نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,553 به 1,560 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    دوستان سرعت نتم کمه حتما پاسخگو ی سوالاتتون هستم....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    1

[quote=باران7][quote=mahboubeh66][quote="باران7":4cx0quvg]
    نقل قول نوشته اصلی توسط paryy
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":4cx0quvg
    نقل قول نوشته اصلی توسط "taraneh_shab4280":4cx0quvg
    سلام خسته نباشید من رنگ موهام قهوه ای روشنه الانم حدودا دوسانت ریشه موهام اومده رنگ موهای ریشه م قهوه ای تیره مایل به مشکیه.رنگ قهوه ای روشنی که الان رو موهام هست رو با ترکیب رنگ 9/2 دودی با کمی واریاسیون دودی و سبز زدم البته با اکسیدان زیاد
    الان میخوام موهام رنگ این عکس بشه باید چه رنگهایی رو ترکیب کنم؟ رنگ موی این عکس چه رنگیه؟
    تن این رنگ بلوند متوسط دودی زیتونی ست باترکیب رنگهای M9+C9+A9 بمقدار یکسان از هر تیوپ+واریاسیون نقره ای 3سانت ودودی وزیتونی 2 سانت از هرکدوم واکسیدان 2....ولی بازم تاکید میکنم این رنگها با یکبار زدن روی موی بدون دکلره شاید نتیجه دلخواه نده وبهتره تکرار بشه هر 2 هبته یکبار..
    سلام باران جان
    ممكنه بگي چه مارك رنگي بهتره با اين فرمول؟ منم جدا خيلي اين رنگو دوس دارم و موهامو مدتهاست با تركيب 0-10 ايگورا با وارياسيون سبز و نقره اي و اكسيدان انتي رد شماره2 رنگ ميزنم اين روي موهاي من همين شكلي در مياد؟
    دوست عزیز... بهترین مارک تورنگها که اورال هستش...ولی چون به نسبت رنگهای دیگه گرونتره وبرای موهای بلند شاید برای بعضی ها مقرون به صرفه نباشه رنگهای خوبه دیگه ای مثل بس - آلیو ویلاست که من ازشون استفاده کردم ونتیجه خوبی هم داشته ....اگه موهاتون زیاد تن قرمزی ونارنجی نداشته باشه با همون ترکیب که نوشتم روی موهاتون جواب میده....[/quote:4cx0quvg]

می خواستم بدونم این رنگ روی مویی که قسمت جلوش کاملا سفیده خوب در میاد؟ البته الان روش قهوه ای روشنه
    و اینکه یه جای دیگه گفتین این رنگ قهوه ایی طلاییه ،g6,n6 + واریاسیون نقره ای[/quote:4cx0quvg]
    دوست عزیز....این رنگ تن قهوه ای طلایی دودی داره وحتما هم باید روی موی دکلره شده زده بشه وروی موی طبیعی اصلا به این قشنگی در نمیاد..
    شاید روی قسمتهای سفید خوب دربیاد ولی باز با قسمتهای دیگه سر یکدست نمیشه....[/quote:4cx0quvg]

پشت مو ها هم حدود ۷۰٪ سفیده،نمیشه با تکرار به این رنگ در آورد؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

با سلام من یه پیشنهاد داشتم بهتر نیست عکسهای تایپیک مدل رنگ مورو شماره گذاری کنید که هرکس ازهرشماره ای خوشش اومد شمارشو بده تا اساتید گرامی ترکیب اون یا توضیحات لازمه رو دراین قسمت بدن اینجوری به نظرم بهتر ه
    پشت هركوه بلند

سبزه زاريست پرازيادخدا

وكسي مي خواند

تاخداهست دگرغصه چرا؟...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninsina
    nazanin sima(سارا):پستتون رو نشد که نقل قول کنم وعکس دومی که گذاشتید هم دیده نمیشه.....برای موهای خواهرتون که پرسیده بودید زیتونی میخوان ..اول بهتره که بازم درعین حال ریشه ها رو با 000 2 بار بزنند تاکمی روشن بشه وبعد ازترکیب رنگهای m6+a6+c6 به نسبت یکسان واکسیدان 2 موهاشونو رنگ کنند.
    باران جون.ممنونم از اینکه جوابمو میدی خانومی..راستش من موهای خودم و مامانمو زیاد رنگ کردم ولی رنگ ساده..واز این فرمولی که شما گفتی _ریشه هارو با000 2بار بزنم_چیزی نمیدونم...

