نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,545 به 1,552 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    بالاخره تونستم عکس بذارم باران جان شرمنده یه سوال برای خواهرم داشتم او با پوست سبزه وموهای مشکی از این دو رنگ بالا خوشش اومده به نظر شما این رنگها به پوست او میاید واینکه لطفا ترکیب رنگ ومش ان هم بگید واینکه اگر دکلره میخواهد باید به چه پایه ای برسد البته موهاش خیلی دیر رنگ میگیره ببخشید مزاحم شما میشوم چون توی این جایی که من زندگی میکنم یه ارایشگر ماهر پیدا نمیشه باز هم متشکرم
    دوست عزیز..ازاون 2 عکسی که گذاشتید رنگ اولی بیشتر مناسب پوست خواهرتونه...که اول باید با روشنترین رنگ قهوه ای طلایی یا G9 وواریاسیون نقره ای سانت وکمی هم n8 یا باوند روشن طبیعی موهاشونو رنگ کنید..اول ساقه ها وبعداز40مین ریشه ها....وبعدم روشو لایتهای روشن کرم دربیارید...بادکلره ورنگساژ n9+اکسیدان 1وواریاسیون نقره ای 3 سانت.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه21
    سلام باران جان ممنون از راهنماییهات .میخواستم بدونم روی موی مشکیه طبیعی(تابحال رنگ نشده)و بدون دکلره رنگ عسلی روشن در میاد و ایا این رنگ شفاف و براق میشه؟؟؟ موهام خیلی اسیب دیه و کمپشته و ایا این رنگ زیباتره یا مش کرم استخوانی روی مشکیه خودم؟؟؟کدوم چهرم رو روشن تر و شاداب نشون میده؟؟؟ میشه ترکیبش رو هم بگی
    بازم ممنونم.
    بله روی موی مشکی طبیعی هم با رنگ میشه عسلی زد ولی خب به شیکی روی دکلره نمیشه....ترکیبی از رنگهای g8+n8 بمقدار مساوی و ازرنگ مسی شماره 7یک سوم +واریاسیون نقره ای 4 تا 5سانت +اکسیدان 2 اول ساقه ها از فاصله 2 سانت مونده به ریشه وبعداز40 مین ریشه ها....این رنگ بهتر از مش کرم استخوانی روی مشکیه ..اونم با موهای ضعیف شما که از دکلره استفاده نشه خیلی بهتره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha90
    سلام به همگی من موهام قهوه ایn6 و ریشه هاشم n3 و سفیدی هم داره اگه میشه لطف کنید و بهم بگید رنگ موهایی که در زیر میزارم رو چطور میشه بدونه دکلره در آورد ممنون

این رنگ حتما باید روی موی دکلره شده دربیاد...عسلی خیلی روشن با لایت روشن کرم

این زمینه قهوه ای طبیعی 6 روی موی بدون دکلره زده میشه...وروش هم لایت روشن کرم
    زیتونی روشن که روی موی دکلره خیلی روشن باید زده بشه...رنگساژ:m7+واریاسیون نقره ای 4 سانت واکسیدان 1 و4 سانت از رنگ c7 یاA7

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marina
    سلام من موهام رنگش بلوطیه راستش خیلی دوست دارم موهامو زیتونی کنم ولی آرایشگرم میگه باید دکلره کنم نمیخوام دکلره کنم چون میترسم موهام سفید بشه از وقتی رنگ کردم چندتا موهام سفید شده. اگه بخوام رو بلوطی های لایت کنم بنظرتون خوب میشه فقط نمیدونم چه رنگی در میاد میشه راهنماییم کنید تا حالا های لایت نکردم.
    روی موی بلوطی میشه از لایت روشن کرم (با دکلره)ویا هایلایت عسلی روشن زد....وخوبم میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

