نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,537 به 1,544 از 5408
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21

با سلام من موهام بلند ودکلره شده تا پاییه 9 بود ومدل سیبل کوتاهش کردم والان 3 سانت نوک موهام روشنه من به موهام رنگ موهام قهوهای شکلاتی شماره4wزدم ونوک موهام3سانتش زیتونی روشنه ونمی دونم با اینکه رنگم تیرست چرا نوکهش زیتونی شده و الان دوست دارم موهام هین رنگی باشه که تو عکسه لطفا بهم بگو موهامو چطور به این رنگ در بیارم ویک دستش کنم.بوس
    دوست عزیز..این رنگ تناژ دارچینی داره وحتما هم باید روی مویی با زمینه روشن دربیادوووموی الان شما خیلی تیره س...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا-mahya
    سلام . من میخوام برای عید موهامو رنگ کنم
    به نظرتون اگه توی موهام رنگ آلبالویی در بیارم قشنگه
    البته خیلی کم
    و از ریشه مو نه فقط پایین موهامو
    رنگ پوستم تقریبا سبزه ست چشم و ابرومم مشکیه
    الانم عقدم
    نمیخوام زنونه بشه
    لطفا نظر بدید
    انقدر فکر کردم هنگم الان :)
    بله لابلای موهاتون رو یابا کلاه یابافویل تکه ای وردیفی میتونید ازاین رنگ بزنید وبهتونم میاد ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    [

http://www.mamipic.com/share-757F_4F213192.html
    سلام باران جون . من خیلی عجله دارم اگه ممکنه منم راهنمایی کن که اگه بخوام موهامو مثل عکس اولی رنگ کنم باید چه رنگی بگیرم . من موهام الان 3 رنگ هست . پایین موهام مش هست . 5شنبه باید برم عروسی . تا حالا هم موهامو رنگ نکردم اگه ممکنه راهنماییم کن که چکار کنم .
    ممنون از mara به خاطر عکس
    این رنگ قهوه ای متوسط با تن طلایی ست که که میتونید با ترکیب رنگهای n6+ ویک سوم g5+واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2 ایتدا به نقاط تیره ودبعداز40 مین نقاط روشنوبزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین ب
    سلام باران جان
    این اولین پسته منه خیلی هیجان زدم D:
    من چندوقته پیش رنگه لورآل9/1 گرفتم همیناکه سرم ونرم کننده داخلشه.کلا موهام خیلی روشن نمیشه ومقامه برای همین روشن گرفتم که حداقل 3 درجه روشن کنه
    فقط مشگلم اینه که همیشه جلویه موهام به قرمزی میزنه.بعدازگذاشتن رنگ مجبورشدم کمی اکسیدان وکمی واریاسیون ضدقرمزی وآبو بزنم به موهام که تقریبا قرمزیشوگرفت.حالا ریشه موهام دراومده ومیخام رنگ کنم .خواستم شماکمک کنیدکه چه رنگایی باتوجه به قرمزی ومقاوم بودن موهام ترکیب کنم که خوب بشه وحالمونگیره :P
    عزیزم...اگه رنگ روشن مد نظرتون باشه مثل قبل که زدید بازم ریشه ی موهاتون به قرمزی خواهد زد وگریزی هم ازش نیست مگه اینکه یا از رنگهای تیره تر تو شماره 6 دودی بزنید ..ویا اینکه کلا از اول با دکلره رنگهای بدون قرمزی مثل دودی یا زیتونی رو بزنید....
    البته با تکرار مداوم رنگهای گروه سرد که خودتونم زدید مثلا هر ماهی یکبار به مرور شاید تو زمان 1 تا2سال کم کم تن دودی به جرم موها بیشتر نفوذ کنه ورنگ دلخواه بدون قرمزی داشته باشید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مادر عرشیا خان
    سلام باران عزیزم و ممنونه ممنون از راهنماییاتون استفاده بردم. موهام یه رنگ خوبی شده درسته متوسطه پایه رنگم زیاد روشن نیست چون دکلره نذاشتم اما خیلی راضیم از نتیجه .بعد از دکاپاز با 000 دو بار. رفتم رنگ دودی زیتونی 8گرفتم زدم الان خوبه حالا دوباره باید تمدید کنم .اما مارکه رنگم اکوارلی هستش که گفت واریاسیون نمیخواد حالا برای دفعه دوم کمی تن زردی داره به نظرتون واریاسون بریزم یانه؟ سوال بعدی اینکه خواهرم موهاش مشکی پر کلاغیه طبیعیه و تا حالا رنگ نکرده میخواد برای روزه عروسیش برای تنوع رنگ کنه چه رنگی پیشنهاد میکنین که زیاد برا بار اول سنشو بالا نبره و شینیونش قشنگ بشه و دکلره هم نخواد. موهاش تا کمرشه+ لخته+مشکی پر کلاغی طبیعی+پوست سفید و چشمای تیره.عروسیش اسفنده . با عرض شرمندگی مامانم هم اگه بخواد رنگ نسکافه ای روشن بذاره موهاش الان رنگ و مش کرم قهوه ایه+مصریه کوتاه فرموله اونم لطف میکنی؟ سه تا سوال شد ببخشیناااااااااااااااااا دوستت دارم یه عالمه بوسسسسسسسسسس
    دوست خوبم ...من بارها نوشتم که بعداز دکاپاژ روشنترین رنگی که میشه زد تا شماره 6 قابل قبول تره وتن نارنجی وقرمزیش هم کمتره.والانم اگه شما از رنگتون راضی هستید میشه همین رنگتونوبا واریاسیون نقره ای که ضد زردیه 4 سانت ترکیب وبه موهاتون بزنید ولی نظر من همون رنگ 6 دودی هستش...
    سوال 2-ترکیبی ازرنگهای a6+m6+c6 وواریاسیون نقره ای 3 سانت روی موی مشکی زده بشه...قهوه ای تیره متوسط خوشرنگی درمیاد که مناسب برای خواهرتونه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مريم پاييزي
    سلام باران جان خيلي به مشورتت نياز دارم
    عزيزم من موهام الان عسليه تيره است كه 4 سانتش دراومده و مشكي شده پوستمم گندميه ميشه بهم بگي كدوم يكي از اين رنگ موها بيشتر به من مياد و شيك تر ميشه؟