خانومی میشه بگی این یعنی چی؟برم داروخونه بگم چی بده؟این که گفتی مثل رنگه؟وآیا باید با اکسیدان مخلوط کرد؟مارکشو هم بگو..فقط اگه لطف کنی زود جواب بدی ممنون میشم.آخه آخر هفته مجلس داریم..
    ایشاا.. هرچی از خدا میخای بهت بده گلم
    با سلام خدمت دوست خوبم وبا اجازه باران عزیز
    000 هم یک رنگ مو هتش که برای روشن کردن مو تا 3 درجه استفاده میشه که هیچ تنی نداره وبه همین خواطر ازش استفاده میکنیم.
    حالا شما دوست خوبم به دارو خانه یا لوازم ارایشی برین وبگید رنگ موی 000 میخوام ومارکش هم بستگی به سلیقه خودتون انتخاب کنید.و2 بار بزنین یعنی یک بار رنگ رو با اکسیدان9%مثل ماست وبنا به حجم موها تون درست کنید وبه موها بزنید وبعد از شستن وخشک کردن دوباره این کار رو انجام بدین تا موها حسابی روشن بشه که معمولا زرز نارنجی میشه ویعد رنگی روکه باران جون فرمولشو داده بزنین.مبارک باشه

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    باران جون با عرض معذرت
    من موهام 2 و 3 داره
    موهامم تقریبا تا پایینه کمرمه
    میخوام موهامو رنگه روشن بزارم
    میتونم از 000 استفاده کنم ؟؟؟
    یا باید حتما دکلره بشه؟؟؟؟
    عزیزم...منظورت اینه که موهات 2-3 رنگه؟!
    بله اگه خیلی روشن بخوای حتما باید دکلره کنی ....چون با 000 اینقدرا مو روشن نمیشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط coquet
    سلام
    من الان ریشه موهام حدود 5 سانت در اومده و پایین موهام هم رنگ داره رنگ قبلی که گذاشته بود 4.1 , 4.0 با واریاسون نقره ای و دودی زدم و الان میخوام یک یا دو درجه از رنگ زمینه این رنگ روشنتر و همراه مش هاش در بیارم از چه فرمولی استفاده کنم؟

دوست خوبم....چون رنگ 4 رنگ تیره ایه الان اگه بعداز گذشتن 4 تا 5 ماه بازم همون تیرگیو داشته باشه روشنترین رنگو هم که بزنی یازمتفاوت و2 رنگی بین ساقه وریشه های موت هست...بنظرم اول باید با 000 روی ساقه های تیره دکاپاژکنی وبعدش رو ریشه ...سپس یه رنگ قهوه ای متوسط تا شماره 5 و6 بزنی وروشو مش روشن کنی....
    coquet این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    باران جون من يه سوال دارم كه كاملا مبتديانه است شرمنده در رابطه با اين توضيحتون برا رنگ موي مامانم ميخوام كه رنگ موهاش سفيديش زياده (ترکیب رنگهای m5+a5+c5 به نسبت یکسان +اکسیدان1 و2 مساوی وازجلوی سر....اگه درصد سفیدیه خیلی زیاده فقط ازاکسیدان 1) سوالم اينه منظورتون از نسبت يكسان چيه ؟؟؟؟؟ يعني از هر كدون از اين رنگا يك نصف تيوپ استفاده كنم يا ............ ؟ ترو خدا ببخشيد ميدونم خيلي سوال ابتدايي
    نسبت به حجم موها منظورمه اگه موهاشون کوتاهه ازیک سوم تیوپ از هرکدوم قاطی کن واگه موها بیشتر این مقدارم بیشتر میشه...اکسیدانم تاوقتی به رنگت اضافه کن که مثل ماست نیمه غلیظ بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه باران":1cjll94s]با تشکر فراوان عزیز جان آخرین حدی که میشه موهایی که سفیدی داره رو روشن کرد چقدره و میشه یک دستور خیییلی خوب و روشن ترجیحا" بدون قرمزی بهم بدین؟ اگه دکوپاز رو جایی توضیح دادین لینک بذارین ببسسسسسسسیار ممنون میشم . [/quote]
    دوست عزیز...بستگی داره موها چند درصد سفیدی داشته باشه...اگه موها کاملا سفید شده باشه که رنگهای7 و8 تنهای طبیعی +دودی وییا زیتونی وخاکستری با اکسیدان 1 هم جواب میده ورنگ بلوند قشنگی درمیاد... ولی اگه مقدارکمتری موسفید باشه چون لابلاش تارهای تیره هم هست بهتره تا پایه 6 انتخاب بشه که موهای مشکی به قرمزی نزنه....
    لطفا ذکر کنید چند درصد سفیدی دارید؟[/quote:1cjll94s]

عزیز جان موهای من حدود [size=7][color=#ff0000]30درصد[/color][/size] سفیدی داره ممنون میشم یک دستور خیلی خوب برام بذارین ؟ من آدرس این عکسارو گذاشتم که شماببینین اون عکس بالای پنه لوپه کروز رو میگم بلوند متوسط دودی زیتونی اسمشه و فرمول زیرش آیا روی موی من قهو های حدود N2 , و ساقه ها رنگ شدن ولی یک درجه فرق میکنن باریشه و تفاوتش زیاد مشخص نیس نیز با اون دستور به همون اندازه روشن و زیبا میشه؟
    بسسسیار بسسسیار ممنونو متشکرم از توجه و پاسخگویی شما
    [url="http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?p=797031#p797031
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic ... 31#p797031[/url]
    عزیزم..رنگ دلخواهتونو دیدم واینکه این رنگ روی موی شما واکثر موها حتما حتما باید قبلش با مراحل دکلره خوب روشن بشه وروشم با رنگساژ زیتونی وکمی دودی رنگ بشه....با رنگ ودکاپاژ به این رنگ نمیرسید.