنم كه خودم اجبارا با رنگ مو ابروهام رو رنگ مي كنم.

ممنون ميشم توضيح بدي خانمي. مرسييييييييييييي
    عزیزم... ما چیزی بعنوان رنگ ابرو نداریم کافیه رنگ C9 رو 1 سانت با چند قطره اکسیدان 2 ترکیب وبه ابرو ها بزنید.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    مامی ساینا نوشته است:
    بالاخره تونستم عکس بذارم باران جان شرمنده یه سوال برای خواهرم داشتم او با پوست سبزه وموهای مشکی از این دو رنگ بالا خوشش اومده به نظر شما این رنگها به پوست او میاید واینکه لطفا ترکیب رنگ ومش ان هم بگید واینکه اگر دکلره میخواهد باید به چه پایه ای برسد البته موهاش خیلی دیر رنگ میگیره ببخشید مزاحم شما میشوم چون توی این جایی که من زندگی میکنم یه ارایشگر ماهر پیدا نمیشه باز هم متشکرم

دوست عزیز..ازاون 2 عکسی که گذاشتید رنگ اولی بیشتر مناسب پوست خواهرتونه...که اول باید با روشنترین رنگ قهوه ای طلایی یا G9 وواریاسیون نقره ای سانت وکمی هم n8 یا باوند روشن طبیعی موهاشونو رنگ کنید..اول ساقه ها وبعداز40مین ریشه ها....وبعدم روشو لایتهای روشن کرم دربیارید...بادکلره ورنگساژ n9+اکسیدان 1وواریاسیون نقره ای 3 سانت.

باران جان برای رنگ مو مقدار واریاسیون نقرهای باید چقدر باشه ویه سوال دیگه اینکه ایا برای هایلایت عسلی باید دکلره کنیم واگر جواب مثبته باید مو را به چه پایه ای برسانیم باز هم از شما تشکر میکنم وقول میدم این اخرین سوال باشه
    ازرنگ G9 نصف تا 1 تیوپ واز رنگ بعدی یکسوم تیوپ...بستگی به حجم موه داره باید چشمی بریزید.....واریاسیون نقره ای هم 3 تا 4 سانت....
    بله برای هایلایت عسلی دکلره باید بشه تا شیکتر دربیاد...

• بانک بند ناف