هر3 تای این رنگها قشنگه ولی بیشترباتوجه برنگ پوستتون 2 رنگ اول بیشتربهتون میاد....که تناژ عسلی روشن روی زمینه دکلره شده هست...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا-mahya
    باران جان کجایی پس؟ من سوال فوری دارم
    خواهرم موهاشو مش کرده بود تابستون
    زمینه موش قهوه ای بود روش مش روشن درآورده بود
    حالا ریشه موهاش یه 10 سانتی دراومده بود موهاش خرمایی تیره ست
    منم اومدم ابتکار به خرج دادم واسش رنگ گذاشتم
    رنگ 7.3 پرستیژ گذاشتم با اکسیدان 9% رو کل موهاش البته بیشتر ریشه ها که دراومده
    رنگش قشنگ شده فقط مشاش یکم پوشونده تر از قبل شده
    میخوام بدونم الان چه رنگساژی بذارم که مشا بیشتر معلوم شه و رنگ باز کنه در ضمن یه کوچولو ریشه موش روشن تره اونم چجوری برطرف کنم
    امشب مبخوام درست کنمش جواب بده خواهشن :-*
    دوست عزیز....ازاول رنگ انتخابیتون اشتباه زده شده باید شماره 6 یا 5 سری طبیعی وخاکستری یا دودی رو ترکیب وفقط هم به قسمتهایی که رشد ریشه داشتن میزدین.الانم برای روشن شدن مشهاشون فقط شستشو با ترکیب شامپو وکمی اکسیدان 2 یا 3 که قسمتهای مش شده رو روی موی نمدار ماساژ بدن تا5 مین تا با3 تا4بار اینها روشن بشن...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_m
    سلام دوست عزیز
    می خوام مو های مامانم رو رنگ قهوای بزنم هم مو هاش سفیدی داره هم اینکه می خوام یه رنگی باشه که قرمزی نداشته باشه
    از مارک voila استفاده می کنم لطفا راهنماییم کنید البته اگر مارک دیگه ای بهتره معرفی کنید
    ممنونم
    ترکیب رنگهای m5+a5+c5 به نسبت یکسان +اکسیدان1 و2 مساوی وازجلوی سر....اگه درصد سفیدیه خیلی زیاده فقط ازاکسیدان 1

• بانک بند ناف