nazanin sima(سارا):پستتون رو نشد که نقل قول کنم وعکس دومی که گذاشتید هم دیده نمیشه.....برای موهای خواهرتون که پرسیده بودید زیتونی میخوان ..اول بهتره که بازم درعین حال ریشه ها رو با 000 2 بار بزنند تاکمی روشن بشه وبعد ازترکیب رنگهای m6+a6+c6 به نسبت یکسان واکسیدان 2 موهاشونو رنگ کنند.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=mahboubeh66][quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط paryy
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":258gr4an
    نقل قول نوشته اصلی توسط "taraneh_shab4280":258gr4an
    سلام خسته نباشید من رنگ موهام قهوه ای روشنه الانم حدودا دوسانت ریشه موهام اومده رنگ موهای ریشه م قهوه ای تیره مایل به مشکیه.رنگ قهوه ای روشنی که الان رو موهام هست رو با ترکیب رنگ 9/2 دودی با کمی واریاسیون دودی و سبز زدم البته با اکسیدان زیاد
    الان میخوام موهام رنگ این عکس بشه باید چه رنگهایی رو ترکیب کنم؟ رنگ موی این عکس چه رنگیه؟
    تن این رنگ بلوند متوسط دودی زیتونی ست باترکیب رنگهای M9+C9+A9 بمقدار یکسان از هر تیوپ+واریاسیون نقره ای 3سانت ودودی وزیتونی 2 سانت از هرکدوم واکسیدان 2....ولی بازم تاکید میکنم این رنگها با یکبار زدن روی موی بدون دکلره شاید نتیجه دلخواه نده وبهتره تکرار بشه هر 2 هبته یکبار..
    سلام باران جان
    ممكنه بگي چه مارك رنگي بهتره با اين فرمول؟ منم جدا خيلي اين رنگو دوس دارم و موهامو مدتهاست با تركيب 0-10 ايگورا با وارياسيون سبز و نقره اي و اكسيدان انتي رد شماره2 رنگ ميزنم اين روي موهاي من همين شكلي در مياد؟
    دوست عزیز... بهترین مارک تورنگها که اورال هستش...ولی چون به نسبت رنگهای دیگه گرونتره وبرای موهای بلند شاید برای بعضی ها مقرون به صرفه نباشه رنگهای خوبه دیگه ای مثل بس - آلیو ویلاست که من ازشون استفاده کردم ونتیجه خوبی هم داشته ....اگه موهاتون زیاد تن قرمزی ونارنجی نداشته باشه با همون ترکیب که نوشتم روی موهاتون جواب میده....[/quote:258gr4an]

می خواستم بدونم این رنگ روی مویی که قسمت جلوش کاملا سفیده خوب در میاد؟ البته الان روش قهوه ای روشنه
    و اینکه یه جای دیگه گفتین این رنگ قهوه ایی طلاییه ،g6,n6 + واریاسیون نقره ای[/quote:258gr4an]
    دوست عزیز....این رنگ تن قهوه ای طلایی دودی داره وحتما هم باید روی موی دکلره شده زده بشه وروی موی طبیعی اصلا به این قشنگی در نمیاد..
    شاید روی قسمتهای سفید خوب دربیاد ولی باز با قسمتهای دیگه سر یکدست نمیشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=N@h@l][quote="باران7":250w8vdp]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "N@h@l":250w8vdp
    سلام

من به تازگی موهامو مش کردم ،رنگ م*شم رو دوست دارم ولی* نمیدونم چرا به نظرم کدر شده یعنی* مش*ها براق نیست چه رنگ ساژی روش بزنم که براق بشه.
    مشهاتون چه رنگیه ؟شاید کیفیت رنگها پایین بوده....[/quote:250w8vdp]

[HIGHLIGHT=#ffffff]

باران جونم رنگ مش*ام کرم کاهی هست لطفا بهم بگو چی* کار کنم که شفاف بشه.[/quote:250w8vdp] [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]دوست عزیز ...برای براق شدن میشه ازلوسیونهای مخصوص موی رنگ شده که نوعی ویتامین هم هستند استفاده کرد..راه دیگه ای درنظرم نیست.
    [/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_behrad
    سلام...باران جون میشه به من دستور یه رنگ قهوه ای خوشرنگ تیره رو بدی؟ موهام مشکیه
    اگه نمی خواهید که تناژقرمزیش زیاد باشه ترکیبی از رنگهای دودی 6(c6)+خاکستری 6(A6)+زیتونی 6 (M6)وواریاسیون نقرهای 3 سانت واکسیدان 2 اول ساقه ها وبعداز40 مین ریشه ها....